Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie imiona są najmodniejsze? :: zobacz komentowany artykuł

237 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~marlenka~

~marlenka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 20:11:39

a ja mam dziwnie nazwaną rodzinę mama ala tata zbyszek ja marlena mój mąż artur córki ola i kasia syn marek teśś karol teściowa anna siostra beata szwagier marcin siostrenice maja karolina siostrzeńcy paweł kacper brat emil bratowa aneta bratanica kamila brataniec mikołaj siostra męża marta szwagier męża olaf siostrzenice ala i karina brat męża zygmunt i jego żona wiola dzieci patrycja michałek i ania drugi brat bartek żona michalina i ch dzieci kaja maja i franka

#22 ~tadek~

~tadek~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 20:17:03

wow mama lidia ojciec jan teść michał i teściowa anna żona beat a córki ola i maja brat i sz fagierka z dziećmai anita marek zuzia i kamil

#23 ~Eryk~

~Eryk~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 20:21:20

Co sadzicie o imieniu MAREK???? Mój mąż się uparł i nie mogę wybić mu tego pomysłu z głowy:( Boje się po prostu, ze jak dziecko przyjdzie na świat to mój ślubny pójdzie do urzędu i zapisze mu to beznadziejne i staromodne imię. O kompromisie nie ma mowy, bo jemu tylko ten Marek w głowie. O innych imionach nie chce nawet słyszeć. Co o tym sądzicie? Może macie swoje typy imion dla chłopca? Jeśli tak, to czekam na propozycje:))

Kasia wszystko zależy od tego jak długie masz nazwisko.
Imię można dać po dziadkach lub pradziadkach. Ważne też jest kiedy pociecha przyjdzie na świat . Mnóstwo ciekawych imion jest na końcu kalendarza w podsumowaniu. Mojej żonie podoba się imię Oliwier . Ale pamiętaj o tym że imię mówi o człowieku tak samo jak znak zodiaku.
Ernest,Cyprian,Maksymilian,Albert, ja mam dla swojego syna imie po pradziatku ale nie zdradze bo zaraz całe pomorze bedzie sie nazywac !!!
Pozdrawiam i proponuje zabrać mężowi dowód i metrykę.

#24 ~~Jan~~

~~Jan~~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2009 - 20:36:51

Klaudia,Nikola,Oliwia -to bardzo ładne imiona dla dziewczynek !!!!!!!!

#25 ~loka_25~

~loka_25~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 21:17:17

dla diewczynek to ola ania łucja hania pamela amelka a dla chłopców kubuś maciuś i może dawidek

#26 ~zosia~marysia~karicka~

~zosia~marysia~karicka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 21:20:20

heh ja mam dwie córki mają na imie anna weronika i martynka paulina

#27 ~weronisia~

~weronisia~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2009 - 21:23:14

ja jestem w ciąży i nie wiem jak nazwać moją córkę może maj julka emilka albo oliwka a może alicja kasia natalka piszcie

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2009 - 09:58:12

Paulina,Kamila,Nina to super imionka a jakie charakterki:)

#29 ~norcia~

~norcia~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 09:37:06

Sęk w tym ,że wybieracie imiona te które są modne i które się wam podobają a imiona powinny podobać się też w przyszłości waszym dzieciom.Dzieci wcale nie przepadają za jakimiś zmyślnymi imionami dobrze czują się z tymi pospolitymi no i sa one ponadczasowe.
Takimi imionami są :Ania,Marta,Ola,Ala,Julka, Tomek,Marek,Robert itp.
Pamiętajcie że moda przemija ta na imiona też.

#30 ~Martyna23~

~Martyna23~
  • Goście

Napisano 22 luty 2009 - 20:33:20

Mam córke 3.5 letnią Majkę i 2 letniego synka Gabrysia teraz jestem w ciąży i mam termin na 15 marca i jesli bedzie córka to bedzie Amelia a jesli synek to Ksawery, Olaf, Brajan lub Alex co myslicie ktore najlepsze?

#31 pektusa

pektusa

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 23:58:35

a mnie troszke smiesza ludzie co daja swoim dzieciom zagraniczne imiona jak by byly nie wiadomo kim, a przeciez to polacy! a nie niektorzy robia ze swoich dzieci niby gwiazdy z filmow...

#32 ~anette04~

~anette04~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 11:44:46

Witam wszystkich!

Ja mam 6-cioletnia córcię-ma na imie Izabela i uważam że to cudowne imie dla dziewczynki(Iza,Izunia).Teraz jestem w ciąży,jeszcze nie wiem co będzie ale jesli będzie chłopiec chcemy z mężem mu dac na imie Igor.Jednak jesli będzie druga dziewczynka to nie mam pojęcia,podoba mi się Arleta,Kornelia,Dagmara.
Napiszcie co myslicie o tych imionach proszę.
Pozdrawiam;)

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2009 - 19:35:43

Wyobraż sobie taka scenkę: okno się otwiera i... "Aurelka,Kornelka,Dagmarka do domu ..........obiad!!!!!!!!!" i
ŚMIECH całego podwórka dzieciaków gwarantowany - to z autopsji.
Zastanów się nad imieniem, które jest w miarę normalne, może i pospolite,ale to chodzi przecież o Twoje dziecko.
Imię dobierałam do dzieci jak już były w domu, w kołysce, po kąpieli patrzyłam na dziecko i .........czy ona wygląda jak:Dorota,Ania czy Magda(przykłady)?
Dwa razy trafiłam w 100%.
Powodzenia.

#34 ~Pauliśka ;*~

~Pauliśka ;*~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2009 - 15:38:48

Mii Się dla chŁopCa bardzoo PoDobA ImIe GaBryś JeSt Cudowne a dla dziewczynki ZuZia ;** Cudoo CO O TYCH ImiOnaACh SąDzICiee ;**

#35 ~Pauliśka ;*~

~Pauliśka ;*~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2009 - 15:39:45

Mii Się dla chŁopCa bardzoo PoDobA ImIe GaBryś JeSt Cudowne a dla dziewczynki ZuZia ;** Cudoo CO O TYCH ImiOnaACh SąDzICiee ;**

#36 ~anette04~

~anette04~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 09:08:05

Mi się podobają,popieram Twój gust.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2009 - 13:55:15

Dla mnie najładniejsze imię dla chłopca to Mateusz a dla dziewczynki Julka albo Kasia :)

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2009 - 17:56:09

Ja natomiast mam 5 letnią córcię Kingę i 2 m/cznego synka Kacperka :D Imion jest tak wiele że jak trzeba coś wybrać to powstaje "mały" problemik - jednemu podoba się to a drugiemu tamto ;-)

#39 ~Artemida~

~Artemida~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2009 - 17:02:22

Berenika Amelia i Amanda
Fabian Ariel i Gabriel

#40 ~Gražvydas ze Słonecznej~

~Gražvydas ze Słonecznej~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2009 - 15:15:41

Oczywiście polecam swoje imię

Dodaj odpowiedź