Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki piec na ekogroszek?

piec na ekogroszek

149 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~averkonse~

~averkonse~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 15:22:28

Ja mam piec od Piecbudu, zamawiałem u nich jakieś dziewięć miesięcy temu. Firma z profesjonalnym podejściem, szybki montaż i dobre doradztwo. A z pieca jestem zadowolony, mogę ich szczerze polecić.

#142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2017 - 19:52:56

czy ktoś z was korzysta z kotłów acv? kupował ktoś z was może z tej firmy modern-tech.com.pl?

#143 ~anakonda~

~anakonda~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 15:41:55

poszukaj tu producenta kotłów, my akurat w tym serwisie szukaliśmy i znaleźliśmy specjalistę  giełda kotłów

#144 ~wiktor77~

~wiktor77~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 13:55:19

Ja mam piec właśnie na eko-groszek ale potrzebuję kupić do niego podajnik, ktoś może polecić dobrą firmę? Widziałem że Metalvit sprzedaje w dobrej cenie a opinie mają przychylne więc chyba sie na nich zdecyduję. Ktoś może o nich powiedzieć coś więcej?

#145 ~adamaszek~

~adamaszek~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 11:31:48

spokojnie kupuj u nich, ja w Metalvit z Gizałek  kocioł kupiłem, konkretna firma, nie traktują ludzi jak kolejnego klienta, bardzo fajne, indywidualne podejście do klienta, doradzili co trzeba także jak dla mnie super

#146 ~jurek_kasz~

~jurek_kasz~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 13:56:51

Ja mam piec właśnie na eko-groszek ale potrzebuję kupić do niego podajnik, ktoś może polecić dobrą firmę? Widziałem że Metalvit sprzedaje w dobrej cenie a opinie mają przychylne więc chyba sie na nich zdecyduję. Ktoś może o nich powiedzieć coś więcej?

Ja podajnik do pieca kupiłem w Metalvicie właśnie i mogę ich polecić, ceny konkurencyjne, obsługa dobrze znaj się na rzeczy, wie jak doradzić. Także kupuj śmiało.

#147 ~helonello~

~helonello~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 16:55:36

Jest dość duży wybór pieców na eko-gorszek, choćby w Piecbudzie z Radomia gdzie zamawiałem swój mają dużo. No i cenę mieli na tyle dobrą że u nich właśnie brałem. Także polecam bo warto, obsługa stanęła na wysokości zadania.

#148 ~marenki78~

~marenki78~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 17:07:36

Dobre są te nowe kotły Smart Fire. To kotły uniwersalne, na różne paliwa, ale mają bardzo dobre parametry m.innymi sterownik Negros. No powiem szczerze robią wrażenie

#149 ~wilhelmik~

~wilhelmik~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 22:27:18

Kocioł to kocioł  ale ważna jest też dobra jakość opału, a o to też dzisiaj ciężko. Zamawiałem w Sobianek i mogę polecić, mają wegiel certyfikowany, workowany lub luzem i dostawa w całej polsce

#150 ~wolicki~

~wolicki~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 16:12:43

A nie lepiej wam przejść na pellet? bardziej ekologiczne ogrzewanie, do końca 2020 mają wycofać piece na węgiel, potem i za te na ekogroszek się wezmą. My wymieniliśmy dlatego kocioł. Mamy Toret Pellet od Witkowskiego. Praktycznie samoobsługowy kocioł, czystrza kotłownia , a i ekologicznie. Kocioł ma obrotowy palnik Kipi - sam się rozpala, czyści, na prawdę polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych