Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#61 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 12:46:19

Przepraszam za użycie wpisu, ale popieram wypowiedz.

#62 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 13:29:43

do master of puppets
Żeby trafić do ciebie to muszę zejść na twój poziom i powiedzieć,że twoje wypowiedzi są bardzo płytkie.

Spiąłeś się i jeszcze sobie krzywdę tym zrobisz. Dobra rada czytaj forum jesli chcesz zabierac tu głos ze zrozumieniem. Po lewej masz autora danego postu - bo mylisz mnie z emkaes1993 oraz moje posty z jego postami - oddzielone tą ciemno szarą linią ;)

Tak się wypowiadacie o P.Wach bo jest na tyle silna i wiecie ,że ma szanse.Na tym forum jest wiele osób,które stoją za swoim kandydatem,ale nie można gnoić innych.Każdy ze startujących jest tylko człowiekiem i też ma normalne życie w którym różnie się układa i nie ma co tego wywlekać na światło dzienne bo są ich sprawy prywatne.

Ja jedynie co napisałem o Pani Wach to to że wydaje mi się że jej działania są jak działania piątej kolumny Pana Miśko i to wszystko. Pamiętaj CIEMNO SZARA LINIA :D

Tobie też można zarzucić, że masz jakiś stołek i płacą ci za te marne wypociny którymi obrzucasz innych po kawie (mówisz ze masz połączenie między neuronami,ale czy na pewno między dobrymi?)A co do lekarza to może ty go zmienisz bo ten ciebie oszukuje

Powtarzam czytanie ze zrozumieniem jest nadal sporą sztuką i rzadko komu ona wychodzi - gdzie ja napisałem cokolwiek o połączeniach między neuronami??

#63 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 14:27:37

I co z tego,że ktos ma stronę internetową??NIc z tego przeciez nie wynika,chcieli to sobie założyli.

No jasne ze chcieli to sobie założyli ale nie mów że nic z tego nie wynika.
Kampania wyborcza jest jednym z tych momentów o ile nie najistotniejszym momentem aby wyborcy mogli ocenić profesjonalizm, organizacje i podejście do wyborców.
A tą ocenę można wyrobić sobie patrząc na materiały wyborcze np: plakaty, sposób ich rozmieszczania, stronę internetową, informacje zamieszczone na niej, ludzi wspierających daną osobę. Krótko mówiąc jeśli ktoś ma olewcze podejście w kampanii wyborczej do wyborców i się nie przyłożył bo albo mu się nie chciało albo jest nieudacznikiem nie powinien pchać się do rządzenia miastem i gminą. I to tyle albo aż tyle.

Jka już tak wszyscy tutaj za Panem Madejskim,to mam pytanie:Ile miejsc pracy zapewnił dla mieszkańców Karlina,odkąd jest w Inkubatorze?I co zrobił faktycznie dla swojego miasta,jeśli jest takim patriotą?No proszę,jak juz tak roliczacie P.Miśko to prosze mi podać konkrety działania Pana Madejskiego dla Karlina.Co zyskaliśmy dzięki jego pracy w Inkubatorze? To chyba Białogard zyskał, bo Pan Madejski działa właśnie na rzecz tego miast ,a nie Karlina i dziwie się ,że z tak dobrej posadki pcha się na Burmistrza,ale to oczywiście "Białogard" go zachęcił by utrudnił życie obecnym władzom.Szkoda,ze nikt z Was nie widzi,ze strefa się rozbudowywuje i powstają nowe miejsca pracy,nie wpsominając o tych co już powstały. Dlatego rachuneczek sumienia dla każdego z Was i prosze o konkretne odpowiedzi: Co Pan Madejski przez tyle lat zrobił dla Karlina??????

No to nie jedno pytanie a ciąg pytań B)
Równie dobrze mógłbyś zapytać co Barack Obama zrobił dobrego dla karlina, ale czy to znaczy że gdyby Obamie zachciałoby się kandydować na burmistrza Karlina to byłby złym burmistrzem? W środę 17 listopada będzie można posłuchać jak powinno wyglądać rządzenie miastem i gminą. Idź na to spotkanie i sam się przekonaj.
Najlepiej ocenić i wypowiedzieć się na ten temat powinni przedsiębiorcy, jestem przedsiębiorcą i dwukrotne skorzystałem z funduszu pożyczkowego Inkubatora - świetna sprawa, warunki o niebo lepsze niż kredyt w komercyjnym banku - polecam każdemu przedsiębiorcy. Wiem że wielu przedsiębiorców Karlińskich skorzystało z tego narzędzia wspierania przedsiębiorczości i bardzo sobie to chwalą. Korzystałem też z pomocy prawnej organizowanej przez Inkubator, oraz pomocy organizacyjnej - zawsze na wysokim profesjonalnym poziomie.
Burmistrz Karlina mi tego nie umie bo nie chce zapewnić on woli się obrazić na wszystkich. Wiem też że mnóstwo ludzi jest zatrudnionych np w Vallasisie, w samym inkubatorze także pracują ludzie z Karlina i chwalą sobie to bardzo. Więc jak widać w ramach swoich możliwości Pan Madejski działa na korzyść mieszkańców Karlina i gminy.
Powinien słowami Clintona zwrócić się do Pana Miśki "gospodarka głupcze" bo działania pro gospodarcze to wzrost zatrudnienia, większe wpływy do budżetu miasta i gminy.
A czym może się pochwalić Miśko który gdyby chciał i umiał to ma ogromne możliwości sterowania miastem tak aby przyciągać inwestorów? Zamiast po raz kolejny rozbierac i układać chodniki to interesować się przedsiebiorcami a tak DLH, Danpol i Fereti dało sobie spokój użerania się z nieudacznikami i coraz wyższymi kosztami działania na terenie gminy Karlino. 400 miejsc pracy zniknęło. W zamian Pan Miśko czaruje nas strefą w której zatrudniono (sic!) 30 osób w większości spoza gminy i uwaga!!! Nową firmą z zatrudnieniem 3 osób (słownie trzy osoby) tu można to przeczytać: www.kssse.pl Ciekawe czy te 3 osoby będą z Karlina :D

Jako mieszkaniec nie wiem,nie widzę i nigdy nieśłyszałem o jego działaniu dla miasteczka i mieszkańców.Pewnie to chwilowe obiecanki i aktywizacja.Czarowanie i mydlenie pod wybory,hahha,a ludzie się nabierają.

Współczujemy ci że słuch i wzrok już nie ten, ale to nie miejsce na porady laryngologiczne i okulistyczne :P

Użytkownik master of puppets edytował ten post 15 listopad 2010 - 15:50:09

#64 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 21:25:49

I co z tego,że ktos ma stronę internetową??NIc z tego przeciez nie wynika,chcieli to sobie założyli.Jka już tak wszyscy tutaj za Panem Madejskim,to mam pytanie:Ile miejsc pracy zapewnił dla mieszkańców Karlina,odkąd jest w Inkubatorze?I co zrobił faktycznie dla swojego miasta,jeśli jest takim patriotą?No proszę,jak juz tak roliczacie P.Miśko to prosze mi podać konkrety działania Pana Madejskiego dla Karlina.Co zyskaliśmy dzięki jego pracy w Inkubatorze? To chyba Białogard zyskał, bo Pan Madejski działa właśnie na rzecz tego miast ,a nie Karlina i dziwie się ,że z tak dobrej posadki pcha się na Burmistrza,ale to oczywiście "Białogard" go zachęcił by utrudnił życie obecnym władzom.Szkoda,ze nikt z Was nie widzi,ze strefa się rozbudowywuje i powstają nowe miejsca pracy,nie wpsominając o tych co już powstały. Dlatego rachuneczek sumienia dla każdego z Was i prosze o konkretne odpowiedzi: Co Pan Madejski przez tyle lat zrobił dla Karlina??????Jako mieszkaniec nie wiem,nie widzę i nigdy nieśłyszałem o jego działaniu dla miasteczka i mieszkańców.Pewnie to chwilowe obiecanki i aktywizacja.Czarowanie i mydlenie pod wybory,hahha,a ludzie się nabierają.

Jak mniemam rozlicza się osoby rządzące, a nie kandydatów, z dotychczasowych osiągnięć. Czepiasz się Inkubatora, a zapominasz, że spora część mieszkańców (głównie mieszkanek) naszej gminy właśnie tam znalazła zatrudnienie (czytaj Valassis + SISG). Możesz stać i liczyć z rana pracowników, jeśli masz ochotę. A pan Miśko, ile miejsc pracy zyskał dla nas w ostatnich 4 latach? Z tego,co wiem, to raczej stracił około 400. Nie pamiętasz jak padł DANPOL, DLH i Feretti? A mało brakowało a dawne płyty by Kronospanowi sprzedał? Dobrze,że się pan Homan mu "trafił", bo by go ludzie na taczce wywieźli. A teraz zajmijmy się stanowiskami, jakie nam stworzył..hm.. 30 miejsc w Scanradzie, gdzie pracowników z Karlina można na palcach jednej ręki policzyć, napoje energetyczne, jakieś 20 i to max. Nie zapominajmy jeszcze o porażającej liczbie etatów w solarach, które mają powstać. Ile tego jest? Powalająca liczba 3 etatów do końca 2012r. Sam się pan Miśko na ostatniej sesji chwalił. Zatem nie porównuj zasług dla pracowników ze strony pana Madejskiego do pana Miśki,bo mizernie wyglądacie. Ha! Bym zapomniał! Pan Miśko stworzył jeszcze jeden etat, panu Rusieckiemu :) O tym też trzeba pamiętać.

#65 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 21:27:19

Życie osobiste kandydatów na burmistrza to ich wyłącznie prywatna sprawa, która nie będzie miała wpływu na zarządzanie miastem. Pani Wach nie potrzebuje się wybielać na plecach innych. Jej sytuacja osobista jest całkowicie uregulowana, a mianowicie jest osobą rozwiedzioną, a ta forma jest jak najbardziej dopuszczalna i prawnie akceptowalna w naszym kraju, także nie widzę powodu do dalszej debaty na ten temat. Należałoby się skupić na tym co dany kandydat zrobił dla lokalnej społeczności i co ma jeszcze do zaoferowania, a fakt bycia rozwiedzionym, czy też osobą która wstąpiła w powtórny związek małżeński lub osobą niewierną nie ma znaczenia.

Monika Wach

Tu raczej chodziło o ripostę na plotki, a nie osobiste wycieczki. Nie chciałem tej pani sprawić przykrości.

#66 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 22:02:43

Dołączona grafika
Czy Car burmistrz wie co to jest mobing? Bo podobno pracownicy urzędu wiedzą i po wyborach posypią się zgłoszenia do prokuratury B)

#67 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 16 listopad 2010 - 00:02:48

Hahahahahaha! Leżę i płaczę:D Genialne:D:D:D:D:D
Podobno był taki, który nagrał "Miszkę" telefonem, ale zaraz owy telefon stracił.

A propos..pamiętacie komix Kaktusa "Gdzie są majtki miśka?", po którym wybuchła nie mała afera??

#68 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 16 listopad 2010 - 23:42:08

Widać, że w głosowaniu sms Pan Robert z obecnym burmistrzem idą "łeb w łeb" ze wskazaniem właśnie na Pana Roberta.
Tak więc i w realu zapowiada się ciekawy wynik i II tura. Chyba pierwszy raz?

#69 jarotm

jarotm

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 17 listopad 2010 - 05:03:31

Czytając posty i wypowiedzi na tym forum, można dojść tylko do jednego wniosku. A mianowicie, ohydna i brudna kampania wyborcza, która wprowadzana jest, jeśli nie przez samych kandydatów, to przez maleńką grupkę ludzi. Ludzi, zbyt mocno podnieconych zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Mieszkańców naszego miasta, którzy poprzez zafascynowanie swoim kandydatem, próbują zarazić innych własnym tokiem myślenia, zaszczepiając w ich umysłach nutę zawahania i niepewności, co dość bardzo często im się udaje! Nie oszukujmy się, na całym świecie, są ludzie bardziej lub mniej podatni na sugestie innych osób, często nie zdających sobie nawet z tego sprawy. Niestety smutna rzeczywistość jest taka, że tych bardziej podatnych, jest dużo więcej. Jednak dla polityków, kandydatów na burmistrzów, prezydentów miast, czy jakichkolwiek innych wyborów, to nie jest smutna rzeczywistość. To prawdziwa żyła złota. Czysta gra psychologiczna. Tak też i w naszym mieście, mieszkają różni ludzie. Nie chcę nikogo obrazić i jeśli ktoś poczuje się urażony, to bardzo przepraszam. Z drugiej strony, to tylko osoba słabsza intelektualnie mogłaby się poczuć urażona. Spójrzcie na ilość odsłon tego tematu, w tej chwili to 3929 wyświetleń, prawie połowa gminy Karlino, czyli zainteresowanie ogromne. Nie twierdze, że każda odsłona to jeden mieszkaniec, sam otwierałem ten temat z cztery razy, ale nie w tym rzecz. Chciałem zwrócić waszą uwagę, abyście spojrzeli na podobne tematy dotyczące innych miast. Brawo! w rankingu jesteśmy na pierwszym miejscu. Tych 66 wypowiedzi w których w większości widzimy ostrą wymianę zdań miedzy sobą, to właśnie ta maleńka grupka ludzi o której wspominałem wyżej. Zacytuję tu pewne słowa, które padły na tym forum „Kampania wyborcza jest jednym z tych momentów o ile nie najistotniejszym momentem aby wyborcy mogli ocenić profesjonalizm, organizacje i podejście do wyborców. A tą ocenę można wyrobić sobie patrząc na materiały wyborcze np: plakaty, sposób ich rozmieszczania, stronę internetową, informacje zamieszczone na niej, ludzi wspierających daną osobę”. To właśnie jest poparcie moich wcześniejszych słów. Najzwyklejsza w świecie manipulacja ludźmi. Za pomocą tego wszystkiego co zostało wymienione, nie można i nie należy wyrabiać sobie oceny o kimś. Informacje zamieszczone na bilbordach, owszem troszeczkę powiedzą nam o kandydacie, ale niestety to jest kropla w morzu. Jak można kogoś poznać i wyrobić sobie o nim zdanie,przeczytawszy kilka zdań z bilbordów na jego temat? Wierząc w ich obietnice, tym samym robimy z siebie ludzi naiwnych, a co za tym idzie pozwalamy sobą manipulować. Plakaty, sposób ich rozmieszczania, wielkość i ich ilość, owszem można podczepić pod profesjonalizm i dobrą organizacje, ale czy na pewno tylko pod to? Można w tym zauważyć również majątek jakim dysponuje kandydat. Co do podejścia kandydatów do wyborców, to chyba nie muszę się wypowiadać. Nie żyjemy na tym świecie 10 lat, tylko o wiele dłużej, nie jedne wybory przeżyliśmy i wiemy gdzie, kandydaci do stołków po wyborach nas mają! Przedsmak brudnych kampanii obserwowaliśmy już nie jednokrotnie, nawet u nas podczas ostatnich wyborów na burmistrza. Pan Ćwirko z Panem Miśko. Aż miło było patrzeć, że ludzie w końcu zrozumieli iż w kłótniach i przepychankach słownych, nie tkwi siła lecz głupota! Szkoda tylko, że wtedy nie było dość silnego i zrównoważonego trzeciego kandydata. Teraz mamy trzech dość silnych kandydatów: Pan Miśko jako pełniący funkcję burmistrza, oraz kontrkandydaci Pani Wach i Pan Madejski. Wszyscy z nich, to ludzie rozsądni, normalni i z doświadczeniem, a nie jak wcześniej mogliśmy przeczytać, to te słowa były przypisane tylko do Pana Madejskiego. Nieprawda, każda z tych osób jest osobą inteligentną i w jakiejś dziedzinie ma ogromne doświadczenie. Napisałem tą wypowiedź jako osoba bezstronna. Ta kampania wszystko pokazuje, tylko należy usiąść w spokoju i pomyśleć. Nie wierzyć tak zapamiętale ludziom, którzy wynoszą ponad miarę swoich faworytów, ponieważ często jest w tym wiele kłamstw, nie sugerować się ilością, wielkością bilbordów i miejscami ich rozmieszczania, bo to nic nie znaczące kawałki papieru. Najwięcej można wyczytać o kandydatach, po tym jak się zachowują podczas kampanii i jacy są w stosunku do siebie. Nie muszą pałać do siebie przyjaźnią, ale niech zachowują się jak przystało na ludzi, którzy mają nas w przyszłości reprezentować lub już reprezentują. 21 bieżącego miesiąca, nie pozwólmy sobą manipulować. Przemyślcie swoje decyzje bardzo dokładnie. Jeszcze raz o tym wspomnę, ta kampania pokazuje nam wszystko. Do tych trzech kandydatów można przypisać następujące typy: spokojny, zrównoważony, stanowczy, karierowicz, tajemniczy, niestabilny, kłótliwy. Które z tych typów są najbardziej niebezpieczne? Tego, myślę nie muszę nikomu mówić ani sugerować.

Mieszkaniec przy ul. 4Marca

#70 onn

onn

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 17 listopad 2010 - 08:00:02

Widać, że w głosowaniu sms Pan Robert z obecnym burmistrzem idą "łeb w łeb" ze wskazaniem właśnie na Pana Roberta.
Tak więc i w realu zapowiada się ciekawy wynik i II tura. Chyba pierwszy raz?

Sprawa oddanych głosów w konkursie sms to rzecz względna. Siłą rzeczy zdecydowana liczba oddanych głosów to najblizsze otoczenie kandydatów. Ale mimo wszystko zapowiada się ciekawa walka, w której zwycięży obecny burmistrz:)

#71 cia

cia

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 17 listopad 2010 - 09:30:25

Jeju,chyba sam niewierzysz w to co piszesz,totalne bzdury,ale nie chce mi się już ich prostować i wyciagac brudy P.Madejskiego,a znalazłoby się oj znalazło....szczególnie o "kolesiostwu" i tez bardziej pikantne sczegóły o kochankach itddd,ale ludzie o tym wiedza,zreszta prywata to prywata....ale po co to nakręcanie i oczernianie???Nie ma sensu...zaraz 21.11 i proponuję ,abyś juz zajął miejsce w kolejce do urny.......poza tym nie ubliżaj mi,ze ktoś jest ślepy czy głuchy.Jest to chamskie ,tak ja Twoje wypowiedzi i wypraszam to sobie.Widać własnie kulturę w sztabie P.Madejskiego,własnie to pokazujesz na forum.Pewnie sam kandydujesz do rady z jego sztabu i tak Ci na tym zależy.
Dlatego nie pierz już tu publicznie brudów i nie pisz nieprawdy,usiądź spokojnie i czekaj do niedzieli.Nie nakręcaj się tu,pewnie sam nawysyłałeś smsów na P.Roberta,a moze wszystkie na niego wysłałeś....?no to teraz trzymaj się portfel ,bo Ci niezły rachunek przyjdzie.Z szacunkiem.

#72 odważny

odważny

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 listopad 2010 - 10:41:31

cia powiedz o tych kochankach i kolesiostwie ja chętnie poczytam bo nie mam pojęcia o czym mowa. Taka wiedza była by na pewno kluczowa dla podjęcia decyzji przeze mnie i innych wyborców odnośnie swojego kandydata, a wybory tuż tuż. Skoro ktoś jest w posiadaniu informacji to powinien się nimi podzielić z innymi. Jak już ktoś wcześniej wspomniał po wygraniu wyborów burmistrz stanie się osobą publiczną a więc każdy mieszkaniec powinien o tym wiedzieć.

#73 karliniak5

karliniak5

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 01:20:49

Wczoraj byłam, byłem na spotkaniu wyborczym pana R. Madejskiego, oceniam je pozytywnie: ciacha były smaczne niam niam, a kwiatki to zawsze miły dodatek do takiego spotkania (szkoda tylko,że są one raz na 4 lata). Teraz kilka uwag na temat programu:w punkcie 3 pana programu, brakuję mi pewnych rzeczy, o których pisał "Karliński Stańczyk" w regulaminie swojego rajdu. Co będzie z tym nieszczęsnym dachem z eternitu na szkole w Karwinie, brakiem sali gimnastycznej i boiska np: orlika koło tej szkoły. Nie każdego z mieszkańców Domacyna, Karwina, Malanowa,czy Koziej Góry stać jest tak jak pana radnego Michalskiego na wożenie swoich dzieci do szkoły w podstawowej w Karlinie. Szkoda tylko, że pan radny, który mówi z dumą o swoim pochodzeniu -PGR, zapomina o sąsiadach i ich dzieciach,które chodzą do takiej szkoły jaka jest w Karwinie. Panie Robercie warto również zadbać o zabytki ( pałacyki)które popadają w ruinę, ich wygląd to wielki wstyd nie tylko dla obecnych włodarzy, ale również dla mieszkańców, ze mają taką władzę, która nie dba o zabytki. Budowa ścieżek rowerowych to ciekawy pomysł, ale zanim ruszy ich budowa, to trzeba zrobić oświetlenie i chodnik na ulicy Kołobrzeskiej, do osiedla domków jednorodzinnych których jest tam coraz więcej, a wieczorny spacerek mieszkańców tych domków nieoświetlonym poboczem może skończyć się tragicznie.W punkcie 4 pisze pan o urzędzie przyjaznym mieszkańcom- czy chodzi o wyciszenie ścian, drzwi i okien, żeby nie było słychać krzyków jakie dochodzą z jednego pokoju na pierwszym piętrze? Podsumowując to co zostało już napisane, proszę nie tylko Pana, ale Panią Ewę Wach,Pana Ryszarda Wapniarskiego czy Pana Waldemara Miśkę, aby uwzględnili to w swoich programach wyborczych bo są to chyba ważniejsze sprawy niż muzeum, czy wieża widokowa na kościele. Na koniec mam jeszcze pytanie do Karlińskiego Stańczyka, czy ten rajd to impreza jednorazowa czy będzie cykliczna co 4 lata?

#74 NEFRETETE

NEFRETETE

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 07:12:13

Co do głosowania smsami to faktycznie nie jest to obiektywne i zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami.Partia dała pieniądze wiec trzeba zrobić wszystko ,żeby wygrać.Co do spotkania u P.MADEJSKIEGO było spokojne nie wątpię w to , kwiaty dla kobiet to świetny chwyt,najgorsze jest to że ludzie dalej się na to nabierają.Co mnie najbardziej zdziwiło to to że na spotkanie do P.Madejskiego dla mieszkańców Karlina jego sztab zwoził ludzi z wiosek.Czyżby w mieście nie było nikogo kto nie by mógł przyjść na potkanie i trzeba było zrobić sztuczny tłok??

#75 kurulinka

kurulinka

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 08:13:31

... kwiaty dla kobiet to świetny chwyt,najgorsze jest to że ludzie dalej się na to nabierają.Co mnie najbardziej zdziwiło to to że na spotkanie do P.Madejskiego dla mieszkańców Karlina jego sztab zwoził ludzi z wiosek.Czyżby w mieście nie było nikogo kto nie by mógł przyjść na potkanie i trzeba było zrobić sztuczny tłok??

Z psychomerketingiem każdy z nas ma do czynienia na co dzień, zupełnie nie zdając sobie sprawy. To, że luksusowa kawa stoi na wysokości mojego wzroku i pozornie nie dostrzegam nic innego, wcale nie znaczy, że ją kupię, chociaż takie jest życzenie sprzedającego. Mam swój rozum i to ja świadomie nim kieruję, czasem rzeczywiście dając się czymś omamić.
Kwiatki na wczorajszym spotkaniu to bardzo miły gest na przywitanie, aczkolwiek niekoniecznie skuteczny w kupowaniu głosów wyborców. Było miło. Dowiedziałam się troszkę więcej niż zamieszczono w ulotkach, które dotarły z pocztą. Perpektywa rozwoju przedsiębiorczości przy wykorzystaniu istniejących instrumentów jak najbardziej słuszna. Przyjazny urząd - również. Przydałoby się jeszcze żeby choć raz w tygodniu był czynny do 16, czy 17, ażeby osoby pracujące poza Karlinem również mogły załatwić swoje sprawy. Dbałość o estetykę miasta popieram jak najbardziej. Troska o bezpieczeństwo mieszkańców miasta i wsi - również godne poparcia, a zwłaszcza chodniki.
Zasmuciła mnie jedynie informacja o ogłoszeniu przetargu na budowę hali. Czyżby znajomi obecnego burmistrza chcieli załapać ostatnie zlecenia? Czy budżet miasta stać na taki wydatek? Swoją drogą należałoby sie chyba baczniej przyjrzeć nie tylko przetargom, ale i zamówieniom do 14 tys. €. Ciekawe wg jakiej procedury działa UM dokonując małowartościowych zakupów? Wewnętrzne regulacje preferujące określone podmioty gospodarcze? Dziwne...
Ciekawe czy pracownicy UM uczestniczyli w tym spotkaniu na polecenia burmistrza, czy też już mają go dosyć?
To, że dowieziono na spotkanie mieszkańców wsi, świadczy o gospodarnym podejściu do tematu - po co w 10 wsiach wynajmować 10 sal i za to płacić, skoro tańszym rozwiązaniem jest wynajęcie autokarów i dowiezienie wyborców na spotkanie w Karlinie. Uważam, że to dobre rozwiązanie. Sztucznego tłoku raczej nikt nie robił, bo tłok zrobił się sam. Było bardzo dużo ludzi, pomimo niesprzyjającej pogody - co często podkreślano.
W dalszym ciągu nie widzę lepszego kandydata niż p. Madejski. I na Niego zamierzam oddać mój głos!

Użytkownik kurulinka edytował ten post 18 listopad 2010 - 08:16:41

#76 janko muzykant

janko muzykant

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 13:12:35

Gratulacje dla pana Madejskiego za wczorajsze spotkanie wyborcze, mimo kiepskiej pogody frekwencja dopisała, naliczyłem ok. 250 osób. Na początku było małe zamieszanie bo zabrakło miejsc i krzesełka musieli dostawiać, ale ogólnie organizacja super. Wspaniale zaśpiewała mała Julka Nizioł. Rodzice i dziadkowie mogą być dumni.

#77 Manfred

Manfred

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 13:17:05

Potwierdzam, tylu ludzi w auli liceum jeszcze nie widziałam…. Byłam też na spotkaniu u pana Miśki, tam było ok. 150 osób, z tą różnicą, że część z nich podobnie jak ja musiała przyjść z "zawodowego obowiązku".

#78 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 13:34:28

Dołączona grafika
wczoraj w Domacynie było spotkanie wyborcze Pana Miśki, przyszło aż 6 osób, pewnie dlatego, że wszyscy byli u Madejskiego :D

#79 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 14:03:11

Master of puppets jesteś genialny:) Rewelka te Twoje komixxxy :lol:
Fakt, do Pana Madejskiego waliły tłumy i to bez przymusu, nie to co do obecnego burmistrza. A i zdarzyło się, że przyszło kilka osób z urzędu. Ciekawe, czy z ciekawości, czy ze szczerych chęci, a może.. pod przymusem? Nie mnie to oceniać. Grunt, że atmosfera spotkania była naprawdę przyjazna i sympatyczna. Czuć było taki "luz" mimo formalizmu takiego spotkania. A Julka Nizioł - brak słów:rolleyes: Będzie podtrzymywać rodzinne tradycje :rolleyes:
Tak na marginesie, nie wie ktoś, jaka była frekwencja i jak przebiegało spotkanie u Pani Wach?

#80 onn

onn

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 15:01:12

Będzie ciekawa rozgrywka między dwoma panami. Jednak wygra W.Misko i mimo wszystko w pierwszej turze.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych