Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie auto kupić: używane, czy nowe :: zobacz komentowany artykuł

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~orwo~

~orwo~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 09:44:56

największą skarbonką jest nowe auto

#2 ~Świstak~

~Świstak~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 10:24:36

uzywka jest jak jajko niespodzianka albo bedziesz sie cieszyl albo płakał

jak kupisz dobrze to nic nie doplacasz i oszczedzasz
jesli kupisz z ukrytymi wadami nie do sprawdzenia przy kupnie to pozniej ciagnie za kieszen

zlotego srodka nie ma

#3 ~ROGER~

~ROGER~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 10:32:47

Witam.

Wszytko fajnie się mówi.. lepiej kupować nowe auto. Przez 4 lata udało mi się nazbierać 20tysięcy zł na auto, więc żeby kupić najtańsze mikrojeździdło typu Fiat Seicento, Fiat Panda to muszę jeszcze mieć z 10tysięcy. Wpłacę to co mam resztę wezmę na raty i kupie mikrosamochód który nawet fabrycznie nie ma radia i wykonany w środku jest na tak zwaną sztukę, jest ciasny i do tego z bezpieczeństwem ma mało wspólnego. Dodatkowo dojdą mi koszty obowiązkowego AC i przeglądów gwarancyjnych. A nie lepiej kupić za gotówkę 8 - 10 letni samochód od 15 do 18 tysięcy (żeby zostało na opłaty i drobne naprawy) typu VW Golf IV, VW Passat, Toyota Corolla, Toyota Avensis, Opel Astra, Opel Vectra, Seat Toledo, Skoda Octavia i jeździć czymś normalnym, o normalnych rozmiarach i bogatym wyposażeniu. Nawet niech trzeba będzie wydać kase na naprawy zawieszenia, silnika te 1000 zł na pół roku, to i tak nam rat (+obowiązkowe przeglądy) za nowe auto wyjdzie około 2000, a będziemy się cisnąć jakim małym pseudo samochodem. Kupujmy auta takie na jakie nas stać, a na nowe większosci Polaków nie stać. Przynajmniej jak ukradną lub się je skasuje, to nie będzie nam tak żal.

#4 ~Wujo~

~Wujo~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 11:22:56

nie w benzynie tylko z silnikiem benzynowym redaktorku

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 11:39:34

Trzeba spytać się Szałka to wam podpowie

#6 ~lopezz~

~lopezz~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 11:47:26

nie w benzynie tylko z silnikiem benzynowym redaktorku

Akurat to była cytowana wypowiedź właściciela komisu także czytaj uważniej

#7 ~Roger~

~Roger~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 12:44:13

A co do gwarancji na nowe auto, to też tak słodko nie jest. Robi się wszystko, aby tylko jej nie uznać i wmówić klientowi że on sam popsuł. A buble w nowych autach zdażają się coraz cześciej - wszystko tanieje, robione jest w chinach czy w anglii, więc jest jak jest. Super nowoczesne technologie w autach francuskich (które mają wyprzedzać technologie japońskie i niemieckie) nie są do końca sprawdzone i to się mści - bo jak się zepsuje, to wmawia się klientowi że to jego wina i doji grube pieniadze od szatrego zapożyczonego obywatela, bo przecież skoro wydał tyle pieniędzy, to tak czy tak musi naprawić, żeby gwarancji nie stacić.

#8 ~orwo~

~orwo~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 14:18:33

uzywka jest jak jajko niespodzianka albo bedziesz sie cieszyl albo płakał

jak kupisz dobrze to nic nie doplacasz i oszczedzasz
jesli kupisz z ukrytymi wadami nie do sprawdzenia przy kupnie to pozniej ciagnie za kieszen

zlotego srodka nie ma

sęk w tym że jestem w stanie sobie sprawdzić przed zakupem.
nowe poza tym są skomputeryzowane i zaprogramowane na cykliczne awarie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 14:30:13

Poradzcie mi jakie auto za 10 tys kupic?

#10 ~Majkel~

~Majkel~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:37:49

Do 10 tys zastanowiłbym się nad Nissanem Primierą, Hondą Civic VI gen., Oplem Omegą bądź VW Golfem III gen., ponieważ uważam że większość VW Glofów IV gen. za taką kwotę to albo są dojechane okrutnie(skarbonka bez dna) bądź składają się z 5 innych egzemplarzy i przystanku autobusowego. Natomiast te które wymieniłem auta powinny być w miarę zadbane i jakoś wyposażone.

#11 ~Real~

~Real~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 17:46:55

Roger w 100% podzielam twoje zdanie.

#12 ~Txx~

~Txx~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 08:22:08

sęk w tym że jestem w stanie sobie sprawdzić przed zakupem.
nowe poza tym są skomputeryzowane i zaprogramowane na cykliczne awarie

Nie wszystko jesteś w stanie sprawdzić.... jeśli myślisz że jesteś, wierz mi kiedyś się bardzo okrutnie zdziwisz.

Co do zaprogramowanych awarii.... skąd takie bzdury bierzesz? Mam czwarte auto od nowości..... prawie 300 000 km przejechane w tym aucie i.... pewnie komputer nakazał wysypać się końcówce drążka :lol:

#13 ~marcel~

~marcel~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 14:06:52

Polecam odwiedzić salon Golemo w  Krakowie jesli będziecie. Moim zdaniem zdecydowanie najlepiej własnie wybrać sie w takie miejsce gdzie macie do wyboru i nowe i uzywane auta to latwiej jest podjąć jakąkolwiek decyzje.

#14 ~milicja~

~milicja~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 15:17:28

Nawet w salonie nie ma gwarancji , ze auto nie kradzione albo z oryginalnym przebiegiem .

#15 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2014 - 08:01:49

Ja kupiłem używane, ale niestety trzeba było wymienić parę części. Kupiłem je w Lecart, mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W sumie i tak wyszło taniej niż nowy samochód, a chodzi jak marzenie :D

#16 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 11:46:32

Ja już od jakiegoś czasu wypożyczam samochody w Panek które mają rok i w sumie są w dobrym stanie więc używany wcale nie musi być gorszy

#17 ~Delil~

~Delil~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 21:55:13

My po wielu debatach jednak na nowe się zdecydowaliśmy, pewniejsze niż takie używane przy których często kombinują. A poza tym w salonie Klimczak w Częstochowie bardzo dobrą ofertę dostaliśmy na mazdę którą sobie wybraliśmy. 

#18 ~Delil~

~Delil~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 21:55:27

My po wielu debatach jednak na nowe się zdecydowaliśmy, pewniejsze niż takie używane przy których często kombinują. A poza tym w salonie Klimczak w Częstochowie bardzo dobrą ofertę dostaliśmy na mazdę którą sobie wybraliśmy. 

#19 ~owidiusz~

~owidiusz~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:03:22

A co myślicie o marce Mazda? Jak te auta się sprawdzają na drodze? Mój sąsiad ma i jak z nim rozmawiałem to mówił że kupił go w dobrej cenie w salonie Mazda Jaremko we Wrocławiu i jak do tej pory jest zadowolony i poleca. Dlatego tak się nad tym zastanawiam.. poradźcie coś.

#20 mariusz333ws

mariusz333ws

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 luty 2019 - 09:42:58

Jak się kupi nowe auto to przynajmniej nie będzie się psuło.Takie jest moje zdanie.

girlfriend experience

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych