Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~LilMar~

~LilMar~
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 08:28:48

Jak co roku wielki szał i wyścig po zabawki...choć teraz co mi sie bardzo spodobało,że Tesco w końcu zrobiło promocje zabawek i pozostałych rzeczy adekwatnie do zawartości portfela,i można było kupić dziecku bez zbędnych ale........a nie jak zawsze czy w dzień dziecka czy przed świętami promocje...50 % zniżki..i ceny np.299 zł na 149 zł,,gdzie tak naprawdę w pozostałe dni roku ta sama zabawka jest za te 149 zł.....tak naprawdę oszukując nieświadomych klientów.,którzy myślą że to promocja.

#2 ~trener rniskiego~

~trener rniskiego~
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 11:42:40

Prezent wcale nie musi byc drogi, moze byc symboliczny,
ale warto z dzieckiem pojsc do kina, na basen, na spacer, do teatru, albo chociazby na plac zabaw lub pograc w chinczyka.
Tego najbardziej od nas doroslych oczekuja dzieci, zainteresowania i wspolnej zabawy.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 09:12:52

To już jutro !

#4 ~rolnikszukarzony~

~rolnikszukarzony~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 10:22:21

Ja mojemu dziecku kupilem kłada niech se jezdzi a co stac mie nato.

#5 ~deska czy co ?~

~deska czy co ?~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 10:48:12

...a co to jest kłada ? :huh:

#6 ~Żartownik~

~Żartownik~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 12:32:11

Prezent na czasie to dudy i ciasteczka.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 16:54:55

Osobiście zabrałbym bachorowi laptopa, odciął od internetu i tym samym facebooka, żeby zobaczył jak wygląda Koszalin.

#8 ~rolnikszukarzony~

~rolnikszukarzony~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 19:30:38

...a co to jest kłada ? :huh:

kład to taka maszyna i wszendzie wjezie a radohy jal ludzi uciekajom.

#9 ~mały miś...do lasu bał się~

~mały miś...do lasu bał się~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 21:30:48

Najlepszy prezent to .....rózga wierzbowa , bo siedzą tylko przed komputerami zamiast się uczyć - albo realizować i odkrywać swoje zdolnosci i zamiłowania.

Ludie powiedzcie......jak odciągnąć dzieci od komputerów i....programów zakazanych , no i gier? 

JAK?

#10 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 21:55:56

Najlepszy prezent to .....rózga wierzbowa , bo siedzą tylko przed komputerami zamiast się uczyć - albo realizować i odkrywać swoje zdolnosci i zamiłowania.

Ludie powiedzcie......jak odciągnąć dzieci od komputerów i....programów zakazanych , no i gier? 

JAK?

Nie dac żryć przez dwa dni, a potem na kiju ze sznurkiem zawieścic kiełbase i szybko spieprzać z nią do lasu. Uwierz mi że wpier***ą kiełbase razem z toba i będa sie grzecznie bawic poza domem i kopmuterem.

#11 ~kosdon~

~kosdon~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 12:42:55

Jakie dodatki do banana pi polecacie? Jakieś konkretne rozwiązania robią różnicę? Na co postawiliście dokładnie? Jest jakiś dodatek, który faktycznie się szczególnie wyróżnia?

#12 ~mila~

~mila~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 22:13:55

Najlepszym prezentem dla dziecka - nie tylko na Dzień Dziecka - są bum bum rurki. Rewelacyjny instrument muzyczny.

#13 dominik

dominik

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 13:19:49

Banan pi, może być również raspberry, aby tylko to był ambitny sprzęt, wymagający zainteresowania się, odpowiedniego podejścia. I tutaj można powiedzieć, że pomysł będzie dobre - najlepiej z dodatkami od ematador - to robi różnicę.

#14 ~gostels~

~gostels~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 09:21:45

Jakiś pakiet z Prezent Marzeń, coś związanego z zainteresowaniami, coś praktycznego. Na pewno omijajcie szerokim łukiem prezenty byle jakie, które nic nie dają. Niech one będą praktyczne - i niech osoba, która je otrzyma, po prostu będzie zadowolona.

#15 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 09:43:23

Na pewno postawiłabym na jakieś kreatywne zabawki - klocki, ciastolinę, malowanki - coś w tym stylu. Ewentualnie jakąś grę planszową żeby dziecko mogło miło spędzić czas z innymi dziećmi. mam sprawdzony sklep w necie - Achddzieciaki pl w którym mają pełno tego typu rzeczy. To, czego na pewno nie kupię to wszelka elektronika. Przez to dzieci tracą umiejętność jakie

#16 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 13:08:36

[quote name="martynamikko" post="1168331" timestamp="1464601471"]
[font=arial][size=3]Najlepiej kupic prezent, dzięki któremu bedzie można w fajny sposób spędzic czas z dzieckem. To najlepszy sposób na odciągnicie dzieciaka od kompa ;) Może więc jakąś gre planszową, puzzle? Dużo zależy od
]Właśnie, dlatego swojemu dziecku kupiłam wypaśny rower na którym pomyka na wycieczki rowerowe mając kontakt z naturą. Wszystkim rodzicom polecam ten pomysł.

#17 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 08:08:31

Jakiś pakiety z Prezent Marzeń, np. jazda konna, kurs karate, czy nauka tańca. Ogólnie niech to będzie coś ciekawego. Na pewno nie pieniądze i nie prezent, który będzie byle jaki. Niech to coś po prostu będzie godne zainteresowania - moim zdaniem to absolutna podstawa.

#18 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 08:01:19

Prezent Marzeń. Tam masz np. kursy karate, tańca, jazdy konnej i inne rzeczy w takim temacie. Sądze, że taki prezent po prostu na każdym powinien zrobić duże wrażenie. Mylę się? Na pewno nie będzie to jakiś banał, tylko coś konkretnego. I to odpowiedni kierunek pod ten dzień.

#19 ~hania~

~hania~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 15:08:00

ja i tak większość rzeczy kupiłam przez Internet na stronce Fabryki Wafelków, rok temu na początku roku robiłam tak samo i teraz już wiem gdzie czegos zukać, nie mam czasu na bieganie po sklepach, przez internet idzie to dużo szybciej i jest wszystko w jednym miejscu no i mają dużo większy wybór niż w marketach

#20 ~marta_m~

~marta_m~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 08:48:06

ja i tak większość rzeczy kupiłam przez Internet na stronce Fabryki Wafelków, rok temu na początku roku robiłam tak samo i teraz już wiem gdzie czegos zukać, nie mam czasu na bieganie po sklepach, przez internet idzie to dużo szybciej i jest wszystko w jednym miejscu no i mają dużo większy wybór niż w marketach

świetne mają produkty, koniecznie muszę coś u nich zamówić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych