Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 DRWAL

DRWAL

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:08:50

Drwalu...myślę, że jakbyś zamiast piwka kupił sobie bułkę to byś nie głodował... Czy stać Cię na jakiś poziom dyskusji czy tylko atak? Jeśli tak...mam prośbę... nie obrażaj ludzi naprawdę głodujących... nie bądź ignorantem:)

Grynpis się znalazł. Wielbiciel kanclerzy. Merytorycznie w każdej chwili rzuć temat.

#22 DRWAL

DRWAL

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:10:04

Dobranoc "Drwalu" :)

Jaka szkoda, dobranoc :huh:

#23 dokładny

dokładny

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:10:06

partie polityczne w samorządzie pracują dla partii, nie dla mieszkańców (...) przedstawiciel partii niczego dla gminy nie zdobędzie, z kolei przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń muszą robić wiele dla wyborców, by w ogóle zostać wybranym.

Zgadzam się z wypowiedzią Jerzego Pieniążka, uważam, że Jedliński to zły kandydat... mało się stara...bardzo mało...a poza tym nie będzie reprezentował interesów Koszalinian tylko interesy partii. Źle to widzę dla Nas-mieszkańców...

#24 DRWAL

DRWAL

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:16:40

dokładny ty du...pku

#25 DRWAL

DRWAL

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:17:46

dokładny ty du...pku

Przepraszam................dokładny dupku.......co to za posty????

#26 dokładny

dokładny

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:28:55

odpowiem Ci szczerze - Jedlinski nie jest partyjny popiera Go Solidarność PO i mieszkancy - bo Go znają - wiedzą co zrobił dla miasta Koszalina i co chciałby zrobić
Ma zarówno staż pracy w administracji i jako sekretarz miasta , oraz wykształcenie kierunkowe , mgr inż budownictwa
Krajowa Szkoła Administracji Publicznej /starszy jego kolega zginął w straszliwej katastrofie pod Smolenskiem/
Poczytaj jak wygladała Jego dyskusja z Wezgrajem który atakował Go sloganami o spalarni smieci - ale Jedlinski zachowywał się po dżentelmeńsku - zadnych uwag krytycznych pod adresem Wezgraja mozna powiedzieć ....karawana szła dalej.
Proponuję abyś napisał coś o karierze - przebiegu pracy Wezgraja, mieszkańcy chcieli by poznać kim jest ta postać?
Nie wiesz? no i chyba tak naprawdę się nie dowiesz.
A Jedliński jest znany i szanowany.
Pytam po co Go opluwasz ogólnikowymi sloganami?

#27 DRWAL

DRWAL

Bywalec

• PipPipPip
  • 83 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 23:58:25

[quote name='dokładny' timestamp='1291242535' post='433021']
odpowiem Ci szczerze - Jedlinski nie jest partyjny popiera Go Solidarność PO i mieszkancy - bo Go znają - wiedzą co zrobił dla miasta Koszalina i co chciałby zrobić
Ma zarówno staż pracy w administracji i jako sekretarz miasta , oraz wykształcenie kierunkowe , mgr inż budownictwa
Krajowa Szkoła Administracji Publicznej /starszy jego kolega zginął w straszliwej katastrofie pod Smolenskiem/
Poczytaj jak wygladała Jego dyskusja z Wezgrajem który atakował Go sloganami o spalarni smieci - ale Jedlinski zachowywał się po dżentelmeńsku - zadnych uwag krytycznych pod adresem Wezgraja mozna powiedzieć ....karawana szła dalej.
Proponuję abyś napisał coś o karierze - przebiegu pracy Wezgraja, mieszkańcy chcieli by poznać kim jest ta postać?
Nie wiesz? no i chyba tak naprawdę się nie dowiesz.
A Jedliński jest znany i szanowany.
Pytam po co Go opluwasz ogólnikowymi sloganami?

Jeżeli tak kulturalnie się wypowiadasz to z całym szacunkiem do Ciebie :)

Przeanalizowałem dokładnie jego program wyborczy na podstawie materiałów wydrukowanych:

Byłem także na inauguracji kampani i nikt mnie nie przekona że facet pisze bzdury:

największe wedłóg mnie to komitety robotniczo-chłopskie pilnujące wydatków i kosztów oraz konsultacje społeczne. Ogólne blle blle blle i odnoszenie się de fakto do programu innych partii. Ktoś pisze zrobię plac zabaw - Wezyr zrobię 2. Zrobię rondo, parking itp.

Aż mi strzyka że taka miałkość uchdzi sztabowcą PO. Gdzie sukces PO-owców powiększenia miasta o prawie 30 % (Jamno Łabusz), dlaczego brak info o kroplówce finansowej z urz. marszałkowskiego dla naszego miasta. W przypadu (niedajboooorrrże)zwycięstwa Wezgraja Koszalin wraca do pozycji miasta comniejpowiatowego, z Radą złożoną z PO, Sejmik PO, Premier, Wojewoda, dotacje, programy itp.

Artur zwycięża ----Miasto przegrywa.

Wezgraj nie wnosi rzadnej wartości dodanej, nic oprócz wyświechtanej populistyczności, ma ładny wygląd, cele osobiste, dla Koszalina niestety nie zbieżne.

PO "prawyborach"w platformie należy zaakceptować jej najlepszy wybór:

PIOTR JEDLIŃSKI PREZYDENTEM

Użytkownik DRWAL edytował ten post 02 grudzień 2010 - 00:14:16

#28 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 00:09:00

Piotr Jedliński na pewno zostanie prezydentem Koszalina. Tysiące ludzi, go popiera i będzie jeszcze wiecej. Jedliński i mieszkańcy będą zmieniać nasze miasto by odkryło przed gośćmi nowe oblicze.

#29 gal

gal

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 08:46:45

Zgadzam się z tobą Orełek. Tylko Piotr Jedliński gwarantuje, że Koszalin będzie się dalej rozwijał. Kto oglądał debatę w TV MAX ten widział jak fachowo i konkretnie odpowiadał Pan Jedliński natomiast Wezgraj - puste slogany i żadnych konkretów.

#30 C-onan

C-onan

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 10:26:23

Co mnie denerwuje w kandydacie Wezgraju....

Denerwuje mnie to, że kandydat wszem i wobec podkreśla swoją bezpartyjność i niezależność od partyjnych układów. Zapomina jednak dodać, że dlatego jest bezpartyjny, bo go wszędzie pogonili.
Kilka lat w PZPR, ok powiedzmy, że to historia.
Mało kto już pamięta, że p. Wezgraj tworzył zręby struktur Platformy Obywatelskiej w Koszalinie. Potem jednak przegrał z Gawłowskim wewnętrzną walkę o władzę i pożegnał się z PO. Tak się w życiu zdarza, jednak od polityka wymaga się pewnej klasy, więc ciągłe opluwanie PO i przypisywanie jej wszelkiego zła w mieście akurat z jego ust budzi pewien niesmak.
Po przygodzie z PO nasz niezależny i bezpartyjny kandydat przytulił się do kogo? Do PiS. Z list tej partii startował, o ile sobie przypominam do sejmiku wojewódzkiego. Trudno tu się mi powstrzymać od uśmiechu - polityczny szlak od PZPR do PiS... Zeby Jarosław to wiedział :)
Z tego wynika, że wkrótce p. Wezgraja będziemy mogli odnaleźć w strukturach PSL, a może postawi na Polska Jest Najważniejsza? Zobaczymy...
I żeby było jasne. Takie skakanie z kwiatka na kwiatek politykom zdarza się nad wyraz często. Niestety. Powiedzmy też, że sprzeczne z prawem nie jest. Ale z powodów etycznych należało wyborców o tym informować. Może im to nie przeszkadza, może ich zniechęci. Ale wiedzieć powinni.
A tak hasła o bezpartyjnym, "ponadukładowym" kandydacie to budzi nawet nie śmiech, ale zażenowanie.

Użytkownik C-onan edytował ten post 02 grudzień 2010 - 10:27:22

#31 urszulkak

urszulkak

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 10:50:17

Dzisiaj rano przed spółkami miejskim, studenci Politechniki, rozdawali ulotki Wezgraja. Aż mi ich żal było, bo taka psia pogoda.

#32 Idealista

Idealista

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 12:57:59

Co mnie denerwuje w kandydacie Wezgraju....

Denerwuje mnie to, że kandydat wszem i wobec podkreśla swoją bezpartyjność i niezależność od partyjnych układów. Zapomina jednak dodać, że dlatego jest bezpartyjny, bo go wszędzie pogonili.
Kilka lat w PZPR, ok powiedzmy, że to historia.
Mało kto już pamięta, że p. Wezgraj tworzył zręby struktur Platformy Obywatelskiej w Koszalinie. Potem jednak przegrał z Gawłowskim wewnętrzną walkę o władzę i pożegnał się z PO. Tak się w życiu zdarza, jednak od polityka wymaga się pewnej klasy, więc ciągłe opluwanie PO i przypisywanie jej wszelkiego zła w mieście akurat z jego ust budzi pewien niesmak.
Po przygodzie z PO nasz niezależny i bezpartyjny kandydat przytulił się do kogo? Do PiS. Z list tej partii startował, o ile sobie przypominam do sejmiku wojewódzkiego. Trudno tu się mi powstrzymać od uśmiechu - polityczny szlak od PZPR do PiS... Zeby Jarosław to wiedział :)
Z tego wynika, że wkrótce p. Wezgraja będziemy mogli odnaleźć w strukturach PSL, a może postawi na Polska Jest Najważniejsza? Zobaczymy...
I żeby było jasne. Takie skakanie z kwiatka na kwiatek politykom zdarza się nad wyraz często. Niestety. Powiedzmy też, że sprzeczne z prawem nie jest. Ale z powodów etycznych należało wyborców o tym informować. Może im to nie przeszkadza, może ich zniechęci. Ale wiedzieć powinni.
A tak hasła o bezpartyjnym, "ponadukładowym" kandydacie to budzi nawet nie śmiech, ale zażenowanie.

#33 gal

gal

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 17:06:30

Dzisiaj wezgraj pokazał jak chce współpracować ze wszystkimi. jego radni a raczej bezradni na pierwszym głosowaniu za przewodniczącym wstrzymali się od głosu. Razem zresztą z PISiorami. Wezgraj = PIS. Obłuda!!!!

#34 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 17:12:00

Masz rację galu.

#35 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 17:20:47

Tak wogóle to widzę, że Artur Wezgraj przegrał głosowanie na gk, Piotr Jedliński Wygrał i tak juz pozostanie.

#36 gal

gal

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 17:23:26

Wszystkie debaty pokazują, że Wezgraj tylko potrafi obiecywać, żadnego konkretnego pomysłu na Miasto. A przepraszam wymieni urzędników (na swoich) i zrobi prywatyzację spółek miejskich.

#37 gal

gal

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 grudzień 2010 - 19:28:22

Kolejna żałosna porażka wezgraja w debacie (TVP Szczecin). Brak wiedzy o działaniach samorządu. Zamierza współpracować tylko z PIS. Mieszkańcy mają płacić za bilety na zawdoy własnych dzieci. Brawo dla Pana Jedlińskiego - znowu pokazał, że wie o czym mówi. Głosujcie 5 grudnia na Jedlińskiego. Ja tak zrobię.

#38 Orełek

Orełek

Bywalec

• PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 03 grudzień 2010 - 23:36:40

Piotr Jedliński będzie prezydentem Koszalina, już coraz bliżej tego momentu.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych