Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakie auto na początek ?

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 15:28:20

BAJER :) Polecam poszukać jakąś małą Corsę albo Fieste - rok ok 2000. Spalanie do 5.5l/100km i ok 6.7l w mieście

#2 ~mechanik sianów~

~mechanik sianów~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 16:01:51

O matko,dopiero zobaczyłem ,nie kupuj tego złomu .Jeszcze z tych lat mercedesy były ok ,ale moie zdanie już znasz .Podejrzewam ,że 40%tego auta to rdza,przebieg 1200000 .Fakt dobre wygodne auto,ale daj sobie spokój z tym mercedesem

#3 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 10:43:35

Jeżeli chodzi o jakiegoś fajnego opla to znalazłem w AutoOrder  Astrę 2.0 Turbo Caravan Cosmo rocznik 2005, w każdym większym i mniejszym mieście dostęp do części zamiennych jest ogromny, auto mało awaryjne, części tanie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 18:01:00

Banda naiwniaków, która udziela porad spamerowi wklejającemu linka do strony, na której chce sprzedać swojego złoma. :D :lol:

#5 ~jak w banku~

~jak w banku~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 18:14:58

Banda naiwniaków, która udziela porad spamerowi wklejającemu linka do strony, na której chce sprzedać swojego złoma. :D :lol:

Na pewno ty tego szrota kupiles i teraz masz problem , wiochmenie ?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 15:49:26

Nie kupuj nic z opli,ani fordów ,nie słuchaj przedmówcy.Ford i opel to są jedne z najgorszych marek aut,rdza awaria silników itd itd.Jeżeli jesteś początkujący i nie chcesz pchać się w bagno kup ,toyote avensis 1 w dislu ,spalanie małe auta bezawaryjne w końcu japoniec ,lub kup audi a 4 1.9 tdi ,tylko musisz patrzeć czy nie bita ,czy nie ma szpachli itp.W tych pieniążkach kupisz na pewno coś w miarę.Nie pchaj się w ople ani fordy ,a broń boże w bmw ,bmw są dobrymi autami,ale u nas w kraju jeżdza same wyświechty ,bite i mają przejechane po 700 tyś .Bmw jadąc do Polski ma 600 tyś,na granicy i w komisie ma 186 tyś.Pozdrawiam Mechanik z sianowa

Dobrze się znasz my mamy ten model i działa i jest wszystko ok 

Najgorższy model Toyoty który się psuje to : 

Jakiś Heczbek czy jakos tak i t\on ma taki sam przód jak kombi nwm czy to ma jakąs róznice ale on się psuje 

Nasz znajomy wywalił 8 k w niego na naprawę 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 16:43:14

Racja, dobre marki to Toyota, Honda. Broń boże żadne francuzy, mam i co chwila coś do roboty, a to belka siądzie, co chwila kłopoty z silnikiem, cewką.

Niewykluczone, że z cewką moczową macie problem,,,,bo lejecie wodę

#8 orenz

orenz

Wam kury szczać prowadzić , a nie politykę robić

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 638 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 19:32:28

sprawne...

#9 gutek90

gutek90

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 16:25:11

Jesli to ma byc pierwsze auto , to:

Po pierwsze żadnego diesla - za duże koszty.

Po drugie nic dużego - najlpiej cos w stylu Punto.

Po trzecie - kupic od kogos znajomego.

#10 nicole

nicole

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 09:17:09

Właściwie to każde autko w ON będzie dobre na początek. Musisz sam zdecydować,który najbardziej ci pasuje.

#11 ~agawa~

~agawa~
  • Goście

Napisano 30 październik 2016 - 17:17:18

mnie się marzy Mini Paceman , jak na poczatek takie małe, zgrabne autko bym bardzo chciała. Co wy na to? ogólnie jestem zauroczona serii Mini. Ktoś nieźle sobie to zaprojektował. Napatrzyłam się na te modele w Bawaria Motors Mini, zobaczymy jak wszystko pójdzie dobrze na koniec roku stanę sie posiadaczka Pacemanika

#12 janusz210

janusz210

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 listopad 2016 - 10:51:48

W tych granicach, to Honda Civic - tylko trzeba uważać na rdze, ewentualnie Mitsubishi Colt, jakaś Ibiza lub Polówka, chociaż tych dwóch ostatnich nie można zaliczyć do najbardziej ekonomicznych aut benzynowych, a diesle w tej cenie będą już zazwyczaj totalnie wyeksploatowane.

#13 ~rK~

~rK~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2016 - 11:26:39

Od tygodnia mam prawo jazdy,

Szukam więc "używki" na chodzie,

Mój Tata zaczynał od nowej Mazdy,

A mnie zostawił na "lodzie"

#14 Marcin30

Marcin30

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 09:25:37

Ja posiadałem Hondę Civic i bardzo dobrze wspominam jej użytkowanie. Rzadko się coś psuło, była dość tania w utrzymaniu, więc też mogę ją polecić na początek ;)

#15 donjuan

donjuan

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 11:16:37

Mnie się marzy BMW Touring , ekstra jest. Mamy zamiar wziąść w leasing w Bawaria Motors BMW, tam najpewniej ,a i z końcem roku powinny byc jakieś wyprzedaże rocznika

#16 vices89

vices89

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 10:35:50

Na początek szukaj czegoś ekonomicznego i w miarę taniego. Warto zdecydować się na starsze auto, bo na początku łatwo o stłuczkę, przynajmniej nie będzie go szkoda, a naprawa będzie tania.

#17 ~czarny~

~czarny~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2016 - 14:01:14

no dobrze ,

a jakie auto najlepsze jest na koniec ???

#18 wiktorix

wiktorix

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 01 styczeń 2017 - 23:34:20

Mnie się marzy BMW Touring , ekstra jest. Mamy zamiar wziąść w leasing w Bawaria Motors BMW, tam najpewniej ,a i z końcem roku powinny byc jakieś wyprzedaże rocznika

Donjuan a czemu piszesz że najpewniej? Masz jakies doświadczenie z tym dealerem? bo  mnie sie Mini Cooper marzy, przed świętami zona była  na jeżdzie próbnej - generalnie już zakochana.  Myślę tylko czy kupić nowe w leasingu czy uzywane , rozmawiałem z doradcą właśnie z Bawarii Motors i pod pozytywnym wrazeniem jestem tego auta, doradzał mi jeden fajny model używany który mają teraz na stanie, bardzo przekonująco mówił, no i tez mam wrazenie że od takiego duzego dealera to uzywane autko bezpieczniej kupić niż od nieznajomego z ogłoszenia, co o tym myślisz?

Użytkownik wiktorix edytował ten post 01 styczeń 2017 - 23:35:47

#19 ~Patronks~

~Patronks~
  • Goście

Napisano 19 luty 2017 - 16:18:16

Ja na pierwsze auto polecam Honda Jazz. Według mnie jeden z lepszych samochodów które dobrze się prowadzi i co najważniejsze nie jest drogi w utrzymaniu. W HondaPlaza ogólnie są fajne pozycje używane jak i nowych aut, także możesz sprawdzić co teraz mają ciekawego :)

#20 ~Severyn~

~Severyn~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 22:42:28

Myslę, ze używane jest dobrym rozwiązaniem, starsze samochody mają tańszy serwis, tutaj proponowałbym Forda, który ogólnie nie jest drogim samochodem, a ma tez tanie serwisowanie. Dla przykładu, kompletny przegląd w ASO fordowskim można zrobić za 279 zł, pofatygowałem się i szukałem w okolicy taniej, i nie znalazłem. Tak więc ASO to nie zawsze "ogień piekielny", którego trzeba się bać bo ktoś tak powiedział.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych