Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

JUBILER W KOSZALINIE

Jubiler Koszalin Skup Sprzedarz Wycena Złoto

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 16:24:00

Witam serdecznie. Poszukuję jubilera w Koszalinie, który mógłby wycenić mi złotą bransoletkę i ewentualnie ją ode mnie odkupić

Z góry dziękuję za pomoc

#2 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 16:48:50

Ale się zdziwisz, na jaką kwotę ją wyceni !!!
Mimo, że wyrób jest dobry tzn. nie zepsuty to oni proponują cenę złomu!!!!
Czyli, dużo niższą od rzeczywistej ceny wyrobu !!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 17:19:26

zawsze skup jest po cenie zlomu ,jesli chcesz sprzedac jako piekna brazoletke to napewno nie u jubilera.Dla niego dopiero co sprzedany kolczyk za godz bedzie skupiony jako zlom .Nic nie zmienisz ale sprawdz u kilku cenowo czasami jest röznica spora.

#4 ~gonia~

~gonia~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 09:04:16

na ul. Lechickiej za sklepem skupują

#5 ~gonia~

~gonia~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 09:05:32

na ul. Lechickiej za sklepem skupują

( za klepem spożywczym, przed torami)

#6 ~Gość!~

~Gość!~
  • Goście

Napisano 15 luty 2013 - 11:22:30

Sprawdzź w lombardzie Cezar na ul. Jana z Kolna, sprzedawałem tam złoty łańcuszek i zapłacili mi znacznie więcej ja w Chaton'ie na ul. Mariańskiej.

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 23:16:06

Sprawdzź w lombardzie Cezar na ul. Jana z Kolna, sprzedawałem tam złoty łańcuszek i zapłacili mi znacznie więcej ja w Chaton'ie na ul. Mariańskiej.

skupują w tym Cezarze ? a potem sprzedają takie brudne łąńcuszki ? , noszone , fuj....ciekawe kto go teraz nosi??? okropność ..

#8 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 22:58:58

Z tego co mi wiadomo to złota skupionego w Cezarze nie sprzedają jako wyroby a idzie one do przetopienia, ale fakt faktem posiadają w ofercie sporo wyrobów ze złota lecz pochodzi ono prosto od producenta.

#9 ~ruda~

~ruda~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 23:47:50

A czy ktoś się orientuje, gdzie można zrobić pierścionek (niedrogo) z powierzonego złota ????

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2013 - 23:23:34

Z tego co mi wiadomo to złota skupionego w Cezarze nie sprzedają jako wyroby a idzie one do przetopienia, ale fakt faktem posiadają w ofercie sporo wyrobów ze złota lecz pochodzi ono prosto od producenta.

hehehe w lombardzie złoto od producenta , chyba sam w to nie wierzysz ? Ale śmieszne !!

#11 ~na ulicy?~

~na ulicy?~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 08:09:52

( za klepem spożywczym, przed torami)

To za tym "klepem" jest ulica ?

#12 ~Nadia~

~Nadia~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 22:44:33

A czy ktoś się orientuje, gdzie można zrobić pierścionek (niedrogo) z powierzonego złota ????

nie chcę pomylić ulic ale starszy Pan na ul.wróblewskiego-wchodzi się prawie jak do domu.Lub w Sławnie-maja najtańsze złoto w regionie,wiem bo kupowałam obrączki-500zł taniej niż u nas.

#13 ~robal~

~robal~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 20:55:35

Cały ten cezar to syf używki złota i brak profesjonalizmu

#14 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 18:07:00

Poszukuje zlotnik uczciwego co by zrobił obrączki z powierzonego złota. Może ktoś wie o takim?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 22:32:31

tzn masz złoto i chcesz zrobić obrączki? Jeśli tak to napewno tylko na ul. Mariańskiej tam od strony Manhatanu nie pamietam numeru , na faceboku znalazlam ich okolo rok temu i robiłam tam , wyszły super dwukolorowe z diamentem  

#16 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 21:06:37

Przestrzegam wszystkich przed zakupem w salonach Gold Art. Brak szacunku dla klienta, pogardliwie traktowanie. Pomimo źle wykonanej usługi zmniejszenia bransoletki właścicielka salonu nie poczuwa się do jakiejkolwiek rekompensaty.

#17 ~wioletta~

~wioletta~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 12:48:17

Nie polecam Złotnika z jubilera "Antracyt" sam antracyt ma świetne wyroby i bardzo korzystne ceny ale Pan który tam pracuje na własnej działalności jest psychicznie niezrownowazony. Dużo gada mało robi. Miesiąc czasu robił pierścionek w dodatku tak brzydkiego efektu się nie spodziewałam.. zaplaciłam dużo pieniędzy i wyjątkowo sie przejechałam.. nie zaufam już zadnemu zlotnikowi. Na prawdę nie polecam tego człowieka. Jak zepsuje wam wasze wyroby to pójdzie na zaplecze i nie chce rozmawiać wy nic mu nie zrobicie a on ma was w dopie. Jezeli poda wam numer tel żeby się z nim kontaktować zapomnijcie że odbierze.

#18 ~numer do dziada 602593024~

~numer do dziada 602593024~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 13:33:01

Fakt również nie polecam tego dziada z ulicy młyńskiej !!!!!!! Pracuje dwie godziny dziennie i zamiast brać się do roboty to chodzi i prezesuje! A jak mu się nie chce robić to nie przychodzi w ogóle i mówi że jest chory NIE POLECAM!!!

#19 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2016 - 13:51:38

Zgadzam się co do przedmówców, również nie polecam Pana "złotnika", jeśli można go tak nazwać, z jubilera "Antracyt". Co do samego jubilera "Antracyt" nie mam najmniejszych zastrzeżeń, miła obsługa, fajne wyroby, ceny na każdą kieszeń, lecz Pan "złotnik" jest amatorem we wszystkim co reprezentuje swoją pracą i osobą. Jest nieodpowiedzialny co do umówionych zleceń, druga sprawa, że jest niemiły jak by wszystko miał gdzieś mówiąc delikatnie. Nie bierze odpowiedzialności za swoją pracę i unika konfrontacji z osobami które mają zastrzeżenia do produktu, który otrzymali od Pan "złotnika" Bardzo nie POLECAM

#20 GrzywaGraba

GrzywaGraba

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 16:05:30

Widocznie nie tylko mnie spotkał wątpliwy zaszczyt spotkania tego pana z Młyńskiej, a co gorsza skorzystania z jego pożal się Boże usług. Wstawienie małego oczka do pierścionka zaręczynowego, którego dostałam od mojego Bączka, to dla niego za wysokie progi. Do tego te jego głupie teksty przy próbie reklamacji. Nie chciałam się wtedy z nim kłócić, bo długo chorowałam i nie miałam sił. Ten jubiler jest niezły, ale złotnik tam pracujący uczył się fachu w stoczni, a manier w radzieckim kołchozie. Nie wiem po co go tam trzymają. Buc, prostak i beztalencie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jubiler, Koszalin, Skup, Sprzedarz, Wycena, Złoto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych