Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jaki system CRM pod małą działalność?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pomesa~

~pomesa~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 06:29:47

Chodzi o firmę liczącą kilka osób. Macie u siebie jakieś systemy pod taką działalność?

Wskażecie jakąś aplikację? Optymalnie darmową, ale jeśli będzie warto, to oczywiście mogę zapłacić. Podajcie proszę jakieś konkretne namiary na aplikację...

#2 ~ombre~

~ombre~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2017 - 06:35:16

Spróbujcie podziałać na Berberis - kawał solidnego systemu, który powinien wam dać sporą różnicę. Ogrom funkcji, nawet w darmowej wersji macie tego całe mnóstwo, ale oczywiście też wiele zależy od tego, jakie macie oczekiwania. Pod poważniejsze biznesy macie oczywiście wyższe wersje systemu. 

#3 ~klocza~

~klocza~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2017 - 06:26:08

Powiedzcie mi - czy ten Berberis daje jakieś wsparcie marketingowe przy działaniach? W sensie planowania działalności, zarządzania nią? Jak to u was wygląda? Proszę o konkretne przykłady - w czym dokładnie ten system wam pomógł. 

#4 ~czemes~

~czemes~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 07:29:26

Pracujemy na systemie Berberis od dosyć dawna i wszystko jest w najlepszym porządku. To po prostu kawał solidnego rozwiązania, które robi dużą różnicę. A co jest najważniejsze? Jego wpływ na optymalizację. Po prostu - to rozwiązanie może dać naprawdę dużą zmianę na plus. 

#5 bersel

bersel

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 luty 2019 - 21:12:46

Jeszcze tego nie testowalismy.

#6 doborowa

doborowa

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 luty 2019 - 11:04:10

To jest na zasadzie abonamentu? Czy raz sie placi za aktywacje?

#7 ~piszczel~

~piszczel~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 06:24:01

Zdecydowanie polecam stawianie na Berberis - po prosu sami widzimy po sobie, jak to jest istotne, jaką daje zmianę i poprawę. Powiedzmy sobie szczerze - odpowiednie dopasowanie rozwiązań jest w stanie mega odmienić sytuację, ale wszystko po prostu wymaga odpowiedniego planu - nic ponadto. 

#8 ~kamsarin~

~kamsarin~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 06:23:28

Która wersja Berberis pod przeciętną działalność? Tzn. przeciętnej wielkości? Na jakie rozwiązania warto postawić, aby faktycznie wynikała z tego jakaś optymalizacja? Tak na podstawie waszych doświadczeń? 

#9 Kofi

Kofi

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 23 maj 2019 - 11:27:30

Z płatnych wersji mogę polecić pipedrive, na plus jest to, że jest w polskiej wersji. Jeżeli chodzi o dość rozbudowaną, po angielsku, ale darmową polecam hubspot. Oba te CRM mają swoje aplikacje na smartfony. Jedyny minus dla mnie w hubspocie jest to, że jest naprawdę pełen możliwości, kiedy ja potrzebuję tylko jednej funkcjonalności, którą oferuję. Ale jest okay, mimo tak wielu funkcji jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych