Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kandydat PISu na Prezydenta Koszalina

Andrzej Jakubowski PIS

127 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krycha_Zocha

Krycha_Zocha

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 17:34:26

Ponoć ptaszki na mieście ćwierkają, że kandydatem PISu na Prezydenta Koszalina będzie Andrzej Jakubowski

#2 ~kanclerz~

~kanclerz~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 18:10:05

Ponoć ptaszki na mieście ćwierkają, że kandydatem PISu na Prezydenta Koszalina będzie Andrzej Jakubowski

Twoje ptaszki to głupie plotkary, które wymyślają nieprawdziwe historie.

#3 ~Nadszyszkownik Kilkujadek~

~Nadszyszkownik Kilkujadek~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 19:30:20

Moje krasnale mówią, że Podszyszkownik Jedlina się przymierza ale do mnie jeszcze z podaniem o pozwolenie nie przyszedł

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 12:36:54

P. Jakubowski  jako kanclerz Uniwersytetu Szczecińskiego - zarabia 2 x więcej niż zarabiałby jako prezydent ,tam praca spokojna , kulturalni wykształceni ludzie wokół , tu wiadomo co ,  więc odpowiedź jest znana ....

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 15:09:21

PiSu? Przeciez on z PO jest. To niemożliwe aby PiS w Koszalinie popelnil takie samobójstwo... :o

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 15:15:45

PiSu? Przeciez on z PO jest. To niemożliwe aby PiS w Koszalinie popelnil takie samobójstwo... :o

PO g dawno zdegradowało i skazało na banicję w Gościnie poprzez pozbawienie pracy  w Koszalinie  za ..nieposłuszeństwo .

W PO  go nienawidzą  i życzą mu wszystkiego najgorszego...a facet , kulturalny , niegłupi , z prezencją  i bez lepkich łapek ...może dlatego

#7 Krycha_Zocha

Krycha_Zocha

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 18:37:26

Ja się nie mylę. Dużo rzeczy robiłam na placu Wolności a wcześniej na Dworcowej a wcześniej na Piłsudskiego

#8 ~PO wystarczy nie kraść~

~PO wystarczy nie kraść~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2018 - 23:38:57

Ale bym im psikusa zrobił jakby z nimi wygrał, ale obiektywnie - niestety PO ma w Koszalinie chyba zbyt duże poparcie, albo po prostu Koszalinianie są zbyt leniwi i na wybory chodzą w większości "LEMINGI" z PO.

Może w następnej lub kolejnej kadencji jak się skończą fundusze europejskie, ponieważ z inwestycjami PO jest "na bakier" i po prostu mają problem z tą dziedziną już teraz, a jak skończą się środki z UE to już w ogóle będzIe stagnacja...

#9 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 08:10:30

Ja się nie mylę. Dużo rzeczy robiłam na placu Wolności a wcześniej na Dworcowej a wcześniej na Piłsudskiego

Pomysł wystawienia Jakubowskiego był, bo jego nazwisko pojawiło się w listopadzie/grudniu w sondażu telefonicznym badania opinii publicznej obok nazwisk Wezgraja, Kamieniarza i Szefernakera.  Nie wiem, kto zamówił ten sondaż.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 11:40:42

Pomysł wystawienia Jakubowskiego był, bo jego nazwisko pojawiło się w listopadzie/grudniu w sondażu telefonicznym badania opinii publicznej obok nazwisk Wezgraja, Kamieniarza i Szefernakera.  Nie wiem, kto zamówił ten sondaż.

Zapewne PiS, bo tylko ta partia ma problem z kandydatem na prezydenta i jednocześnie stać ją na tego typu sondaże.

#11 ~tomasz~

~tomasz~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 15:15:33

Ten od zawsze POwiec ma byc kandydatem PiS na prezydenta? To prima aprilis już mamy?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 15:18:56

PO g dawno zdegradowało i skazało na banicję w Gościnie poprzez pozbawienie pracy  w Koszalinie  za ..nieposłuszeństwo .

W PO  go nienawidzą  i życzą mu wszystkiego najgorszego...a facet , kulturalny , niegłupi , z prezencją  i bez lepkich łapek ...może dlatego

W a czym byl nieposluszny? Mozna konkrety? Bo z tego co ja wiem to chcial byc przewodniczacym rady miasta a mu nie dano zabaweczki i sie obraził Andrzejek. Do Nowoczesnej tez go nie chcieli choc zabiegal. Małostkowy i pazerny. Zero tresci.A teraz w PiSie, hahahahaha.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2018 - 21:41:47

W a czym byl nieposluszny? Mozna konkrety? Bo z tego co ja wiem to chcial byc przewodniczacym rady miasta a mu nie dano zabaweczki i sie obraził Andrzejek. Do Nowoczesnej tez go nie chcieli choc zabiegal. Małostkowy i pazerny. Zero tresci.A teraz w PiSie, hahahahaha.

jakubowski jest w PIS-ie ?  z jedlińskim ???

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2018 - 10:03:54

jakubowski jest w PIS-ie ?  z jedlińskim ???

Ktoś napisał, że Jakubowski w PIS-ie?

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 11:52:46

żadnych pisiorów

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 21:32:19

tak...   niech będzie jak  jest teraz....

#17 ~Janka~

~Janka~
  • Goście

Napisano 26 maj 2018 - 15:36:28

Pan Jedliński kocha swoje miasto?Wrocław?

#18 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 10:32:59

Podawanie innych kandydatów z Jedlinskim jest działaniem wbrew interesowi mieszkańców Koszalina.

Pytam ,który z Nich ma lepsze wykształcenie ?

Jedliński mgr. inż Budownictwa po studiach dziennych politechnicznych , oraz z dyplomem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej / tą którą ukończył śp Kurtyka ,szef IPN i wielu jego kolegów na wysokich stanowiskach , z Koszalina starało się o to kilkunastu kandydatów - ale dyplom zdobył tylko Jedliński/.

Jedlinski pełnił funkcję Prezydenta miasta , jako służebną wobec mieszkańców i sprawdził się przez 2 kadencje bo: zbudował SPA, drogi, strefę wolnego handlu ,wraz z 2 000 miejsc pracy, Dzierżęcinkę , fontanny przed ratuszem , tramwaj do Mielna , tworząc nerw łączący turystów mieszkających w Koszalinie z morzem , hala sportowa i filharmonia powstawały przy Jego udziale

kiedy przez lata pełnił funkcje sekretarza miasta. służba zdrowia , przedszkola i żłobki zawsze były w Jego centrum uwagi - z powodzeniem.

Szukanie lepszego - tylko dlatego ,że Jedlinski nigdy do żadnej partii nie należał / z wyjątkiem Zuchów w szkole podstawowej ...i zuchem pozostał/.

Ten człowiek kocha swoje miasto i chce dla niego pracować dalej - ze strony mieszkańców liczy na poparcie i....wysunięcie kandydatury.

A pisanie dyrdymałów typu,, ptaszki ćwierkały....świadczy o elektoracie ...ptaszkowatym.

Proszę o argumenty : wykształcenia , staż pracy i przygotowanie merytoryczne , oraz osiągnięcia.

Realia, to argumenty,  a lepsze / jak lepszy Koszalin, jest wrogiem dobrego/.

Ktoś kto ma pod nosem gabinet dentystyczny i nie potrafi zadbać o swoją klawiaturę nie może być dobrym gospodarzem ....

#19 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 10:34:24

Maciej Berlicki dał by radę .... 

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 23:56:30

niech wygra najlepszy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Andrzej Jakubowski, PIS