Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

#121 Wera

Wera

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 17:45:56

Tak sobie czytam to forum, i totalnie mnie zatkało. 120 wpisów o niczym. Czy Wam wszystkim na rozum padło. Jak można takie bzdury wyssane z palca wypisywać. Ale widzę, że ekipa Pana Roberta M. na bardzo bujną wyobraźnię. Dlaczego tak uwzięliście się na Miśkę, chłop chce jak najlepiej dla tego naszego małego miasteczka, a wszystko co zrobi to jest "be". Zrobił drogi to be, że za późno, że za zimno, że w wszystko na raz ale ludzie jak by nie robił to napisalibyście, że nic nie robi. Zrobił oświetlenie ale nie ciemno jest bo nie ma najważniejszej lampy pod którą można pić..... Robione są świetlice na wioskach, ale nie w jednej wiosce nie ma to juz be..... nie od razu Kraków zbudowano, wszystko w swoim czasie. Ludzie wstyd mi jest jak czytam te wypowiedzi, że Wam nie jest wstyd to podziwiam.
Każdy obywatel naszego miasteczka ma swój rozum, po jakiego grzyba mącicie im w głowach, po co takie kłamstwa opowiadacie.
Panie Robercie jeśli czyta Pan te posty nie jest Panu wstyd, ze Pana zwolennicy wypisują te bzdury, no chyba, że sam Pan tu ich nasłał. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Jeśli zależy Panu na opinii publicznej to powinien Pan to wszystko zdementować i oczywiście podpisać się nazwiskiem.

Drodzy Koledzy, Koleżanki (pisze tak bo zapewne piszą tu znane mi osoby)co to Was obchodzi, że Misiek zmienił plakaty, jego sprawa, gdzie je wydrukował - jego sprawa, a skąd Wy niby wiecie, że w Bydgoszczy, jacy Wy wyedukowani jesteście, miał taki plan więc go sobie realizuje, kogo to obchodzi co gdzie i za ile, Wy na to mu nie daliście, a że to z pieniędzy podatników niby.... jak by ktos nie wiedział, to każdy kto przestępuje do wyborów wpłaca określoną kwotę na komitet wyborczy...
Pan Robert tez duzo wydał na plakaty ulotki itp i jakos nikt mu tego nie wypomina. Ale mam zastrzeżenie do listów, które są w skrzynkach z podziękowaniami, każdy list jest taki sam tylko podpisał kto inny. Cięzko było wymyslec cos od siebie, wiec "Jakaś Pani Zosia" wymysliła jeden tekst a reszta sie podpisala, oj slabe to było, słabeeee. Albo karteczka o debacie, nie wiem kto mógł wymyślić tak głupi liścik, że Misiek nie chciał debaty heh żałosne.... i to jeszcze bez podpisu... Panie Robercie nawet na to Pana nie stac..... Albo te głupie pytania na spotkaniu Miśki, że nia ma kredy czy zajec pozalekcyjnych.. hehe dzieci juz rzygają tymi zajęciami, dobrze ze byla tam dziewczynka z podstawówki, a dzieci to bardzo prawdomówne są..... żal żal jeszcze raz żal. Albo podział na My i WY, bo MY mamy wiekszość, porażka.
Człowiek, który jest u władzy powinien mieć dwie cechy, wolę walki i chęć współpracy.. I z jednym sie zgodzę... Wy ludzie Madejskiego macie wolę walki i to ogromną - "po trupach do celu", ale chęci współpracy ani trochę. Przykro mi ale moim kochanym miastem, będzie rządzić banda oszustów, a szkoda bo przy współpracy mozna by cos osiagnąc ale Wy juz postawiliscie na swoim, wstyd, wstyd, wstyd......

#122 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 17:51:22

To wspaniale, że dzięki Panu "niektórzy" wyborcy dowiedzą się czym kierowali się oddając głos na Ewę Wach...bo jest kobietą i jest przeciwna obecnemu burmistrzowi...skoro zadał Pan sobie tyle trudu i przeczytał jej program to proszę powiedzieć w którym punkcie była o tym mowa...może po prostu niczego takiego tam nie było, ale Pan umie czytać między wierszami? gratuluję wnikliwości. Czyli rozumiem, że "niektórzy" wyborcy - podążając za Pana tokiem myślenia- oddali głos na p.Madejskiego- bo jest mężczyzną i przeciwnikiem obecnego burmistrza...widzę, że chce nas Pan przekonać do zasady,że "Wierzy się w coś nie dlatego, że jest to racjonalne, lecz dlatego, że często powtarzane". Myślę, że wyborcy oczekiwali od swojego kandydata czegoś więcej niż jego negatywnego podejścia do obecnego burmistrza, bo w takim razie jak wytłumaczyć fakt,że obecny burmistrz cieszy się tak dużym poparciem?
Pana wypowiedź brzmi jak współczesna wersja Manifestu Komunistycznego -" Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!"..."Wyborcy gminy Karlino, łączcie się przeciwko obecnemu burmistrzowi". Myślę, że wyborcy okażą więcej rozsądku niż Pan w swoich rozważaniach i oddając swój głos wezmą pod uwagę przede wszystkim: doświadczenie, oraz realne możliwości rozwoju miasta i gminy.

Monika Wach

A w którym miejscu mojej wypowiedzi jest napisane, że nastawienie do aktualnego burmistrza jest zawarte w programie wyborczym pani EW? Otóż tak nie napisałem. Jeszcze przed rozpoczęciem kampanii mówiła, jaki jest jej stosunek do pana WM i był to jeden z powodów, dla którego zdobyła niektórych ludzi do swojego komitetu wyborczego. Miałem ostatnio okazję porozmawiać z kilkoma osobami z tego komitetu. Są zbulwersowani jej decyzją. Jeden powiedział (to jest cytat, ta osoba nie zezwoliła mi na ujawnienie tożsamości, ale wręcz nalegała, żebym napisał to wyraźnie na forum),cytuję: POWIEDZ LUDZIOM I NAPISZ NA TYM FORUM (gk24.pl - przyp. red.), ŻE JEJ KOMITET, A JA PRZEDE WSZYSTKIM JESTEŚMY ZBULWERSOWANI JEJ DECYZJĄ I CZUJEMY SIĘ ZDRADZENI I SPRZEDANI. LEPIEJ BYŁOBY DLA NIEJ, GDYBYM JEJ SPOTKAŁ,BO WTEDY DOWIE SIĘ, CO O NIEJ MYŚLĘ. NIKT Z JEJ KOMITETU NIE POPIERA JEJ DECYZJI I CZUJE SIĘ SPOLICZKOWANY". Jeszcze raz powtarzam, że jest to cytat, nie moja wypowiedź.
A propos wypowiedzi pani Moniki, to ja widzę większą "komunę" w postępowaniu pani EW. Wtedy też ludzie sprzedawali poglądy (czytaj siebie), żeby dostać jakieś profity. Dostała niezłego łupnia w pierwszej turze i to chyba miał być jakiś rodzaj zemsty na panu RM. Niestety, jej wyborcy tą decyzją też zostali spoliczkowani. Pawiem Pani, że w życiu najważniejszy jest honor, godność i szacunek do ludzi, którzy nam zaufali. Moje zaufanie straciła całkowicie. Następnym razem niech poda cennik, za ile ją można kupić, wtedy będzie jasność, że nie liczy się honor, tylko kasa.

#123 Wera

Wera

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 18:00:03

A w którym miejscu mojej wypowiedzi jest napisane, że nastawienie do aktualnego burmistrza jest zawarte w programie wyborczym pani EW? Otóż tak nie napisałem. Jeszcze przed rozpoczęciem kampanii mówiła, jaki jest jej stosunek do pana WM i był to jeden z powodów, dla którego zdobyła niektórych ludzi do swojego komitetu wyborczego. Miałem ostatnio okazję porozmawiać z kilkoma osobami z tego komitetu. Są zbulwersowani jej decyzją. Jeden powiedział (to jest cytat, ta osoba nie zezwoliła mi na ujawnienie tożsamości, ale wręcz nalegała, żebym napisał to wyraźnie na forum),cytuję: POWIEDZ LUDZIOM I NAPISZ NA TYM FORUM (gk24.pl - przyp. red.), ŻE JEJ KOMITET, A JA PRZEDE WSZYSTKIM JESTEŚMY ZBULWERSOWANI JEJ DECYZJĄ I CZUJEMY SIĘ ZDRADZENI I SPRZEDANI. LEPIEJ BYŁOBY DLA NIEJ, GDYBYM JEJ SPOTKAŁ,BO WTEDY DOWIE SIĘ, CO O NIEJ MYŚLĘ. NIKT Z JEJ KOMITETU NIE POPIERA JEJ DECYZJI I CZUJE SIĘ SPOLICZKOWANY". Jeszcze raz powtarzam, że jest to cytat, nie moja wypowiedź.
A propos wypowiedzi pani Moniki, to ja widzę większą "komunę" w postępowaniu pani EW. Wtedy też ludzie sprzedawali poglądy (czytaj siebie), żeby dostać jakieś profity. Dostała niezłego łupnia w pierwszej turze i to chyba miał być jakiś rodzaj zemsty na panu RM. Niestety, jej wyborcy tą decyzją też zostali spoliczkowani. Pawiem Pani, że w życiu najważniejszy jest honor, godność i szacunek do ludzi, którzy nam zaufali. Moje zaufanie straciła całkowicie. Następnym razem niech poda cennik, za ile ją można kupić, wtedy będzie jasność, że nie liczy się honor, tylko kasa.

A Pani Wach tez czepiliście sie jak rzep psiego ogona. Zostawcie ja w spokoju, to że poparła Miskę to jej sprawa Ty wcale nie musisz go popierac, ale skoro zagłosowales na nia to jstem przeciwnikiem i Miski I Madeja a teraz co Madej góru..... i ze niby przekupna jest, ciekawe bo u Pana Madejskiego na rozmowie tez była, czyzby za malo jej zaplacił ????..... załosne , w życiu wiekszych bzdur nie czytałam, wstyd...........!!!!!!!!!!!!!!!!

#124 aurelka

aurelka

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 18:51:32

Bez przesady, trochę rozumu...

tobie potrzeba, śliskodupcu Miśki

#125 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 19:30:08

A Pani Wach tez czepiliście sie jak rzep psiego ogona. Zostawcie ja w spokoju, to że poparła Miskę to jej sprawa Ty wcale nie musisz go popierac, ale skoro zagłosowales na nia to jstem przeciwnikiem i Miski I Madeja a teraz co Madej góru..... i ze niby przekupna jest, ciekawe bo u Pana Madejskiego na rozmowie tez była, czyzby za malo jej zaplacił ????..... załosne , w życiu wiekszych bzdur nie czytałam, wstyd...........!!!!!!!!!!!!!!!!

Przeczytaj wcześniejsze posty. Nie jest najważniejsze, kogo poparła, tylko że sprzedała siebie i swoje poglądy. Od początku twierdziła, że jest wielką przeciwniczką WM i zrobi wszystko, żeby Karlino "od niego odpoczęło". A nagle zmieniła zdanie, jak się pojawiła wizja stołeczka dla niej. Gdzie tu honor? Bo właśnie o to tu chodzi. Gdyby wcześniej nie mówiła, że jest opozycjonistką WM, to nie miałbym pretensji, ale mówiła zupełnie co innego. Zamiast pisać bzdury, zapytaj kogo chcesz z jej komitetu, powiedzą ci to samo.

#126 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 00:11:17

Ciekaw jestem co myślicie o szeroko komentowanym w Karlinie i nie tylko, braku prądu w nocy podczas liczenia głosów w komisjach. Byliśmy jedynym obwodem w Polsce, gdzie zabrakło prądu. Okazało się, że został przecięty kabel. Czy można mówić o przypadku? Wiele osób na drugi dzień mówiło, ze mógł za tym stać pewien Pan, któremu zaczęło się ciemno robić przed oczyma, gdy spływały informacje z poszczególnych komisji.
W jednej z komisji - jak nigdy - świeczki leżały przygotowane. Czyżby misterny plan Pana WM...?
... i ponoć po przerwie, gdy włączono prąd, tendencje okazały się nieco korzystniejsze dla pana WM, ale to tylko ponoć...

#127 FireFighter87

FireFighter87

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 06:39:44

emkaes1993 zastanów się po której stronie grasz. po niku wnioskuje że jesteś swój, ale z tego co wypisujesz to popierasz tego co ze śmierdziogardem się wafluje.

Użytkownik FireFighter87 edytował ten post 30 listopad 2010 - 06:40:15

#128 aurelka

aurelka

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 30 listopad 2010 - 18:33:44

Kto Ci obiecywał basen?Chyba pomyliłeś się z innym miastem,juz tyle wypisujesz na forum,że sam nie wiesz o jakim mieście piszesz.Sam się przejdź i zobacz gdzie są drogi robione i chodniki,bo ja jakos ślepy nie jestem i widzę co sie robi.Fakt hali się tym razem nie udało,ale to akurat z innych powodów,nie wierzę że każdemu włodarzowi w Polsce udało się zrealizować swoje postulaty.W czyim komitecie działasz??,że się tak wczuwasz? Może Twój kandydat obiecał Ci jakąś posadkę u jego boku?Najlepiej już nie odpisuj,żebys się znowu nie skompromitował.Może czas bys się wyprowadził do Białogardu to wtedy zobaczysz różnicę....w sensie,że tam nic się nie robi.Daj sobie już spokój i idź 21 i zagłosuj sobie na swojego ulubieńca,kóry na bank nie zrobi NIGDY!!!!tyle co Miśko!Inteligentni o widzą.

Czytaj, "Basen szpitalny, w którym obudzisz się, ale z palcem w nocniku"

#129 bravia55

bravia55

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 08:33:46

Karliniak8 - Człowieku co ty sugerujesz?! Czy naprawdę p. Madejski i jego sojusznicy nie mają merytorycznych argumentów.....?!- Nie mają!!!! Ich kampania polega tylko wyłącznie na atakowaniu i krytykowaniu p. Miśki, a sami nie mają za wiele do powiedzenia - oni po prostu nie mają wizji i pomysłu na Karlino. Wypowiedzi "ludzi p. Madejskiego" na piątkowym spotkaniu w KOK-u po raz kolejny to potwierdziły. Negatywna kampania nie działa na ludzi. Wszyscy mają wystarczająco swoich problemów.
Dlaczego p. Madejski nie stawił się na Debatę w TV Białogard? Odpowiedź sama się nasuwa na język.... . Debatę organizują zazwyczaj niezależne instytucje i to one zapraszają gości, a nie komitety wyborcze danego kandydata! Każdy z kandydatów ma taką samą możliwość wypowiedzenia się! Ale cóż, jeśli ktoś nie ma nic ciekawego do zaprezentowania...hm...
Obserwując dotychczasowe działania i zagrywki p. Madejskiego stwierdzam, że nie zasługuje on na
zarządzanie naszą Gminą. Nie ten poziom.... Ludzie, szanujmy się!!!!

Użytkownik bravia55 edytował ten post 01 grudzień 2010 - 08:35:02

#130 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 10:19:14

Karliniak8 - Człowieku co ty sugerujesz?! Czy naprawdę p. Madejski i jego sojusznicy nie mają merytorycznych argumentów.....?!- Nie mają!!!! Ich kampania polega tylko wyłącznie na atakowaniu i krytykowaniu p. Miśki, a sami nie mają za wiele do powiedzenia - oni po prostu nie mają wizji i pomysłu na Karlino. Wypowiedzi "ludzi p. Madejskiego" na piątkowym spotkaniu w KOK-u po raz kolejny to potwierdziły. Negatywna kampania nie działa na ludzi. Wszyscy mają wystarczająco swoich problemów.
Dlaczego p. Madejski nie stawił się na Debatę w TV Białogard? Odpowiedź sama się nasuwa na język.... . Debatę organizują zazwyczaj niezależne instytucje i to one zapraszają gości, a nie komitety wyborcze danego kandydata! Każdy z kandydatów ma taką samą możliwość wypowiedzenia się! Ale cóż, jeśli ktoś nie ma nic ciekawego do zaprezentowania...hm...
Obserwując dotychczasowe działania i zagrywki p. Madejskiego stwierdzam, że nie zasługuje on na
zarządzanie naszą Gminą. Nie ten poziom.... Ludzie, szanujmy się!!!!

A jak ty sobie wyobrażasz obiektywną Debatę w studiu TVK Białogard? Dodatkowo nagrywaną w studio i bez publiczności? Czy na tak zwaną „obiektywną” debatę ktoś by wyraził chęć udziału? wątpię w to. Po pierwsze właścicielem BTK jest Białogardzka Spółdzielnie Mieszkaniowa, której Prezesem jest partyjny kolega Pana Miśko (gdzie obiektywizm), a po drugie to, udział bez publiczności, czy tak powinno być w demokratycznym kraju? Wtedy to by poszły manipulacje i przekręty ośmieszające Kandydata Pana Madejskiego. Ciekawe jest, dlaczego Miśko nie chce debaty w auli liceum przy publiczności? Czyżby obawiał się ludzi i ich pytań. A dla tych, utwierdzonych w swoim przekonaniu, że Madejskiemu brak odwagi odsyłam do oficjalnego komunikatu zamieszczonego na stronie http://www.nowekarlino.pl/ lub http://www.nowekarli...swiadczenie.pdf

#131 Wera

Wera

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 13:32:12

Ciekaw jestem co myślicie o szeroko komentowanym w Karlinie i nie tylko, braku prądu w nocy podczas liczenia głosów w komisjach. Byliśmy jedynym obwodem w Polsce, gdzie zabrakło prądu. Okazało się, że został przecięty kabel. Czy można mówić o przypadku? Wiele osób na drugi dzień mówiło, ze mógł za tym stać pewien Pan, któremu zaczęło się ciemno robić przed oczyma, gdy spływały informacje z poszczególnych komisji.
W jednej z komisji - jak nigdy - świeczki leżały przygotowane. Czyżby misterny plan Pana WM...?
... i ponoć po przerwie, gdy włączono prąd, tendencje okazały się nieco korzystniejsze dla pana WM, ale to tylko ponoć...

Człowieku czy Ty rozumiesz co piszesz, chyba nie..... stawiasz poważne oskarżenie. A może to do Pana RM spływały informacje, że przegrywa a Misiek ma już ponad 50 % głosów i wygrał by w pierwszej turze i to on przeciął kabel by nazbierać głosów. Tak sobie gdybać to możesz w toalecie - będzie zatwardzenie czy rozwolnienie.
A świeczki to zawsze sa przygotowane, na kazdych wyborach tak w razie czego. Miedzy jednym a drugim Panem było 105 głosow róznycy a głosow niewaznych tylko 58 http://wybory2010.pk...000/320103.html wiec jesli ktos chcial namieszac to nieudolnie mu wyszło.....
Kurcze ludziska dajcie juz spokój, każdy widze szuka haka na Miske, ale takim zachowaniem wystawiacie sobie świadectwo jakimi jesteście ludźmi (mam na mysli cały sztab Pana Roberta i jeko otoczenie), że osiągacie cel za wszelka cenę, nie ważne ze w ten sposób krzywdzicie innych ludzi (bo tak sie składa ze krzywdzicie nie tylko danego kandydata ale i ich rodziny, którym naprawdę jest przykro jak to czytają), że widzicie tylko czubek własnego nosa, zero współpracy i denerwujecie sie jak Wam ublizają ale dokładnie to samo robicie. I jeszcze gadacie, że misiek zle traktuje ludzi, a Wy co robicie ?????
I tak sie zastanawiam jak bedzie wyglądało Wasze rządzenie z Panem Robertem na czele ???? Skoro Wasze zachowanie jest takie zawistne juz teraz to co to bedzie jak poczujecie władzę, że macie te swoją 9 -ke i możecie wszystko, woda sodowa uderzy do głowy i bedzie tak - mama władze mogę wszystko. :angry: Ciekawe jak to sie odbije na mieszkańcach, cos czuje, że dopiero zaczną płakac i tęsknic za obecna władzą........
Panie Robercie i reszta Pana ekipy, róbcie swoją kampanie, pokarzcie co chcecie zrobić dla naszego miasteczka (bo tak na dobra sprawe to co Wy chcecie zrobić, bo tylko to że na pewno nie to co Misiek to mało mnie przekonuje żebym na Pana Roberta zagłosowała- a tylko na tym sie skupiacie- udowodnijcie, że to bedzie nowe Karlino nowa Gmina) a nie robicie anty kampanie przeciwnikowi, to jest nie w porządku....

Mam nadzieję, że 5 grudnia ludzie zagłosują zgodnie z własnym sumieniem a nie z tym co im się narzuca, w końcu mamy inteligentnych wyborców.....

Pozdrawiam :D

#132 nowy2

nowy2

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 19:44:29

Tak sobie czytam to forum, i totalnie mnie zatkało. 120 wpisów o niczym. Czy Wam wszystkim na rozum padło. Jak można takie bzdury wyssane z palca wypisywać. Ale widzę, że ekipa Pana Roberta M. na bardzo bujną wyobraźnię. Dlaczego tak uwzięliście się na Miśkę, chłop chce jak najlepiej dla tego naszego małego miasteczka, a wszystko co zrobi to jest "be". Zrobił drogi to be, że za późno, że za zimno, że w wszystko na raz ale ludzie jak by nie robił to napisalibyście, że nic nie robi. Zrobił oświetlenie ale nie ciemno jest bo nie ma najważniejszej lampy pod którą można pić..... Robione są świetlice na wioskach, ale nie w jednej wiosce nie ma to juz be..... nie od razu Kraków zbudowano, wszystko w swoim czasie. Ludzie wstyd mi jest jak czytam te wypowiedzi, że Wam nie jest wstyd to podziwiam.
Każdy obywatel naszego miasteczka ma swój rozum, po jakiego grzyba mącicie im w głowach, po co takie kłamstwa opowiadacie.
Panie Robercie jeśli czyta Pan te posty nie jest Panu wstyd, ze Pana zwolennicy wypisują te bzdury, no chyba, że sam Pan tu ich nasłał. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Jeśli zależy Panu na opinii publicznej to powinien Pan to wszystko zdementować i oczywiście podpisać się nazwiskiem.

Drodzy Koledzy, Koleżanki (pisze tak bo zapewne piszą tu znane mi osoby)co to Was obchodzi, że Misiek zmienił plakaty, jego sprawa, gdzie je wydrukował - jego sprawa, a skąd Wy niby wiecie, że w Bydgoszczy, jacy Wy wyedukowani jesteście, miał taki plan więc go sobie realizuje, kogo to obchodzi co gdzie i za ile, Wy na to mu nie daliście, a że to z pieniędzy podatników niby.... jak by ktos nie wiedział, to każdy kto przestępuje do wyborów wpłaca określoną kwotę na komitet wyborczy...
Pan Robert tez duzo wydał na plakaty ulotki itp i jakos nikt mu tego nie wypomina. Ale mam zastrzeżenie do listów, które są w skrzynkach z podziękowaniami, każdy list jest taki sam tylko podpisał kto inny. Cięzko było wymyslec cos od siebie, wiec "Jakaś Pani Zosia" wymysliła jeden tekst a reszta sie podpisala, oj slabe to było, słabeeee. Albo karteczka o debacie, nie wiem kto mógł wymyślić tak głupi liścik, że Misiek nie chciał debaty heh żałosne.... i to jeszcze bez podpisu... Panie Robercie nawet na to Pana nie stac..... Albo te głupie pytania na spotkaniu Miśki, że nia ma kredy czy zajec pozalekcyjnych.. hehe dzieci juz rzygają tymi zajęciami, dobrze ze byla tam dziewczynka z podstawówki, a dzieci to bardzo prawdomówne są..... żal żal jeszcze raz żal. Albo podział na My i WY, bo MY mamy wiekszość, porażka.
Człowiek, który jest u władzy powinien mieć dwie cechy, wolę walki i chęć współpracy.. I z jednym sie zgodzę... Wy ludzie Madejskiego macie wolę walki i to ogromną - "po trupach do celu", ale chęci współpracy ani trochę. Przykro mi ale moim kochanym miastem, będzie rządzić banda oszustów, a szkoda bo przy współpracy mozna by cos osiagnąc ale Wy juz postawiliscie na swoim, wstyd, wstyd, wstyd......

#133 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 02:05:30

Kurcze ludziska dajcie juz spokój, każdy widze szuka haka na Miske, ale takim zachowaniem wystawiacie sobie świadectwo jakimi jesteście ludźmi (mam na mysli cały sztab Pana Roberta i jeko otoczenie), że osiągacie cel za wszelka cenę, nie ważne ze w ten sposób krzywdzicie innych ludzi (bo tak sie składa ze krzywdzicie nie tylko danego kandydata ale i ich rodziny, którym naprawdę jest przykro jak to czytają), że widzicie tylko czubek własnego nosa, zero współpracy i denerwujecie sie jak Wam ublizają ale dokładnie to samo robicie. I jeszcze gadacie, że misiek zle traktuje ludzi, a Wy co robicie ?????

Nie znoszę uogólnień, nie będę tez tobie odpowiadał za innych ale czuje się w obowiązku odpowiedzieć za siebie samego. Jestem zwykłym mieszkańcem Karlina. Przedsiębiorcą utrzymującym sam siebie. Natomiast Pan Miśko jest urzędnikiem utrzymywanym min. z moich pieniędzy a tym samym jestem jego pracodawcą. Nie podoba mi się i nigdy mi się nie podobało że ten człowiek za moje pieniądze ubliża mi lub innym osobą, traktuje mieszkańców jak kmiotków i głupców w godzinach swojej pracy. Jako urzędnik ma obowiązek służyć społeczeństwu a z tego wywiązuje sie poniżej przeciętnej. Przyszedł czas wyboru, społeczeństwo daje mu czerwoną kartkę i zwalnia z pracy. Pan Miśko zebrał na tyle głosów że ma miejsce w radzie powiatu, nie wywiązał się jako burmistrz Karlina ma szanse pokazać jak umie współpracować z innymi w powiecie. Tam nikt nie będzie klęczał przed nim.

I tak sie zastanawiam jak bedzie wyglądało Wasze rządzenie z Panem Robertem na czele ???? Skoro Wasze zachowanie jest takie zawistne juz teraz to co to bedzie jak poczujecie władzę, że macie te swoją 9 -ke i możecie wszystko, woda sodowa uderzy do głowy i bedzie tak - mama władze mogę wszystko. :angry: Ciekawe jak to sie odbije na mieszkańcach, cos czuje, że dopiero zaczną płakac i tęsknic za obecna władzą........

Sory ale teraz to jest gdybanie, jeśli nię będą umieli dobrze pracować na rzecz miasta i gminy (w co wątpię bo nie wydaje mi się specjalnie trudne wykazać się na tle Pana Miski) ale jeśli nie dadzą rady to za równe 4 lata wymienimy i rade i burmistrza - tak powinna działać samorządność

...udowodnijcie, że to bedzie nowe Karlino nowa Gmina) a nie robicie anty kampanie przeciwnikowi, to jest nie w porządku....

No bo chwalić to go niema za bardzo za co. :D

Mam nadzieję, że 5 grudnia ludzie zagłosują zgodnie z własnym sumieniem a nie z tym co im się narzuca, w końcu mamy inteligentnych wyborców.....

Nikt inny za nas tego nie zrobi ;)

#134 bravia55

bravia55

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 15:31:20

A jak ty sobie wyobrażasz obiektywną Debatę w studiu TVK Białogard? Dodatkowo nagrywaną w studio i bez publiczności? Czy na tak zwaną „obiektywną” debatę ktoś by wyraził chęć udziału? wątpię w to. Po pierwsze właścicielem BTK jest Białogardzka Spółdzielnie Mieszkaniowa, której Prezesem jest partyjny kolega Pana Miśko (gdzie obiektywizm), a po drugie to, udział bez publiczności, czy tak powinno być w demokratycznym kraju? Wtedy to by poszły manipulacje i przekręty ośmieszające Kandydata Pana Madejskiego. Ciekawe jest, dlaczego Miśko nie chce debaty w auli liceum przy publiczności? Czyżby obawiał się ludzi i ich pytań. A dla tych, utwierdzonych w swoim przekonaniu, że Madejskiemu brak odwagi odsyłam do oficjalnego komunikatu zamieszczonego na stronie http://www.nowekarlino.pl/ lub http://www.nowekarli...swiadczenie.pdf

A jednak znaleźli się tacy, którzy mają wystarczająco odwagi i wzięli udział w debacie w studiu TVK Białogard. A mianowicie kandydaci na burmistrza miasta Białogard - jeden z nich jest popierany przez PO, a mimo tego jego kontrkandydat p. Bagiński bez żadnych problemów i obaw zasiadł do debaty. Ponadto p. Madejski stając do walki o stanowisko burmistrza winien mieć na uwadze, że na takie stanowisko potrzebna jest osoba odważna,zdecydowana,z mocnym charakterem, potrafiąca stawić czoła wszelkim trudnościom (osoba na publicznym stanowisku szczególnie jest narażona na wiele trudnych sytuacji, poddawana różnym manipulacjom). Niestety Pan Madejski, dowiódł, że ucieka przed trudniejszymi momentami, nie jest przygotowany i na tyle silny, by stawić czoła nawet jak piszesz (według mnie bezpodstawnie) manipulacjom i przekrętom....itd......itd.......... Jutro jest spotkanie z mieszkańcami w auli w liceum, z tego co wiem p. Madejski został również na nie zaproszony........... Zobaczymy jutro.................

Użytkownik bravia55 edytował ten post 02 grudzień 2010 - 15:34:37

#135 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 22:03:47

A jednak znaleźli się tacy, którzy mają wystarczająco odwagi i wzięli udział w debacie w studiu TVK Białogard. A mianowicie kandydaci na burmistrza miasta Białogard - jeden z nich jest popierany przez PO, a mimo tego jego kontrkandydat p. Bagiński bez żadnych problemów i obaw zasiadł do debaty. Ponadto p. Madejski stając do walki o stanowisko burmistrza winien mieć na uwadze, że na takie stanowisko potrzebna jest osoba odważna,zdecydowana,z mocnym charakterem, potrafiąca stawić czoła wszelkim trudnościom (osoba na publicznym stanowisku szczególnie jest narażona na wiele trudnych sytuacji, poddawana różnym manipulacjom). Niestety Pan Madejski, dowiódł, że ucieka przed trudniejszymi momentami, nie jest przygotowany i na tyle silny, by stawić czoła nawet jak piszesz (według mnie bezpodstawnie) manipulacjom i przekrętom....itd......itd.......... Jutro jest spotkanie z mieszkańcami w auli w liceum, z tego co wiem p. Madejski został również na nie zaproszony........... Zobaczymy jutro.................

Bardzo dobrze, że odbyła się debata o Białogardzie w Białogardzie. Popieram, szkoda jedynie, że nie odbyła się debata o Karlinie w Karlinie. Szczerze mówiąc wydawało mi się, że Miśko podejmie rękawicę rzuconą przez Madejskiego i zgodzi się na debatę w Karlinie. Przecież jest taki "ynteligentny i błyskotliwy",że by sobie poradził z Madejskim.
Dziwne, widocznie obawiał się debaty z publicznością.

#136 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 15:16:44

Dziś o 18.30 spotkanie Pana Roberta Madejskiego z mieszkańcami Karlina w Restauracji na Skarpie. Będą również radni oraz osoby z innych komitetów popierające RM. Zapraszamy, można zabrać znajomych. Zróbmy sobie prezent na Mikołajki - Zmieńmy Karlino na lepsze!

#137 nowy2

nowy2

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 15:21:19

I co Pan RM da dziś ludzią żeby go poparli(czekoladki,kwiatki ,czy figę z makiem).

#138 hubert

hubert

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 16:11:12

Wygra Waldek, chociaż przewaga będzie niewielka. Inaczej niż miało to miejsce w poprzednich wyborach...

chyba sie mylisz pan waledek nie wygra poniewaz przyjol judzasza do swojej grupy pania ewe wach ktora sie zblaznila i wystawila wyborcow na posmiewisko oraz ich sprzedala taka jest prawda wstyd mi za pania wach ze jest taka jak wiatr zawial

#139 hubert

hubert

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 16:38:25

kolezanko ogarnij sie i pomysl sama sadze ze jestes osoba z karlina i ci jest dobrze ale dla mnie karlino to tez taka sama wies jak inne wsie polskie dlaczego wy bronicie pana miske bo napewno macie za tym jakies plany i interesy a powiem wam ze pan misko nie jest taki slodki jak miód jest to osoba myslaca tylko i wylacznie o swoich interesach i swoim portfelu nikomu nic nie pomorze i tylko ma fauszywa twarz a do niego doszla kochana pani ewa wach ktora nas wyborcow oszulala i podpisala pakt z carem karlina ale pan misko mieszka w radlinie i ma wszystko uklad z kominiarzem i panem k wiec tworza trujkat wyszechradzki i dla nich jest dobrze bo bogaty biednego nigdy nie zrozumie a mieszkancow w karlinie bogatych jest mniej wiecej 5% moze troszke wiecej pan misko to tylko przed wyborami jest taki slodki kazdemu powie dzien dobry zrobi uklon nawet pijakowi pod sklepem ape ja sie zastanawiam czy on moze sie w lusterku przegladac ze jest az tak fauszywy wzgledem swoich mieszkancow karlina jego zycie prywatne mnie nie obchodzi ale cygan idzie przez wies raz a pozniej go goniawiec idzmy za glosem rozumu wlasnego a nie badzmy tylko marionetkami ze jak nam zagraja tak mu zatanczymy patrzy sami co mamy zrobic i co nam jest najlepsze pani wach dala juz swiadectwo i zmienila swoje poglady po wyborach o 360 stopni co swiadczy o jej zachowaniu a my jak sie zachowujemy jeden grugiego szzyje i sami miedzy soba sie zagryzamy troche kultury i pomyslunku

#140 hubert

hubert

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 16:51:29

pani wach to juz sie spalila sama w gminie karlino mozna powiedziec ze sama sie skazala na banicje tylko byla pionkiem w tej grze pana miski a my wyborcy myslelismy ze ona jest ambitna a ona jest poprostu zwolenniczkom pana waldka misia misko poprostu kobieta o dwoch twarzach ja bym sie wstuydzil pokazac na ulicy i spojrzec ludziam w oczy po za tym jak bym byl na jej miejscu to bym zadnego kandydata nie poparl a tak to ona juz skonczyla kariere stolkowa w gminie karlino i musi sie pogodzic z tym ze zawiodla wyborcow a lustro nigdy nie klamie chyba ze ktos jest poprostu z kreconym ogonkiem z tylu pozdrawiam zwolenikow i przeciwnikow oraz wszystkich wyborcow miasta i gminy karlino

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych