Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kamera/wideorejestrator ogrodowa Lidl Szczecinek - ustalenie sprawcy wandalizmu

kamera wandalizm wideorejestrator lidl szczecinek pomoc prośba samochód nagroda

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 02:14:48

Osoby które przejeżdżały bądź miały zaparkowane auto na parkingu Lidl w Szczecinku w stronę kamienicy przy ulicy Ogrodowej prawdopodobnie w godzinach popołudniowych w środę 04.01.2016 proszone o pomoc w ustaleniu sprawcy wandalizmu. Być może miałeś/miałaś zaparkowane auto z włączonym wideorejestratorem? Prawdopodobnie zawistny sąsiad wylał żrącą ciecz na maskę auta - czarne auto marki BMW serii 5 w kombi zaparkowane było pod kamienicami na przeciw parkingu lidla. Za obciążające nagranie z widocznym sprawcą przy aucie gratyfikacja pieniężna. 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 21:10:54

Niestety nie jest to jednorazowy przypadek. Moja siostra zaparkowala samochod mamy wlasnie w tym miejscu i na masce ktoś wylał jakąś zrącą ciecz.

#3 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 21:57:59

Przy ulicy Bohaterów Warszawy 21 miała miejsce identyczna sytuacja . Mój ford mondeo został również oblany . Ciecz przypominała klei ,a śmierdziała rozpuszczalnikiem.Oczywiście zostało zgłoszone na policje. Zauważyłam ,że zawsze w tym samym miejscu auta zostają uszkodzone . Podejrzewam,że to któryś z sąsiadów uważa się za władce parkingu , który jest dla mieszkańców bloku ,w którym mieszkam. Niestety nie udało mi się przyłapać sprawcy.Samochody innych sąsiadów nie zostały zniszczone tylko mój ponieważ jestem nowym mieszkańcem i podejrzewam ,że inne zniszczone auta są osób nie mieszkających w bloku.

#4 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2017 - 00:53:48

Dziś sprawa będzie zgłoszona do właściwego dzielnicowego. Jeśli ktoś również chce przyczynić się do złapania sprawcy zapraszam pod komendę policji 06.01 godzina 16.10 w Szczecinku.

#5 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2017 - 01:05:35

Agata - mówimy o tym samym miejscu od drugiej strony właśnie ulica Ogrodowa. Jest conajmniej jedna osoba podejrzana z tej kamienicy, która się odgrażała osobom tam parkującym.

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2017 - 17:58:56

Agata - mówimy o tym samym miejscu od drugiej strony właśnie ulica Ogrodowa. Jest conajmniej jedna osoba podejrzana z tej kamienicy, która się odgrażała osobom tam parkującym.

najpierw grubasku udowodni bo oskarżanie takie moze dla cieie sie źle skonczyc

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2017 - 19:56:35

Pamiętaj, że nie jesteś anonimowy, a groźby karalne to paragraf - nie będę rzucał tutaj twoim nazwiskiem sprawę inaczej wyjaśnimy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2017 - 20:05:23

Tatuś i synek są już skonczeni. Osobiście postaram się żeby trafili do zakładu dla psychicznie chorych. Powinniście się leczyć psychole. Szykujcie już kaskę dla poszkodowanych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kamera, wandalizm, wideorejestrator, lidl, szczecinek, pomoc, prośba, samochód, nagroda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych