Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jaki program do zarządzania projektami?

zarządzanie oprogramowanie projekty

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 rikoo

rikoo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 maj 2017 - 09:39:31

Witam,

Poszukuję prostego narzędzia do zarządzania projektami w niewielkich zespołach (około 10 osobowych). To narzędzie powinno mieć takie funkcję:

- zarządzanie zasobami (przypisywanie osób do zadań);

- zarządzanie dokumentacją;

- możliwość budowania WBS projektów (tworzenie grup zadań, zadań i kamieni milowych, tworzenie zależności między zadaniami);

- raportowanie czasu pracy.

Jeszcze mile widziane by było gdyby tworzył wykres Gantta. Czy ktoś zna taki program? Możecie coś polecić?

#2 ~MS~

~MS~
  • Goście

Napisano 16 maj 2017 - 16:02:28

MS Project

#3 paulaa

paulaa

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 22 maj 2017 - 06:54:20

Ja natomiast polecam PM Compass, posiada wszystkie funkcje, które wymieniłeś i firmie, której pracuję go używamy

#4 judyta89

judyta89

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 16 wrzesień 2017 - 09:50:11

W firmie w której wcześniej pracowałam (teraz się trochę przebranżowiłam;) też korzystaliśmy z Compassa. To co utkwiło mi najbardziej w pamięci - oprócz opcji, które ma (a te co są potrzebne posiada) - to łatwość obsługi. Szybko nauczyłam się nim posługiwać - na co często narzekali moi znajomi, którzy korzystali z innych narzędzi.

#5 ~pesper~

~pesper~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 07:18:11

Berberis, też potwierdzam. Nawet próbowaliśmy się bawić w darmowe wersje, ale to pozbawione sensu. Musi być opcja wielostanowiskowa z dużymi możliwościami i wszystkimi funkcjami, które są potrzebne dla naszej działalności. Generalnie każdy element musi być dopasowany tak, aby były widoczne efekty korzystania z niego, a przynajmniej takie są jak na razie nasze doświadczenia. 

#6 ~berszka~

~berszka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2019 - 06:22:44

Akurat Beberis mieliśmy okazję kilka razy testować i naprawdę widać kolosalną zmianę. Tak więc w praktyce to wszystko kwestia dopasowania odpowiednich elementów. Dobierzecie je jak należy, to będziecie zadowoleni. Najważniejsze jest rozsądne podejmowanie decyzji. Starajcie się również dopasować każdy element tego wszystkiego tak, aby efekt był zgodny z oczekiwaniami. 

#7 ~korbo~

~korbo~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 06:20:22

A ogólnie to jak oceniacie Berberis? System solidny? Niezawodny? Pod średnią działalność wystarczy? Ewentualnie jakie inne jeszcze warto brać pod uwagę, ale z nastawieniem na jakość? Co wam się sprawdzało? 

#8 naarie

naarie

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 06 wrzesień 2019 - 09:54:00

Oprogramowanie typu ERP dobrze sprawdza się do zarządzania projektami w firmie. Poczytaj więcej o tych systemach, aby coś wybrać dla siebie. Nawet jeżeli firma jest jeszcze niewielka, to weź pod uwagę, że może się to kiedyś zmienić, a migracja jest szybsza, kiedy firma jest jeszcze w czasie rozwoju.

#9 kontafa

kontafa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2019 - 18:50:25

części nie znam a dzięki bo będzie co testować

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zarządzanie, oprogramowanie, projekty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych