Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jedliński i Wezgraj - I debata w Radiu Koszalin

Jedliński Wezgraj

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~piw~

~piw~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:52:30

Kto nie słyszał jeszcze wywiadu z obydwoma kandydatami na antenie Radia Koszalin, ten niech odsłucha nagrania w internecie na stronach radia. Z jednej strony mieliśmy Artura Wezgraja - kandydata, który błyszczał, spokojnego, z charyzmą, jednocześnie pełnego energii by teraz osiągnąć sukces. To było słychać w każdym jego zdaniu. Po drugiej stronie – Piotr Jedliński – zmęczony, dosłownie bełkoczący, nie potrafiący sklecić jednej sensownej myśli. To że Jedliński nie jest najlepszym mówcą wiadomo od dawna, ale dopiero na tle swojego konkurenta widać, jak jest słaby.

Artur Wezgraj powinien teraz wreszcie przymusić Jedlińskiego, by stanął do debaty twarzą w twarz. Takie bezpośrednie starcia pokazują różnicę klas między obydwoma kandydatami i rozwiewają w pył całą tę propagandę sukcesu partii rządzącej.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:59:55

daj spokój, Jedliński nie dopuści do żadnej debaty, no chyba że będzie ją prowadzić Łagocki z Hońko z biuletynu grupy trzymającej władzę (dla niewtajemniczonych - chodzi o gadzinówkę Fakty)

#3 ~Anna.~

~Anna.~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 23:00:50

W pełni popieram,AA.

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 23:02:23

Oczywiście  popieram wypowiedz PIW.AA.

#5 Pedro

Pedro

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 477 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 23:07:03

Kto nie słyszał jeszcze wywiadu z obydwoma kandydatami na antenie Radia Koszalin, ten niech odsłucha nagrania w internecie na stronach radia. Z jednej strony mieliśmy Artura Wezgraja - kandydata, który błyszczał, spokojnego, z charyzmą, jednocześnie pełnego energii by teraz osiągnąć sukces. To było słychać w każdym jego zdaniu. Po drugiej stronie – Piotr Jedliński – zmęczony, dosłownie bełkoczący, nie potrafiący sklecić jednej sensownej myśli. To że Jedliński nie jest najlepszym mówcą wiadomo od dawna, ale dopiero na tle swojego konkurenta widać, jak jest słaby.

Artur Wezgraj powinien teraz wreszcie przymusić Jedlińskiego, by stanął do debaty twarzą w twarz. Takie bezpośrednie starcia pokazują różnicę klas między obydwoma kandydatami i rozwiewają w pył całą tę propagandę sukcesu partii

Złotousty kandydat nie znaczy dobry prezydent. Poza tym  bez koalicji z PIS i wiecznie plecącą głupoty Mętlewicz jako zastępcą prezydenta p. Wezgraj i jego  LP nie mają szans na rzadzenie. Wariatów od Kaczyńskiego nigdy nie zaakceptuję więc wybór mam prosty, choć na Jedlińskiego w pierwszej turze nie głosowałem.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 23:39:21

Dobry finisz był końca Jedlińskiego - ratusz otworzyn, droga od morskiej do przylesia tez, aquaqpark podobno też.

Ale to za mało, trzeba było się starać przez całą kadencję, rynek pracy chyba gorszy niż Słupsk. Większosć przewników prezydenta pewnie wyjechało na Zachód, albo do wiekszych miast.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 23:53:42

a moja rodzina zagłosuje na Jedlińskiego. syn nie dostał się na radnego, ale Gawłowski mu obiecał posadę w urzędzie. My żadnych debat nie potrzebujemy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 23:58:57

Icta ludki już spać, jutro bedziemy dalej spekulować, kto komu mocniej dowali.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 08:27:00

Złotousty kandydat nie znaczy dobry prezydent. Poza tym  bez koalicji z PIS i wiecznie plecącą głupoty Mętlewicz jako zastępcą prezydenta p. Wezgraj i jego  LP nie mają szans na rzadzenie. Wariatów od Kaczyńskiego nigdy nie zaakceptuję więc wybór mam prosty, choć na Jedlińskiego w pierwszej turze nie głosowałem.

masz lustro? tam bedzie esbecki szpicel.

#10 ~kun~

~kun~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 08:44:32

Nigdy nie zagłosuje na Wezgraja bo nie chce PiSu u władzy. Koniec i kropka.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 13:27:20

Marzę o tym, że w przyszłym roku do władzy dojdzie PIS i rozliczy stary układ :D :D :D

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 13:38:02

Marzę o tym, że w przyszłym roku do władzy dojdzie PIS i rozliczy stary układ :D :D :D

sitwe

#13 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 15:32:55

Tak ja już słyszałam ten wywiad w radio.

Pan Artur jest po prostu lepszy, lepiej mówi i wiadomo co chodzi. To lepszy prezydent, lepszy niż jedliński, Ostaszewski, Mętlewicz i cała reszta razem wzięci.

mimo tego cieszę się, że oni wszyscy go popierają, bo wiedzą, że jest lepszy i jako jedyny z nich ma szansę na zwycięztwo z drugiej kolejnej turze.

Idżmy wszyscy razem do urn, oddajmy głos na prawdziwego kandydata! Tym razem tylko Pan Artur jest jedynym kandydatem.

Nie patrze na sondaze, bo wiem, ze wygra Pan Artur. Który jest brudno atakowany aż przykro patrzec i słuchać

#14 ~niedoinformowany~

~niedoinformowany~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 15:45:47

Aby debata w Radio Koszalin była rzeczowa i konstruktywna ....mieszkańcy muszą zostać doinformowani z kim mają do czynienia - tzn podać wykształcenie obu kandydatów i porównanie

uczelni które kończyli , nie na podstawie oświadczeń, ale dokumenty na stół .

Wiadomo,ze Wezgraj szkoła wojskowa,przerwy w życiorysie , trochę własnej działalności gospodarczej te dokumenty o których ma być mowa w prtzypadku obu kandydatów ,muszą być sprawdzone przez dziennikarzy śledczych.

Wiadomo,ze Jedliński skonczył Politechnikę z tytułem mgr inż. wydział budownictwa, oraz Krajową Szkołę Administracjii Publicznej ,którą też skonczył śp. Kurtyka były szef IPN ,z Koszalina starali się tam dostać kandydaci w liczbie ok 17 /bez skutku/ , na pewno Jedliński może przedłożyć inne świadectwa . O Wezgraju dużo mniej wiadomo.

Przygotowanie merytoryczne i przebieg pracy obu kandydatów ?

Jedliński chyba ponad 20 lat w Administracji , bez przerw ...jako Sekretarz miasta wprowadzał ISO dla Urzędu Miasta i z tej pozycji startował i wybrany został w ubiegłej kadencjii.Jedliński startował też jak... pamiętamy 4 lata temu do Unii Europejskiej na posła , ale przegrał z kandydatem Szczecina

Trzecia ważna sprawa - przynależnośc do partii politycznych ?

Jedliński bezpartyjny ,nigdy nigdzie nie należał , a Wezgraj niech wyjaśni jednoznacznie czy należał do PO? PiS ? i innych partii.

Wtedy mieszkańcy Koszalina będą mogli głosować zgodnie z własnym sumieniem , biorąc pod uwagę to co zrobił Jedliński w ubiegłej kadencji i co zrobił Wezgraj .

Moim zdaniem im więcej informacji ,tym lepiej zorientowani mieszkańcy zagłosują na tego który na to zasługuje.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jedliński, Wezgraj

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych