Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki jest najlepszy dostawca internetu w Świdwinie i okolicy?

internet dla gminy świdwin internetu

86 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~calle property~

~calle property~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 14:48:24

Wydaje mi się, że więcej z Orange lub z Netii mieć nie będziesz z uwagi na technologię/kable. Skoro Vectra odpada, to chyba nic lepszego mieć nie możesz (ew. LTE z limitem danych).

dzieki za odp , tez wlasnie mysle ze na ta chwile nie ma alternatywy dla Orange .....

mysle ze kabel jest bardziej stabilny niz LTE tym bardziej ze Świdwin to zadupie i różnie bywa z zasięgiem szczególnie na przedmieściach

#82 ~atja~

~atja~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 10:54:02

Od niedawna wprawdzie, ale mamy w firmie internet od Extel i póki co (odpukać w niemalowane) jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości przesyłu. Wszystko działa bez zarzutu, szybko, sprawnie. 

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 09:00:18

Możecie polecić jakiś tani internet ( tylko do przejrzenia kilku stron, odebrania poczty więc nie musi być szybki)?

Nie mam telefonu, kablówki więc te po kablach odpadają.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 18:28:25

Możecie polecić jakiś tani internet ( tylko do przejrzenia kilku stron, odebrania poczty więc nie musi być szybki)?
Nie mam telefonu, kablówki więc te po kablach odpadają.

Nie ma takiego
Kup gołębia sobie lepiej

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 22:33:11

A może należy podać najgorszego dostawcy Kablówki i internetu .  Gawex z gawex to tragedia  ciągły brak sygnału , kasę biorą  a to co dają w zamian to dno . Człowieka wykańcza jak co chwila wyskakuje na telewizorze brak sygnału . A co do internetu  miałem u nich internet na sznurku ,ale było podobnie jak z kablówka  częsty brak internetu . Radzę się zastanowić jak będziecie chcieli skorzystać z tej firmy.  

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 23:16:32

To prawda dzisiaj w niedzielę chyba  10 a może 15 razy zanikał sygnał w kablowce, człowieka szlak trafiał coś ogląda a tu znika obraz . Nie radzę brać tego gówna z GAWEX   bo to chodzi o Gawex  .

Wcześniej miałem internet z Gawex  zrezygnowałem  brak internetu próbowali zmniejszać płatność ale co mi z tego jak go nie miałem , albo się tak mulił że człowieka szlak trafiał a w weekend  to lepiej było nie korzystać bo człowiek by dostał białej gorączki . Zanim pomyślisz o Gawex  to się dwa razy zastanów.     

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 15:49:25

To prawda dzisiaj w niedzielę chyba  10 a może 15 razy zanikał sygnał w kablowce, człowieka szlak trafiał coś ogląda a tu znika obraz . Nie radzę brać tego gówna z GAWEX   bo to chodzi o Gawex  .

Wcześniej miałem internet z Gawex  zrezygnowałem  brak internetu próbowali zmniejszać płatność ale co mi z tego jak go nie miałem , albo się tak mulił że człowieka szlak trafiał a w weekend  to lepiej było nie korzystać bo człowiek by dostał białej gorączki . Zanim pomyślisz o Gawex  to się dwa razy zastanów.     

nie polecam radiowego

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: internet, dla gminy świdwin internetu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych