Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
262 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtek39

wojtek39

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 00:09:18

madej madej !!

#2 Agi

Agi

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 00:21:45

Wreszcie :)

#3 Agi

Agi

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 00:23:08

wreszcie :)

#4 emkaes1993

emkaes1993

Swojak

• PipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 05:02:49

A gk jak zwykle Miśko na zdjęciu. Madej go zniszczy w II turze:)

#5 tomy

tomy

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 13:05:04

Miśko dasz radę!!!Wygrałeś pierwszą turę i dogrywka będzie Twoja.....

#6 wojtek39

wojtek39

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 14:11:18

misko czas na sen zimowy !

#7 onn

onn

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 14:35:05

Druga tura to sukces p. Madejskiego, ale niestety jedyny w tych wyborach. Koncowy wynik korzystny zdecydowanie dla W. Misko.

#8 mik

mik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 16:29:57

Czemu niby Madej ma być na fotce?jesli on nie jest burmistrzem.....i nic nie zrobił dla nas i nie zrobi...

#9 mik

mik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 16:33:55

Trzymam kciuki za Pana Miśko,życzę mu by wygrał!!

#10 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 16:50:58

Tak było kilka dni temu:

Będzie ciekawa rozgrywka między dwoma panami. Jednak wygra W.Misko i mimo wszystko w pierwszej turze.

A tak napisales dzisiaj:

Druga tura to sukces p. Madejskiego, ale niestety jedyny w tych wyborach. Koncowy wynik korzystny zdecydowanie dla W. Misko.

Jak widać baaaardzo myliłeś sie w ubiegłym tygodniu i baaaardzo mylisz się obecnie :D

#11 tresor

tresor

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 17:03:16

Teraz pytanie czy elektorat Pani Wach , wg PKW 14% , zagłosuje na Madeja czy obecnego burmistrza, miejmy nadzieje ,ze Madej nie wygra ,typ cwaniaczka jak dla mnie , mydlenie oczu i inne pierdoły , co to za kandydat na burmistrza? , raptem stał sie karliniakiem...? śmiechu warte..

#12 mors1968

mors1968

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 17:04:55

Dziwi mnie ,iż poparcie dla miśki jest tak duże,miasto i gmina zadłużona w czołówce najbardziej zadłużonych w Polsce,bezrobocie ogromne,opłaty komunalne bardzo duże.Rozumiem ,że obecny burmistrz posiada swój stały elektorat,który żyje z układów z miśkiem i murem staną za nim bo to jest walka o utrzymanie bytu wielu dobrze sytuowanych rodzin ten elektorat nie liczy się z szarym człowiekiem ,potrafi być sprzedajny i przekupny, przypomina mi to LIBERUM VETO ,POLSKA została rozgrabiona.A co z bezrobotnymi,mało zarabiającymi tak im dobrze w tej biedzie?,tych ludzi jest znacznie więcej niż elektorat miśki,dziwię się ,że miśko w drugiej turze ,powinien wygrać p.Madejski w pierwszej turze,czas zmienić stare obyczaje i układy ,czas polepszyć byt społeczności miasta i gminy. mors1968

#13 mors1968

mors1968

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 17:16:14

Teraz pytanie czy elektorat Pani Wach , wg PKW 14% , zagłosuje na Madeja czy obecnego burmistrza, miejmy nadzieje ,ze Madej nie wygra ,typ cwaniaczka jak dla mnie , mydlenie oczu i inne pierdoły , co to za kandydat na burmistrza? , raptem stał sie karliniakiem...? śmiechu warte..

#14 tomy

tomy

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 17:34:58

MAdej daj żyć!!!Zna trzy języki jak Lepper,,dwa od butów jeden swój"....KABARET
Wygra Miśko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#15 gocha

gocha

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 17:56:01

Jak nisko trzeba upaść żeby kwiatki ludziom po domach roznosić?

Ja chcę debaty, merytorycznej, konkretnej debaty!
Choć myślę, że Pan Madejski nie ma tyle odwagi.
Trzeba mu jednak przyznać, że dobrych ma ludzi od PR-u,
ale nie samym marketingiem gmina żyje.

#16 mors1968

mors1968

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 17:57:23

Cwaniactwa u Madejskiego nie widzę,jest karliniakiem od urodzenia,działać na rzecz miasta i gminy można też poza jej granicami,co też czyni,wspiera małe przedsiębiorstwa jak i te średnie ,a także wspiera wiele innych inicjatyw.Madejski mógłby siedzieć spokojnie na ciepłej posadzie dyrektora jeszcze przez wiele lat,jednak on chce coś zrobić dla miasta i gminy,posada burmistrza nie jest łatwym wyzwaniem,burmistrz to manager Miśko nim nie jest, a Madejski jest!!!.Miasto i gmina to tzw. mała ojczyzna,a Polska to duża ojczyzna,Madejski całe swe doświadczenie chce wykorzystać dla dobra miasta i gminy dla małej ojczyzny,nie chcę porównywać Madejskiego do Paderewskiego czy do Kościuszki(to wybitni patrioci działali na rzecz POLSKI gdy jej nie było na mapie europy) bo to różne historie i zbyt duża przepaść porównawcza, ale nie trzeba być karliniakiem czy mieszkać tu by działać na jej rzecz.Wierzę że zasiądzie na fotelu burmistrza Madejski

#17 igor38

igor38

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 18:16:58

Madejski na burmistrza

#18 tresor

tresor

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 18:22:19

Cwaniactwa u Madejskiego nie widzę,jest karliniakiem od urodzenia,działać na rzecz miasta i gminy można też poza jej granicami,co też czyni,wspiera małe przedsiębiorstwa jak i te średnie ,a także wspiera wiele innych inicjatyw.Madejski mógłby siedzieć spokojnie na ciepłej posadzie dyrektora jeszcze przez wiele lat,jednak on chce coś zrobić dla miasta i gminy,posada burmistrza nie jest łatwym wyzwaniem,burmistrz to manager Miśko nim nie jest, a Madejski jest!!!.Miasto i gmina to tzw. mała ojczyzna,a Polska to duża ojczyzna,Madejski całe swe doświadczenie chce wykorzystać dla dobra miasta i gminy dla małej ojczyzny,nie chcę porównywać Madejskiego do Paderewskiego czy do Kościuszki(to wybitni patrioci działali na rzecz POLSKI gdy jej nie było na mapie europy) bo to różne historie i zbyt duża przepaść porównawcza, ale nie trzeba być karliniakiem czy mieszkać tu by działać na jej rzecz.Wierzę że zasiądzie na fotelu burmistrza Madejski

Po co ta hipokryzja Panie kolego? skoro Madej jest taki super to po co pisać ,ze Miśko jest "Be" , wygra lepszy i tyle..

moim zdaniem wygra Miśko niewielką ilością głosów......

ps. Madej wspiera przedsiębiorstwa ? które i w jaki sposób , praca za 800-1000 netto , to jest to .. hahaha
jakim managerem jest Madej ?? chyba w wiejskim GSie ....

co sie uparliście na to zadłużenie .. przecież pieniądze na ulicy nie leżą , nie ma niezadłużonych miast... środki nie rosną na drzewie , z czasem te inwestycje na pewno przyniosą miastu wymierne korzyści .. to nie ulega wątpliwości ,... życzę Wam wszystkim ,aby plany Miśki "wypaliły" ... jeszcze się zdziwicie.. mam nadzieje ,że i ja również...

Użytkownik tresor edytował ten post 22 listopad 2010 - 18:23:03

#19 tresor

tresor

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 18:27:22

Jak nisko trzeba upaść żeby kwiatki ludziom po domach roznosić?

Ja chcę debaty, merytorycznej, konkretnej debaty!
Choć myślę, że Pan Madejski nie ma tyle odwagi.
Trzeba mu jednak przyznać, że dobrych ma ludzi od PR-u,
ale nie samym marketingiem gmina żyje.

Faktycznie , żenada , debaty merytorycznej nie było u żadnego z kandydatów ...

u Pana Madeja słyszałem na spotkaniu tylko : "nie da sie"

skoro się nie da to po co kandydować na burmistrza..?

#20 piwko

piwko

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 19:03:34

Ludzie na jakim świecie wy żyjecie?Jak słyszę że Madejski będzie lepszym burmistrzem niż Miśko to ogarnia mnie taki śmiech że normalnie nie mogę oddychać.Niech nikt nie myśli że będzie lepiej.Facet niema znajomości i doświadczenia a w dzisiejszych czasach taki człowiek niema racji bytu.Niby taki obrońca karliniaków?A może ktoś mi powie kto wymyślił Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych i gdzie ono na początku się znajdowało?O ile dobrze pamiętam to był pomysł ludzi z Karlina ale na pewno nie Madejskiego.Kto niby wsadził go na stołek dyrektora jak myślicie? Niech jego poplecznicy sobie przypomną.Po pewnym czasie niby to z powodu lokalowych zostało ono przeniesione do ... no właśnie do Białogardu to jest tzw.lokalny patriotyzm pana Madejskiego.A niby jak to Madejski pomaga karlińskim przedsiębiorcom?Kredyty?Nieosiągalne.Pomoc prawna?Nieosiągalna.Pomoc przy sporządzeniu biznes planu?Także nieosiągalna.Ale ...tzw. przedsiębiorcy z Białogardu mają wszystko.Normalnemu szaremu człowiekowi to on nie pomoże.I myślicie że jak będzie burmistrzem to się zmieni?Nic bardziej mylnego.Niech nikt nie myśli że jestem zwolennikiem aktualnego jeszcze burmistrza.Nie nie jestem.Ale z dwojga złego wolę obecnego.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych