Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie imiona są najmodniejsze? :: zobacz komentowany artykuł

238 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2007 - 10:15:00

moja córeczka będzie miała na imię Jeselle i nikt mi tego imienia z głowy nie wybije. pozdrawiam

#2 ~nikola~

~nikola~
  • Goście

Napisano 11 luty 2008 - 19:20:56

[img]www.gry.p ale głupie imie ale jak ci sie podoba to nic :P

#3 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2008 - 20:13:02

Ja mam córeczkę o imieniu Nikola i synka Igora ale też są bardzo ładne Martynka , Maja , Marysia , Roksana , Bartek , Kacper , Oliwier. :D

#4 ~~ania~~

~~ania~~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2008 - 20:21:04

Ja mam 2 córeczki jedna ma 8 miesięcy i ma na imię Martynka a druga ma 3 latka i ma na imię Nikola uważam że to są najładniejsze imiona dla dziewczynek jak kiedyś będę miała synka to będzie miał na imię Kacper

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2008 - 12:50:43

MOJ SYNEK MA 3,5 ROKU ,A NA IMIE MA PASCAL.DOKLADNIE TAK ,JAK NAPISALAM- BEZ ZADNYCH ZMIAN W PISOWNI.ZGODE WYDANO W WARSZAWIE.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2008 - 12:10:27

Nikola, straszne imię dla dziecka. Mi się ono nie podoba, ale każdy robi jak chce. Moja córka miała mieć na imię Jaśmin, wymysł mojej żony. W końcu co do czego wyszło imię Anna. Jest tyle pięknych polskich imion, po co za pożyczać imiona z zachodu. Mój syn, który się urodzi nie długo będzie miał na imię Piotr.

#7 ~ninka~

~ninka~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2008 - 18:05:36

Najłdniejszym imieniem na swiecie jest michalina

#8 ~PawilonBrzeziny~

~PawilonBrzeziny~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2008 - 03:04:32

Doda

#9 ~~ewa~~

~~ewa~~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2008 - 12:25:01

A CO POWIECIE O MALWINIE I KSAWERYM.DLAMNIE SUPER

#10 ~przyszła mama~

~przyszła mama~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2008 - 14:55:39

Witam Wszystkich!
Ja będę mieć 2x chłopca, będę mieć bliźniaków i kąpletnie nie mam pomysłu na imię. Pomóżcie mi wybrać , o to imiona co mi się podobają:

Kamil
Kacper
daniel-> daniel to zabardzo nie bo mam w rodzinie (ale może być :rolleyes: )
Łukasz-> j.w
mateusz-> j.w
Marcel
Karol
Michał

Napewno jeden będzie miał na imię Kacper ponieważ myślę, że to pikne imię, moje dzieci będą mieć po 2 imiona więc piszcie po 3 imiona jakie wam się podobają lub więcej. Pozdrawiam wszystkich i proszę o pomoc :D

#11 ~brukselka~

~brukselka~
  • Goście

Napisano 31 październik 2008 - 12:24:38

moja córeczka będzie miała na imię Jeselle i nikt mi tego imienia z głowy nie wybije. pozdrawiam

JESTES THE BEST!!!z tym haslem

#12 ~Kasieńka_28~

~Kasieńka_28~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2008 - 16:47:46

Co sadzicie o imieniu MAREK???? Mój mąż się uparł i nie mogę wybić mu tego pomysłu z głowy:( Boje się po prostu, ze jak dziecko przyjdzie na świat to mój ślubny pójdzie do urzędu i zapisze mu to beznadziejne i staromodne imię. O kompromisie nie ma mowy, bo jemu tylko ten Marek w głowie. O innych imionach nie chce nawet słyszeć. Co o tym sądzicie? Może macie swoje typy imion dla chłopca? Jeśli tak, to czekam na propozycje:))

#13 ~ola.pl~

~ola.pl~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 19:14:47

MI Się podoba śliczne imię Aurelia -aurelcia aurelka aura auri auria

#14 ~bartuś~

~bartuś~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 19:31:57

aurelia to śliczne imie ale może być też ola julka oliwka i najpiękniejsze imię świata według mnie marylka tak chcę dać na imię mojej córeczce kóra niedługo przyjdzie na świat moja żona Wiola upartła się żeby była ola albo zuzia tak samo mówi Adelka moja pierwsza dziś 11 stoletnia córcia ja chcę marylka i już ja niewiem jak je prekonać już adelka miała mieć na imię marylka ale Wiola mnie uprzedziła mówiła coś o adelce i o jakiejś zosi ale niewiedziałem że jej tak da na imię druga córka mósi mieć na imię marylka bo się już następne nie przydażaży

#15 ~robcio~

~robcio~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 19:36:35

gostek nie przejmuj się mam trzy curki pierwszej chcia łem dać na imię agata ale żona Agnieszka dałaq daria więc chciałem dać tak na imie drugiej to dała ola a niedawno urodziła się trzecia chciałem wziąść sprawe w swoje ręce i napisać agata `ale AgA mnie uprzedziła i zaoisała mgda i nie narzekam

#16 ~Laura~

~Laura~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 19:41:02

ja mam synka co ma 14 lat Igorek się uparł się żeby nazwać moją nowonarodzoną córcię basia ie podobało mi się to imię więc dzdecydowłam że będzie kinga ale igor przekonał moje męża i tak jest dobiero teraz widzę że basia to naprawdę piękne imię

#17 ~malwina smutna~

~malwina smutna~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 19:46:59

jestem w 8 miesiącu będzie dziewczynka mój mąż czeka na aż się urodzi i zaraz jeszcze kiedy będe zaraz po porodfzie pobiegnie do użędu i da na imię naszej córce imię karolina a ja chcę julkę i co teraz zrobić

#18 ~cela~

~cela~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 19:50:36

ja tam mam 2 dzieci o imionach ola i magda nie podobały mi się te imiona ale czy imiona są najważniejsze

#19 ~laura~

~laura~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 19:55:38

Igorek to dobry dzieciak i podaba mi się imie ale moja starsza siostra ma 3 dzieci córce dała na imię kasia synkowi dał na imię mąz ostatnio urodziła śie córka i ona dała jej na imię ja poszłam za ich przykładem i dla synka imię wybrał mąż kiedy dowioezdziałam się że będzie córak udzieszyłam się i wybrałam imię a tu zadecydował mój syn to nie fair

#20 ~danusia~

~danusia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 20:01:02

ja tam maj 5 dzieci i jestema szczęślwa że je mam chociaż imiona wybrał moj mąż niepodobają mi się chodż nie są takie złe Ola Weronika Sbastian Karol i marysia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych