Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~annaka~

~annaka~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 12:26:40

Dzieci są dziećmi, a dzieci lubią zabawki to chyba nikogo nie zaskakuje. Nie kupujcie tylko kolejnej byle jakiej.. dzisiaj nawet puzzle można dostać w mega fajnej wersji. My wybralismy dla naszej Mai sorter, taki drewniany, który wydaje dźwięki, moi rodzice mieszkają w Krakowie i znaleźli go w pontipino, firma btoys się nazywa. Fajny sklep rodzicie chwalili obsługę, szybko sprawnie i konkretnie. Zawsze podpowiadamy dziadkom co kupić by nie strzelili gafy:) Na rynku jest nie wielki wybór i fajnej zabawki trzeba chwilę poszukać. Od nas Majeczka dostała drewniany jeździk w formie kuchni :) Świetna zabawka która sprawdzi się na parę lat.

#22 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 10:36:04

@Karolina z Opola bardzo podoba mi się ten pomysł, muszę koniecznie go wypróbować. Ja też najbardziej lubię kreatywne prezenty, dlatego w tym roku kupiłam dla córki zestaw do robienia biżuterii z Outletu Limnago. Jak każda młoda dama uwielbia się stroić. Mam nadzieję tylko, że trafiłam z kolorem koralików. 

#23 ~jasia~

~jasia~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 20:07:26

A może jakiś gadżet elektroniczny z Media Expert? Nie ma nic złego w takich prezentach. :)

#24 warmo

warmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 17 wrzesień 2019 - 18:49:07

Hmmmm... to jeszcze zależy w jakim wieku są dzieci no i przede wszystkim czy to chłopak czy dziewczynka. Na blogu http://ekolorowaneczki.pl/ jest sporo fajnych artykułów na ten temat. Cała seria jest poświęcona prezentom i sa fajne propozycje jaki prezent potrafi ucieszyc najbardziej dziecko w konkretnym wieku. Dla mnie takie porady okazały się bardzo pomocne. 

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 14:50:42

ŁOPATA

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych