Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki program do zarządzania projektami?

zarządzanie oprogramowanie projekty

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 rikoo

rikoo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 maj 2017 - 09:39:31

Witam,

Poszukuję prostego narzędzia do zarządzania projektami w niewielkich zespołach (około 10 osobowych). To narzędzie powinno mieć takie funkcję:

- zarządzanie zasobami (przypisywanie osób do zadań);

- zarządzanie dokumentacją;

- możliwość budowania WBS projektów (tworzenie grup zadań, zadań i kamieni milowych, tworzenie zależności między zadaniami);

- raportowanie czasu pracy.

Jeszcze mile widziane by było gdyby tworzył wykres Gantta. Czy ktoś zna taki program? Możecie coś polecić?

#2 ~MS~

~MS~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 16:02:28

MS Project

#3 paulaa

paulaa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 22 maj 2017 - 06:54:20

Ja natomiast polecam PM Compass, posiada wszystkie funkcje, które wymieniłeś i firmie, której pracuję go używamy

#4 judyta89

judyta89

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 wrzesień 2017 - 09:50:11

W firmie w której wcześniej pracowałam (teraz się trochę przebranżowiłam;) też korzystaliśmy z Compassa. To co utkwiło mi najbardziej w pamięci - oprócz opcji, które ma (a te co są potrzebne posiada) - to łatwość obsługi. Szybko nauczyłam się nim posługiwać - na co często narzekali moi znajomi, którzy korzystali z innych narzędzi.

#5 ~pesper~

~pesper~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 07:18:11

Berberis, też potwierdzam. Nawet próbowaliśmy się bawić w darmowe wersje, ale to pozbawione sensu. Musi być opcja wielostanowiskowa z dużymi możliwościami i wszystkimi funkcjami, które są potrzebne dla naszej działalności. Generalnie każdy element musi być dopasowany tak, aby były widoczne efekty korzystania z niego, a przynajmniej takie są jak na razie nasze doświadczenia. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zarządzanie, oprogramowanie, projekty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych