Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaka jest Polska? - dowiedz się

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 DoradcaFundacjiBatorego

DoradcaFundacjiBatorego

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 styczeń 2019 - 13:43:12

Cześć!

Jaka jest Polska?
To tytuł naszej nowej kampanii społecznej, w której chcemy pokazać jak wiele nas łączy, choć są sprawy, w których się różnimy.
Przygotowaliśmy dla Was quiz - 100 pytań na stulecie Niepodległości.
Każdy, kto weźmie w nim udział, będzie mógł porównać swoje odpowiedzi z odpowiedziami innych Polek i Polaków.
Zapraszamy do udziału w quizie i do jego promocji.
Jesteśmy różni, jesteśmy Polską.
jakajestpolska.pl

Tomek,

Fundacji im.Stefana Batorego

#2 ~moonsz~

~moonsz~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 15:30:34

z udzielonych odpowiedzi wychodzi w sumie na to, że w większości jesteśmy zgodni pomimo różnic w niektórych kwestiach. To fajnie. W sumie te wyniki to fajny materiał na jakieś badania.

#3 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 15:55:01

z udzielonych odpowiedzi wychodzi w sumie na to, że w większości jesteśmy zgodni pomimo różnic w niektórych kwestiach. To fajnie. W sumie te wyniki to fajny materiał na jakieś badania.

na badania albo żeby coś zmienić. Pomysł kampani bardzo fajny:)  Pytania też sa ciekawe. haha, polecam zrobic quiz :)

#4 ~Róża~

~Róża~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:25:09

ja też zrobiłam quiz - nie sądziłam, że w tak wielu kwestiach jesteśmy zgodni, super, pomysł jest genialny. 

#5 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 17:58:18

ja też zrobiłam quiz - nie sądziłam, że w tak wielu kwestiach jesteśmy zgodni, super, pomysł jest genialny. 

Masz rację, quiz w bardzo fajnej formie, z  przesłaniem, dający do myślenia :)

#6 ~opell~

~opell~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 19:38:55

Nie sądziłem ,że moje poglądy są aż tak podobne do poglądów innych - jestem pozytywnie zaskoczony 

#7 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 22:15:13

Ej ale super ten quiz nie? :D Już wyciągałem książki do historii żeby go zrobić, a tu... wow! Super kreatywne podejście do sprawy i extra pomysł fundacji! Więcej takich quziów poproszę :)

#8 ~agent~

~agent~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 15:52:49

Osobiscie uwazam że co osoba to inna opinia. a tu prosze, zaskoczenie bo jestesmy wyjatkowo zgodni :)

#9 ~sebastian~

~sebastian~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 14:08:36

Są rzeczy ważne,sprawy o których powinno się rozmawiać ,są też gusta . Quiz trafił do mnie jako do młodego pokolenia,ale też dałem rodzicom i również byli zaskoczeni. Gdzie te podziały? Nad zupą przy stole chyba tylko ;]

#10 ~sebastian~

~sebastian~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 14:08:50

Są rzeczy ważne,sprawy o których powinno się rozmawiać ,są też gusta . Quiz trafił do mnie jako do młodego pokolenia,ale też dałem rodzicom i również byli zaskoczeni. Gdzie te podziały? Nad zupą przy stole chyba tylko ;]

#11 ~Róża~

~Róża~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 16:45:53

Moim zdaniem ważne jest to, że jeżeli jednak się pojawią, żeby umieć uszanować odmienne zdanie drugiej osoby. Musimy się uzupełniać.

#12 ~miszcz~

~miszcz~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 11:05:56

Fajny pomysł na kampanie. Jestem pozytywnie zaskoczony :)

Nawet nie wiedziałem, że mamy tak podobne zdanie ;] a co do róznych opini czy zdan, tak jak wpsomniala wyzej Róza - uzupelniamy sie

#13 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 12:25:36

Warto zrobić ten quiz w wolnym czasie. Okazuje się, że wcale nie jesteśmy tak różni, jak się nam wydaje. 

#14 ~musta~

~musta~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 18:29:44

fajny quiz. wpadlem na niego calkiem przypadkiem! Generalnie co czlowiek to opinia czy inne zdanie ale tutaj ta kampania pokazuje że jako narod jestemsy bardzo zgodni :)

#15 ~tatamikolaja~

~tatamikolaja~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 13:42:51

Warto zrobić ten quiz w wolnym czasie. Okazuje się, że wcale nie jesteśmy tak różni, jak się nam wydaje. 

wszystkie podziały są w naszych głowach. Jeśli przestaniemy patrzeć na siebie z góry to nie będziemy tak podzielonym społeczeństwem

#16 ~EwelinaP~

~EwelinaP~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 20:21:44

Ten quiz to super pomysł, wiele pokazuje i uświadamia że jesteśmy w większości zgodni w kwestiach ważnych. Brawo

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych