Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
262 odpowiedzi w tym temacie

#21 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 20:38:01

Jeśli przypatrzeć się wynikom jakie zamieszczone są na stronie PKW, to jeśli wygra Miśko to marne jego rządzenie. Wszyscy tzw. Etatowi radni od komitetu Pana Miśko, którzy byli pewni swojej wygranej w wyborach, po prostu krótko mówiąc kolokwialnie olali sprawę. Tylko jeden etatowy "karliński Ibisz" nie będę wymieniać nazwiska ze starej gwardii dostał się do rady miejskiej plus dwóch jeszcze innych radnych z Karlińskiego Forum Samorządowego w skrócie PO. Wyniki mówią same za siebie widocznie Era Miśki dobiega końca, wyborcy ocenili czym zasłużyli się byli radni będąc w koalicji z Burmistrzem Misko. W dzisiejszych czasach nie wystarczy tylko wywiesić plakat na budynkach i na prawie wszystkich lampach w mieście i wydać na kilka dni przed wyborami gazetkę o superlatywach, które zostały dokonane lub się realizują. Sami wyborcy docenili zaangażowanie Komitetu Pana Madejskiego, który pokazał jak powinno prowadzić kampanie wyborczą. Trafianie poprzez odwiedzanie każdego wyborcę bez znaczenia czy się opowiada za Miśką czy Madejskim czy innym kandydatem ale dostarczał wyborcom swój program wyborczy i prezentował siebie jako kandydata na burmistrza i kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach. Natomiast Pan Miśko był i jest zbyt pewien siebie, jego program można znaleźć na Facebook-u jakiś pomysł zaciągnięty pewnie od Madejskiego. Czyżby wena Pana Miśko się wypaliła? czas pokaże. Dobrym rozwiązaniem była by debata między dwoma kandydatami. Gratulację dla tych radnych, którzy wygrali wybory do Gminy i Powiatu.

#22 gocha

gocha

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 20:56:10

Cwaniactwa u Madejskiego nie widzę,jest karliniakiem od urodzenia,działać na rzecz miasta i gminy można też poza jej granicami,co też czyni,wspiera małe przedsiębiorstwa jak i te średnie ,a także wspiera wiele innych inicjatyw.Madejski mógłby siedzieć spokojnie na ciepłej posadzie dyrektora jeszcze przez wiele lat,jednak on chce coś zrobić dla miasta i gminy,posada burmistrza nie jest łatwym wyzwaniem,burmistrz to manager Miśko nim nie jest, a Madejski jest!!!.Miasto i gmina to tzw. mała ojczyzna,a Polska to duża ojczyzna,Madejski całe swe doświadczenie chce wykorzystać dla dobra miasta i gminy dla małej ojczyzny,nie chcę porównywać Madejskiego do Paderewskiego czy do Kościuszki(to wybitni patrioci działali na rzecz POLSKI gdy jej nie było na mapie europy) bo to różne historie i zbyt duża przepaść porównawcza, ale nie trzeba być karliniakiem czy mieszkać tu by działać na jej rzecz.Wierzę że zasiądzie na fotelu burmistrza Madejski

Z takim patosem możesz pisać książki historyczne, niestety nijak mają się Twoje słowa do rzeczywistości.
Ja wiem dlaczego Madejski nie będzie siedział na swojej posadce. Wiesz dlaczego? Dlatego, że władza bardziej upaja niż pieniądze. Czy on przekonał mnie, że ma zdolności przywódcze-nie sądzę, czy jest dobrym mówcą-co za tym idzie będzie mnie godnie reprezentował poza moim miastem-nie sądzę, czy robi dobre pierwsze wrażenie-nawet drugiego dobrego nie robi. Ale chwileczkę....przyniósł mi kwiatka- i to ma mnie przekonać, że jest dobrym kandydatem-nie przekonało.
Miśko - mimo zapewne swoich niezliczonych wad - jest człowiekiem inteligentnym, posiada wiedzę odpowiednią do sprawowania urzędu burmistrza i ... dzięki Bogu nie mydlił mi oczu kwiatkiem.
Nie jestem "kolesiem" Miśki, nie jestem od niego w żaden sposób zależna, nic nie stracę jeżeli on nie będzie burmistrzem-po prostu trzeźwo oceniam sytuację czego i Państwu życzę.

#23 tresor

tresor

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 21:23:29

Z takim patosem możesz pisać książki historyczne, niestety nijak mają się Twoje słowa do rzeczywistości.
Ja wiem dlaczego Madejski nie będzie siedział na swojej posadce. Wiesz dlaczego? Dlatego, że władza bardziej upaja niż pieniądze. Czy on przekonał mnie, że ma zdolności przywódcze-nie sądzę, czy jest dobrym mówcą-co za tym idzie będzie mnie godnie reprezentował poza moim miastem-nie sądzę, czy robi dobre pierwsze wrażenie-nawet drugiego dobrego nie robi. Ale chwileczkę....przyniósł mi kwiatka- i to ma mnie przekonać, że jest dobrym kandydatem-nie przekonało.
Miśko - mimo zapewne swoich niezliczonych wad - jest człowiekiem inteligentnym, posiada wiedzę odpowiednią do sprawowania urzędu burmistrza i ... dzięki Bogu nie mydlił mi oczu kwiatkiem.
Nie jestem "kolesiem" Miśki, nie jestem od niego w żaden sposób zależna, nic nie stracę jeżeli on nie będzie burmistrzem-po prostu trzeźwo oceniam sytuację czego i Państwu życzę.

Gocha - dzieki za trafną analize ...

#24 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 22 listopad 2010 - 22:25:17

Teraz pytanie czy elektorat Pani Wach , wg PKW 14% , zagłosuje na Madeja czy obecnego burmistrza, miejmy nadzieje ,ze Madej nie wygra

Nadzieja matką głupców. Pyatnie czy wyborcy Pani Wach to ludzie którzy głosowali na nią bo ją lubią czy głosowali bo nie lubią Pana Miśki :rolleyes: Ja liczę na to że zwycięży chęć odnowy i zmian

co to za kandydat na burmistrza? , raptem stał sie karliniakiem...? śmiechu warte..

To "raptem" trwa już 44 lata :D
Pierwsza tura była druzgoczącą klęska kukiełek Miśki w radzie. Siedzenie i podnoszenie łapki jak każe wódz w końcu musiało się skończyć kopniakiem wyborców. Teraz czekamy na mega kopniaka w wodzowski tyleczek

Użytkownik master of puppets edytował ten post 22 listopad 2010 - 22:38:10

#25 tresor

tresor

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 00:13:37

Nadzieja matką głupców. Pyatnie czy wyborcy Pani Wach to ludzie którzy głosowali na nią bo ją lubią czy głosowali bo nie lubią Pana Miśki :rolleyes: Ja liczę na to że zwycięży chęć odnowy i zmian

To "raptem" trwa już 44 lata :D
Pierwsza tura była druzgoczącą klęska kukiełek Miśki w radzie. Siedzenie i podnoszenie łapki jak każe wódz w końcu musiało się skończyć kopniakiem wyborców. Teraz czekamy na mega kopniaka w wodzowski tyleczek

tak ,44 lata , jasne , karliniak za 5 zeta, "daj spokój kaziu"

#26 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 00:28:11

Ludzie na jakim świecie wy żyjecie?Jak słyszę że Madejski będzie lepszym burmistrzem niż Miśko to ogarnia mnie taki śmiech że normalnie nie mogę oddychać.

To raczej brzmi jak nerwowy chichot klauna któremu osuwa się grunt pod nogami :D

Niech nikt nie myśli że będzie lepiej.Facet niema znajomości i doświadczenia a w dzisiejszych czasach taki człowiek niema racji bytu.

Tak tylko nieśmiało wspomnę o ostatniej nagrodzie dla Roberta Madejskiego pt: Lider Promocji Biznesu a to tylko jedna z licznych nagród którą otrzymał przez wiele lat bycia Dyrektorem SISG. Myślisz że przyznali tytuł lidera człowiekowi bez doświadczenia? Więcej można przeczytać pod tym linkiem

Niby taki obrońca karliniaków?A może ktoś mi powie kto wymyślił Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych i gdzie ono na początku się znajdowało?O ile dobrze pamiętam to był pomysł ludzi z Karlina ale na pewno nie Madejskiego.Kto niby wsadził go na stołek dyrektora jak myślicie? Niech jego poplecznicy sobie przypomną.Po pewnym czasie niby to z powodu lokalowych zostało ono przeniesione do ... no właśnie do Białogardu to jest tzw.lokalny patriotyzm pana Madejskiego.

Oja aż mnie zatkało no ty to normalnie jak coś powiesz, no ale powiedz kto wymyślił Stowarzyszenie, kto go "wsadził" na stołek? B) bo wszyscy niezmiernie ciekawi jesteśmy.
To że było w Karlinie to wszyscy doskonale pamiętamy ale twój genialny wódz stworzył tak genialną atmosferę współpracy że lepiej się było przenieść tam gdzie stowarzyszenie mogło się dalej rozwijać i pomagać przedsiębiorcą. Jak się rozwinęło to widać od niedawna przy wjeździe do Białogardu - ponad 7000 m2 przestrzeni na działalność pod dachem. Niech wszyscy karliniacy wyciągną wnioski czy Inkubator nie mógłby stanąć w Karlinie gdyby nie wodzowski stosunek do innych Miśki? Nie każdy ma ochote klęczeć i całować wodza w tyłek.

A niby jak to Madejski pomaga karlińskim przedsiębiorcom?Kredyty?Nieosiągalne.Pomoc prawna?Nieosiągalna.Pomoc przy sporządzeniu biznes planu?Także nieosiągalna.Ale ...tzw. przedsiębiorcy z Białogardu mają wszystko.Normalnemu szaremu człowiekowi to on nie pomoże.I myślicie że jak będzie burmistrzem to się zmieni?Nic bardziej mylnego.

Jestem zwykłym, normalnym, szarym człowiekiem z Karlina i dwukrotnie skorzystałem z preferencyjnych kredytów dla przedsiębiorców, korzystałem też z bezpłatnej pomocy prawnej organizowanej przez SISG oraz znam conajmniej 3 innych przedsiebiorców z Karlina którzy korzystali bądź nadal korzystaja z takiej pomocy organizowanej przez SISG wiec kolego mijasz sie z prawdą - inaczej mówiąc łgasz jak skundlony pies :lol:

Niech nikt nie myśli że jestem zwolennikiem aktualnego jeszcze burmistrza.Nie nie jestem.Ale z dwojga złego wolę obecnego.

Ależ do głowy nam nawet nie przyszło podejrzewać cie o takie szkaradne skłonności :D

#27 tresor

tresor

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 09:21:50

To raczej brzmi jak nerwowy chichot klauna któremu osuwa się grunt pod nogami :D

Tak tylko nieśmiało wspomnę o ostatniej nagrodzie dla Roberta Madejskiego pt: Lider Promocji Biznesu a to tylko jedna z licznych nagród którą otrzymał przez wiele lat bycia Dyrektorem SISG. Myślisz że przyznali tytuł lidera człowiekowi bez doświadczenia? Więcej można przeczytać pod tym linkiem

Oja aż mnie zatkało no ty to normalnie jak coś powiesz, no ale powiedz kto wymyślił Stowarzyszenie, kto go "wsadził" na stołek? B) bo wszyscy niezmiernie ciekawi jesteśmy.
To że było w Karlinie to wszyscy doskonale pamiętamy ale twój genialny wódz stworzył tak genialną atmosferę współpracy że lepiej się było przenieść tam gdzie stowarzyszenie mogło się dalej rozwijać i pomagać przedsiębiorcą. Jak się rozwinęło to widać od niedawna przy wjeździe do Białogardu - ponad 7000 m2 przestrzeni na działalność pod dachem. Niech wszyscy karliniacy wyciągną wnioski czy Inkubator nie mógłby stanąć w Karlinie gdyby nie wodzowski stosunek do innych Miśki? Nie każdy ma ochote klęczeć i całować wodza w tyłek.

Jestem zwykłym, normalnym, szarym człowiekiem z Karlina i dwukrotnie skorzystałem z preferencyjnych kredytów dla przedsiębiorców, korzystałem też z bezpłatnej pomocy prawnej organizowanej przez SISG oraz znam conajmniej 3 innych przedsiebiorców z Karlina którzy korzystali bądź nadal korzystaja z takiej pomocy organizowanej przez SISG wiec kolego mijasz sie z prawdą - inaczej mówiąc łgasz jak skundlony pies :lol:

Ależ do głowy nam nawet nie przyszło podejrzewać cie o takie szkaradne skłonności :D

i ty mówisz o całowaniu Miśki w tyłek ? a ty co teraz robisz dla Madejskiejgo... widać to twój guru... hahaa. żałosne....

inkubator technologiczny - faktycznie technologia - "future" jednym słowem , liczenie papierków.... robota w porywach za 1000 netto - wooww !!
Dziekujemy ci panie kim zong madej... hahaha

Użytkownik tresor edytował ten post 23 listopad 2010 - 09:27:36

#28 gocha

gocha

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 09:36:56

Master dlaczego aż tak nerwowo bronisz Madejskiego?
Myślę, że jeżeli Madejski wygra to za cztery lata sam będziesz bardzo nerwowy przed wyborami...

I tak sobie myślę, że nie warto obrażać innych forumowiczów, dobry argument jest najlepszą obroną własnych przekonań.

#29 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 12:09:02

Myślę, że jeżeli Madejski wygra to za cztery lata sam będziesz bardzo nerwowy przed wyborami...

I tak sobie myślę, że nie warto obrażać innych forumowiczów, dobry argument jest najlepszą obroną własnych przekonań.

Jest takei powiedzenie, że Tonący brzytwy się chwyta, jak tajfun przewiało stańczyków Miśki z rady miasta to teraz Miśko wypuszcza na forum swoje psy, które głośno tylko szczekają. Nie trzeba przypominać jak obecny burmistrz dbał o lokalnych przedsiębiorców, wystarczyć wymienić takie zakłady jak DLH, Ferreti, Danpol. A jedyną zasługą to Scanrad i tyle, bo w tym obok nowo powstającym zakładzie to tylko garstka osób będzie pracować! A zatem najlepiej jest atakować tych, którzy próbują coś zroić jak Madejski wystarczy spomnieć jak zarządza inkubatorem. Nawet jeśli Miśko wygra nie daj Boże to i tak będzie miał ciężkie życie w opozycji.

#30 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 13:49:58

Oho zostałem wywołany do tablicy :rolleyes:

Żadnej nerwowości z mojej strony niema, dlaczego miałbym się denerwować skoro wydarzenia z niedzieli pokazały dokładnie to co obserwuje w Karlinie od kilku lat. Ludzie wystawili bardzo bolesny dla obozu Miskowego rachunek. To jest druzgocząca porażka samego burmistrza i jego otoczenia, rada wymieniona niemal w całości i biorąc pod uwagę głosy na Madejskiego, Panią Wach i Pana Wapniarskiego to przeciwko obecnemu burmistrzowi zagłosowało 2023 osoby a tylko 1558 ludzi głosowało za Miśką. I mogę się zgodzić z twoim 2 zdaniem, ostra i paniczna nerwowość jest w obozie "światła narodów, jutrzenki porannej i pępka wszechświata Waldusia Misko" :D

Masz racje nie warto obrażać forumowiczów, tyle że forum jest otwarte dla każdego i wiele tu Troli, którzy nie mają żadnych argumentów a potrafią kłamać lub uparcie powtarzać bzdury na kiju jak np taki Tresor który w kółko powtarza za innymi Trolami że Valasis to Inkubator Technologiczny i Madejski ma coś wspólnego z warunkami pracy tam lub pensjami. Dyskusja z Trolami jest na poziomie ludzi z pod zegara na rynku i w tedy należy użyć ociupinkę dosadniejszych słów aby dotarło.

#31 gocha

gocha

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 13:52:40

Jest takei powiedzenie, że Tonący brzytwy się chwyta, jak tajfun przewiało stańczyków Miśki z rady miasta to teraz Miśko wypuszcza na forum swoje psy, które głośno tylko szczekają. Nie trzeba przypominać jak obecny burmistrz dbał o lokalnych przedsiębiorców, wystarczyć wymienić takie zakłady jak DLH, Ferreti, Danpol. A jedyną zasługą to Scanrad i tyle, bo w tym obok nowo powstającym zakładzie to tylko garstka osób będzie pracować! A zatem najlepiej jest atakować tych, którzy próbują coś zroić jak Madejski wystarczy spomnieć jak zarządza inkubatorem. Nawet jeśli Miśko wygra nie daj Boże to i tak będzie miał ciężkie życie w opozycji.

Nie życzę sobie żebyś mnie obrażał, nie jestem czyimkolwiek psem.
W Twoim przypadku nie sprawdza się powiedzenie, że "najlepszą obroną jest atak". Atakować też trzeba umieć.
Gdyby Miśko wpuścił tu swoich ludzi, niewątpliwie zabiliby Cię - poplecznika Madejskiego - inteligencją!
Trzymaj się ciepło:)

#32 gocha

gocha

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 13:56:49

Żadnej nerwowości z mojej strony niema, dlaczego miałbym się denerwować skoro wydarzenia z niedzieli pokazały dokładnie to co obserwuje w Karlinie od kilku lat. Ludzie wystawili bardzo bolesny dla obozu Miskowego rachunek. To jest druzgocząca porażka samego burmistrza i jego otoczenia, rada wymieniona niemal w całości i biorąc pod uwagę głosy na Madejskiego, Panią Wach i Pana Wapniarskiego to przeciwko obecnemu burmistrzowi zagłosowało 2023 osoby a tylko 1558 ludzi głosowało za Miśką. I mogę się zgodzić z twoim 2 zdaniem, ostra i paniczna nerwowość jest w obozie "światła narodów, jutrzenki porannej i pępka wszechświata Waldusia Misko" :D

Masz racje nie warto obrażać forumowiczów, tyle że forum jest otwarte dla każdego i wiele tu Troli, którzy nie mają żadnych argumentów a potrafią kłamać lub uparcie powtarzać bzdury na kiju jak np taki Tresor który w kółko powtarza za innymi Trolami że Valasis to Inkubator Technologiczny i Madejski ma coś wspólnego z warunkami pracy tam lub pensjami. Dyskusja z Trolami jest na poziomie ludzi z pod zegara na rynku i w tedy należy użyć ociupinkę dosadniejszych słów aby dotarło.

Zadziwia mnie Twój sposób rozumowania, dlatego wybacz, ale nie skomentuję.

#33 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 14:20:29

Zadziwia mnie Twój sposób rozumowania, dlatego wybacz, ale nie skomentuję.

Wybaczam i rozumiem twoją nerwowość ;)

#34 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 15:22:24

Nie życzę sobie żebyś mnie obrażał, nie jestem czyimkolwiek psem.
W Twoim przypadku nie sprawdza się powiedzenie, że "najlepszą obroną jest atak". Atakować też trzeba umieć.
Gdyby Miśko wpuścił tu swoich ludzi, niewątpliwie zabiliby Cię - poplecznika Madejskiego - inteligencją!
Trzymaj się ciepło:)

Uwarzam, że moje stwierdzenie trafiło dosadnie. Śledze z uwaga Twoje wypociny na tym forum i nie tylko na tym, powiem tobie jedno skora masz taki ograniczony być może światopogląd i nie rozumiesz na czym polega debata publiczna to nie wypisuj takich głupot. Ja się przd nikim nie bronię ale wyrażam swoją opinię na fałsz i obłudę kierowaną z Twojej strony. Widać do jak drastycznych kroków się posuwasz strasząc Miśkiem i jego ludzi, czy już mam się bać? Powiem krótko gocha nie strasz, nie strasz bo się .... Po trupach do zwycięstwa, gratulacje. Pozdrawiam i również Trzymaj się ciepło :)

#35 gocha

gocha

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 16:17:07

Wybaczam i rozumiem twoją nerwowość ;)

Chociaż nie po drodze nam z poglądami to bardzo lubię Twój bystry umysł.
Pozdrawiam :)

#36 gocha

gocha

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 16:21:53

Uwarzam, że moje stwierdzenie trafiło dosadnie. Śledze z uwaga Twoje wypociny na tym forum i nie tylko na tym, powiem tobie jedno skora masz taki ograniczony być może światopogląd i nie rozumiesz na czym polega debata publiczna to nie wypisuj takich głupot. Ja się przd nikim nie bronię ale wyrażam swoją opinię na fałsz i obłudę kierowaną z Twojej strony. Widać do jak drastycznych kroków się posuwasz strasząc Miśkiem i jego ludzi, czy już mam się bać? Powiem krótko gocha nie strasz, nie strasz bo się .... Po trupach do zwycięstwa, gratulacje. Pozdrawiam i również Trzymaj się ciepło :)

Zabicie inteligencją uważasz za straszenie? :lol:
Proponuje podszkolić czytanie ze zrozumieniem i ortografię.

Debata publiczna na pewno nie polega na obrażaniu siebie nawzajem.
Swoją drogą wiesz, że obrażanie kogoś i pomówienia na forum podlegają sankcjom karnym?

Widzę, że opluwanie ludzi anonimowo sprawia Ci radość-gratuluję!

#37 tresor

tresor

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 16:55:21

powiedz kukiełko gdzie ja napisałem ,ze jakiś nędzny valasis to inkubator technologiczny..po chu..j piszesz te pierdoły ?

uważasz że masz monopol na racje ?? nie wyjeżdżaj mi tu z trollami , bo to jest nazewnictwo dzieci NEO... skoro madejski nie ma nic wsólnego z tym całym inkubatorem ,to po kiego grzyba cały czas wypisujesz jaka to super sprawa , jakie to miejsca pracy tam powstały itp.. bzdury.. kogo interesuje ten "barak" ?

nie trzymam żadnej strony , ani tym bardziej obecnego burmistrza i nie bądź hipokrytą , bo kto tu trolluje ? mówiąc językiem 12 latków..

a po drugie ,wracaj do szkoły i naucz się polskiego ...

"z pod " zegara ....

Użytkownik tresor edytował ten post 23 listopad 2010 - 16:57:44

#38 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 17:06:27

Chociaż nie po drodze nam z poglądami to bardzo lubię Twój bystry umysł.
Pozdrawiam :)

Nie taki wilk straszny... Też pozdrawiam nieskończenie :wub:

#39 mik

mik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 17:43:22

Pan Miśko wygra,bo jest mądry i inteligentny i z malej dziury jaką jest Karlino robi powoli piękne małe miasteczko........a najgorsze jest to,że taka kampania Pana RM niszczy dobre imie Pana Misko,bo RM tylko brudami walczy i rożami,a zero konkretów.Pomysły ściągnięte od Pana MIsko,bo część jest już w realizacji.Nasi mieszkańcy zaślepieni idą na niego bo róże dostali....co to jest?Mikołajki czy co?Potem na bank Wam nic nie da ,tylko kolce po rózach zostaną i miasto nie bedzie się już rozwijać jak teraz.Ludzie sami sobie zrobią na złość,bo tu mieszkamy,nie zrobia na złość Panu Miśko,bo on zawsze pracę znajdzie.Tylko my pod innymi rządami bedziemy uciekać z Karlina,bo nic się nie bedzie działo.I to jest przyszłość nasza??Pan RM ściagnie kolesi z Bialogardu i tyle.Nie wiem jaki nasi mieszkańcy tak mogą,nie widzą co zostało zrobione przez tyle lat przez BUrmistrza??Może niech się cofną wstecz i przypomną sobie jak było....z innych miasteczek nam zazdroszczą Gospodarza....on bynajmniej nie mydli oczu i róż nie rozdaje,desperaci tylko tak robią.

#40 mik

mik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 17:47:33

Kolegom wyżej gratuluje polemiki.....piekny język,taki swojski tresor.....widać inteligent z Ciebie.....słomiany.Valasiss działa w Inkubatorze i chyba nic dodać i nic ująć....Pzdr.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych