Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie imiona są najmodniejsze? :: zobacz komentowany artykuł

241 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~przyszła mama~

~przyszła mama~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2009 - 19:53:00

Ja dam córeczce na imię Karina a synkowi Iwan

#62 ~~niunia~~

~~niunia~~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2009 - 06:36:47

ja mam na imie Stella to imie mi sie bardzo podoba a dla dziecka hm.. tez wybiore takie nie typowe imie

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2009 - 18:29:02

corka hania a mama wisienka ?

#64 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2009 - 23:08:49

ja mam synka Filipa i coreczkę Zosię:), a tak apropo to ostatnio czytałam że ludzie wykształceni (o wysokim statusie społecznym, czy też aktorzy itp.) nazywają swoje dzieci starymi imionami takimi jak np. Franek, Jasiek itp. bądź tradycyjnymi czy też po swoich przodkach. Ludzie za to o niskim statusie społecznym (mało wykształceni itd.) nazywają dzieci imionami wyszukanymi, lub np. zagranicznymi (tak jak mają na imię gwiazdy filmowe itp.) czyli Nicola, Andżelina itp.

#65 Wiśnia :)

Wiśnia :)

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 16 wrzesień 2009 - 10:09:07

ja mam synka Filipa i coreczkę Zosię:), a tak apropo to ostatnio czytałam że ludzie wykształceni (o wysokim statusie społecznym, czy też aktorzy itp.) nazywają swoje dzieci starymi imionami takimi jak np. Franek, Jasiek itp. bądź tradycyjnymi czy też po swoich przodkach. Ludzie za to o niskim statusie społecznym (mało wykształceni itd.) nazywają dzieci imionami wyszukanymi, lub np. zagranicznymi (tak jak mają na imię gwiazdy filmowe itp.) czyli Nicola, Andżelina itp.

Właśnie ja dokładnie o tym samym czytałam a i znam przykłady. Ojciec córki mojej koleżanki (nieskończona podstawówka) uparł się, by dać córce na imię Jessica. No i malutka ma na imię Oliwia Dżesika ...
Mama Ania, a córka Hania :P

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2009 - 17:57:54

BEZNADZIEJA POLIFOSAWYMIATA

#67 ~balbina~

~balbina~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 14:00:55

Blanki Kryspin

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 14:04:24

super imiona Blanka i Kryspin

#69 ~(:misieńka:)~

~(:misieńka:)~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 17:43:36

Rodzice mojej koleżanki mają 11 dzieci, ich imiona to Max, Kacper, Filip, Gracjan, Norbert, Iza, Anika, Anastazja, Tobiasz, Marysia, Elena, każde z nich ma także drugie imie między innymi : Mikołaj, Błażej, Sara, Iga, Konstancja, Gracjana, itd. Ja mam zwykłe często powtarzające się imie, a ich imiona w większości nie powtarzają się w szkołach do których chodzą. :D

#70 ~misia:)~

~misia:)~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 17:47:55

Mi najbardziej podobają się imiona dla dziewczynek:Julka, Oliwka, Monika, Nastka, a dla chłopaków: Filip(fifi)Oskar, Błażej, Dominik, Daniel, Maciek, itp. Oceniajcie:)

#71 ~Moniczka~

~Moniczka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 17:51:03

Mój kuzyn ma na imię Michał, uważam że to ładne imię, pasuje i do młodego chłopaka, i kiedy juz będzie stary będzie mu pasowała dziadek Michał. A wyobrażacie muwić do swojej babci Dżesika, albo do dziatka Pashal

#72 ~mannaz~

~mannaz~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2009 - 10:26:07

Mam syna o imieniu Artur i córeczkę Dalijke - DALIA , jestem w ciąży i zastanawiamy się nad imieniem dla naszego najmlodszego synka który się ma urodzic w Swieta :) macie ciekawe propozycje na proste jednak oryginalne i ladne imiona dla chlopczyka ???

#73 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 09 październik 2009 - 14:50:23

A mi się najbardziej podoba imię Amanda a dla chłopca Maksymilian :D

#74 MistrzuAZS

MistrzuAZS

Lokalny Patriota

• PipPipPipPip
  • 870 postów

Napisano 12 październik 2009 - 14:50:22

Ja dosyć często spotykam się z imieniem Michał.

#75 ~2738D1~

~2738D1~
  • Goście

Napisano 16 październik 2009 - 19:47:42

:P Kacper, Filip, Kamil to najładniejsze imiona:)

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2009 - 20:20:02

MÓJ SYNEK MA NA IMIĘ KACPEREK I TO JEST NAJŚLICZNIEJSZY CHŁOPCZYK NA ŚWIECIE I NIE WAŻNE JAK MA NA IMIE ALE GO KOCHAM NAJ BARDZIEJ NA ŚWICIE!!!!!!!!!!!!!!!!

#77 ~motyl19~

~motyl19~
  • Goście

Napisano 20 październik 2009 - 09:09:31

Ja mam Filipa i Zuzię, teraz spodziewam się kolejnego dziecka i nie mam pojęcia jak będzie miało na imię. Uważam, że wszystkie imiona są piękne tylko do każdego musimy się przyzwyczaić. Nie słuchajcie opini innych tylko wybiierzcie imię, które wam się podoba. :rolleyes:

#78 ~Kamcia~

~Kamcia~
  • Goście

Napisano 23 październik 2009 - 22:23:57

Mi się bardzo podoba imię Nadia i Lena :):)
A dla chłopca to Michałek i Natan
Śliczne :D:D

#79 Wiśnia :)

Wiśnia :)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 736 postów

Napisano 24 październik 2009 - 13:49:30

Imię Michał też mi się bardzo podoba :)

#80 ~Gość~

~Gość~