Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#21 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 06 listopad 2010 - 20:34:04

Witam, śledzę z ogromną uwagą całą tą inwestycje na terenia maista, gminy i całej okolicy i tak się zastanawiam czy ktoś ten przebieg prac nadzoruje? Zrozumiały jest fakt, że chcąc mieć dobre drogi oraz chodniki trzeba się przemęczyć. Baczną uwagę należy zwrócić na ulicę Kościuszki, przejechanie tą drogą to graniczy z cudem dziura dziurę pogania! Ktoś za taki wygląd maista oraz dróg leżących na terenie miasta odpowiada?! Wiem, że jest to droga powiatowa ale na miłość Boską włodarz a zarazem gospodarz miasta powinien się taką sprawą zająć i dążyć do tego aby nie marginalizować mieszkańców osiedla 4 Marca oraz pozostałych domów. Faktycznie widziałem co się dzieje na terenie przed oczyszczalnią ścieków, to można tylko w jeden sposób to opisać wielki syf (kostka polbrukowa, płyty chodnikowe, resztyi asfaltu itd). 17 lat sprawowania władzy przez obecnego Burmistrza powinno czegoś Panie Burmistrzu nauczyć, że nie powinno się trwonić pieniędzy podatników na to by kostka polbrukowa "walała" się po bagnisku przy oczyszczalni nie tam jej miejsce! Mam nadzieję, żę 21 listopada wybierzemy odpowiedniego Gospodarza Naszego Miasta i Naszej Gminy.

#22 gosc1117

gosc1117

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2010 - 21:53:22

Może i miasto się rozwija tylko dlaczego przed samymi wyborami?? Rozumiem pewnie czasu nie było, pewnie kadencja z krótka była. Te wszystkie roboty drogowe można było wykonywać po kolei, a nie wszystko na raz. Główną drogą się nie przejedzie bo rozkopana, a boczne zazwyczaj pozamykane i w takim samym stanie- dziura na dziurze. Imprez w tym roku było jak nigdy, a ile kasy na to poszło. I wszystko zostało zorganizowane przez p.Miśko w roku, w którym odbywają się wybory. Halę sportową buduje już ponad 10 lat. Nie wiadomo po co komu w takim mieście sala sportowa za 40 milionów. Wystarczyłaby hala taka jak np. w gimnazjum w Tychowie w zupełności by wystarczyła ale nie bo musi być sala nie wiadomo jaka (z basenem i innym zbędnym zapleczem). A nawet jeśli udałoby się wybudować taką halę to jestem ciekaw kto ją tu utrzyma, bo podejrzewam, że łatwe to nie będzie.

Wybory 21 lipca i myślę, że warto się zastanowić na kogo głosować aby potem nie żałować. Podejrzewam, że większość ludzi złapie się na liczne inwestycje przedwyborcze.

#23 oscar

oscar

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 15:19:54

Kto Ci obiecywał basen?Chyba pomyliłeś się z innym miastem,juz tyle wypisujesz na forum,że sam nie wiesz o jakim mieście piszesz.Sam się przejdź i zobacz gdzie są drogi robione i chodniki,bo ja jakos ślepy nie jestem i widzę co sie robi.Fakt hali się tym razem nie udało,ale to akurat z innych powodów,nie wierzę że każdemu włodarzowi w Polsce udało się zrealizować swoje postulaty.W czyim komitecie działasz??,że się tak wczuwasz? Może Twój kandydat obiecał Ci jakąś posadkę u jego boku?Najlepiej już nie odpisuj,żebys się znowu nie skompromitował.Może czas bys się wyprowadził do Białogardu to wtedy zobaczysz różnicę....w sensie,że tam nic się nie robi.Daj sobie już spokój i idź 21 i zagłosuj sobie na swojego ulubieńca,kóry na bank nie zrobi NIGDY!!!!tyle co Miśko!Inteligentni o widzą.

Inteligentni z wzajemności, uzależnieni od Miśki, i trzęsiecie tyłkami. Jeżeli już wyjazd, to Was czeka , ale nie do Białogardu , bo tak jak Wy skłóciliście się z całym powiatem białogardzkim , jesteście tak znienawidzeni, że nikogo z Białogardu nie lubicie. To z posiadanej kultury?! - szanujcie ih..

#24 oscar

oscar

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 15:20:40

Kto Ci obiecywał basen?Chyba pomyliłeś się z innym miastem,juz tyle wypisujesz na forum,że sam nie wiesz o jakim mieście piszesz.Sam się przejdź i zobacz gdzie są drogi robione i chodniki,bo ja jakos ślepy nie jestem i widzę co sie robi.Fakt hali się tym razem nie udało,ale to akurat z innych powodów,nie wierzę że każdemu włodarzowi w Polsce udało się zrealizować swoje postulaty.W czyim komitecie działasz??,że się tak wczuwasz? Może Twój kandydat obiecał Ci jakąś posadkę u jego boku?Najlepiej już nie odpisuj,żebys się znowu nie skompromitował.Może czas bys się wyprowadził do Białogardu to wtedy zobaczysz różnicę....w sensie,że tam nic się nie robi.Daj sobie już spokój i idź 21 i zagłosuj sobie na swojego ulubieńca,kóry na bank nie zrobi NIGDY!!!!tyle co Miśko!Inteligentni o widzą.

Inteligentni z wzajemności, uzależnieni od Miśki, i trzęsiecie tyłkami. Jeżeli już wyjazd, to Was czeka , ale nie do Białogardu , bo tak jak Wy skłóciliście się z całym powiatem białogardzkim , jesteście tak znienawidzeni, że nikogo z Białogardu nie lubicie. To z posiadanej kultury?! - szanujcie ich..

#25 oscar

oscar

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 15:21:18

Inteligentni z wzajemności, uzależnieni od Miśki, i trzęsiecie tyłkami. Jeżeli już wyjazd, to Was czeka , ale nie do Białogardu , bo tak jak Wy skłóciliście się z całym powiatem białogardzkim , jesteście tak znienawidzeni, że nikogo z Białogardu nie lubicie. To z posiadanej kultury?! - szanujcie ich..

#26 oscar

oscar

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 15:25:22

<_< Szpagatowy inteligent-wyeksponuj się, tylko nie, wulgaryzmem ala Miśki. Mamy jego hamstwa na codzień dość, jego poniewierania ludzi.

#27 oscar

oscar

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 15:26:49

<_< Szpagatowy inteligent-wyeksponuj się, tylko nie wulgaryzmem, ala Miśki. Mamy jego chamstwa na co dzień dość, jego poniewierania ludzi.

#28 oscar

oscar

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 15:27:05

<_< Szpagatowy inteligent-wyeksponuj się, tylko nie wulgaryzmem, ala Miśki. Mamy jego chamstwa na co dzień dość, jego poniewierania ludzi.

#29 oscar

oscar

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 15:30:09

Kto Ci obiecywał basen?Chyba pomyliłeś się z innym miastem,już tyle wypisujesz na forum,że sam nie wiesz o jakim mieście piszesz.Sam się przejdź i zobacz gdzie są drogi robione i chodniki,bo ja jakoś ślepy nie jestem i widzę co się robi.Fakt hali się tym razem nie udało,ale to akurat z innych powodów,nie wierzę że każdemu włodarzowi w Polsce udało się zrealizować swoje postulaty.W czyim komitecie działasz??,że się tak wczuwasz? Może Twój kandydat obiecał Ci jakąś posadkę u jego boku?Najlepiej już nie odpisuj,żebyś się znowu nie skompromitował.Może czas byś się wyprowadził do Białogardu to wtedy zobaczysz różnicę....w sensie,że tam nic się nie robi.Daj sobie już spokój i idź 21 i zagłosuj sobie na swojego ulubieńca,kóry na bank nie zrobi NIGDY!!!!tyle co Miśko!Inteligentni o widzą. Tak naprawdę to jestem uzależniony od chama Miśki. Inaczej nie mogę pisać . Chcesz mnie zobaczyć, to przyjedź na wódę do knajpy Petriko. Wódy nie zabraknie i poprzesz z góry do sadzawki

#30 oscar

oscar

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 15:31:22

Kto Ci obiecywał basen?Chyba pomyliłeś się z innym miastem,już tyle wypisujesz na forum,że sam nie wiesz o jakim mieście piszesz.Sam się przejdź i zobacz gdzie są drogi robione i chodniki,bo ja jakoś ślepy nie jestem i widzę co się robi.Fakt hali się tym razem nie udało,ale to akurat z innych powodów,nie wierzę że każdemu włodarzowi w Polsce udało się zrealizować swoje postulaty.W czyim komitecie działasz??,że się tak wczuwasz? Może Twój kandydat obiecał Ci jakąś posadkę u jego boku?Najlepiej już nie odpisuj,żebyś się znowu nie skompromitował.Może czas byś się wyprowadził do Białogardu to wtedy zobaczysz różnicę....w sensie,że tam nic się nie robi.Daj sobie już spokój i idź 21 i zagłosuj sobie na swojego ulubieńca,kóry na bank nie zrobi NIGDY!!!!tyle co Miśko!Inteligentni o widzą. Tak naprawdę to jestem uzależniony od chama Miśki. Inaczej nie mogę pisać . Chcesz mnie zobaczyć, to przyjedź na wódę do knajpy Petrico. Wódy nie zabraknie i poprzesz z góry do sadzawki

#31 oscar

oscar

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 15:33:23

Kto Ci obiecywał basen?Chyba pomyliłeś się z innym miastem,już tyle wypisujesz na forum,że sam nie wiesz o jakim mieście piszesz.Sam się przejdź i zobacz gdzie są drogi robione i chodniki,bo ja jakoś ślepy nie jestem i widzę co się robi.Fakt hali się tym razem nie udało,ale to akurat z innych powodów,nie wierzę że każdemu włodarzowi w Polsce udało się zrealizować swoje postulaty.W czyim komitecie działasz??,że się tak wczuwasz? Może Twój kandydat obiecał Ci jakąś posadkę u jego boku?Najlepiej już nie odpisuj,żebyś się znowu nie skompromitował.Może czas byś się wyprowadził do Białogardu to wtedy zobaczysz różnicę....w sensie,że tam nic się nie robi.Daj sobie już spokój i idź 21 i zagłosuj sobie na swojego ulubieńca,kóry na bank nie zrobi NIGDY!!!!tyle co Miśko!Inteligentni o widzą. Tak naprawdę to jestem uzależniony od chama Miśki. Inaczej nie mogę pisać . Chcesz mnie zobaczyć, to przyjedź na wódę do knajpy Petrico. Wódy nie zabraknie i poprzesz z góry do sadzawki

#32 oscar

oscar

Nowy

• Pip
  • 16 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 15:53:02

Nie trzeba być jasnowidzem, wystarczy krótka analiza wszystkich kandydatów. Wiem, to co piszę, jest głupotą. Żaden z kandydatów na radnego, Burmistrza odbiegającego od poglądów Miśki, nigdy taka osoba nie mogła mieć swojego artykułu, notatki czy cokolwiek. Cenzura sprawniejsza od cenzury Urbana z PZPR-u. To jest demokracja w wydaniu Wieści Karlińskich i brutala Misko. Także mieszkaniec Karlina czyta samouwielbienie samego siebie i jemu podobnych. Inni poglądami, są odstawiani na bocznicę. Dlaczego na bocznice, to on wie. Taka jest rzeczywistość Analizatora,

#33 karliniak5

karliniak5

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 07 listopad 2010 - 22:05:56

Jak to kto? Miśko obiecywał to 1998 roku. Proszę poczytaj jego stare programy wyborcze, a dopiero zabieraj głos. Jak Miśko dotrzymuje obietnic, możesz sprawdzić u jego pierwszej żony, której obiecywał wierność małżeńską do grobowej deski.

#34 cia

cia

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 07:55:40

Bardzo nieładnie jest mieszać życie prywatne ze służbowym.Nie jeden i nie jedna obiecywali miłości do grobowej deski,uważam, że życie prywatne powinno zostać na boku,bo nic nikomu do tego!!Każdemu w zyciu może się to i owo przytrafić,najważniejsze by nie rzutowało to na wykonywanie obowiązków.KONIEC TEMATU!!

#35 cia

cia

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 07:56:54

#36 cia

cia

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 07:59:11

Jakie "biedactwo" sponiewierane......poczekaj jak Cię inni sponiewierają kolesie partyjni.Szpagatowy,nie spzagatowy,ważne ,że ma wiedzę i na pewno nie miał byś z nim szans na gruncie intelektualnym....zresztą nigdy by się nie zniżył do twego poziomu.

#37 Emil57

Emil57

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 12:35:14

cia - broń i ochraniaj swojego Burmistrza wszelkimi sposobami bo gdyby Go zabrakło straciłbyś wszystko! Nie jesteś odosobniony w tych obawach bo wielu żywi się przy tym korycie, którego może wam zabraknąć. Wychwalajcie więc "osiągnięcia", inteligencję i kompetencje swego idola ile wlezie. Większośc jednak widzi jak jest naprawdę (np. z tymi ściąganymi funduszami z unii). A niezastąpionych po prostu nie ma!!!

#38 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 19:47:08

Witam, zgadzam się z zasadniczym stwierdzeniem, że przed każdymi wyborami powracał jak bumerang temat budowy hali sportowej przy ul. Kościuszki. Jak widać obietnice obietnicami, plany planami a realia realiami się stały. Widać jak obietnice wyborcze zostały przynajmniej w jakimś stopnu zrealizowane! W tym roku to na brak imprez organizowanych przez Urząd nie można nic złego powiedzieć, choć czy to się nie wydaje dziwne i dość oczywiste w roku wyborczym? Reaktywowanie Europejskiego Festiwalu Twórczości Młodych, Dni Karlina itd. jasne i klarowne promowanie kandydatury obecnego Burmistrza! Każdy chwyt dozwolony być może ludzie i to kupią, ale ludzie nie zwierzęta i swój rozum mają. Dozobaczenia 21 listopada przy urnach, to my zdecydujemy komu udzielimy swojego poparcia podczas tych wyborów.

#39 onn

onn

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 07:35:43

Witam, zgadzam się z zasadniczym stwierdzeniem, że przed każdymi wyborami powracał jak bumerang temat budowy hali sportowej przy ul. Kościuszki. Jak widać obietnice obietnicami, plany planami a realia realiami się stały. Widać jak obietnice wyborcze zostały przynajmniej w jakimś stopnu zrealizowane! W tym roku to na brak imprez organizowanych przez Urząd nie można nic złego powiedzieć, choć czy to się nie wydaje dziwne i dość oczywiste w roku wyborczym? Reaktywowanie Europejskiego Festiwalu Twórczości Młodych, Dni Karlina itd. jasne i klarowne promowanie kandydatury obecnego Burmistrza! Każdy chwyt dozwolony być może ludzie i to kupią, ale ludzie nie zwierzęta i swój rozum mają. Dozobaczenia 21 listopada przy urnach, to my zdecydujemy komu udzielimy swojego poparcia podczas tych wyborów.

Podobnie jest z pozostałymi kandydatami na fotel burmistrza, nagły zryw na 3 tygodnie przed wyborami, a wczesniej cisza...... Moze to tez chwyt reklamowy:)

#40 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 10:30:35

Tylko którzy z kandydatów na trzy tygodnie przed kampanią się uaktywnili? Przecież każdy z kandydatów już napewno od miesiąca zabuerał się do pracy! Co niektórzy pracują na własny wizerunek już od dawna tylko różnica jest w tym że za swoje. A nie jak obecna władza, lansuje się na każdej organizowanej przez urząd imprezie, jak co bądz organizowanej za unijne pieniądze. Dalej pozostaje przy swoim stanowisku twierdząc, że obecny Burmistrz wykorzytał tegoroczne imprezy do własnych celów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych