Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#41 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 22:22:44

Głosowałem na Miśka, ale nie tylko ja się zawiodłem. Przegrał moralnie u wielu osób... Zbyt widoczny układ z panem z Redlina, mieszka burmistrz u Przedsiębiorcy, który w zamian wygrywa większość przetargów i robót w gminie. Nie ładnie - normalnie taka sytuacja dyskwalifikuje jako kandydata. Poza tym, sposób odnoszenia się do ludzi,(przychodzi interesant, w ważnej sprawie, burmistrz przy biurku, w jednej ręce kiełbasa, w drugiej bułka - bez komentarza) pracowników w szczególności kobiet, często ludzie opowiadają jak na piętrze urzędu, w miejscu gdzie wyrabia się dowody osobiste, słychać zza ściany niecenzuralne słowa... Myślę,że zjadła go pycha i chyba trzeba temu panu podziękować.

#42 potrzebujeinspiracji

potrzebujeinspiracji

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 11 listopad 2010 - 22:50:34

Kto Ci obiecywał basen?Chyba pomyliłeś się z innym miastem,juz tyle wypisujesz na forum,że sam nie wiesz o jakim mieście piszesz.Sam się przejdź i zobacz gdzie są drogi robione i chodniki,bo ja jakos ślepy nie jestem i widzę co sie robi.Fakt hali się tym razem nie udało,ale to akurat z innych powodów,nie wierzę że każdemu włodarzowi w Polsce udało się zrealizować swoje postulaty.W czyim komitecie działasz??,że się tak wczuwasz? Może Twój kandydat obiecał Ci jakąś posadkę u jego boku?Najlepiej już nie odpisuj,żebys się znowu nie skompromitował.Może czas bys się wyprowadził do Białogardu to wtedy zobaczysz różnicę....w sensie,że tam nic się nie robi.'

mam wrażenie że wszyscy tu rozmawiamy z Panem Miśko, we własnej osobie. Bo niby skąd ktoś tyle by wiedział o jego "działalności"??
"Daj sobie już spokój i idź 21 i zagłosuj sobie na swojego ulubieńca,kóry na bank nie zrobi NIGDY!!!!tyle co Miśko!Inteligentni o widzą."

A co Pan zrobił takiego, czego mamy Panu gratulować?

Użytkownik potrzebujeinspiracji edytował ten post 12 listopad 2010 - 11:22:39

#43 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 12 listopad 2010 - 15:09:26

Powiedzcie ludziska gdzie można znaleźć jakąś informacje w internecie na temat kandydatów na radnych i burmistrzów w karlinie? bo jedynie co znalazłem to strona www.nowekarlino.pl

#44 karliniak5

karliniak5

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 12 listopad 2010 - 19:11:48

mam wrażenie że wszyscy tu rozmawiamy z Panem Miśko, we własnej osobie. Bo niby skąd ktoś tyle by wiedział o jego "działalności"??
"Daj sobie już spokój i idź 21 i zagłosuj sobie na swojego ulubieńca,kóry na bank nie zrobi NIGDY!!!!tyle co Miśko!Inteligentni o widzą."

A co Pan zrobił takiego, czego mamy Panu gratulować?

Pewnie tak, bo najpierw będzie musiał spłacić DŁUGI KTÓRE NAROBIŁ MIŚKO i jego radni

#45 robal

robal

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 09:15:52

Cia mam dla ciebie zla wiadomosc niestety karino to jest wiocha zabita dechami.dawno przestalem przejmowac sie losem karlina szkoda nerwow , pracuje za granica w karlinie mam dom choc wydaje krocie na ochrone bo wiadomo jak u nas jest to i tak do niego wracam dom to Dom. Chcial bym zeby choc czesc z was sporzalo na karlino z dystansu taki jak mam ja po rocznym pobycie za granica to powiem wam ze takich miast juz nawet w polsce prawie nie ma Po przyjezdzie zuca sie tylko jedna mysl skansen wrzechobecna bieda i beznadzieja poprostu zal rozdziera mnie wewnatrz .

#46 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 13 listopad 2010 - 21:07:01

Na mieście coraz częściej słychać, że ludzie głosują na Madejskiego. Potrzeba kogoś nowego, świeżego, ale nikt nie zamieni się na gorszy model. Do tej pory często nie było wyboru. Teraz pojawia się człowiek rozsądny, normalny, ale i z doświadczeniem. Tak więc nie tylko nowe chodniki - bardzo dobrze, że są - ale i nowe miejsca pracy, poważne inwestycje, bo w tym pan Robert ma doświadczenie i osiągnięcia (Inkubator,Valasis, Targi Gospodarcze itp.) przyznajmy szczerze większe niż obecny jeszcze burmistrz. I to jest nowa szansa dla Karlina.

#47 emcia

emcia

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 12:11:08

Pan Madejski, dobry człowiek z PIS-u, ukrywa tożsamość, wstydzi się własnej partii. Skłócił się z aktualnym burmistrzem, który stworzył Stowarzyszenie Inicjatyw. Wcześniej żyli w wielkiej przyjaźni, ale PIS z Białogardu przygarnął do swojej partii i zaproponował więcej. Stanowiska pracy w inkubatorze, to wielki niewypał, należy zapytać tych, którzy tam pracowali. Kierowani przez urząd pracy, otrzymywali wynagrodzenie z urzędu pracy. Poza tym inkubator już prawie nie istnieje, Valassis przestał funkcjonować, ludzie zostali zwolnieni. Od kiedy Madejski mieszka znowu w Karlinie, jakiś czas temu mieszkał na osiedlu moich rodziców w Białogardzie.

#48 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 13:52:06

Obudziłem się leniwie w to niedzielne południe usiadłem do kompuszka zrobiłem łyk kawy i przeczytałem coś takiego:

Pan Madejski, dobry człowiek z PIS-u, ukrywa tożsamość, wstydzi się własnej partii.

No i przez pierwsze 30 sekund zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem nie obudziłem się w jakimś matrixie bo jeszcze niedawno na oficjalnej stronie Pana Madejskiego www.nowekarlino.pl można było przeczytac: "Radny Rady Powiatu Białogardzkiego od 2006 r., bezpartyjny, członek Zarządu Stowarzyszenia Pływackiego AQUA." - Sprawdziłem nadal jest tak tam napisane "BEZPARTYJNY"

A że bylem juz po pierwszym łyku kawy moj zaspany mózg zaczął pracować normalnie, synapsy przesyłały impulsy elektryczne, tkneło mnie w czym cytowana Emcia ma problem. Otóż Pan Miśko jest przecież z Platformy Obywatelskiej a ci jak wiadomo w każdym kto nie jest z PO widzą członka z PiSu :rolleyes:

Skłócił się z aktualnym burmistrzem, który stworzył Stowarzyszenie Inicjatyw. Wcześniej żyli w wielkiej przyjaźni, ale PIS z Białogardu przygarnął do swojej partii i zaproponował więcej.

Tak na dobra sprawe powiedz prosze mi i wszystkim czytającym Emcia z kim aktualny burmistrz jeszcze się nie skłucił będzie krócej B) I proszę powiedz skoro masz taką wiedzę to kto z imienia i nazwiska z tego PiS "przygarnął do swojej partii i zaproponował więcej" ? A i nie opowiadaj głupotek że Pan Miśko cokolwiek sam stworzył :P

Stanowiska pracy w inkubatorze, to wielki niewypał, należy zapytać tych, którzy tam pracowali. Kierowani przez urząd pracy, otrzymywali wynagrodzenie z urzędu pracy. Poza tym inkubator już prawie nie istnieje, Valassis przestał funkcjonować, ludzie zostali zwolnieni.

Coś ci się tutaj zupełnie pomyliło znam ludzi z Karlina też którzy pracują w Inkubatorze od wielu lat i chwalą sobie własnie świetną atmosferę pracy w inkubatorze jak i szefa Roberta Madejskiego, natomiast inna sprawą jest - i pisze to abyś zrozumiała swój błąd - praca w firmie Valassis która uruchomiła swoją działalność w inkubatorze technologicznym. Wszyscy ci którzy jeżdżą do Białogardu na własne oczy widzą że Inkubator stoi i ma się dobrze.

Od kiedy Madejski mieszka znowu w Karlinie, jakiś czas temu mieszkał na osiedlu moich rodziców w Białogardzie.

eee tu nie wiem co ci powiedzieć - zmień lekarza?

#49 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 14:11:29

Obudziłem się leniwie w to niedzielne południe usiadłem do kompuszka zrobiłem łyk kawy i przeczytałem coś takiego:

No i przez pierwsze 30 sekund zacząłem się zastanawiać czy przypadkiem nie obudziłem się w jakimś matrixie bo jeszcze niedawno na oficjalnej stronie Pana Madejskiego www.nowekarlino.pl można było przeczytac: "Radny Rady Powiatu Białogardzkiego od 2006 r., bezpartyjny, członek Zarządu Stowarzyszenia Pływackiego AQUA." - Sprawdziłem nadal jest tak tam napisane "BEZPARTYJNY"

A że bylem juz po pierwszym łyku kawy moj zaspany mózg zaczął pracować normalnie, synapsy przesyłały impulsy elektryczne, tkneło mnie w czym cytowana Emcia ma problem. Otóż Pan Miśko jest przecież z Platformy Obywatelskiej a ci jak wiadomo w każdym kto nie jest z PO widzą członka z PiSu

Tak na dobra sprawe powiedz prosze mi i wszystkim czytającym Emcia z kim aktualny burmistrz jeszcze się nie skłucił będzie krócej I proszę powiedz skoro masz taką wiedzę to kto z imienia i nazwiska z tego PiS "przygarnął do swojej partii i zaproponował więcej" ? A i nie opowiadaj głupotek że Pan Miśko cokolwiek sam stworzył

Coś ci się tutaj zupełnie pomyliło znam ludzi z Karlina też którzy pracują w Inkubatorze od wielu lat i chwalą sobie własnie świetną atmosferę pracy w inkubatorze jak i szefa Roberta Madejskiego, natomiast inna sprawą jest - i pisze to abyś zrozumiała swój błąd - praca w firmie Valassis która uruchomiła swoją działalność w inkubatorze technologicznym. Wszyscy ci którzy jeżdżą do Białogardu na własne oczy widzą że Inkubator stoi i ma się dobrze.

eee tu nie wiem co ci powiedzieć - zmień lekarza?

Hahaha! Genialna riposta :lol::lol: Sam bym lepiej tego nie ujął. Z resztą nie pierwszy raz dochodzą mnie słuchy, jak to "nieskazitelnie czysta" pani Wach rozpuszcza głupie i skandaliczne plotki na temat Madejskiego. Pan Miśko z resztą także. Jeśli uważasz Emcia, że pan Madejski jest z PiS, to udowodnij to. PAN MADEJSKI NIE JEST I NIGDY NIE BYŁ Z PIS. To tylko kolejna nieczysta zagrywka ze strony konkurencji. Dalej, co do Inkubatora. Jestem częstym gościem Inkubatora i doskonale znam zagadnienie. Zaryzykuję i napiszę, że tak genialnej atmosfery, jaka panuje w Inkubatorze, w całej Polsce ze świecą szukać. A zanim zaczniesz pisać jakieś dyrdymały o urzędzie pracy, to zdobądź jakąkolwiek wiedzę na temat różnych sposobach zatrudnieniaJ Bo robisz z siebie idiotkę. Czym innym jest umowa o pracę, czym innym staż, a czym innym praca interwencyjna. A sam Inkubator ma się bardzo dobrze, podobnie, jak zatrudnieni tam pracownicy, stażyści i pracownicy interwencyjni. Valassis także ciągle funkcjonuje i osobiście znam Karlinianki tam pracujące. Z resztą nie jeden Valassis korzysta z usług Inkubatora. Radzę, więc trochę się doedukować i wtedy spróbować wnieść jakikolwiek rzeczowy i potwierdzony dowodami element do merytorycznej dyskusji.

Widzisz zatem, jak skutecznie można obalić Twoje prostackie zaczepki i pseudonaukowe wywody na temat pana Madejskiego. I faktycznie, poszukaj, jakiegoś dobrego lekarza, a najlepiej egzorcysty :D:lol:

Pani Wach nie wybieli siebie na plecach innych. Rozpuszczanie plotek w niczym jej nie pomoże, a i pan Miśko o nieco, a nawet bardzo zszarganej opinii nie uwypukli swoich zalet oczerniając innych. Z resztą inteligentni i rozsądni wyborcy nie dadzą się nabrać na pusty monolog speców od czarnego PR i zagłosują na człowieka. Tego sobie życzmy. :)

Użytkownik emkaes1993 edytował ten post 14 listopad 2010 - 14:20:34

#50 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 14:19:39

Pan Madejski, dobry człowiek z PIS-u, ukrywa tożsamość, wstydzi się własnej partii. Skłócił się z aktualnym burmistrzem, który stworzył Stowarzyszenie Inicjatyw. Wcześniej żyli w wielkiej przyjaźni, ale PIS z Białogardu przygarnął do swojej partii i zaproponował więcej. Stanowiska pracy w inkubatorze, to wielki niewypał, należy zapytać tych, którzy tam pracowali. Kierowani przez urząd pracy, otrzymywali wynagrodzenie z urzędu pracy. Poza tym inkubator już prawie nie istnieje, Valassis przestał funkcjonować, ludzie zostali zwolnieni. Od kiedy Madejski mieszka znowu w Karlinie, jakiś czas temu mieszkał na osiedlu moich rodziców w Białogardzie.

Jeszcze odniosę się do zarzutu odnośnie miejsca zamieszkania. Skoro pochodzisz z Białogardu, to zmykaj do Białogardu, zamiast mieszać się w karlińskie sprawy. Pan Madejski od urodzenia jest mieszkańcem Karlina. Możesz takową informację przeczytać na stronie www.nowekarlino.pl w zakładce "życiorys". Oj biedne są te twoje zarzuty, biedne. Postaraj się wymyślić coś lepszego. Może teraz podrzucisz jakiś paszkwil mówiący, że pan Madejski ma męża pod Wąchockiem? :lol::lol::lol::lol: Albo jeszcze lepiej, pan Madejski w ogóle nie istnieje :lol::lol::lol::lol:

A co do wypowiedzi wcześniejszej któregoś z użytkowników, to tylko sztab pana Madejskiego ma swoją stronę internetową. :P
Reszta się ukrywa :ph34r::D

#51 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 14:25:54

Cia mam dla ciebie zla wiadomosc niestety karino to jest wiocha zabita dechami.dawno przestalem przejmowac sie losem karlina szkoda nerwow , pracuje za granica w karlinie mam dom choc wydaje krocie na ochrone bo wiadomo jak u nas jest to i tak do niego wracam dom to Dom. Chcial bym zeby choc czesc z was sporzalo na karlino z dystansu taki jak mam ja po rocznym pobycie za granica to powiem wam ze takich miast juz nawet w polsce prawie nie ma Po przyjezdzie zuca sie tylko jedna mysl skansen wrzechobecna bieda i beznadzieja poprostu zal rozdziera mnie wewnatrz .

A wszystko to dzieło jednego człowieka :D Człowieka, który twierdzi, że najważniejszy jest interes mieszkańców, a twierdzi tak tylko raz na 4 lata. Jak napisał na plakacie "Tu jest nasz dom"- TYLKO,GDZIE ON MIESZKA? W REDLINIE W CHACIE JEDNEGO Z PRZEDSIĘBIORCÓW?! (SWOJĄ DROGĄ, MOŻE DLATEGO TEN PAN TAK CZĘSTO WYGRYWA PRZETARGI?). TYLKO, ŻE Z ADMINISTRACYJNEGO PODZIAŁU KRAJU WYNIKA, ŻE REDLINO NIE JEST CZĘŚCIĄ GMINY KARLINO, GMINY BIAŁOGARD. ZATEM, SZANOWNY PAN NIE JEST MIESZKAŃCEM ANI NASZEGO MIASTA, ANI NASZEJ GMINY. :angry:

#52 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 14:46:34

Kto Ci obiecywał basen?Chyba pomyliłeś się z innym miastem,juz tyle wypisujesz na forum,że sam nie wiesz o jakim mieście piszesz.Sam się przejdź i zobacz gdzie są drogi robione i chodniki,bo ja jakos ślepy nie jestem i widzę co sie robi.Fakt hali się tym razem nie udało,ale to akurat z innych powodów,nie wierzę że każdemu włodarzowi w Polsce udało się zrealizować swoje postulaty.W czyim komitecie działasz??,że się tak wczuwasz? Może Twój kandydat obiecał Ci jakąś posadkę u jego boku?Najlepiej już nie odpisuj,żebys się znowu nie skompromitował.Może czas bys się wyprowadził do Białogardu to wtedy zobaczysz różnicę....w sensie,że tam nic się nie robi.Daj sobie już spokój i idź 21 i zagłosuj sobie na swojego ulubieńca,kóry na bank nie zrobi NIGDY!!!!tyle co Miśko!Inteligentni o widzą.

Czyli taktyka Miśki odniosła skutek. Kolejny, który się na nią nabrał. Trzeba wymienić polbruk na chodniku na nowy, który już był zmieniany 4 lata temu, zrobić kilka festynów i oblać naród piwem, obiecać halę widowiskową za 24 bańki, jakiś basen po drodze, ciemny lud wszystko kupi. Panie zakochany w Miśce, przejrzyj na oczy! Nikt nie zbuduje hali w Karlinie za 24 bańki, bo nie ma na to finansowania! A może kolejny kredyt? Pan Miśko jest w tym specem:) A może jesteś zwolennikiem "muzeum wytrysku" za 40 baniek, do którego nawet pies z kulawą nogą nie zawita? Nie wiem, czym się kierujesz, ale to błędne rozumowanie i ciągłe bieganie za własnym ogonkiem i poszukiwanie "obiecanek - cacanek". Wystarczy rozkopać chodnik, żeby pokazać, że coś się w mieście dzieje, co za tragiczna droga rozumowania :angry:

Użytkownik emkaes1993 edytował ten post 14 listopad 2010 - 14:46:58

#53 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 20:49:18

A co do wypowiedzi wcześniejszej któregoś z użytkowników, to tylko sztab pana Madejskiego ma swoją stronę internetową. :P
Reszta się ukrywa :ph34r::D

Tak zauważyłem że tylko sztab Pana Madejskiego postarał się być w internecie ze swoja stroną www.nowekarlino.pl Ogólnie widać na mieście że ten jeden sztab jest zorganizowany i przygotowany do kampani wyborczej. Pan Miśko w swoim zadufaniu nie raczy specjalnie zauważać że ktokolwiek może mu zagrozić bo "wieśniaki niech się cieszą że w ógóle mu się chce tu siedzieć" Natomiast Pani Wach to piąta kolumna Pana Miśko ma za zadanie odebrać głosy innym - ciekawe co Pan Miśko jej za to obiecał.
Jest takie powiedzenie już od wielu lat skoro czegoś niema w internecie niema tego w ogóle.

#54 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 22:34:00

Pani Wach to niezłe ziółko. Rozpowiada dookoła, że pan Madejski to rozwodnik, żeby wybielić samą siebie. Próbuje komuś "podrzucić" jakieś kukułcze jajo, żeby ukryć swoje poważne problemy osobiste. Wątpię, żeby działała razem z panem Miśko, ale kto wie.. Fakt jest jeden. Najbardziej profesjonalnym, jeśli tak można napisać, kandydatem jest pan Madejski. Jako jedyny ma stronę internetową, a to w dzisiejszych czasach ogromny plus.

#55 cia

cia

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 08:29:44

I co z tego,że ktos ma stronę internetową??NIc z tego przeciez nie wynika,chcieli to sobie założyli.Jka już tak wszyscy tutaj za Panem Madejskim,to mam pytanie:Ile miejsc pracy zapewnił dla mieszkańców Karlina,odkąd jest w Inkubatorze?I co zrobił faktycznie dla swojego miasta,jeśli jest takim patriotą?No proszę,jak juz tak roliczacie P.Miśko to prosze mi podać konkrety działania Pana Madejskiego dla Karlina.Co zyskaliśmy dzięki jego pracy w Inkubatorze? To chyba Białogard zyskał, bo Pan Madejski działa właśnie na rzecz tego miast ,a nie Karlina i dziwie się ,że z tak dobrej posadki pcha się na Burmistrza,ale to oczywiście "Białogard" go zachęcił by utrudnił życie obecnym władzom.Szkoda,ze nikt z Was nie widzi,ze strefa się rozbudowywuje i powstają nowe miejsca pracy,nie wpsominając o tych co już powstały. Dlatego rachuneczek sumienia dla każdego z Was i prosze o konkretne odpowiedzi: Co Pan Madejski przez tyle lat zrobił dla Karlina??????Jako mieszkaniec nie wiem,nie widzę i nigdy nieśłyszałem o jego działaniu dla miasteczka i mieszkańców.Pewnie to chwilowe obiecanki i aktywizacja.Czarowanie i mydlenie pod wybory,hahha,a ludzie się nabierają.

#56 koliberek22

koliberek22

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 09:15:48

Życie osobiste kandydatów na burmistrza to ich wyłącznie prywatna sprawa, która nie będzie miała wpływu na zarządzanie miastem. Pani Wach nie potrzebuje się wybielać na plecach innych. Jej sytuacja osobista jest całkowicie uregulowana, a mianowicie jest osobą rozwiedzioną, a ta forma jest jak najbardziej dopuszczalna i prawnie akceptowalna w naszym kraju, także nie widzę powodu do dalszej debaty na ten temat. Należałoby się skupić na tym co dany kandydat zrobił dla lokalnej społeczności i co ma jeszcze do zaoferowania, a fakt bycia rozwiedzionym, czy też osobą która wstąpiła w powtórny związek małżeński lub osobą niewierną nie ma znaczenia.

Monika Wach

#57 NEFRETETE

NEFRETETE

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 09:16:40

do master of puppets
Żeby trafić do ciebie to muszę zejść na twój poziom i powiedzieć,że twoje wypowiedzi są bardzo płytkie.Tak się wypowiadacie o P.Wach bo jest na tyle silna i wiecie ,że ma szanse.Na tym forum jest wiele osób,które stoją za swoim kandydatem,ale nie można gnoić innych.Każdy ze startujących jest tylko człowiekiem i też ma normalne życie w którym różnie się układa i nie ma co tego wywlekać na światło dzienne bo są ich sprawy prywatne.Tobie też można zarzucić, że masz jakiś stołek i płacą ci za te marne wypociny którymi obrzucasz innych po kawie (mówisz ze masz połączenie między neuronami,ale czy na pewno między dobrymi?)A co do lekarza to może ty go zmienisz bo ten ciebie oszukuje

#58 kurulinka

kurulinka

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 11:31:14

I co z tego,że ktos ma stronę internetową??NIc z tego przeciez nie wynika,chcieli to sobie założyli.Jka już tak wszyscy tutaj za Panem Madejskim,to mam pytanie:Ile miejsc pracy zapewnił dla mieszkańców Karlina,odkąd jest w Inkubatorze?I co zrobił faktycznie dla swojego miasta,jeśli jest takim patriotą?No proszę,jak juz tak roliczacie P.Miśko to prosze mi podać konkrety działania Pana Madejskiego dla Karlina.Co zyskaliśmy dzięki jego pracy w Inkubatorze? To chyba Białogard zyskał, bo Pan Madejski działa właśnie na rzecz tego miast ,a nie Karlina i dziwie się ,że z tak dobrej posadki pcha się na Burmistrza,ale to oczywiście "Białogard" go zachęcił by utrudnił życie obecnym władzom.Szkoda,ze nikt z Was nie widzi,ze strefa się rozbudowywuje i powstają nowe miejsca pracy,nie wpsominając o tych co już powstały. Dlatego rachuneczek sumienia dla każdego z Was i prosze o konkretne odpowiedzi: Co Pan Madejski przez tyle lat zrobił dla Karlina??????Jako mieszkaniec nie wiem,nie widzę i nigdy nieśłyszałem o jego działaniu dla miasteczka i mieszkańców.Pewnie to chwilowe obiecanki i aktywizacja.Czarowanie i mydlenie pod wybory,hahha,a ludzie się nabierają.

To, że mają swoją stronę www świadczy o ich poważnym podejściu do wyborców. Nie każdy ma czes na bieganie po zebraniach i wysłuchiwanie szczegółów planów wyborczych, ale raczej większość znajdzie chwilkę, aby na spokojnie usiąść przed kompem i sobie przeczytać to, co będzie w ich sferze zainteresowań.
Włączyłam się do dyskusji, bo mierzi mnie troszkę, że wychodzicie państwo poza meritum sprawy i w pewnym sensie zgadzam się z opinią przedmówczyni, że życie osobiste kandydatów, to ich prywatna sprawa. Otóż nie do końca - stając do wyborów, robią sobie przednówek tego, co może ich czekać po - bycie osobami publicznymi - nie prywatnymi, a właśnie publicznymi. Wyborcy jak najbardziej mają prawo znać stan cywilny swoich kandydatów, mało tego - jeśli im się uda, to będziemy wiedzieć jaki jest stan ich majątków. Nie usprawiedliwiam natomiast rzucania kalumni i to obojętnie w którą stronę.
Osobiście nie prezepadam za panem Miśko i nic nawet cuda na kiju nie zmienią mojej decyzji. Jest tu taka sama dziura zabita dechami jak była, gdy przyjechałam do Karlina 7 lat temu. I wtedy burmistrzem też był pan Miśko i jako osoba młoda stwierdzam, że gdyby tylko chiał, mógłby w mieście zrobić o wiele więcej. Przede wszystkim odnowić drogi - nie za swoje czy miejskie pieniądze - za unijne, mógłby zrobić na rynku lub w okolicy liceum Hotspot, żeby młodzież korzystała z bezpłatnego internetu. Po cóż nam ta hala za Bóg wie ile pieniędzy? Niechby najpierw zadbał o bezpieczeństwo dzieci ze szkoły podstawowej i postawił na całej jej długości barierki, a hopki? Gdzież one się podziały, znów auta jeżdżą tam z szaleńczą prędkością. Inną kwestią pozostaje obskurne przedszkole karlińskie... Uważam, że jako doświadczony burmistrz mógłby brać przykład z najlepszych gmin w Polsce i dać nam tę namiastę luksusu w postaci pięknego, zadbanego miasta i jakichś atrakcji (niekoniecznie tylko i wyłącznie w roku wyborczym).
Trudno ocenić jakim kandydatem jest pan Madejski, ale podoba mi się chociażby to, że zawsze odpowiada na dzień dobry, a nawet ma czas uśmiechnąc się (w przeciwieństwie do pana Miśko). Osobom, które nie prowadzą działalności gospodarczej ciężko być może ocenić ile zrobił dla Karlina, ale jako przedsiębiorca stwierdzam, że zawsze miał czas na rozmowę i radę i zawsze wspierał przedsiębiorczość. Nie dając szansy ludziom spoza kręgu pana Miśko, w tym panu Madejskiemu narażamy się na marazm i miernotę podczas kolejnych lat "miśkowania".
Otrzymałam w poczcie przesyłkę komitetu pana Madejskiego, że mają zebranie we środę o 18.30 (chyba) w auli liceum. Chętnie na nie pójdę i posłucham i Państwa również zapraszam.
Myślę, a więcej - jestem wręcz przekonana, że pan Madejski poprowadzi Karlino do rozwoju, zadba o jego estetykę i w dalszym ciągu będzie stwarzał ludziom nowe miejsca pracy. Trzymam kciuki i powodzenia życzę!

#59 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 12:33:09

Witam, zasadniczym uzasadnieniem dlaczego SISG niegdyś mieszczące się na ulicy Szczecińskiej przeniosło swoją siedzibę do Białogardu i utworzyło w tym mieście Inkubator, jest fakt kto by wytrzymał z ówczesną i zarazem tą samą dzisiejszą władzą. Z tego co wiem to, osoby z Karlina pracują w stworzonym przez Pana Madejskiego Inkubatorze, a co zyskaliśmy dzięki jego pracy w Inkubatorze? odpowiedź jest bardzo prosta. Jak by nie było inkubatora to osoby, które tam parcują nie były by tam zatrudnione i być może zasilały by grono osób bezrobotnych naszej gminy i masta. Widać jak strefa "się rozbudowuje" to co było obiecywane, że miało być tutaj tyle inwestycji a narazie to powstała jedna fabryka a druga powstaje, gdzie są te zakłady?. Z tego co wiem to w tej drugiej to tak dużo ludzi zatrudnienia nie znajdzie, bo ponoć ma być wprowadzona bezobsługowa linia produkcyjna. Co jeszcze śmieszniejsze to lampy oświetleniowe, które znajdują się na terenie strefy. Poczęści oświetlają drogę do tych dwóch zakładów a reszta oświetla pustą drogę, przecież za prąd trzeba zapłacić, napewno z kasy Miasta. Kolejnym cudnym pomysłem obecnej ekipy rządzącej Miastem jest brak koordynacji przy inwestycjach prowadzonych w mieście, tym razem za szczyt bezmyślności uwarzam fakt rozkopania dwóch ulic: Kościuszki i Chrobrego. Chrobrego widze jest robiona, natomiast Kościuszki wiem, że to powiatówka ale w jakiś sposób można by było jakoś tą drogę doprowadzić do stanu użyteczności, Burmistrz widocznie ma to gdzieś, bo i tak tą drogą nie jeździ, ale jego hasło wyborcze odnośi się, że "Tu jest nasz dom" tylko jaki gospodarz domu pozwolił by aby w jego domu panował syf. Przecież sztandarowe hasło PO, której członkiem jest obecny Burmistrz brzmi "By żyło się lepiej wszystkim". Więc zmieńmy Karlino na lepsze, wybierając Nowego Burmistrza.

#60 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 12:42:53

To, że mają swoją stronę www świadczy o ich poważnym podejściu do wyborców. Nie każdy ma czes na bieganie po zebraniach i wysłuchiwanie szczegółów planów wyborczych, ale raczej większość znajdzie chwilkę, aby na spokojnie usiąść przed kompem i sobie przeczytać to, co będzie w ich sferze zainteresowań.
Włączyłam się do dyskusji, bo mierzi mnie troszkę, że wychodzicie państwo poza meritum sprawy i w pewnym sensie zgadzam się z opinią przedmówczyni, że życie osobiste kandydatów, to ich prywatna sprawa. Otóż nie do końca - stając do wyborów, robią sobie przednówek tego, co może ich czekać po - bycie osobami publicznymi - nie prywatnymi, a właśnie publicznymi. Wyborcy jak najbardziej mają prawo znać stan cywilny swoich kandydatów, mało tego - jeśli im się uda, to będziemy wiedzieć jaki jest stan ich majątków. Nie usprawiedliwiam natomiast rzucania kalumni i to obojętnie w którą stronę.
Osobiście nie prezepadam za panem Miśko i nic nawet cuda na kiju nie zmienią mojej decyzji. Jest tu taka sama dziura zabita dechami jak była, gdy przyjechałam do Karlina 7 lat temu. I wtedy burmistrzem też był pan Miśko i jako osoba młoda stwierdzam, że gdyby tylko chiał, mógłby w mieście zrobić o wiele więcej. Przede wszystkim odnowić drogi - nie za swoje czy miejskie pieniądze - za unijne, mógłby zrobić na rynku lub w okolicy liceum Hotspot, żeby młodzież korzystała z bezpłatnego internetu. Po cóż nam ta hala za Bóg wie ile pieniędzy? Niechby najpierw zadbał o bezpieczeństwo dzieci ze szkoły podstawowej i postawił na całej jej długości barierki, a hopki? Gdzież one się podziały, znów auta jeżdżą tam z szaleńczą prędkością. Inną kwestią pozostaje obskurne przedszkole karlińskie... Uważam, że jako doświadczony burmistrz mógłby brać przykład z najlepszych gmin w Polsce i dać nam tę namiastę luksusu w postaci pięknego, zadbanego miasta i jakichś atrakcji (niekoniecznie tylko i wyłącznie w roku wyborczym).
Trudno ocenić jakim kandydatem jest pan Madejski, ale podoba mi się chociażby to, że zawsze odpowiada na dzień dobry, a nawet ma czas uśmiechnąc się (w przeciwieństwie do pana Miśko). Osobom, które nie prowadzą działalności gospodarczej ciężko być może ocenić ile zrobił dla Karlina, ale jako przedsiębiorca stwierdzam, że zawsze miał czas na rozmowę i radę i zawsze wspierał przedsiębiorczość. Nie dając szansy ludziom spoza kręgu pana Miśko, w tym panu Madejskiemu narażamy się na marazm i miernotę podczas kolejnych lat "miśkowania".
Otrzymałam w poczcie przesyłkę komitetu pana Madejskiego, że mają zebranie we środę o 18.30 (chyba) w auli liceum. Chętnie na nie pójdę i posłucham i Państwa również zapraszam.
Myślę, a więcej - jestem wręcz przekonana, że pan Madejski poprowadzi Karlino do rozwoju, zadba o jego estetykę i w dalszym ciągu będzie stwarzał ludziom nowe miejsca pracy. Trzymam kciuki i powodzenia życzę!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych