Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#81 Emil57

Emil57

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 15:17:59

Osobiście nie byłem na spotkaniu wyborczym p. Ewy Wach ale znajoma, która tam była opowiadała, że ludzie byli pozytywnie zaskoczeni szeroką wiedzą kandydatki i odpowiedziami na wszystkie zadawane pytania z sali. Zapewniali o szerokim poparciu przy urnach wyborczych. Atmosfera była miła i serdeczna, też było ciasto. Podobno było ponad 40 osób, które przyszły same bez przymuszonej woli. Byli też na przeszpiegach przedstawiciele konkurentów p. E. Wach. Kandydatka nie rozdawała róż, bo myślę, że kobiecie raczej nie uchodzi.
Znając wszystkich kandydatów, ich osiągnięcia, osobowość, wiedzę, stosunek do ludzi, wrażliwość na drugiego człowieka, głos swój oddam na p. Ewę Wach, będąc przy tym w pełni przekonanym, że miasto będzie się nadal rozwijać, tylko będzie to rozwój uwzględniający potrzeby większości z nas, mieszkańców Karlina.
Weźmy też pod uwagę fakt, że zwykle zmiany niosą w sobie coś pozytywnego. Takich zmian życzę wszystkim.

#82 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 00:00:10

Moim zdaniem spotkanie p. Madejskiego przełamało pewną niemoc, do tej pory strach w Karlinie było wyrazić inne zdanie niż tożsame z przekonaniami Pana M., a co dopiero publicznie, na otwartym spotkaniu stwierdzić, że nie akceptuje się działań lub samej osoby Pana M. Tak naprawdę demokracja w Karlinie miała odcień raczej "białoruski". I wydaje się, że nic nie da zastraszanie niektórych osób pracujących w instytucjach miejskich, że będą musiały pożegnać się z pracą jeśli osoba z rodziny (która kandyduje z innego oczywiście komitetu niż Karlińskie Forum) zostanie radną. Nic to nie da, bo ludzie zobaczyli, że są siłą, że jest ich, nas, wielu - oczekujących na pozytywne zmiany. Że pojawił się normalny człowiek, który potrafi kulturalnie porozmawiać z ludźmi, nie boi się osobistych rozmów, spotkania w domu, uścisku dłoni, spojrzenia w oczy, rozmowy o zwykłych sprawach, który wreszcie umie słuchać. I to jest nowa jakość, widać, że pojawiła się pewna nadzieja na normalność. Tak więc głowy do góry! W niedzielę niech wygra normalne, rzeczowe i porządne Karlino!

#83 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 00:03:33

Moim zdaniem spotkanie p. Madejskiego przełamało pewną niemoc, do tej pory strach w Karlinie było wyrazić inne zdanie niż tożsame z przekonaniami Pana M., a co dopiero publicznie, na otwartym spotkaniu stwierdzić, że nie akceptuje się działań lub samej osoby Pana M. Tak naprawdę demokracja w Karlinie miała odcień raczej "białoruski". I wydaje się, że nic nie da zastraszanie niektórych osób pracujących w instytucjach miejskich, że będą musiały pożegnać się z pracą jeśli osoba z rodziny (która kandyduje z innego oczywiście komitetu niż Karlińskie Forum) zostanie radną. Nic to nie da, bo ludzie zobaczyli, że są siłą, że jest ich, nas, wielu - oczekujących na pozytywne zmiany. Że pojawił się normalny człowiek, który potrafi kulturalnie porozmawiać z ludźmi, nie boi się osobistych rozmów, spotkania w domu, uścisku dłoni, spojrzenia w oczy, rozmowy o zwykłych sprawach, który wreszcie umie słuchać. I to jest nowa jakość, widać, że pojawiła się pewna nadzieja na normalność. Tak więc głowy do góry! W niedzielę niech wygra normalne, rzeczowe i porządne Karlino!

... i warto dodać, że wówczas zastraszane osoby nie będą musiały odchodzić z pracy, bo pan Robert nikogo za to nie zwolni.

#84 znajomek

znajomek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 03:22:38

A czyż nie jest tak, że Pan Miśko, był kiedyś właśnie identyczny jak Pan Madejski teraz? Pan Miśko jest również normalnym człowiekiem, który podczas pierwszej kadencji potrafił kulturalnie porozmawiać z ludźmi i przy drugiej kadencji również. Fakt jest taki, że nie potrafi tego teraz. Jeśli miała miejsce podobna sytuacja wcześniej, to po co ten sam błąd popełniać ponownie. To są Twoje słowa, „Że pojawił się normalny człowiek, który potrafi kulturalnie porozmawiać z ludźmi, nie boi się osobistych rozmów, spotkania w domu, uścisku dłoni, spojrzenia w oczy, rozmowy o zwykłych sprawach, który wreszcie umie słuchać. I to jest nowa jakość, widać, że pojawiła się pewna nadzieja na normalność.” Człowieku dam sobie głowę urwać, iż przy pierwszej kadencji i drugiej, a może nawet trzeciej głosowałeś, na Miśkę. Wszystkie te słowa, jakże pięknie ujęte również pasowały kiedyś do obecnego burmistrza, a teraz jest jak jest, każdy widzi. To fakt nie zasługuje na to, aby nadal nas reprezentować, ale nie popełniaj, a raczej nie popełniajcie znowu tego samego błędu! Ludzie przebudźcie się! Jak ktoś tam wcześniej wspomniał, typ człowieka „karierowicz”, to najniebezpieczniejszy typ człowieka. Menda, która pnie się do góry za wszelką ceną. Jest powiedzonko do tego „po trupach do celu”. Jakże duże bilbordy! Kwiatuszki! Podawanie rączki! itd… To jest właśnie lizanie d..y wyborcom, aby wejść jak najwyżej, w tym właśnie jest dobry pan Madejski. Doskonale wiecie, że szybciej przestanie być taki wspaniały, cudowny, wręcz bożyszcze, niż Miśko. Coś wam powiem na temat tego waszego Guru. Zapytajcie ludzi, którzy z pomocą pana Madejskiego brali kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej, ile ten człowiek ucinał tego kredytu dla siebie! Z 5000tys złotych, zabierał oczywiście za zgodą kredytobiorcy, 1300 zł. Oczywiście w razie niepowodzenia, kredytobiorca musiał spłacać całość, czyli 5000tys. Czy znalazł wielu takich? Nie wiem. Po wielkości bilbordów, po wszystkim co teraz pokazuje i wcześniej pokazywał, przypuszczam że musiało być ich sporo! Pan burmistrz pokazał nam kilka numerów podobnych do tego, co wyprawiał, a może wyprawia nadal pan Madejski, dopiero grubo po wyborach. Natomiast Madejski już przed wyborami i to grubo przed! I na takiego człowieka, dupowłaza i oszusta chcecie oddawać głosy?!!! Tylko głupiec nie potrafi uczyć się na błędach z przeszłości. Oddając swój głos na Madejskiego, kim w takim razie będziecie? Karierowicz, który dorabia się na krzywdzie ludzkiej. Jeszcze jedno rozmawiałem z kilkoma paniami z tej śmiesznej firmy Valasis, każda z nich jednakowo mi mówiła, to obóz pracy gdzie chodzą za plecami i traktują wszystkich pracowników jak złodziei, jedyną motywacją tam jest zastraszanie, że wylecą z roboty. No i oczywiście nie ma się co dziwić tym biednym kobietą, trzymają się tego jak tylko mogą, bo to jedyne ich źródło dochodu. Wspomnę również za ile się tam pracuje, za najniższą krajową! SUPER!!! Właśnie takie miejsca pracy szykować będzie nam Pan Madejski. Nie powiem gdzie niech sobie wsadzi te inicjatywy społeczne, inkubator, Valasis, wszystko co obiecuje i swoją kandydaturę.

#85 znajomek

znajomek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 08:40:24

Należało by jeszcze dodać do końcowych słów karliniaka8 "pojawiła się pewna nadzieja na normalność", że nadzieja matką głupich. Za takich właśnie uważa nas autor postu karliniak8. Zastanawiam się co Ci obiecał w zamian za wynoszenie go na takie wyżyny pan Madejski? Ale szybko dowiemy się co i komu, jeśli tylko uda mu się zostać burmistrzem, w co szczerze wątpię. A może, to sam pan Madejski pisze o sobie takie pochlebstwa? No to niech Bóg ma w opiece nasze Karlino, ponieważ człowiek zapatrzony w siebie, myśli tylko o sobie , a nie o innych, czyli o nas!
Wcześniej gdzieś przeczytałem, że następny burmistrz będzie musiał skupić całą swoją uwagę na spłacaniu zadłużenia Karlina. Nie ma co, to wspaniała wymówka na to żeby nic nie robić, ponieważ później przy zbliżających się kolejnych wyborach można powiedzieć:" Nie zdążyłem, a raczej nic nie zrobiłem dla naszego miasta, bo musiałem minimalizować dług mojego poprzednika. Ale dajcie mi kolejną szansę, to dokończę to co zacząłem" i znowu pojawi się pewna nadzieja na normalność. To spłacanie zadłużenia Karlina jest również wspaniałą przykrywką nieudolności, co w świecie polityki jest normalnością. Nie nadzieja na normalność ma się pojawiać!!! Tylko sama normalność, a nie będzie jej, póki są Miśko i Madejski! Nie szukajmy nadziei, tylko ZMIAN NA LEPSZE KARLINO.

#86 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 10:01:42

Twój błąd myślowy polega na tym że mierzysz Madejskiego miarą Miśki :blink:

A czyż nie jest tak, że Pan Miśko, był kiedyś właśnie identyczny jak Pan Madejski teraz?

I jest to koszmarnie kuriozalny sposób myślenia bo czyż Łukaszenko nie jest taki sam jak Dalajlama - przeciez oboje są łysawi :lol:

#87 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 10:39:15

Dla rozluzniania i dla rozwagi zapodaje filmik który opisuje sytuacje w Karlinie, zwłaszcza dla kolegi Znajomka aby poszerzył swoje horyzonty B)

#88 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 11:04:51

ZNAJOMEK, jeśli informujesz, że wyszystkie słowa pasują i pasowały do obecnego Burmistrza, to powiedz dlaczego teraz taki nie jest jaki był przedtem? Czy może woda sodowa uderzyła do głowy? jestem przekonany, że tak się stało. Jeśli byś miał pojęcie o tym, że najlepszym sposobem na zaprezętowanie siebie jako kandydata na byrmistrza, radnego oraz programu wyborczego są kontakty interpersonalne. Czas na przebudzenie a nie ciągłe życie w jakimś matrixie!"Menda, która pnie się do góry za wszelką ceną. Jest powiedzonko do tego „po trupach do celu”. Jakże duże bilbordy! Kwiatuszki! Podawanie rączki! itd… To jest właśnie lizanie d..y wyborcom, aby wejść jak najwyżej, w tym właśnie jest dobry pan Madejski. Doskonale wiecie, że szybciej przestanie być taki wspaniały, cudowny, wręcz bożyszcze, niż Miśko. Coś wam powiem na temat tego waszego Guru. Zapytajcie ludzi, którzy z pomocą pana Madejskiego brali kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej, ile ten człowiek ucinał tego kredytu dla siebie! Z 5000tys złotych, zabierał oczywiście za zgodą kredytobiorcy, 1300 zł. Oczywiście w razie niepowodzenia, kredytobiorca musiał spłacać całość, czyli 5000tys. Czy znalazł wielu takich? Nie wiem."Jeśli posiadasz jakieś dowody, to idz do prokuratury i do CBA!a jeśli są to tylko przypuszczenia to wiec o tym, że są to pomówienia na forum i podlegają takim samym sankcjom prawnym co artykuły w pracie.Z tego co wiem to Inkubator użyczył spółce Valasis pomieszcze na działalność, tak jaki innym firmom działającym w inkubatorze więc znowu fałsz.Jeśli nawiązujesz do nowych miejsc pracy to idz i zobacz na ul. Kołobrzeską po lewej stronie co rządy Burmistrza zrobiły, aby ratować miejsca pracy a tak 300 osób pozostało bez pracy!Gdzie są te wielkie inwestycje w strefie ekonomicznej, wszak buduje się jeden zakład, który tak wielkij liczby osób nie będzie zatrudniał. Jeśli czepiasz sie bilbordów wyborczych to mam pytanie a za czyje pieniądze są wydrykowane gazetki wynoszące na laury Burmistrza? mam nadzieje, że nie za nasze podatników? choć nie jestem w 100% przekonany. Więc jestem przekonany, że wolę osobę, która przynajmniej prubuje być blisko ludzi i to w jkiś sposów jemu wychodzi niż głosować na człowieka, który myśłi wyłącznie o swojej karierze. Więc 21 listopada oddaję swój głos na Pana Madejskiego wierzę w to, że osoba ta coś zmieni w naszym mieście oraz gminie.

#89 kurulinka

kurulinka

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 11:21:00

Menda, która pnie się do góry za wszelką ceną. Jest powiedzonko do tego „po trupach do celu”. Jakże duże bilbordy! Kwiatuszki! Podawanie rączki! itd… To jest właśnie lizanie d..y wyborcom, aby wejść jak najwyżej, w tym właśnie jest dobry pan Madejski. Doskonale wiecie, że szybciej przestanie być taki wspaniały, cudowny, wręcz bożyszcze, niż Miśko. Coś wam powiem na temat tego waszego Guru. Zapytajcie ludzi, którzy z pomocą pana Madejskiego brali kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej, ile ten człowiek ucinał tego kredytu dla siebie! Z 5000tys złotych, zabierał oczywiście za zgodą kredytobiorcy, 1300 zł. Oczywiście w razie niepowodzenia, kredytobiorca musiał spłacać całość, czyli 5000tys. Czy znalazł wielu takich? Nie wiem. Po wielkości bilbordów, po wszystkim co teraz pokazuje i wcześniej pokazywał, przypuszczam że musiało być ich sporo! Pan burmistrz pokazał nam kilka numerów podobnych do tego, co wyprawiał, a może wyprawia nadal pan Madejski, dopiero grubo po wyborach. Natomiast Madejski już przed wyborami i to grubo przed! I na takiego człowieka, dupowłaza i oszusta chcecie oddawać głosy?!!! Tylko głupiec nie potrafi uczyć się na błędach z przeszłości. Oddając swój głos na Madejskiego, kim w takim razie będziecie? Karierowicz, który dorabia się na krzywdzie ludzkiej.

BARDZO OSTRE SŁOWA, WRĘCZ OSKAŻENIE O PRZYJMOWANIE KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH I CHYBA LICZYSZ SIĘ Z ICH KONSEKWENCJAMI?
Z PRAWDĄ JEST JAK Z DZIURĄ W TYŁKU - KAŻDY MA SWOJĄ!!!

#90 znajomek

znajomek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 11:46:45

Twój błąd myślowy polega na tym że mierzysz Madejskiego miarą Miśki :blink:

I jest to koszmarnie kuriozalny sposób myślenia bo czyż Łukaszenko nie jest taki sam jak Dalajlama - przeciez oboje są łysawi :lol:

Małe sprostowanko, chociaż za bardzo mi się nawet nie chce. Panie master of puppets, czytamy ze zrozumieniem, a dopiero później się wypowiadamy. Madejskiego nigdy w życiu nie mierzył bym miarą Miśki, ponieważ obraził bym Miśkę. Chociaż nie jestem za obecnym burmistrzem, to Madejski swoim wcześniejszym postępowaniem i teraźniejszym, nie zasługuje żeby go mierzyć obojętnie jaką miarą. Duża część naszego społeczeństwa na szczęście rozumie o czym pisałem i doskonale wie że to prawda, a nie wyssane z palca dyrdymały. Nie musisz odpowiadać. Ja również nie będę więcej ustosunkowywał się do twojego jakże koszmarnie ekscentrycznego toku myślenia.
A co do filmiku bardzo pouczający, pomijając wulgaryzm. Puść go sobie przed następnymi wyborami, to poszerzysz swoje horyzonty, może wtedy nie będziesz w takim amoku i wyciągniesz język z przedziałka pana Madejskiego.

#91 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 13:16:15

Duża część naszego społeczeństwa na szczęście rozumie o czym pisałem i doskonale wie że to prawda, a nie wyssane z palca dyrdymały.
A co do filmiku bardzo pouczający, pomijając wulgaryzm. Puść go sobie przed następnymi wyborami, to poszerzysz swoje horyzonty, może wtedy nie będziesz w takim amoku i wyciągniesz język z przedziałka pana Madejskiego.

Widzę kolejnego zakochanego w panu M. Sam zacznij poszerzać swoje horyzonty, bo błądzisz niemiłosiernie zaślepiony propagandą obecnej władzy. A może jesteś jednym z pracowników urzędu i myślisz, że w ten sposób jeszcze głębiej wleziesz tu i ówdzie szefowi. Zamiast oczerniać i obrażać innych poprzyj swoje twierdzenia DOWODAMI, bo jak na razie to są "wyssane z palca dyrdymały". Na szczęście duża część naszego społeczeństwa zna realia panujące w Karlinie i jestem pewien, że podejmie właściwą decyzję.
A na dzień dzisiejszy w amoku są ludki ze środowiska pana M., bo nie wiedzą, jaka będzie ich przyszłość. Są tak głęboko zakorzenieni w pewnych jamach ciała pana M, że bez niego już żyć nie mogą i panikują na samą myśl, że w końcu nadejdzie zmiana na nową, lepszą jakość. A co do Valassis, to Inkubator dał tej firmie możliwości, a styl zarządzania to nie jest styl pana Madejskiego, tylko szefostwa tej firmy. Tyle w temacie panie znajomek.

#92 znajomek

znajomek

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 13:32:30

BARDZO OSTRE SŁOWA, WRĘCZ OSKAŻENIE O PRZYJMOWANIE KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH I CHYBA LICZYSZ SIĘ Z ICH KONSEKWENCJAMI?
Z PRAWDĄ JEST JAK Z DZIURĄ W TYŁKU - KAŻDY MA SWOJĄ!!!

Chciałbym ustosunkować się jeszcze tylko do tego. Moim przesłaniem nie było to, żeby oskarżyć o cokolwiek Pana Madejskiego. Napisałem jasno i wyraźnie, „że te 1300 zł odciągane, oczywiście za zgodą kredytobiorcy”. Natomiast tylko tym cukrownikom przypomniałem, że nie ma ludzi doskonałych jak oni to właśnie przedstawiają. Jednak za jedno powinienem przeprosić Pana Madejskiego, co też czynię. A mianowicie, nie dopisałem tam, iż nie wiem, na co odciągana jest taka kwota z udzielanego kredytu. Fakt przyznaję mój błąd, ponieważ dwojako można było to zrozumieć.

#93 Emil57

Emil57

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 13:34:15

Jak widać trwa zajadle polemika pomiędzy zwolennikami p. Madejskiego i p. Miśki. Nie będę tego komentować, bo żaden z tych panów nie jest moim idolem. Korci mnie jednak, żeby przytoczyć to, co dwa dni temy usłyszałem w trakcie rozmowy ze znajomym na temat wyborów i kandydatów, który jest długoletnim mieszkańcem Karlina. Otóż ów znajomy w pewnym momencie rzekł, że, cyt. "Madejski to jeszcze większy ch.. jak Miśko". No koment. Wynika z tego, że zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy obu Panów kandydatów mają rację odnośnie ich negatywnych stron.

#94 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 15:26:56

Z 5000tys złotych, zabierał oczywiście za zgodą kredytobiorcy, 1300 zł. Oczywiście w razie niepowodzenia, kredytobiorca musiał spłacać całość, czyli 5000tys.

Wmawiasz nam tu że przedsiębiorcy zgadzali sie na kredyt w wysokości 26%? w momencie kiedy można iść do pierwszego lepszego banku i wziąć zwykły komercyjny kredyt oprocentowany 7-8%? Z kogo ty chcesz zrobić idiotę? Na stronie SISGU można znaleźć informacje że kredyt oferowany przez Inkubator jest oprocentowany w wysokości 5,6% i jest to niższa stawka procentowa niż w jakimkolwiek komercyjnym banku!! ZNAJOMEK – KŁAMCZUSZEK B)

Jeszcze jedno rozmawiałem z kilkoma paniami z tej śmiesznej firmy Valasis, każda z nich jednakowo mi mówiła, to obóz pracy gdzie chodzą za plecami i traktują wszystkich pracowników jak złodziei, jedyną motywacją tam jest zastraszanie, że wylecą z roboty. No i oczywiście nie ma się co dziwić tym biednym kobietą, trzymają się tego jak tylko mogą, bo to jedyne ich źródło dochodu. Wspomnę również za ile się tam pracuje, za najniższą krajową! SUPER!!! Właśnie takie miejsca pracy szykować będzie nam Pan Madejski.

Vallasis to nie jest firma Madejskiego tylko odrębny podmiot gospodarczy na dodatek nie polski. Wymagania jakie maja w stosunku do pracowników to tylko chęć pracy, nie oczekują wykształcenia, stażu pracy, aparycji, elokwencji i jeden Bóg wie czego. W zamian dają prace która jest prosta, łatwa i wybór dla ludzi którzy dostali się tam do pracy jest żaden bo gdzie indziej pracy by nie znaleźli, a juz na pewno nie znaleźliby w rządzonym przez Miśkę Karlinie. Dla bardzo wielu zwykłych ludzi wykluczonych zawodowo lepsza taka praca niż jej brak.

A czyż nie jest tak, że Pan Miśko, był kiedyś właśnie identyczny jak Pan Madejski teraz?

Madejskiego nigdy w życiu nie mierzył bym miarą Miśki, ponieważ obraził bym Miśkę.

Zaprzeczasz sam sobie?
Reszta twojej wypowiedzi to juz totalne dyrdymały bo imputujesz nam wszystkim ze Madejski będzie złym burmistrzem gdyż Misko kiedyś był dobrym burmistrzem i teraz się zepsuł więc po co zmieniać, skoro będzie tak samo jak z Miśką i też się popsuje? :blink:
A ja się pytam po co naprawiać samochód skoro i tak się zepsuje i będzie jak wcześniej? Po co sprzątać w domu skoro zaraz się nabrudzi i znowu będzie syf? Czy ty w ogóle czytasz co ty piszesz?
No właśnie po to zmieniać aby naprawić sytuacje społeczno gospodarczą Karlina!! A to czy się zepsuje możemy tylko ocenić za 4 lata w następnych wyborach – ja sam jeśli uznam że nie sprawdził się jako burmistrz zagłosuje na innego kandydata o ile będzie jakiś konkretny. Tak działa demokracja.

Nie nadzieja na normalność ma się pojawiać!!! Tylko sama normalność, a nie będzie jej, póki są Miśko i Madejski! Nie szukajmy nadziei, tylko ZMIAN NA LEPSZE KARLINO.

Samo się nie naprawi! A każda zmiana wychodzi na lepsze.

Zastosuje się do twojej rady zaraz po tym jak ty wstaniesz z klęczek i wytrzesz swój przedziałek z wazeliny :lol:

Użytkownik master of puppets edytował ten post 19 listopad 2010 - 15:32:17

#95 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 22:37:07

A czyż nie jest tak, że Pan Miśko, był kiedyś właśnie identyczny jak Pan Madejski teraz? Pan Miśko jest również normalnym człowiekiem, który podczas pierwszej kadencji potrafił kulturalnie porozmawiać z ludźmi i przy drugiej kadencji również. Fakt jest taki, że nie potrafi tego teraz. Jeśli miała miejsce podobna sytuacja wcześniej, to po co ten sam błąd popełniać ponownie. To są Twoje słowa, „Że pojawił się normalny człowiek, który potrafi kulturalnie porozmawiać z ludźmi, nie boi się osobistych rozmów, spotkania w domu, uścisku dłoni, spojrzenia w oczy, rozmowy o zwykłych sprawach, który wreszcie umie słuchać. I to jest nowa jakość, widać, że pojawiła się pewna nadzieja na normalność.” Człowieku dam sobie głowę urwać, iż przy pierwszej kadencji i drugiej, a może nawet trzeciej głosowałeś, na Miśkę. Wszystkie te słowa, jakże pięknie ujęte również pasowały kiedyś do obecnego burmistrza, a teraz jest jak jest, każdy widzi. To fakt nie zasługuje na to, aby nadal nas reprezentować, ale nie popełniaj, a raczej nie popełniajcie znowu tego samego błędu! Ludzie przebudźcie się! Jak ktoś tam wcześniej wspomniał, typ człowieka „karierowicz”, to najniebezpieczniejszy typ człowieka. Menda, która pnie się do góry za wszelką ceną. Jest powiedzonko do tego „po trupach do celu”. Jakże duże bilbordy! Kwiatuszki! Podawanie rączki! itd… To jest właśnie lizanie d..y wyborcom, aby wejść jak najwyżej, w tym właśnie jest dobry pan Madejski. Doskonale wiecie, że szybciej przestanie być taki wspaniały, cudowny, wręcz bożyszcze, niż Miśko. Coś wam powiem na temat tego waszego Guru. Zapytajcie ludzi, którzy z pomocą pana Madejskiego brali kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej, ile ten człowiek ucinał tego kredytu dla siebie! Z 5000tys złotych, zabierał oczywiście za zgodą kredytobiorcy, 1300 zł. Oczywiście w razie niepowodzenia, kredytobiorca musiał spłacać całość, czyli 5000tys. Czy znalazł wielu takich? Nie wiem. Po wielkości bilbordów, po wszystkim co teraz pokazuje i wcześniej pokazywał, przypuszczam że musiało być ich sporo! Pan burmistrz pokazał nam kilka numerów podobnych do tego, co wyprawiał, a może wyprawia nadal pan Madejski, dopiero grubo po wyborach. Natomiast Madejski już przed wyborami i to grubo przed! I na takiego człowieka, dupowłaza i oszusta chcecie oddawać głosy?!!! Tylko głupiec nie potrafi uczyć się na błędach z przeszłości. Oddając swój głos na Madejskiego, kim w takim razie będziecie? Karierowicz, który dorabia się na krzywdzie ludzkiej. Jeszcze jedno rozmawiałem z kilkoma paniami z tej śmiesznej firmy Valasis, każda z nich jednakowo mi mówiła, to obóz pracy gdzie chodzą za plecami i traktują wszystkich pracowników jak złodziei, jedyną motywacją tam jest zastraszanie, że wylecą z roboty. No i oczywiście nie ma się co dziwić tym biednym kobietą, trzymają się tego jak tylko mogą, bo to jedyne ich źródło dochodu. Wspomnę również za ile się tam pracuje, za najniższą krajową! SUPER!!! Właśnie takie miejsca pracy szykować będzie nam Pan Madejski. Nie powiem gdzie niech sobie wsadzi te inicjatywy społeczne, inkubator, Valasis, wszystko co obiecuje i swoją kandydaturę.

Nie tylko nadzieja, ale również i fakty. Teraz widać, że trzech radnych Miśki, to znak, że Karlino chce zmian. A atak ciągły na Madejskiego, że przekupował różami, uważam za przesadzony. Nie o różę chodzi, a raczej uścisk dłoni, spojrzenie prosto w oczy, dobre, proste słowo, gest. Nie wiem, zastanawiam się czy pana Miśko byłoby na to stać, czy ma rzeczywistą odwagę stanąć twarzą w twarz z mieszkańcami Karlina i gminy i zamienić kilka słów. Wydaje się, że nie, może się obawiać reakcji wielu osób. Usłyszeć bolesną prawdę o sobie... A tego nikt z nas nie chce słuchać. Trzeba być zatem transparentnym, w jakiś sposób przezroczystym, aby mieć odwagę stanąć przed człowiekiem twarzą w twarz.
........... no chyba, że Pan Waldemar ma taką odwagę i to zrobi.

#96 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 12:09:02

Wszyscy radni startujący od Miśki byli zbyt pewni wygranej, świadczą przynajmniej wielkość plakatów, bo poco duże jaki i tak ludzie wybiorą. A ku zaskoczeniu wszystkich tym i moim ludzie nie ptaki i swój rozum mają, i tak rozliczyli poprzednią władzę. Pozostaje jeszcze jedna kwestia 5.11.2010, tutaj trzeba się zmobilizować do tego aby wybrać się ponownie na wybory. Powinnyśmy powiedzieć stop obłudzie i arogancji obecnego Burmistrza! Wystarczy zobaczyć jak traktowani są mieszkańcy osiedla 4 Marca, praktycznie pozbawieni są od normalnego przejechania samochodem ul. Kościuszki. Wiem, że to droga powiatowa ale ktoś wyłonił takiego wykonawcę, który zlecił wykonanie inwestycji wodno-kanalizacyjnej. Powinno być tak, jeśli ktoś niszczy to powinien naprawić z powrotem, kilka razy rozkopywana w tym samym miejscu, wszak ktoś za to płaci tylko kto? odpowiedz jest prosta MY.

#97 qarc

qarc

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 10:45:20

DRODZY MIESZKAŃCY!
OD WIELU LAT BACZNIE OBSERWUJĘ POCZYNANIA PANA WALDEMARA MIŚKO. CZYTAJĄC WYPOWIEDZI NA FORUM ŁAPIĘ SIĘ ZA GŁOWĘ I ZADAJĘ SOBIE PYTANIE, KTÓRE CHCĘ RÓWNIEŻ ZADAĆ WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM KARLINA.
CZY JESTEŚCIE NIEWIDOMI NA ZMIANY KTÓRE ZOSTAŁY WPROWADZONE W CZASIE KADENCJI PANA MIŚKO. WYSTARCZY WYMIENIĆ SKANALIZOWANIE CAŁEGO MIASTA I GMINY KARLINO (W KOŃCU MAMY DOBRĄ WODĘ I SPRAWNY SYSTEM KANALIZACJI), BUDOWĘ WIOSKI DZIECIĘCEJ (OKOŁO 40 MIEJSC PRACY - WŁAŚNIE DLA NAS, ZAŁOŻENIE ZWIĄZKU MIAST I GMIN DORZECZA PARSĘTY (KILKANAŚCIE NOWYCH MIEJSC PRACY- DLA KOGO?? ŚWIETNIE - DLA WAS!!!), POWSTANIE MUZEUM ZIEMI KARLIŃSKIEJ (KOLEJNE MIEJSCA PRACY). NASZE MIASTO ROZWIJA SIĘ, A LUDZIE ZWYKLI MOGĄ LICZYĆ NA POMOC BURMISTRZA - MIELIŚMY TEGO PRZYKŁAD PO OSTATNIEJ SPRAWIE Z PĘKNIĘTĄ ŚCIANA BUDYNKU PRZY ULICY SZYMANOWSKIEGO. BIEDNI MIESZKAŃCY UDALI SIĘ DO PANA BURMISTRZA I JAKI EFEKT?? W CIĄGU KILKU GODZIN ZAŁATWIONE: DOMEK W WIOSCE DZIECIĘCEJ ORAZ MIEJSCA W HOTELU, A BURMISTRZ SIĘGA PO DOFINANSOWANIE NA REMONT OWEJ KAMIENICY. PRZYKŁADY MOŻNA MNOŻYĆ I MNOŻYĆ, ALE NIE O TO CHODZI! CHODZI O TRZEŹWE SPOJRZENIE NA BIEŻĄCĄ SYTUACJĘ NASZEGO MIASTA I OCENĘ PRACY BURMISTRZA. WEDŁUG MNIE NA KAŻDYM KROKU - PRZEMIERZAJĄC KARLINO - WIDAĆ POSTĘP, WIDAĆ, ŻE NASZE MIASTO MA NAPRAWDĘ DOBREGO ZARZĄDCĘ!
SCHOWAJMY MIĘDZY BAJKI OPOWIEŚCI O USTAWIANIU GŁOSOWAŃ W RADZIE MIASTA I GMINY BO KAŻDY ROZSĄDNIE MYŚLĄCY CZŁOWIEK WIE, ŻE RADNI GŁOSUJĄ JAK CHCĄ, A NIE JAK KAŻE IM KTOKOLWIEK.

DLATEGO PROSZĘ O ROZSĄDNE PRZEMYŚLENIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW NA FOTEL BURMISTRZA I USILNIE PROSZĘ NIE POZWÓLMY ZEPSUĆ TEGO WSZYSTKIEGO CO OSIĄGNĄŁ NASZ BURMISTRZ. POZWÓLMY ABE NASZE MIASTO ROZWIJAŁO SIĘ TAK SAMO DYNAMICZNIE JAK DOTYCHCZAS.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!
MIESZKANIEC KARLINA - qarc

#98 acer29

acer29

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 14:54:09

Nie ma co gloryfikować Waldka Miśki i wychwalać jego inwestycje.
Fakt faktem było ich trochę ale teraz przeanalizujmy ile siedzi już na stołku nasz królewicz.... w lutym będzie 18lat.
Przez tak długi okres jego rządów dokonania wcale nie są imponujące. Pierwsza lepsza sierota miała by podobne osiągnięcia.
Wystarczy popatrzeć na Tychowo. Tam nowa władza przez 4 lata zrobiła nieporównywalnie więcej!!

Użytkownik acer29 edytował ten post 25 listopad 2010 - 14:55:33

#99 bravia55

bravia55

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 15:57:01

Sądzę, że mało, która władza w naszym rejonie ma takie osiągnięcia jak Karlińska. Naprawdę tutaj dużo się robi, inwestycja za inwestycją i nie tylko w samym mieście ale i na wsiach. Ludzie bądźcie obiektywni!

Użytkownik bravia55 edytował ten post 25 listopad 2010 - 16:05:29

#100 FILIP41

FILIP41

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 18:47:17

Sądzę, że mało, która władza w naszym rejonie ma takie osiągnięcia jak Karlińska. Naprawdę tutaj dużo się robi, inwestycja za inwestycją i nie tylko w samym mieście ale i na wsiach. Ludzie bądźcie obiektywni!

No nie wolne żarty, na których wsiach ??? Chyba jedynie w Daszewie, ale to wiadomo dlaczego!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych