Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Jaki piec na ekogroszek?

piec na ekogroszek

105 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Janka~

~Janka~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 18:36:11

Proszę o poradę jaki piec kupić, jakiej firmy. Może ktoś poleci producenta i sprawdzonego wykonawce.
Chciałabym aby to był sprawdzony produkt i chciałabym również pewnego montera do tego pieca tak aby mi służył przez lata.
Dzięuję jeśli ktoś mi odpowie.

#2 ~Ulalala~

~Ulalala~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2013 - 20:57:03

Ja na swoim przykładzie mogę tylko powiedzieć, że nie warto kupować pieca o parę setek taniej. Mam kocioł z Castoramy który kupiłam trzy lata temu i ciągle są z nim problemy. Budowaliśmy się z sąsiadem w podobnym czasie ale on zainwestował w piec droższy o dwa tysiące. Nie mówię tu, że to co droższe to lepsze ale jego pracuje bez problemu. Ja już planuję zakup nowego po zimie bo mój piecyk ciągle się psuje. Też szukam informacji jaki kupić i komu zlecić montaż. Nie wiem czy zaufać opinii instalatorów bo ten piec który mam też miał być super. Jak coś będziesz wiedziała to pisz, może razem będziemy zaddowolone w przyszłości.

#3 ~><><~

~><><~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2013 - 09:04:23

Solary są tanie w eksploatacji. Polecam

#4 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 21:05:20

najlepiej zaufaj instalatorowi, on polecił mi pereko i jestem bardzo zadowolony, ale jak chcesz sama wybrać to może ta stronka Ci pomoże: www.wyborkotla.pl

#5 ~Jan ka i jan~

~Jan ka i jan~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 22:56:00

Proszę o poradę jaki piec kupić, jakiej firmy. Może ktoś poleci producenta i sprawdzonego wykonawce.
Chciałabym aby to był sprawdzony produkt i chciałabym również pewnego montera do tego pieca tak aby mi służył przez lata.
Dzięuję jeśli ktoś mi odpowie.

My w naszym domu mamy piec DEFRO.
Ma on dodatkowo sterowanie z zaworem który polecił nam monter instalacji.
Super sprawa,mamy sterownik w pokoju który steruje temperaturą.
Jeśli taki układ cie interesuje to kontakt podam bo naprawdę warto.
dzwon na telefon 511211774 tam dowiesz się wszystkich informacji , pan Robert zna się na rzeczy

#6 ~chiny~

~chiny~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 08:21:03

Ogrzewanie na wegiel to przezytek 20go wieku .

#7 ~.......~

~.......~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 22:35:50

Może rozwiniesz temat. Można dwoma kocami się przykryć, też będzie ciepło.

#8 ~powinni tego zabronic~

~powinni tego zabronic~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 22:41:22

POpatrz co dzieje sie w Europie , kto ( prywatnie ) pali weglem .
Ekologia do ciebie jeszcze nie dotarla ?
Czy masz w garazu jeszcze syrenke ???

#9 ~.......~

~.......~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 23:04:52

W Europie zarabia się więcej!!!!

Pół kraju pali węglem. Okulisty jeszcze nie poznałeś??? Jakie masz profity z ekologii??? Lepsze samopoczucie?? Co do syrenki, to klasyk i warto Ją mieć.
Co do ekologii to fajnie mieć coś co nie wymaga tak wielkiej obsługi jak piec na ekogroszek ale uszanuj fakt, że nie każdy sra kasą i stać go na "ekologię".

#10 ~ekogroszek czyli ekologia?~

~ekogroszek czyli ekologia?~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 07:38:23

Popatrz na czarny osad na sniegu to zrozumiesz czym oddychasz.
A syreny i tak nie masz , za to 12 letniego golfa ( bezwypadkowego , z pierwszj reki , przebieg 80 tys. km ) :wacko:

#11 ~.......~

~.......~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2013 - 10:52:39

Osad to masz na mózgu chyba??!!
Więcej psiego gówna na śniegu zimą niż osadu. Co do moich aut to niestety nie trafiłeś.
Autor w tym temacie spytał o coś innego. Chce kupić piec na ekogroszek to jego sprawa. Jeśli nie macie ciekawych odpowiedzi to po co się udzielacie w innych tematach???

#12 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 22:16:01

Ja bym polecał firmę Piecbud - robił kotły od kilkudziesięciu lat, mało która firma ma takie doświadczenie. Ja mam od nich KJ MP2 - kocioł z tłokowym podajnikiem węgla, na eko groszek, ale można spalać drewno i węgiel. Piec działa bez zarzutu, robiłem na zamówienie, zrobili w terminie. W zasadzie bezobsługowy, dobry dla ludzi, którzy nie mają czasu na ciągle latanie i dokładanie węgla.

#13 ~aqua~

~aqua~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 22:18:43

Kazde spalanie wytwarza CO2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pompa ciepla to jest to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#14 ~radek37~

~radek37~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 23:58:25

ja mam kocioł ekowittu - ares lux ze ślimakiem, spala właśnie groszek, węgiel, drewno, miał i brykiet. mam od kilku miesięcy, to był pierwszy sezon grzewczy i wszystko działa bez problemu, kocioł w obsłusze intuicyjny. wydajny energetycznie, stosunkowo oszczędny jak na swoje gabaryty. solidne grube blachy.

#15 ~ekogroszek czyli ekologia?~

• Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 06:57:36

Obudzcie sie ludzie , to 21 wiek . Jak was nie stac ( a nie stac was ) to dlaczego budujecie ekologiczne bomby ???

#16 ~$%$~

~$%$~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 21:06:39

Bo nie stać nas??? W twoim rozumieniu to jak kogoś nie stać na pompę ciepła to ma dupskiem trząść w zimnie i się nie myć w ciepłej wodzie. Prawdą jest, że pompa ciepła to ekologia i ekonomia ale pod warunkiem zainwestowania sporych środków na starcie. Ja posiadam kociołek Defro i nie uważam się za "ekologicznego terrorystę". Jeśli byłoby mnie stać na pompę ciepła to może pozwoliłbym sobie. Na pewno w skali roku mniej truję środowisko niż nie jedna kotłownia w większym mieście.

#17 ~ekogroszek czyli ekologia?~

• Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 21:32:33

Dom postawiles , a na ogrzewanie zabraklo ??? Zastaw sie a posraj sie !

#18 ~~$%$~~

~~$%$~~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 20:36:47

A Ty człowieczku to czym jeździsz??? Słyszałeś, że są auta elektryczne??? Pewnie takiego nie masz bo kupiłeś pompę ciepła??? Ty się nie posrałeś bo to co ja mm w d...e to ty masz w mózgu. Myślisz, że pompą ciepła uratowałeś świat??? A co napędza twoją pompę ciepła??? Elektrociepłownia emitująca toksyny do atmosfery??? Ekologiczny obrońca się znalazł.

#19 ~porucznik borewicz~

~porucznik borewicz~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 20:48:13

Dom postawiles , a na ogrzewanie zabraklo ??? Zastaw sie a posraj sie !

wszystko na kreche , ekogroszek CO2 !!!!!!!!!!!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 22:06:08

W dzisiejszych czasach to jak nie robiłeś budowy na krechę to pwnie masz szczęście lub jesteś głupi. Po CO2 można sądzić, że to drugie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych