Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jakie suplementy na poprawę libido

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tetka~

~tetka~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2015 - 10:38:16

Cześc. Obecnie biore tabletki antykocepcyjne. Jest to juz 3 rodzaj tabletek i każde dosłownie obniżają mi libido.Z drugiej strony branie takich tabletek to niesamowita wygoda tak więc zastanawiam się czy są może jakieś skuteczne środki na to aby poprawić ochotę na seks ? Widziałam,ze w tv reklamowane są takie suplementy dla kobiet na poprawę ochoty.. Czy ktoś moze przyjmował? 

#2 ~felizja~

~felizja~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 09:22:55

Na mnie tabletki również tak wpływały. Również myslałam,że znaczenie ma tutaj zmiana ale po kolejnych również ochota nie powracała. Mozesz sobie wypróbować suplementy.Opinie są różne ale mi naprawdę pomogły chociaż byłam do nich sceptycznie nastawiona. Przyjmuje libido therapy.  Nie są takie popularne jak te wszystkie reklamowane w sieci assecurelle ale poleciła mi je moja pani ginekolog bo mówiła,ze wiele kobiet mówiło jej,że tabletki mają na nie dobre działanie tak więc sama postanowiłam wyprobowac. 

#3 CarmenBi

CarmenBi

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 12:54:33

ja poleca wybrać isę do apteki i zapytać o coś osłonowego przy antykoncepcji. Ja brałam coś takiego ale za nic w świecie sobie nie p0rzyponę jak to się zaywało

#4 ~tak pytam~

~tak pytam~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 16:10:38

Tetka bez obrazy popraw sobie LIBIDO w glowie!!!!!

Jak nie masz ochoty na bzykanie to po co bierzesz tabletki ?

#5 Madziak58

Madziak58

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 09:18:37

Wasze komentarze nie pomagają. Nie obrażajcie się wzajemnie, proszę.

Brałam tabletki i wiem o czym mówisz. Lubię sex i strasznie się męczyłam gdy nie potrafiłam nawet zmusić się do myślenia o nim. W aptece kupiłam ziołowy suplement (przykro mi nie pamiętam nazwy) i pomógł. Myślę, że warto spróbować kilku zanim się przekonasz, który jest najlepszy dla Ciebie. Wiem jak to jest więc nie czekaj tylko sobie pomóż.

#6 ~tetka~

~tetka~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 12:05:14

Brałam tabletki i wiem o czym mówisz. Lubię sex i strasznie się męczyłam gdy nie potrafiłam nawet zmusić się do myślenia o nim. W aptece kupiłam ziołowy suplement (przykro mi nie pamiętam nazwy) i pomógł. Myślę, że warto spróbować kilku zanim się przekonasz, który jest najlepszy dla Ciebie. Wiem jak to jest więc nie czekaj tylko sobie pomóż.

Chyba wlaśnie tak zrobię bo obecnie nasz życie intymne totalnie kuleje ;/ Dzięki za odpowiedź. 

Do wszystkich powyżej .biorę tabletki bo chcę być pewna,że nie zajdę w ciążę oraz chcę być odpowiedzialna tak więc proszę nie pisać takich głupot...

Felizja w aptece to kupowałaś tak? 

#7 ~kaczor donald~

~kaczor donald~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 17:20:52

Lubisz ten sport ?

#8 ~da~

~da~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 09:19:13

Moim faworytem w kwestii poprawy libido jest suplement libistim. Zauważyłam pierwsze efekty już po tygodniu stosowania 

#9 lotmix

lotmix

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 08:52:00

Kup sobie L-karnitynę. Producentów masz kilkudziesięciu. Przy okazji schudniesz, Na moją dziewczynę działa aż za mocno :-)

#10 ~LolotkaMalitaja~

~LolotkaMalitaja~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 08:48:30

Feminam Libido z ziołami z Ameryki połódniowej działają nawet po jednorazowym wzięciu ale w większej dawce

#11 ~Kropka765~

~Kropka765~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 09:31:35

U mnie najgorzej działały tabletki Harmonet, libido spadło do 0. Potem brałam microgynon i było lepiej ale i tak nie tak dobrze jak przed tabletkami. Akutlanie biore Yas i jest spoko. Ogólnie trzeba pogodzić się z tym, ze zmniejszenie libido to efekt przyjmowania tabletek anty. Jeszcze dodatkowo do nich biorę Libido therapy ale jest spoko. Działa, chociaż nie chciałam w to wierzyć. 

#12 ~mariamagdalena~

~mariamagdalena~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2017 - 13:20:38

A nie jest tak,że jest to efekt libido?

#13 ~kropka756~

~kropka756~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 12:40:23

Brałam to pod uwagę, jednak biorę aktualnie już chyba 5 czy 6 opakowanie tabletek libido therapy i przy takiej ilości to na pewno nie może być jedynie efekt placebo. Ogólnie dla mnie jest ok, ale wiadomo,ze każdy jest inny i na każdego to inaczej zadziała tak więc trzeba sobie indywidualnie przetestować.

#14 ~Kenia~

~Kenia~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 00:36:36

Jako kobieta, mogę powiedzieć, że u mnie sprawdza się żel potęgujący doznania Libidizer. Naprawdę fantastycznie się po nim czuje:)

#15 ~shine~

~shine~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 08:26:53

Aktualnie biore libido therapy. I faktycznie działają i poprawiły u mnie ochotę na seks i to w takim stopniu w jakim bym sie nie spodziewała ze zadziałają :) Zastanawiam się jednak ile powinnam je brac? Bo biorę już dwa miesiace i czy przypadkiem jak odstawię to czy libido nie poszybuje w dół? 

#16 ~christaa~

~christaa~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 11:16:41

A skąd mamy niby wiedzieć? Każda kobieta jest inna i u jednej libido się zmniejszy, u drugiej nadal będzie duże. Musiałabyś sama zobaczyć i powoli je odstawiac.  Sama brałam te tabletki prawie 3 miesiące, jednak potem postanowiłam zobaczyć jak jest bez nich, odstawiłam ale było ok. Poprawa była i to nawet jak zaprzestałam ich brania. Dużo tutaj równiez zasługi w tym ,ze nieco zmniejszyłam zakres swojej pracy i przestałam sie tak nia stresowac (bardzo negatywnie to na mnie wpływało).

#17 ~małgośka~

~małgośka~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 14:42:47

Shine u mnie ochota na seks po zaprzestaniu tych tabletek sie nie zmniejszyła :) A miałam podobne obawy do Ciebie.

#18 andrekke2

andrekke2

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 01 luty 2019 - 09:13:53

Najskuteczniejsze tabletki na libido to takie które zawierają w swoim składzie zioła z ameryki środkowej lub południowej oraz zawierające diosgeninę, w Polsce nie znajdziesz ich wiele.

#19 ~Eroa~

~Eroa~
  • Goście

Napisano dziś, 00:04

ktoś wyżej wspomniał już o żelu Libidizer. Powiem tylko tyle, że podpisuję się pod tym obiema rękami. Żel jest rewelacyjny. Uwielbiam go :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych