Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#101 FILIP41

FILIP41

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 19:06:49

DRODZY MIESZKAŃCY!
OD WIELU LAT BACZNIE OBSERWUJĘ POCZYNANIA PANA WALDEMARA MIŚKO. CZYTAJĄC WYPOWIEDZI NA FORUM ŁAPIĘ SIĘ ZA GŁOWĘ I ZADAJĘ SOBIE PYTANIE, KTÓRE CHCĘ RÓWNIEŻ ZADAĆ WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM KARLINA.
CZY JESTEŚCIE NIEWIDOMI NA ZMIANY KTÓRE ZOSTAŁY WPROWADZONE W CZASIE KADENCJI PANA MIŚKO. WYSTARCZY WYMIENIĆ SKANALIZOWANIE CAŁEGO MIASTA I GMINY KARLINO (W KOŃCU MAMY DOBRĄ WODĘ I SPRAWNY SYSTEM KANALIZACJI), BUDOWĘ WIOSKI DZIECIĘCEJ (OKOŁO 40 MIEJSC PRACY - WŁAŚNIE DLA NAS, ZAŁOŻENIE ZWIĄZKU MIAST I GMIN DORZECZA PARSĘTY (KILKANAŚCIE NOWYCH MIEJSC PRACY- DLA KOGO?? ŚWIETNIE - DLA WAS!!!), POWSTANIE MUZEUM ZIEMI KARLIŃSKIEJ (KOLEJNE MIEJSCA PRACY). NASZE MIASTO ROZWIJA SIĘ, A LUDZIE ZWYKLI MOGĄ LICZYĆ NA POMOC BURMISTRZA - MIELIŚMY TEGO PRZYKŁAD PO OSTATNIEJ SPRAWIE Z PĘKNIĘTĄ ŚCIANA BUDYNKU PRZY ULICY SZYMANOWSKIEGO. BIEDNI MIESZKAŃCY UDALI SIĘ DO PANA BURMISTRZA I JAKI EFEKT?? W CIĄGU KILKU GODZIN ZAŁATWIONE: DOMEK W WIOSCE DZIECIĘCEJ ORAZ MIEJSCA W HOTELU, A BURMISTRZ SIĘGA PO DOFINANSOWANIE NA REMONT OWEJ KAMIENICY. PRZYKŁADY MOŻNA MNOŻYĆ I MNOŻYĆ, ALE NIE O TO CHODZI! CHODZI O TRZEŹWE SPOJRZENIE NA BIEŻĄCĄ SYTUACJĘ NASZEGO MIASTA I OCENĘ PRACY BURMISTRZA. WEDŁUG MNIE NA KAŻDYM KROKU - PRZEMIERZAJĄC KARLINO - WIDAĆ POSTĘP, WIDAĆ, ŻE NASZE MIASTO MA NAPRAWDĘ DOBREGO ZARZĄDCĘ!
SCHOWAJMY MIĘDZY BAJKI OPOWIEŚCI O USTAWIANIU GŁOSOWAŃ W RADZIE MIASTA I GMINY BO KAŻDY ROZSĄDNIE MYŚLĄCY CZŁOWIEK WIE, ŻE RADNI GŁOSUJĄ JAK CHCĄ, A NIE JAK KAŻE IM KTOKOLWIEK.

DLATEGO PROSZĘ O ROZSĄDNE PRZEMYŚLENIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW NA FOTEL BURMISTRZA I USILNIE PROSZĘ NIE POZWÓLMY ZEPSUĆ TEGO WSZYSTKIEGO CO OSIĄGNĄŁ NASZ BURMISTRZ. POZWÓLMY ABE NASZE MIASTO ROZWIJAŁO SIĘ TAK SAMO DYNAMICZNIE JAK DOTYCHCZAS.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!
MIESZKANIEC KARLINA - qarc

BZDURA!!! ZNAM MIEJSCA A KONKRETNIE WSIE GDZIE DO TEJ PORY NIE MA KANALIZACJI. WSTYD!!! TYLKO MÓWI SIĘ O KARLINIE A W GMINIE POSTĘPÓW NIE WIDAĆ. A DROGI, POŻAL SIĘ PANIE BOŻE. WSTYD KOGOŚ ZAPRASZAĆ BO SAMOCHÓD PO DZIURACH MUSI JECHAĆ. OWSZEM W KARLINIE ZEWNĘTRZNIE TO WIDAĆ ZMIANY ALE ZAJRZYJCIE DO WNĘTRZ NIEKTÓRYCH BUDYNKÓW, MOŻNA SIĘ WYSTRASZYĆ. STRACH WCHODZIĆ PO SCHODACH. LUDZIE MIESZKAJĄ PONIŻEJ GODNOŚCI CZŁOWIEKA. NIECH TAK RADNI ODWIEDZĄ SWOICH MIESZKAŃCÓW TO ZOBACZĄ JAK LUDZIE ŻYJĄ. A WY MUZEUM CHCECIE BUDOWAĆ! NIE WIEM CO TUTAJ JEST PRIORYTETEM ALE WYDAJE MI SIĘ, ŻE NAJPIERW ZADBAĆ NALEŻY O PRACĘ DLA LUDZI I GODNE WARUNKI BYTU.

#102 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 21:50:30

DRODZY MIESZKAŃCY!
OD WIELU LAT BACZNIE OBSERWUJĘ POCZYNANIA PANA WALDEMARA MIŚKO. CZYTAJĄC WYPOWIEDZI NA FORUM ŁAPIĘ SIĘ ZA GŁOWĘ I ZADAJĘ SOBIE PYTANIE, KTÓRE CHCĘ RÓWNIEŻ ZADAĆ WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM KARLINA.

Było by nam łatwiej cię zrozumieć gdybyś Walduś na nas nie KRZYCZAŁ Z PODKREŚLNIKIEM przyzwyczaiłeś się że możesz wrzeszczeć na pracowników ale tu nikt nie będzie podkulał ogona ;)

CZY JESTEŚCIE NIEWIDOMI NA ZMIANY KTÓRE ZOSTAŁY WPROWADZONE W CZASIE KADENCJI PANA MIŚKO. WYSTARCZY WYMIENIĆ SKANALIZOWANIE CAŁEGO MIASTA I GMINY KARLINO (W KOŃCU MAMY DOBRĄ WODĘ I SPRAWNY SYSTEM KANALIZACJI)

No mamy, ale niestety nikt nie kopnął cie w tyłek podczas szacowania kosztów tego projektu i grubo przeszacowałeś. Aby nie trzeba było zwracać kasy do Unii zaciągnęliście bardzo drogie kredyty komercyjne. A projekt miał takie wady że często do jednej chałupy oddalonej o kilometry od głównych ciągów kanalizacji dociągano nitkę kanalizacji za ciężkie miliony i nikt się nie zastanowił ile to będzie kosztowało, w efekcie mamy najdroższą wodę i ścieki. Nie tylko w województwie ale i całej Polsce a prawdziwe podwyższki dopiero przed nami. Często w wielu miejscach taniej by było jedynie naprawić istniejąca strukturę ale po co! Budowano nową!! Już za to powinno się ciebie wywalić na zbity pysk

BUDOWĘ WIOSKI DZIECIĘCEJ (OKOŁO 40 MIEJSC PRACY - WŁAŚNIE DLA NAS, ZAŁOŻENIE ZWIĄZKU MIAST I GMIN DORZECZA PARSĘTY (KILKANAŚCIE NOWYCH MIEJSC PRACY- DLA KOGO?? ŚWIETNIE - DLA WAS!!!), POWSTANIE MUZEUM ZIEMI KARLIŃSKIEJ (KOLEJNE MIEJSCA PRACY).

Te "inwestycje" to są pasywa gminy na które musieliśmy wydać z budżetu kasę i cały czas kasę musimy płacić na utrzymanie tego, a gmina rozpaczliwie potrzebuje dochodu bo bankrutuje!

NASZE MIASTO ROZWIJA SIĘ, A LUDZIE ZWYKLI MOGĄ LICZYĆ NA POMOC BURMISTRZA - MIELIŚMY TEGO PRZYKŁAD PO OSTATNIEJ SPRAWIE Z PĘKNIĘTĄ ŚCIANA BUDYNKU PRZY ULICY SZYMANOWSKIEGO. BIEDNI MIESZKAŃCY UDALI SIĘ DO PANA BURMISTRZA I JAKI EFEKT?? W CIĄGU KILKU GODZIN ZAŁATWIONE: DOMEK W WIOSCE DZIECIĘCEJ ORAZ MIEJSCA W HOTELU, A BURMISTRZ SIĘGA PO DOFINANSOWANIE NA REMONT OWEJ KAMIENICY.

Kamienica zaczęła rozwalać się bo pomogli jej partacze prowadzący roboty budowlane obok niej. Całość wyszła na światło dzienne dzięki temu że ktoś powiadomił wkońcu media i napisano o tym w głosie inaczej zamietli byscie temat pod dywan. W tedy kolejna niedorajda Miśkowa prezes TBSu z głupawą miną, z rozbrajającą szczerością oznajmił wszystkim że co on ma na to poradzić. Wódz widząc że to już nie przelewki (a wybory tuż tuż) zadziałał znajdując tym ludzią lokum zastępcze. Tyle że miasto ma ustawowy obowiązek w takich wypadkach zapewnić lokal zastępczy i burmistrz jest od tego jak du...a od sr...a. To nie zasługa to obowiązek

PRZYKŁADY MOŻNA MNOŻYĆ I MNOŻYĆ, ALE NIE O TO CHODZI! CHODZI O TRZEŹWE SPOJRZENIE NA BIEŻĄCĄ SYTUACJĘ NASZEGO MIASTA I OCENĘ PRACY BURMISTRZA. WEDŁUG MNIE NA KAŻDYM KROKU - PRZEMIERZAJĄC KARLINO - WIDAĆ POSTĘP, WIDAĆ, ŻE NASZE MIASTO MA NAPRAWDĘ DOBREGO ZARZĄDCĘ!

SCHOWAJMY MIĘDZY BAJKI OPOWIEŚCI O USTAWIANIU GŁOSOWAŃ W RADZIE MIASTA I GMINY BO KAŻDY ROZSĄDNIE MYŚLĄCY CZŁOWIEK WIE, ŻE RADNI GŁOSUJĄ JAK CHCĄ, A NIE JAK KAŻE IM KTOKOLWIEK.

DLATEGO PROSZĘ O ROZSĄDNE PRZEMYŚLENIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW NA FOTEL BURMISTRZA I USILNIE PROSZĘ NIE POZWÓLMY ZEPSUĆ TEGO WSZYSTKIEGO CO OSIĄGNĄŁ NASZ BURMISTRZ. POZWÓLMY ABE NASZE MIASTO ROZWIJAŁO SIĘ TAK SAMO DYNAMICZNIE JAK DOTYCHCZAS.

Karlino rozwija się średnio jeśli chodzi o dynamikę, a od jakiś 4 lat zaczyna widać to o czym wielu ludzi mówiło już parę lat temu - bankrutuje. Brak dbałości o inwestowanie w aktywa w gminie, czyli przede wszystkim miejsca pracy, i rozwój przedsiębiorczości powoduje coraz niższe wpływy do budżetu który jest obciążany coraz wyższymi kosztami utrzymywania pasywów (muzeum, wioski sos, wymieniane co wybory chodniki) i spłacania odsetek od kredytów komercyjnych. Gmina staje, kasa miejska świeci pustkami. Waldek mami nas gruszkami na wierzbie, firmy które mogłyby przynosić jakieś dochód bankrutują lub zwijają swoją działalność - jeszcze tak źle nie było.
Co do Rady Miasta to ty wsadź miedzy bajki swoja wypowiedź. Kupowanie głosów Rady w ciągu- na szczęście mijającej kadencji- było nagminne, wystarczało dać zarobić członkom Rady lub ich najbliższym zlecając usługi omijając sprytnie procedury przetargowe. (Entliczek pentliczek ty podniesiesz łapkę a ja pozwolę ci sprzedać mi tusz do drukarki) :rolleyes:
Dlatego ja proszę a nie KRZYCZĘ, zmieniliśmy już rade, zmieńmy jeszcze Wodza, aby nowa rada mogła szybko zmienić nasze miasto i zadbać o wsie.

Użytkownik master of puppets edytował ten post 25 listopad 2010 - 22:01:44

#103 FireFighter87

FireFighter87

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 00:00:28

Z góry zaznaczam że nie jestem sympatykiem żadnego z kandytatów.
Powodzenia wam w Karlinie życze, skoro interesuje was "waflowanie" z brd gdzie pan madejski swoje życie poświęcił. radzę dobrze się zastanowic dla własnego dobra. pamiętajcie że "Po złym Panie jeszcze GORSZY nastanie" wybór należy do was.

Użytkownik FireFighter87 edytował ten post 26 listopad 2010 - 15:25:18

#104 bravia55

bravia55

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 09:01:53

Czytając to wszystko, mam wrażenie, że zwolennicy pana Madejskiego zaczynają wpadać w panikę!!! I bardzo dobrze....

#105 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 09:59:02

Czytając to wszystko, mam wrażenie, że zwolennicy pana Madejskiego zaczynają wpadać w panikę!!! I bardzo dobrze....

Ściągnij różowe okulary, z takim poparciem jakie ma Robert Madejski wpadanie w panikę nie wchodzi w grę. :D

#106 Han Solo

Han Solo

Nowy

• Pip
  • 14 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 15:00:06

Nie jestem "Karliniakiem", ale odwiedzam wasze miasto często, juz od ponad 15 lat. Pamietam kiedy jeszcze nie było obwodnicy i jeździło się przez środek miast. Niewielu zbaczało i wie jak wyglądało miasto jeszcze parę lat temu. Mam inne spojrzenie niż w, bo nie emocjonalne. Ciekawe u Waszych ludzi jest to, że zamiast rozwijać biznes w swoim mieście uciekają do Białogardu i Koszalin, Kołobrzegu. I to nie władze marnują szanse na rozwój i wpływy do kasy miasta tylko Wy sami. Tak czytam wypowiedzi jednej i drugiej strony i widzę totalny brak obiektywizmu. Sami nie wiecie co macie. Przez te klika lat Karlino naprawdę zmieniło się i zmienia na lepsze. Macie Homanit i kilka mniejszych firm. Zaczyna się rozwijać podstrefa ekonomiczna. Nie wiecie nawet, że Wasze miasto dzięki ostatniej inwestycji zyskało ogromny prestiż i reklamę. Przeciwnicy obecnego Burmistrza nawet nie wiedzą. A Burmistrz też się jakoś nie chwalił. Skąd wiem? Pracownik Philipsa chwalił się , że w Karlinie zamontowano najnowocześniejszą i jak dotychczas największą liczbę latarni ulicznych na ledach i że miasto z tego powodu ma co najmniej 50% oszczędności na energii. Widziałem wczoraj! Rewelacja!!! Kiedy my w Kołobrzegu będziemy montować coś takiego?
Macie wiele dobrych planów i pomysłów na przyszłość. Ten Wasz Burmistrz nie jest taki zły. Pamiętajcie, że ideału nie ma. Zaś te komentarze na forum, hmmm. Nowa ekipa pragnie władzy i z władzą związanych profitów. I tyle! Jeżeli bedziecie uprzejmi posłuchać rady człowieka z zewnątrz, to dajcie rządzić doświadczonemu Burmistrzowi a Rada niech mu patrzy na ręce! Będzie taniej, demokratycznie i na pewno z korzyścią dla Was mieszkańców. Bo co do kompetencji Pana Dyrektora z Białogardu... (a znamy się, oj znamy!!!) to nie chcę na forum się wypowiadać ;-))).

#107 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 18:23:07

Cieszymy się ze przejeżdżasz przez nasze małe miasteczko, gdybyś czasami wysiadł z samochodu zobaczyłbyś że mieszkają tu mili i sympatyczni ludzie. Pomimo że z bliska domy i kamienice już się nie prezentują tak ładnie jak z okna samochodu a zaplecza kamienic w samym centrum raczej przypominają slumsy w Brazylii niż środek Europy.

Ciekawe u Waszych ludzi jest to, że zamiast rozwijać biznes w swoim mieście uciekają do Białogardu i Koszalin, Kołobrzegu. I to nie władze marnują szanse na rozwój i wpływy do kasy miasta tylko Wy sami.

Władze nie robią nic aby przyciągnąć lub pobudzać przedsiębiorczość Karliniaków. A raczej robią wszystko aby nie opłacało się prowadzić biznesu w Karlinie - wiesz ile wynosi podatek w Karlinie a ile W białogardzie za samochód ciężarowy? Dowiedz się a szybko przestaniesz się dziwić dlaczego ludzie z firmami uciekają z tego miasta,

Macie Homanit i kilka mniejszych firm.

mówisz o DLH czy Feretim? no to już jakiś czas nie byłeś w Karlinie bo te firmy już zniknęły B)

Nie wiecie nawet, że Wasze miasto dzięki ostatniej inwestycji zyskało ogromny prestiż i reklamę. Przeciwnicy obecnego Burmistrza nawet nie wiedzą. A Burmistrz też się jakoś nie chwalił. Skąd wiem? Pracownik Philipsa chwalił się , że w Karlinie zamontowano najnowocześniejszą i jak dotychczas największą liczbę latarni ulicznych na ledach i że miasto z tego powodu ma co najmniej 50% oszczędności na energii. Widziałem wczoraj! Rewelacja!!! Kiedy my w Kołobrzegu będziemy montować coś takiego?

No to Philips nieźle zarobił i ma się czym chwalić w końcu te supernowoczesne ledowe lampy każdej nocy od kilku miesięcy oszczędnie o 50% zużywają energię elektryczną oświetlając pola i krzaki. Nikt nie wie po jaką cholerę ale spoko, miasto fundnęło sobie ledy to i stać je na prąd do nich. Ty jesteś tym zachwycony ja to nazywam rozrzutnością naszych pieniędzy

Macie wiele dobrych planów i pomysłów na przyszłość. Ten Wasz Burmistrz nie jest taki zły. Pamiętajcie, że ideału nie ma. Zaś te komentarze na forum, hmmm. Nowa ekipa pragnie władzy i z władzą związanych profitów. I tyle! Jeżeli bedziecie uprzejmi posłuchać rady człowieka z zewnątrz, to dajcie rządzić doświadczonemu Burmistrzowi...

Powinieneś napisać doświadczonemu Burmistrzowi z PO, bo jeśli zajrzy się do wątku na tym forum o wyborach w koszalinie to łatwo mozna zauwarzyć po jakiej stronie grasz Hanie Solo. To Twoja wypowiedź?:

Oceniając dzisiejsze posty na forum i poziom wypowiedzi ich "twórców" to już wolę być w "bandzie" Jedlińskiego niż frustratem w grupie zwanej "zgraja Wezgraja".

Popraw mnie jeśli sie myle ale czy ten Pan Jedliński nie jest przypadkiem z tej samej POpartii co Pan Miśko? :lol: To by wiele wyjaśniało :P

Użytkownik master of puppets edytował ten post 26 listopad 2010 - 18:32:55

#108 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 19:03:47

Popraw mnie jeśli sie myle ale czy ten Pan Jedliński nie jest przypadkiem z tej samej POpartii co Pan Miśko? :lol: To by wiele wyjaśniało :P

Master, to Miśko z Koszalina o posiłki prosi :D . To już jemu jego lokalni patrioci (Karlińskie Forum Samorządowe w skrócie PO)nie wystarczą. A widziałeś Miśko zmienił szatę graficzną plakatu http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=100001911489384.
Pozdrawiam.

#109 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 20:04:54

Słyszeliście nowiny? Wielka przeciwniczka pana WM, która już od sierpnia zarzekała się, że go powali na kolana i zawsze będzie przeciwna temu panu, sprzedała swoje poglądy:/ Tak, mowa tu o pani EW.. Nie mam tu pretensji, że poparła tego, a nie innego. Tu chodzi o kwestię honoru. Sprzedać swoje poglądy za "tabliczkę czekolady", to kompletna niedorzeczność. Zapewne obiecano jej stanowisko v-ce burmistrz.. Szkoda słów. A miałem dobre zdanie o tej pani,jeśli chodzi o punkt widzenia nazwijmy to polityczny, nie prywatny. Widać, żadna z niej była opozycja w I turze. Żenada. Jestem zniesmaczony taką postawą, bo będąc w opozycji, jest się w niej do końca, a jak się "nagle" poglądy zmieniają, bo się zaświeca przed oczyma fotel burmistrzowski, to gdzie tu honor?

Teraz będę jeszcze bardziej kibicował panu Madejskiemu w II turze, bo jak się ma poglądy, to ma się je do końca. Ciekawe, jak ona spojrzy w oczy swojemu zespołowi, a przede wszystkim wyborcom..

Użytkownik emkaes1993 edytował ten post 26 listopad 2010 - 20:11:23

#110 FILIP41

FILIP41

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 21:55:43

Słyszeliście nowiny? Wielka przeciwniczka pana WM, która już od sierpnia zarzekała się, że go powali na kolana i zawsze będzie przeciwna temu panu, sprzedała swoje poglądy:/ Tak, mowa tu o pani EW.. Nie mam tu pretensji, że poparła tego, a nie innego. Tu chodzi o kwestię honoru. Sprzedać swoje poglądy za "tabliczkę czekolady", to kompletna niedorzeczność. Zapewne obiecano jej stanowisko v-ce burmistrz.. Szkoda słów. A miałem dobre zdanie o tej pani,jeśli chodzi o punkt widzenia nazwijmy to polityczny, nie prywatny. Widać, żadna z niej była opozycja w I turze. Żenada. Jestem zniesmaczony taką postawą, bo będąc w opozycji, jest się w niej do końca, a jak się "nagle" poglądy zmieniają, bo się zaświeca przed oczyma fotel burmistrzowski, to gdzie tu honor?

Teraz będę jeszcze bardziej kibicował panu Madejskiemu w II turze, bo jak się ma poglądy, to ma się je do końca. Ciekawe, jak ona spojrzy w oczy swojemu zespołowi, a przede wszystkim wyborcom..

Zgadzam się w zupełności. Wg mnie p. E.W. wogóle nie powinna była startować w wyborach na burmistrza. Znam trochę tę osobę i wiem, że nie ma odpowiednich predyspozycji na takie stanowisko. A honor i obietnice ma gdzieś. Jak widać jest to osoba przekupna. A swoich kandydatów na radnych potraktowała jak "mięso armatnie".

#111 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 22:05:06

Podobnie to odbieram. Wypowiadając swoje poglądy i swoje racje trzeba mieć w sobie na tyle honoru, żeby się tego trzymać. Mówiąc na spotkaniach wyborczych, że białe jest białe, dalej powinna się tego trzymać. Jak zatem ocenić osobę,której zaufało nieco ponad 500 osób, bo identyfikowali się oni z poglądami pani ewy, a ona postąpiła wbrew wyznawanym poglądom i racjom? Jak ocenić osobę, która postępuje wbrew temu, co sama mówiła? Jak doszukać się uczciwości w poprzednich jej zapewnieniach? Moim zdaniem, idąc tokiem jej myślenia jeszcze z kampanii przed I turą, powinna, albo poprzeć RM, co pokrywałoby się z jej przekonaniami, albo pozostać neutralną. Taka postawa byłaby bardziej odpowiednia właśnie z uwagi na reprezentowane stanowisko. Ale popierając pana WM, pani ewa pokazała, że za nic ma swoich zwolenników. Przed I turą spotkałem się z opinią, co prawda niektórych jej wyborców, ale zawsze osób ją popierających, które twierdziły, że głosują na panią ewę, bo ona jest przeciwna panu WM i chcą poprzeć kobietę. Znaleźć uznanie w oczach ludzi, a potem ich sprzedać. Brak słów.

#112 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 26 listopad 2010 - 22:34:43

Nie jestem "Karliniakiem", ale odwiedzam wasze miasto często, juz od ponad 15 lat. Pamietam kiedy jeszcze nie było obwodnicy i jeździło się przez środek miast. Niewielu zbaczało i wie jak wyglądało miasto jeszcze parę lat temu. Mam inne spojrzenie niż w, bo nie emocjonalne. Ciekawe u Waszych ludzi jest to, że zamiast rozwijać biznes w swoim mieście uciekają do Białogardu i Koszalin, Kołobrzegu. I to nie władze marnują szanse na rozwój i wpływy do kasy miasta tylko Wy sami. Tak czytam wypowiedzi jednej i drugiej strony i widzę totalny brak obiektywizmu. Sami nie wiecie co macie. Przez te klika lat Karlino naprawdę zmieniło się i zmienia na lepsze. Macie Homanit i kilka mniejszych firm. Zaczyna się rozwijać podstrefa ekonomiczna. Nie wiecie nawet, że Wasze miasto dzięki ostatniej inwestycji zyskało ogromny prestiż i reklamę. Przeciwnicy obecnego Burmistrza nawet nie wiedzą. A Burmistrz też się jakoś nie chwalił. Skąd wiem? Pracownik Philipsa chwalił się , że w Karlinie zamontowano najnowocześniejszą i jak dotychczas największą liczbę latarni ulicznych na ledach i że miasto z tego powodu ma co najmniej 50% oszczędności na energii. Widziałem wczoraj! Rewelacja!!! Kiedy my w Kołobrzegu będziemy montować coś takiego?
Macie wiele dobrych planów i pomysłów na przyszłość. Ten Wasz Burmistrz nie jest taki zły. Pamiętajcie, że ideału nie ma. Zaś te komentarze na forum, hmmm. Nowa ekipa pragnie władzy i z władzą związanych profitów. I tyle! Jeżeli bedziecie uprzejmi posłuchać rady człowieka z zewnątrz, to dajcie rządzić doświadczonemu Burmistrzowi a Rada niech mu patrzy na ręce! Będzie taniej, demokratycznie i na pewno z korzyścią dla Was mieszkańców. Bo co do kompetencji Pana Dyrektora z Białogardu... (a znamy się, oj znamy!!!) to nie chcę na forum się wypowiadać ;-))).

O widzę, że pojawia się desant z Kołobrzegu, czyżby młodzieżówka POmagała uratować Karlino? Bo nie udało się rok temu odbić dla Miśki Białogardu, więc chociaż trzeba Karlina bronić. Czuję, że zaczną się POjawiać paszkwile, oczernianie, itp. Zapewne ulotki - anonimy w piątek wieczorem, lub sobotę tuż przed głosowaniem...
Obym nie był prorokiem

Choć tak naprawdę czarny PR może nie zadziałać... A tak swoją drogą to Miśko chciał do powiatu Kołobrzeskiego, więc to u was jest lepiej, może go przygarniecie 6 grudnia, Są przecież mikołajki

#113 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 27 listopad 2010 - 18:45:47

O widzę, że pojawia się desant z Kołobrzegu, czyżby młodzieżówka POmagała uratować Karlino? Bo nie udało się rok temu odbić dla Miśki Białogardu, więc chociaż trzeba Karlina bronić. Czuję, że zaczną się POjawiać paszkwile, oczernianie, itp. Zapewne ulotki - anonimy w piątek wieczorem, lub sobotę tuż przed głosowaniem...
Obym nie był prorokiem

Choć tak naprawdę czarny PR może nie zadziałać... A tak swoją drogą to Miśko chciał do powiatu Kołobrzeskiego, więc to u was jest lepiej, może go przygarniecie 6 grudnia, Są przecież mikołajki

Mówisz w sensie o tej młodzieżówce drechów i blokersów co to na haju jeździli po Białogardzie w ubiegłym roku zrywali nocami plakaty i wieszali na to miejsce plakaty Lewandowskiego nawet w ciszy wyborczej? Spoko oni teraz grasują po Kołobrzegu i Koszalinie robiąc to samo. Tam PO ma więcej do stracenia niż jakieś tam Karlino :D

#114 Nowe Karlino

Nowe Karlino

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 01:09:55

Dołączona grafika

#115 koliberek22

koliberek22

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 10:08:42

Podobnie to odbieram. Wypowiadając swoje poglądy i swoje racje trzeba mieć w sobie na tyle honoru, żeby się tego trzymać. Mówiąc na spotkaniach wyborczych, że białe jest białe, dalej powinna się tego trzymać. Jak zatem ocenić osobę,której zaufało nieco ponad 500 osób, bo identyfikowali się oni z poglądami pani ewy, a ona postąpiła wbrew wyznawanym poglądom i racjom? Jak ocenić osobę, która postępuje wbrew temu, co sama mówiła? Jak doszukać się uczciwości w poprzednich jej zapewnieniach? Moim zdaniem, idąc tokiem jej myślenia jeszcze z kampanii przed I turą, powinna, albo poprzeć RM, co pokrywałoby się z jej przekonaniami, albo pozostać neutralną. Taka postawa byłaby bardziej odpowiednia właśnie z uwagi na reprezentowane stanowisko. Ale popierając pana WM, pani ewa pokazała, że za nic ma swoich zwolenników. Przed I turą spotkałem się z opinią, co prawda niektórych jej wyborców, ale zawsze osób ją popierających, które twierdziły, że głosują na panią ewę, bo ona jest przeciwna panu WM i chcą poprzeć kobietę. Znaleźć uznanie w oczach ludzi, a potem ich sprzedać. Brak słów.

To wspaniale, że dzięki Panu "niektórzy" wyborcy dowiedzą się czym kierowali się oddając głos na Ewę Wach...bo jest kobietą i jest przeciwna obecnemu burmistrzowi...skoro zadał Pan sobie tyle trudu i przeczytał jej program to proszę powiedzieć w którym punkcie była o tym mowa...może po prostu niczego takiego tam nie było, ale Pan umie czytać między wierszami? gratuluję wnikliwości. Czyli rozumiem, że "niektórzy" wyborcy - podążając za Pana tokiem myślenia- oddali głos na p.Madejskiego- bo jest mężczyzną i przeciwnikiem obecnego burmistrza...widzę, że chce nas Pan przekonać do zasady,że "Wierzy się w coś nie dlatego, że jest to racjonalne, lecz dlatego, że często powtarzane". Myślę, że wyborcy oczekiwali od swojego kandydata czegoś więcej niż jego negatywnego podejścia do obecnego burmistrza, bo w takim razie jak wytłumaczyć fakt,że obecny burmistrz cieszy się tak dużym poparciem?
Pana wypowiedź brzmi jak współczesna wersja Manifestu Komunistycznego -" Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!"..."Wyborcy gminy Karlino, łączcie się przeciwko obecnemu burmistrzowi". Myślę, że wyborcy okażą więcej rozsądku niż Pan w swoich rozważaniach i oddając swój głos wezmą pod uwagę przede wszystkim: doświadczenie, oraz realne możliwości rozwoju miasta i gminy.

Monika Wach

#116 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 11:01:40

Widać, że Miśko pozazdrościł Madejskiemu profesjonalnych plakatów i niemalże zdublował wzór i kolorystykę w swoich nowych plakatach. Widać, że obrona starego układu rusza pełną parą.
Swoją drogą, ciekawe, dlaczego pan Miśko, sprowadza swoje plakaty aż z Bydgoszczy, czyżby w okolicy nie było żadnej drukarni. A tyle mówi o wspieraniu lokalnego biznesu - chociażby w powiecie, czy województwie, bo przecież podatki zostają tutaj...

#117 aurelka

aurelka

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 16:36:01

Widać, że Miśko pozazdrościł Madejskiemu profesjonalnych plakatów i niemalże zdublował wzór i kolorystykę w swoich nowych plakatach. Widać, że obrona starego układu rusza pełną parą.
Swoją drogą, ciekawe, dlaczego pan Miśko, sprowadza swoje plakaty aż z Bydgoszczy, czyżby w okolicy nie było żadnej drukarni. A tyle mówi o wspieraniu lokalnego biznesu - chociażby w powiecie, czy województwie, bo przecież podatki zostają tutaj...

To nazywa się lokalny patriotyzm. Zarabia dzięki naszym podatkom, a wydaje i dorabia innych. To jest namiastka perfidnej drwiny z karliniaków. Następny element, to: 1- kto odpowie za kładzenie masy asfaltowej w niskich temperaturach, asfalt układa się w temp. powyżej 5 *C. Korytowanie w podkładzie zmarzniętym, podkład który przy pierwszych odwilżach się odwilży a asfalt nowy, połamie się i powstaną zapadliny. Ta sama technologia jak przy robotach ulicy Szymanowskiego, przy zawalonej scianie domku. Bylejakość, brak bojaźni przez Inwestorów przed wymaganiami Burmistrza i jego służb. Podobną technologią wykonuje się ul. Bol. Chrobrego, na zamarznięty zruszony podkład na podsypce układa się kostkę uliczną. Na siłę wydaje się pieniądze, inaczej: na siłę wyprowadza się pieniądze, nieuzasadnione za powyższe roboty. Skąd burmistrz Madejski weźmie pieniądze na tak prefidnie partacko wykonane ulice. Chiałem wjechać o godz. 15,25 na ul. B. Chrobrego, porażka. Od Kościuszki nie wjedzie, objazd od spokojnej, stoi samochód energetyczny i pachołek na drodze, wykluczone, od ul. Moniuszki, porażka. Miśko ze swoim dworem nieudaczników sobie przy tak kulminacyjnym wykonastwie totalnie nie radzi, bo zajął sie wyborami, ratowaniem i ukryciem swoich ciemnych spawach o których wy karliniacy nie wiecie. Stan jakościowy kostki na ul. Chrobrego fatalny, to nadaje się do zgłoszenia malwersacji publicznych środków finasowych, o prawdopodobieństwo płacenia za buble wysokiej kasy, na które ciężko pracujesz. Mieszkańcu przejdź się po Karlinie a zobaczysz jak jesteś w bambuk robiony, Miśko myśli że Karliniacy to ciemnogród, który będzie tolerował ciemne interesy i warcholstwo wobec mieszkańców. Oj, Moniko, a ty jak masz myślenie jak Staś Poniatowski. Wyprowadził wojsko polskie (mieskańców) przeciw rosjanom (Miśko), a potem ten Staś w międzyczasie carycy Katarzynie 4 litery lizał i wyprowadził wojska polskie z pola walki, rejterując i zdradzając Polskę i Polaków (mieskańców). Należało zgłosić się jako informatyczny (czyt. UB)komitet poparcia dla Miśki o nastrojach mieszkańców.

Użytkownik aurelka edytował ten post 29 listopad 2010 - 17:12:46

#118 aurelka

aurelka

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 16:36:15

[quote name='karliniak8' timestamp='1291024900' post='430572']

Użytkownik aurelka edytował ten post 29 listopad 2010 - 16:38:46

#119 aurelka

aurelka

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 16:53:56

Użytkownik aurelka edytował ten post 29 listopad 2010 - 17:11:24

#120 aurelka

aurelka

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 16:54:29

Użytkownik aurelka edytował ten post 29 listopad 2010 - 16:56:08

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych