Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

karczma śpiewających kelnerów Plaza Darlowko

Plaza Darłówko Karczma śpiewających kelneró kelnerów kucharzy Darłowo SPA taniec plaża

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kelner po kursie xd~

~kelner po kursie xd~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2013 - 21:15:51

pracowalem, bylem, nie polecam ;d... poki stefan to prowadzi, szalu nie bedzie :D

#22 ~piotr z warszawy~

~piotr z warszawy~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 20:49:30

Karczma beznadziejna. Jednych (bogatszych) traktują lepiej innych gorzej. Najgorsza knajpa w jakiej bylem. Jedynie pizza dobra ale jej cena porażka. Hawajska za 20 zł i to wielkosci takiej że mój 10-letni syn ( niejadek) zjadł całą. Porażka.
Na drinka czekałem 30min. A i tak był słaby. Bo bardzo oszukany. Mało alkoholu i kiepski w smaku. Potem zamowilem salatke grecke. Byly tylko żółte i zielone papryki i cebula. Jak to jest sałatka grecka to jestem św. Mikołaj nie polecam tak słabej restauracji. A mi smakowala cola ale tak samp smakuje w monopolowym wiec ja nigdy jej nie ofwiedze. Bardzo sie zawiodlem. Jak mój syn miał 3 lata to była to najlepsza karczma teraz jest najgprsza. Przykro mi. Chcialbym zacytpwac wypowiedz menagnera ale nie mam sił. Dziękuję i przepraszam za wszystkie błędy. Pisałem na smartfonie po wyjściu z karvzmy

#23 ~grucha~

~grucha~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2014 - 06:20:14

A czego ty tu oczekujesz ?

Kasa klienta sie liczy a nie Klient !!!

#24 ~Kelnerka~

~Kelnerka~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 11:23:47

Pracowałam w karczmie i śpiewamy tam NA ŻYWO, a jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, to zapraszamy w sezonie letnim żeby skonfrontować swoje przekonania na ten temat. Jeśli natomiast chodzi o  "przedstawionko"... Jest to KARCZMA śpiewających kelnerów, więc chyba naturalnym faktem jest to, że nie należy się spodziewać wytwornej restauracji z muzyką klasyczną i grzanym winem jako gratis dla każdego gościa. Wszystkim, którzy nie mieli okazji odwiedzić karczmy, wytłumaczę pokrótce, że klimat w karczmie stylizowany jest na piracki, całość znajduje się na świeżym powietrzu na drewnianej powierzchni, a na środku Karczmy widnieje "łódka", gdzie kucharze na Państwa oczach przyrządzają potrawy. Kelnerzy, ubrani w specjalne stroje, są zapowiadani według określonej kolejności i na przemian śpiewają  - zarówno klasyki muzyczne jak i utwory, które znajdują się na najnowszych listach przebojów. Wszystkim, którzy myśleli że śpiewamy o tym, co aktualnie znajduje się na Państwa talerzach rozwiewam wątpliwości. Oprócz tego, każdego roku są przygotowywane dla gości dodatkowe atrakcje wieczoru. Jeśli jednak chodzi o "żebranie" - autor komentarza odwołał się w ten sposób do TRADYCJI,która panuje w Karczmie, więc do tego, że za napiwki jakie dajecie Państwo kelnerom, dostajecie na własność koronę z podpisami każdego wykonawcy. Co do tańczenia w Karczmie, również muszę to zanegować, jest do tego specjalnie wydzielone miejsce, faktycznie nie można tańczyć przy samym stoliku, jednak nie ze względu na złośliwość właściciela czy kelnerów, ale ze względu na bezpieczeństwo. Nikt nie chce, żeby gorący posiłek wylądował w połowie drogi do stolika... Więcej nie zdradzę. Jednak na przyszłość radzę nie ufać do końca komentarzom na forach i przekonać się osobiście czy coś ma prawo się podobać czy nie. 

#25 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 20:52:05

Opinia na temat karczmy spiewajacych kelnerow

#26 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2015 - 21:12:11

Jestesmy na wczasach rehabilitacyjnych w Darlowku juz czwarty raz i karczme odwiedzalismy wielokrotnie- z mezem, znajomymi i podopiecznymi z kolonii. Jestem bardzo rozczarowana spadkiem poziomu tej restauracji, dawniej byla atrakcja tej miejscowosci, od teraz nikomu jej nie polece. Panuje straszny balagan, obsluga jest nieuprzejma i niekompetentna. W trakcie spozywania napojow i oczekiwania na posilek szef przysyla ochroniarza i wyrzuca nas do innego stolika. Dodam, ze karczma w sobotni wieczor byla prawie pusta, a przeganiane osoby to dwoch niepelnosprawnych i starszy pan o kuli! Pozostal wielki niesmak...nigdy wiecej tej knajpy

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Plaza, Darłówko, Karczma śpiewających kelneró, kelnerów kucharzy, Darłowo, SPA, taniec, plaża

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych