Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jak zaczać handlować przez internet?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zator

zator

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 12 marzec 2020 - 09:36:15

Jak w temacie: sprzedają na co dzień różnego rodzaju odzież - zarówno nową jak i używaną.

Zastanawiam się nad wyjściem z tym do internetu. W związku z tym pojawia się pytanie, jaka forma handlu internetowego jest waszym zdaniem najlepsza?

#2 jonger

jonger

Znajomy

• PipPip
  • 42 postów

Napisano 12 marzec 2020 - 13:39:09

Modeli masz co najmniej kilka.

Tutaj opis przykładowego:

Masz coś takiego jak hurtownie z danymi płacisz abonament za dostęp miesięczny i sprzedajesz części za pomocą własnego sklepu ale te części są wysyłane bezpośrednio z hurtowni ty tylko fakturujesz zakupy i rozliczasz się z prowizji z hurtownią. Tak to jakoś działa i chyba to najlepsze rozwiązanie na początek.

#3 zator

zator

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 13 marzec 2020 - 11:33:48

No właśnie szukam jakiegoś optymalnego modelu biznesowego. Rozważam różne opcje i możliwości.

Pytaniem otwartym pozostaje jeszcze kwestia wyboru odpowiedniego skryptu. Z tego co analizuję, to są różne opcje z tego zakresu.

Jaki skrypt waszym zdaniem będzie najlepszy pod tym względem?

Użytkownik zator edytował ten post 13 marzec 2020 - 11:34:06

#4 akii

akii

Bywalec

• PipPipPip
  • 54 postów

Napisano 16 marzec 2020 - 12:50:37

Opcji jest co najmniej kilka. Jestem zwolennikiem pójścia w kierunku skryptów z których korzysta się na zasadzie abonamentowej? Dlaczego? Bo nie trzeba poświęcać czasu na aktualizacje, rozwój, usuwanie usterek, czy wdrażanie nowych funkcjonalności. To wszystko można zlecić firmie od której wynajmuje się skrypt. Proponuję sprawdzić Shoper, czyli moim zdaniem jedno z lepszych rozwiązań z przeznaczeniem do handlu internetowego. Na youtube masz całą serię poradników, w jaki sposób zbudować sklep w oparciu o Shoper. Wbrew pozorom, koszt miesięczny nie jest jakiś ekstremalnie wysoki.

#5 jonger

jonger

Znajomy

• PipPip
  • 42 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 14:11:35

Mam znajomego który prowadzi sklep z odżywkami właśnie na Shoper i chwali sobie. Nie nie wiem jaki pakiet abonamentowy ma, ale pod względem wyglądu, panelu admina czy integracji oprogramowaniem magazynowym jest ok.

#6 agnes8

agnes8

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 12:13:47

A IAI shop? Słyszeliście o tym oprogramowaniu? Bo jak się pogrzebie to i takie wpisy się znajdzie   https://firmatoty.pl/iai-shop    Bo już nie wiem czy to dobre rozwianie czy nie....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych