Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Jakie auto na początek ?

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 mone

mone

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 10:21:33

ale chcesz nowe, czy używane?? Bo jak nowy, 7 tys nie wystarczy, więc zapomnij.

#22 samuel

samuel

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 30 czerwiec 2017 - 17:16:51

Wiadomo, że każdy chciałby nowe autko z salonu. Jednak i czasem na takie można sobie pozwolić, są przecież kredyty leasingi itp. Myślę, że na pewno bezpieczniej jest korzystać z nowego auta, niż kupowanego od nie wiadomo kogo. Mnie zastanawia nowa Skoda Citigo. Nie jest droga jakoś, a ciekawe jak sprawdza się w mieście?

#23 ~kasjusz688~

~kasjusz688~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 21:15:10

Przy swoim pierwszym aucie rodzina namówiła mnie na używany samochód. Ojciec zabrał mnie do dealera Bawaria Motors w Jankach i po przedstawieniu przedziału cenowego doradcy znaleźli coś odpowiedniego dla mnie. Nie byłem pewien ale obsługa upewniła mnie w wyborze i nie żałuję. Warto ich odwiedzić.

#24 ~serferr~

~serferr~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2017 - 23:51:20

też w Bawarii ale tym salonie Bawaria Motors Mini kupiłem Coopera, kilkulatka za ta cenę znajdą ci na spokojnie a jak na pierwsze autko cąłkiem cąłkiem

#25 ~Ajko~

~Ajko~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 22:13:26

ja teraz sie za czymś dla drugiej połówki rozglądałem bo zdała nie dawno prawo jazdy. No i po przejrzeniu ofert wygrał Peugeot 208, nie dośc że dobry mały, do miasta wiecie na takie jeżdzenie do pracy i  na zakupy dla niej to akurat. A poza tym jej też się najbardziej podobał. No i jeszcze spora promocja teraz na niego bo końcówka rocznika jest wyprzedawana

#26 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 14:14:55

rodzice mi się dołożyli i używane tivoli kupiliśmy. brat ze mną jeździł oglądać i mówił, że ok. Mechanikiem jest to się zna. 

#27 ~kokosyka123~

~kokosyka123~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2018 - 14:02:13

małe i zwinne będzie najlepsze! Według mnie świetnie się sprawdzi toyota aygo. Zerknij na stronę salonu carolina toyota wola bo oni co trochę to mają jakies promocje :)

#28 Pasacik1422

Pasacik1422

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 20 lipiec 2018 - 07:39:15

Toyota Yaris/ fi*** Punto

#29 ~wdeda~

~wdeda~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 23:18:14

jakiekolwiek na rozjeżdżenie

#30 Joedy

Joedy

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 06:57:46

Kocham golfa, wkładam na niego LPG. Bezczynny samochód

Użytkownik Joedy edytował ten post 21 sierpień 2018 - 06:58:15

#31 ~Balbina~

~Balbina~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 20:53:00

Ja postawiłam na samochód, o którym marzyłam od dawna. Odłożyłam trochę gotówki i kupiłam swoje wymarzone MINI w Bawaria Motors MINI w Warszawie. Wiadomo, że kupując u tego dealera nawet używany samochód jest w stu procentach sprawny i nie będzie z nim żadnych problemów. Sprzedawca stanął na wysokości zadania, mam swój wymarzony samochodzik, cena była przyzwoita, a samochód jest jak nowy (zresztą, dostałam całą dokumentację z jego historią).

#32 ~norbert.czaj~

~norbert.czaj~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 14:59:05

A co powiecie o marce Mazda? Bo szukam teraz auta używanego dla siebie, rozglądałem się trochę i w salonie Mazda Jaremko we Wrocławiu mieli dobrą ofertę, atrakcyjną. No i zastanawiam się nad wyborem, znajomy polecał, może wy napiszecie mi coś więcej?

#33 ~Janus~

~Janus~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 22:51:35

I jakie wybrales?

#34 ~leChuu~

~leChuu~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 17:12:23

Ja tam gustuję w oplach od bardzo dawna i na Oplach chyba skończę...dla mnie najlepsze auta do miasta również. Sam mam kilkuletnia Astrę, wzięliśmy we Wrocławskim salonie Mm Cars na ul. Karkonoskiej

#35 raczki82

raczki82

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 23 wrzesień 2019 - 19:32:06

Myślę, że bardzo dobrą opcją może być tutaj Dacia Duster. Bardzo fajny samochód, który robi wrażenie swoim wyglądem. Dodatkowo fajne osiągi a oprócz tego bardzo atrakcyjna cena, zresztą warto zerknąć - https://dacia.pl/samochody/duster.html . Moim zdaniem to może być najlepszy wybór. Auto nowe a więc wszystko o nim wiemy od początku. 

#36 ~buaahhaaa~

~buaahhaaa~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 12:32:13

No !!!

to taki SUV dla ubogich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych