Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki jest najlepszy dostawca internetu w Świdwinie i okolicy?

internet dla gminy świdwin internetu

86 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 27 luty 2011 - 11:14:03

Vectra też spadała na psy.Pamiętam jakiś rok temu nie było żadnych problemów z prędkościami.Praktycznie przesyły były takie jakie proponowali.Teraz nagminne zaniżanie prędkości,rozumiem że to są prędkości do ... ale po co proponować 8Mb jak nie można zapewnić stabilnego 1Mb.Druga sprawa to żeby mieć internet trzeba wziąć w pakiecie z TV(katastrofalna jakość).Na pewno nie wszyscy są zainteresowani ich ofertą.Spora ilość abonentów na pewno korzysta z cyfrowych platform więc są to pieniądze wywalone w błoto.

#22 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 28 luty 2011 - 19:38:13

Vectra też spadała na psy.Pamiętam jakiś rok temu nie było żadnych problemów z prędkościami.Praktycznie przesyły były takie jakie proponowali.Teraz nagminne zaniżanie prędkości,rozumiem że to są prędkości do ... ale po co proponować 8Mb jak nie można zapewnić stabilnego 1Mb.Druga sprawa to żeby mieć internet trzeba wziąć w pakiecie z TV(katastrofalna jakość).Na pewno nie wszyscy są zainteresowani ich ofertą.Spora ilość abonentów na pewno korzysta z cyfrowych platform więc są to pieniądze wywalone w błoto.

Zgadzam sie lipa ostatnio straszna

#23 ~yjgkhvk~

~yjgkhvk~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 20:54:38

jacy ? tylko nie portal.

#24 ~user~

~user~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 21:45:47

Na terenie gminy Świdwin można mieć łącza od operatorów takich jak np.
Dysponując przyłączem kablowym (Gawex, Vectra, TP - Orange)
Łącza bezprzewodowe:
*WiFi:
- Portall ISP
*Operatorzy telefonii komórkowej:
- Orange
- T-mobile
- Plus
- Play
Dostępne technologie EDGE, UMTS/HSDPA, HSPA+, CDMA - w zależności od lokalizacji oraz operatora.

#25 ~user~

~user~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 21:49:29

Można jeszcze dodać WiMAX od ESPOL.

#26 ~samsung 9100~

~samsung 9100~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 21:53:01

jak zabugowe towarzystwo to i tak dostaliscie tego mnostwo .

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 04:08:30

Dlaczego ''tylko nie portall''?

#28 ~scarpe dam~

~scarpe dam~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 07:37:33

Same cuda na tej wsi macie .

#29 ~dadek mariniarz~

~dadek mariniarz~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 07:57:15

pala haszysz dym sie snuje wiocha swidwin sie cywilizuje :lol:

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 17:36:30

...oprócz pajaców jak ten powyżej...

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 10:46:56

Portal wielka porażka (liczy się zysk a nie jakość) wszelkie awarie zwala się na braki prądu lub wachania napięcia.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:37:18

A obecnie jaki wg was jest najlepszy internet (awaryjność, zasięg) ? Zastanawiam się nad rezygnacją z media gawex, bo ostatnio tragicznie działa, co 5-6 dni większa awaria, co 2-3 dni mniejsza. Słyszałem też od ludzi, którzy mają że słaby jest play, orange, portall.

#33 ~user~

~user~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 11:49:23

A obecnie jaki wg was jest najlepszy internet (awaryjność, zasięg) ? Zastanawiam się nad rezygnacją z media gawex, bo ostatnio tragicznie działa, co 5-6 dni większa awaria, co 2-3 dni mniejsza. Słyszałem też od ludzi, którzy mają że słaby jest play, orange, portall.

Najlepszy internet ? Tego nie da się określić jednoznacznie. Musiałbyś podać na jakie parametry zwracasz największą uwagę, do jakich sieci masz dostęp. Odnośnie PORTALL ISP, to u mnie od dłuższego czasu działa bez zastrzeżeń.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 12:10:44

Najlepszy internet ? Tego nie da się określić jednoznacznie. Musiałbyś podać na jakie parametry zwracasz największą uwagę, do jakich sieci masz dostęp. Odnośnie PORTALL ISP, to u mnie od dłuższego czasu działa bez zastrzeżeń.

Tego to ja nie wiem, obecnie mam z gawexu, osiedle nr.2.

#35 ~user~

~user~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 14:29:46

Tego to ja nie wiem, obecnie mam z gawexu, osiedle nr.2.

Jak mieszkasz w bloku, to pewnie masz dostęp do sieci TP. Jeżeli infrastruktura telekomunikacyjna jest dobra w twoim bloku (możesz zapytać sąsiada, co ma internet od TP - Orange, czy działa w porządku). Ogólnie nie polecam Ci brać internetu na liniach TP od innego operatora bo często są problemy. Jak na liniach TP to najlepiej od Orange. Bo jeżeli mówisz, że Gawex źle Ci działa, to raczej w Świdwinie nic lepszego w tej lokalizacji od TP - Orange nie znajdziesz. 

Dam Ci tu niżej linka do strony Orange, gdzie wpiszesz swój adres zamieszkania, i powinno pokazać jak rozbudowana jest w danym miejscu infrastruktura telekomunikacyjna, i czy są warunki techniczne do założenia internetu w danym miejscu. Jeżeli masz telefon stacjonarny to sprawa jest jeszcze łatwiejsza, możesz sprawdzić warunki po numerze linii telefonicznej. 

http://www.orange.pl...ilability_check

Osiedle nr 2, to gdzie jest ? Podaj chociaż jaka to ulica. 

#36 ~sekretarz~

~sekretarz~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 14:59:58

Najlepsza jest NEOSTRADA! Niggdy mnie nie zawiodła. Nie mam nic wspólnego z reklamą!

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 19:55:23

Osiedle nr 2, to gdzie jest ? Podaj chociaż jaka to ulica. 

http://swidwin.pl/as...enu=88&strona=1

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 20:17:05

Prościej by było odpowiedzieć na pytanie ile ma Megabitów http://forum.gk24.pl...O_DIR#/wink.gif Na dzień dzisiejszy, jak się dobrze orientuje, to za 39,90 zł masz 1 Mb/s (download/pobieranie/ruch z internetu) i 0,384 Mb/s (upload/wysyłanie/ruch do internetu).

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 20:24:17

Prościej by było odpowiedzieć na pytanie ile ma Megabitów http://forum.gk24.pl...O_DIR#/wink.gif Na dzień dzisiejszy, jak się dobrze orientuje, to za 39,90 zł masz 1 Mb/s (download/pobieranie/ruch z internetu) i 0,384 Mb/s (upload/wysyłanie/ruch do internetu).

za 39.90 jest 2 Mb/s ja mam internet z radiówki i nie narzekam, posiadam instalacje 5ghz od jakiegoś czasu, sami mi wymienili sprzęt jak miałem problemy na 2.4ghz. Plus to napewno jest miesięczne wypowiedzenie więc można wypróbować bez wiążącej umowy, wcześniej miałem internet w play porażka.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2013 - 08:35:44

to ja cos powiem od siebie ;)   ogołnie mam kilka internetów blueconect, radiówke i vectre 

ale sam uwzgledniajac doswiadczenie własne zamierzam zmienić na netie za 65 zl gdzie transfer do okolo 20 mb, natomiast mobilny polecam cyfrowy polsat 

co do radiówki wiernie całe lata mi sluzyła z drobnym  awariami przez jakies 8-9 lat mam blisko przekaźniki i to jest to jak masz daleko nie pojedziesz ;)  plus budynki itp ja mieszkam w jednym z wyzszych punktów miasta co do vectry to ok internet 10 mb mozna miec za 44 zł i chodziłby ładnie ale prawda jest taka jak szalec to na całego ;) dlatego biore netie bo niestety w mieszkaniu w którym chce zmienic internet vectry nie bedzie 

w sumie prawda sie okaze jaka bedzi ale daja mi ruter a mój jest juz stary i pewnie nie pociagnie tak dobrze na wyzszych levelach 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, dla gminy świdwin internetu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych