Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Adrian Bayford~

~Adrian Bayford~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 02:53:02

Dobry dzień

Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast (adribay0008@gmail.com)

#22 ~Adrian Bayford~

~Adrian Bayford~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 06:46:34

Dobry dzień

Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast (adribay0008@gmail.com)

#23 ~Bianka~

~Bianka~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 00:06:56

A co myślicie o Wonga? Nie brałam jeszcze nigdy tego typu pożyczki, a przydałoby się właśnie małe wsparcie na święta. Zastanawia mnie, jak długo czeka się u nich na przyznanie pożyczki?

#24 ~oewonga~

~oewonga~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 15:54:13

A co myślicie o Wonga? Nie brałam jeszcze nigdy tego typu pożyczki, a przydałoby się właśnie małe wsparcie na święta. Zastanawia mnie, jak długo czeka się u nich na przyznanie pożyczki?

Witam! Bianka, dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Dokładamy wszelkich starań, żeby proces wnioskowania był jak najszybszy - zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas dni ustawowo wolnych od pracy, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00. Zapraszam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: wonga pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#25 ~Bianka~

~Bianka~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 17:54:28

Jeśli chodzi o koszt takiej pożyczki, całkowity, to ile może mnie to wynieść?

#26 ~pisanka~

~pisanka~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2019 - 18:17:41

do roboty

#27 ~Ryan Giorgio~

~Ryan Giorgio~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 15:47:13

Good day,

Do you need to look after money to improve your business? Have you been rejected by banks and other financial agencies? Look no further because we're included here with all of your past problems. we offer a loan with a 2% interest rate. Contact us to get more information via (ryangiorgio123@gmail.com)

#28 ~oewonga~

~oewonga~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 17:25:47

Jeśli chodzi o koszt takiej pożyczki, całkowity, to ile może mnie to wynieść?

Witam! Bianka, jako nasz nowy Klient możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni. Jej koszt to tylko 10 zł.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#29 ~Bianka~

~Bianka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 01:32:01

A ile ogólnie mogę pożyczyć u Państwa? Jaki jest limit?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych