Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kandydaci na wójta Dygowa - zagłosuj :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zwiadowca21

Zwiadowca21

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02 listopad 2010 - 20:26:03

Bardzo się cieszę, że pojawił się ktoś taki jak Pan Donajski. Przeczytałem jego program wyborczy i jestem pod naprawdę dużym wrażeniem. Donajski chce aby gmina Dygowo się rozwijała, żeby było w niej bezpiecznie, oraz był lepszy kontakt z samorządem lokalnym. Dla mnie rewelacja.

#2 wyborca16

wyborca16

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2010 - 09:28:30

Powodzenia Panie Donajski.

#3 MiecioMarchewa

MiecioMarchewa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 00:13:24

Bardzo się cieszę, że pojawił się ktoś taki jak Pan Donajski. Przeczytałem jego program wyborczy i jestem pod naprawdę dużym wrażeniem. Donajski chce aby gmina Dygowo się rozwijała, żeby było w niej bezpiecznie, oraz był lepszy kontakt z samorządem lokalnym. Dla mnie rewelacja.

Bzdury, bzdety i frazesy. Ten kandydat do pomyłka, bez szans.

#4 młoda1

młoda1

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 08:43:07

Ja nie będę głosować na Donajskiego. Pan kucharek niech idzie mieszać w garach! Jego program to bzdury, widać że się nie zna!!!!!

#5 ziuta

ziuta

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2010 - 09:07:47

Pan Donajski w swoim programie nie wie co pisze. Jakim cudem chce wybudować obwodnicę ? Marzenia kandydata są mało realne do spełnienia. Podzielam zdanie, że powinien zająć się tym co potrafi najlepiej.

#6 saba

saba

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 listopad 2010 - 08:16:30

GLOSUJE NA HELENE RUDZIS-GRUCHALA TO JEST WSPANIALA KOBIETA I JESTEM NA 100% PEWNA ZE DA RADE GODNIE PIASTOWAC STANOWISKO WOJTA.CO TYCZY SIE DO PANA ZAWADZKIEGO TO JUZ POKAZAL CO POTRAFI???A PAN GABRYS ZA WYSOKO MIERZY -NIGDY W ZYCIU NIE ON.PANI HELENO TRZYMAM KCIUKI ZYCZE POWODZENIA

#7 saba

saba

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 listopad 2010 - 20:28:26

GLOSUJE NA HELENE RUDZIS-GRUCHALA TO JEST WSPANIALA KOBIETA I JESTEM NA 100% PEWNA ZE DA RADE GODNIE PIASTOWAC STANOWISKO WOJTA.CO TYCZY SIE DO PANA ZAWADZKIEGO TO JUZ POKAZAL CO POTRAFI???A PAN GABRYS ZA WYSOKO MIERZY -NIGDY W ZYCIU NIE ON.PANI HELENO TRZYMAM KCIUKI ZYCZE POWODZENIA

#8 saba

saba

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 listopad 2010 - 20:33:36

CO SIE DZIEJE ZE NIKT NIE ODPOWIADA NA FORUM CO BOICIE SIE A HELENA GRUCHALA-RUDZIS I TAK WYGRA

#9 kumaty

kumaty

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 14 listopad 2010 - 00:30:04

saba, masz rację. Helena Gruchała Rudzis jest najlepszym kandydatem na Wójta Dygowa. Młodość i kompetencje do pełnienia tej funkcji to najmocniejsza strona tej kandydatury. Pora na zmiany! Gminie potrzebny jest gospodarz, a nie wyrafinowany polityk obiecujący "złote góry"

#10 kumaty

kumaty

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 16 listopad 2010 - 14:19:16

O! "Elektorat" obecnego Wójta ruszył do boju! Gołym okiem widać o co chodzi. Nagle dzisiaj tyle głosów?

#11 kobyła

kobyła

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 20:52:10

A jest tak ta Helena czysta w swym postępowaniu i traktowaniu ludzi? trzeba być , nieskazitelnie uczciwym aby reprezentować ludzi.

#12 kobyła

kobyła

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 20:56:23

Aby nie Helena ! precz z PSL

#13 prawda 1

prawda 1

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2010 - 23:01:23

Oj puszczają komuś nerwy.

#14 kumaty

kumaty

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 17:44:55

Ciekawe gdzie po przegranych wyborach będzie pracował były Wójt Zawadzki? Czy będzie pracował w szkole w Gościnie? Może wróci do starego fachu i będzie listonoszem?

#15 rob111

rob111

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 listopad 2010 - 20:02:41

MAMY NIEPOWTARZALNĄ SZANSĘ NA WYBRANIE WÓJTA KTÓRY BĘDZIE GODNIE I BEZ OGRANICZEŃ RZĄDZIŁ NASZĄ GMINĄ - TYM KANDYDATEM JEST HELENA RUDZIS GRUCHAŁA .DAJMY SOBIE SZANSĘ I ZAGŁOSUJMY NA HELENĘ ! POTRZEBA NAM TAKICH LUDZI JAK HELENA - BO DO WYBORÓW IDZIE ABY WPROWADZIĆ NOWĄ JAKOŚĆ W RZĄDZENIU.POZDRAWIAM CIĘ HELENKA !

#16 lio

lio

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 02:36:46

kumaty i reszta macie - zawadzki 68% ruszis 23 % i donajski 8% / pasuje

#17 kobyła

kobyła

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 15:15:50

Brawo , Helena nie jest taka jak wam się wydaje , niech opowie troszkę o tym co wyprawia w Niwie ? Jak traktuje ludzi !

#18 kobyła

kobyła

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 15:21:47

Bardzo bym była nie zadowolona z wygranej Heleny ! pomijając fakt przynależności partyjnej.Licza sie intencje i dbałość o interes drugiego człowieka , Helena jest ostatnią osobą w tym szeregu .Tak jak jej koleżanka z PSL a zarazem przełożona Elżbieta Wabiszewska , kandydująca do sejmiku zachodniopomorskiego ,

#19 kobyła

kobyła

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 15:22:40

BRAWO ZAWADZKI WYGRAJ WYBORY TRZYMAM KCIUKI

#20 kobyła

kobyła

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 21:13:22

i jak nikt nic nie pisze? jaka cisza ! jeszcze wyborcza ? czy przegrana przez wspaniała" Helenę wielką " hi,hi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych