Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Jedliński - rozważny, skuteczny prezydent

Jedliński Kocham Koszalin

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marlena~

~Marlena~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 14:17:20

Może trochę infantylne hasło Kocham Koszalin, ale miłe, spokojne. Prezydent się nie narzuca, tylko kulturalnie prowadzi kampanię. 

Dwa lata temu przeprowadziłam się do Koszalina ze Szczecinka, nie żałuję.

Mam już dość brudnej kampanii, wciskania jabłek i ulotek, wyczuwam fałsz w koalicji dla stołków z SLD, PiS i Ruchem Palikota.

A co napisać hejterom?

Nie jestem członkiem PO, nawet z nimi nie sympatyzuję, ale samorząd jest dla mnie ważny, więc widząc sukcesy i pracę Jedlińskiego, z pełnym przekonaniem zagłosujemy wraz z mężem własnie na niego.

Prowadzę małą firmę, chcę tylko spokoju i dobrego rozwoju mojego miasta.

Pozdrawiam wszystkich!

PS I co, można spokojnie, kulturalnie, bez wyzwisk?

#2 ~Jachu~

~Jachu~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 20:32:55

Marlena, bardzo mi się podoba Twój wpis!

Takie chamstwo na forum, przegrajowcy przywalają, wylewają pomyje, robią rynsztok z forum, zakładają wątki, w których opluwają sami siebie, by uchodzić za pokrzywdzonych przez cały świat.

Nie to, żebym jakoś szczególnie popierał Jedi.ńskiego, ani mi brat, ani swat; ale też wolę spokój, stabilność. Koszalin nie potrzebuje ekspereymentów, potrzebuje dobrej kontynuacji prac

#3 ~dzierża~

~dzierża~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 20:36:28

Może trochę infantylne hasło Kocham Koszalin, ale miłe, spokojne. Prezydent się nie narzuca, tylko kulturalnie prowadzi kampanię. 

Mam już dość brudnej kampanii, wciskania jabłek i ulotek, wyczuwam fałsz w koalicji dla stołków z SLD, PiS i Ruchem Palikota.

A co napisać hejterom?

Nie jestem członkiem PO, nawet z nimi nie sympatyzuję, ale samorząd jest dla mnie ważny, więc widząc sukcesy i pracę Jedlińskiego, z pełnym przekonaniem zagłosujemy wraz z mężem własnie na niego.

Pozdrawiam wszystkich!

aż dziw, że prawie bez odpowiedzi w tym wątku, ale w sumie zrozumiałe:

Gorszy Koszalin uwielbia nawalankę i rynsztokowe słownictwo, więc co mają odpowiedzieć na pozytywny, miły głos spokojnej dziewczyny?

Jedliński OK - 30 listopada zapraszamy do wyborów! :)

pozdro dla wszystkich, dla hejterów też, uśmiechnijcie się i przestańcie patrzeć na świat oczyma przegranego kanclerza

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 20:46:41

ale sracie popaprancy,za tydzien bedziecie mieli wielką srakę.

#5 ~kiko~

~kiko~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 21:00:07

A co napisać hejterom?

Pozdrawiam wszystkich!

można, a nawet trzeba, bardzo spokojny głos, wreszcie ktoś pisze bez chamstwa i wulgaryzmów, popieram Marlenę :)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 22:05:02

Choć nie popieram żadnego z kandydatów i do wyborów nie idę, podoba mi się Pani głos.

Wśród chamstwa, rynsztoku i forumowych bluzgów znajduje się spokojny głos.

Cieszę się, że są ludzie, którzy kogoś popierają, a nie atakują innych.

Pozdrawiam!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 10:11:21

Choć nie popieram żadnego z kandydatów i do wyborów nie idę, podoba mi się Pani głos.

Wśród chamstwa, rynsztoku i forumowych bluzgów znajduje się spokojny głos.

Cieszę się, że są ludzie, którzy kogoś popierają, a nie atakują innych.

Pozdrawiam!

oj, cos mi twoja wypowiedz smierdzi Dworcową 10? inteligentko innaczej.

#8 ~adek~

~adek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 10:48:44

forumowy Maciarewiczu, gdzie ta kobieta napisała, że kogoś popiera?

na nikogo nie zagłosuje, napisała tylko, że podoba się jej to, że ktoś potrafi bez obrażania innych pokazywać, kogo popiera

a to, że tobie coś śmierdzi, to problem dla ciebie i twojego otoczenia, może dezodorant wystarczy?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 11:34:40

Strasznie nisko poziom prezentuje LK tylko chamstwo i obrażanie, macie parcie straszne !!!!

Wstyd

#10 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 11:35:41

Jedliński Najlepszym Prezydentem!!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:27:20

Moim zdaniem W. powinien wrócić tam skąd przyszedł.

Tylko on wie gdzie to jest.

#12 ~padre~

~padre~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:56:44

Na wybory nie idę, więc mnie to zgrzewa.

Ale gdyby wszyscy potrafili się tak wypowiadać jak autorka tego topiku, miło by się czytało to forum.

Na PO nie zagłosuję, do Wezgraja się zniechęciłem, więc zostaję w domu, wolę miło spędzić czas z rodziną, niż wziąć udział w farsie.

Pozdro dla wszystkich, bez napinki!

#13 ~J-946~

~J-946~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 13:38:12

Na wybory nie idę, więc mnie to zgrzewa.

Ale gdyby wszyscy potrafili się tak wypowiadać jak autorka tego topiku, miło by się czytało to forum.

Na PO nie zagłosuję, do Wezgraja się zniechęciłem, więc zostaję w domu, wolę miło spędzić czas z rodziną, niż wziąć udział w farsie.

Pozdro dla wszystkich, bez napinki!

ja tez nie jestem fanem obu panow.ale na wybory ide.oddam glos niewazny.a co reklamowania wlasnej osoby przez kandydatow na prezydenta miasta chcialbym zauwazyc inne mozliwosci kandydatow.dlatego tez w tym tygodniu oczekuje uroczystego otwarcia kladki rowerowej z udzialem wladz i oficjeli parti obecnie rzadzacych koszalinem .no i moze jeszcze jakis chodnik lub ulica?

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 13:56:00

A co napisać hejterom?

Pozdrawiam wszystkich!

poczytaj sobie wypociny PO-wców na forum pod różnymi tematami, a może zrozumiesz, jaką kampanię prowadzi Jedliński...tego nie można nazwać kulturalną kampanią

#15 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 14:05:45

Nie dla osoby która totalnie Koszalin prowadzi do upadku a zatem jedynie Wezgraj.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 14:31:03

tez popieram..popieram Łotra Jedynego, takie to modne! mam swój napis! na majtkach z tyłu :D

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 15:03:54

Nie dla osoby która totalnie Koszalin prowadzi do upadku a zatem jedynie Wezgraj.

Do upadku to doprowadzi koszaliński Macierewicz w spódnicy kolezanka koalicjantka Wezgraja.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 20:36:52

Wygra Jedliński!!! Gigantyczną przewaga głosów!!!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 10:17:20

Tak dla Jedlińskiego :)))

#20 ~gyros~

~gyros~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 11:00:10

Panie Prezydencie, popieram Pana, proszę się nie przejmować głosami malkontentów.

Wodna Dolina - źle, za mokro.
Fontanny przed ratuszem - źle, rażą kolorowe światełka.
Filharmonia - kto by słuchał takiej muzyki.
Drogi, obwodnica, pierścień - źle, ludziska nie mają bolidów i limuzyn, kto to będzie jeździł.

Propagandą Gorszego Koszalina i Przegraja nie ma sensu się przejmować.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jedliński, Kocham Koszalin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych