Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
262 odpowiedzi w tym temacie

#41 cia

cia

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 17:58:59

Mik zgadzam się z Tobą w 100% i z gochą także:)Pan Miśko nas najlepiej prezentuje,nie mydli i nie udaje, stawia sprawy jasno i rzeczowo....realnie patrzy na możliwości.....a zadłużenie każdy ma długi,prawda?Każdy cczłowiek chce miec jak najlepiej i bierze kredyty,tak trzeba też robić gdy się rządzi,by sie rozwijać ,a nie stac w miejscu.Te Gminy,które nie biorą ich to wlaśnie stoja od lat w miejscu jak zamurowane:)Nie życzę tego swojemu miasteczku i chyba nikt rozsądny tego nie chce.Pzdr.Miśko działaj dalej i realizuj swoje plany!!Moje dzieci cha tu żyć i chce by były dumne z Karlina.Kochamy Karlino tak jak Pan!!

#42 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 19:01:36

Dołączona grafika
Dokładnie to Madejski, Pani Wach i Pan Wapniarski zdobyli 2023 głosy natomiast Pan Misko jedynie 1558, Więc Kochani Mik CIA i kilku innych jesteście w mniejszości :lol:

#43 n20

n20

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 19:12:09

Do wszystkich osób popierających Pana Madejskiego: Kto z Was był na spotkaniu przedwyborczym tego Pana? Najważniejsze dla p. Madejskiego (jako kandydata na burmistrza Karlina) jest utworzenie punktu informacyjnego dotyczącego wypełniania dokumentów oraz wybudowanie kładki na rzece Radew <_< Taki program przedstawił na wspomnianej przeze mnie debacie. Ponadto wspomniał o hali sportowej, która ma powstać na ul. Kościuszki, podważając jedynie miejsce wybudowania i koszt owe inwestycji.
Zastanawia mnie tylko, czy sprawy, które poruszył są na prawdę istotne dla gminy i jej mieszkańców. W swoich ulotkach p. Madejski dużo więcej obiecywał, np. to, że "życie" w Karlinie będzie "tańsze", zmniejszy się stopa bezrobocia itp. Moim zdaniem to są sprawy najbardziej istotne dla mieszkańców, ale dlaczego nie zostały już poruszone na spotkaniu przedwyborczym? Czyżby ktoś podpowiedział p. Madejskiemu, że nie jest w stanie nic z tym zrobić? Pozostawiam to do przemyślenia...
Zachowanie obecnego burmistrza Karlina pozostawia wiele do życzenia, jest "znany" ze swojej (delikatnie mówiąc) stanowczości. Jednak czy lepszy będzie burmistrz "lelum polelum" i nic nie robiący? W Karinie na prawdę dużo się dzieje. Zaczynając od dróg a kończąc na Specjalnej Strefie Ekonomicznej, dzięki której napływają inwestycje, powstają nowe miejsca pracy a tym samym zmniejsza się bezrobocie. Możecie wierzyć, czy nie, ale Białogard nam tego zazdrości ;) zwłaszcza ludzie ubiegający się o pracę ;)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

#44 FILIP41

FILIP41

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 19:19:39

Pan Miśko wygra,bo jest mądry i inteligentny i z malej dziury jaką jest Karlino robi powoli piękne małe miasteczko........a najgorsze jest to,że taka kampania Pana RM niszczy dobre imie Pana Misko,bo RM tylko brudami walczy i rożami,a zero konkretów.Pomysły ściągnięte od Pana MIsko,bo część jest już w realizacji.Nasi mieszkańcy zaślepieni idą na niego bo róże dostali....co to jest?Mikołajki czy co?Potem na bank Wam nic nie da ,tylko kolce po rózach zostaną i miasto nie bedzie się już rozwijać jak teraz.Ludzie sami sobie zrobią na złość,bo tu mieszkamy,nie zrobia na złość Panu Miśko,bo on zawsze pracę znajdzie.Tylko my pod innymi rządami bedziemy uciekać z Karlina,bo nic się nie bedzie działo.I to jest przyszłość nasza??Pan RM ściagnie kolesi z Bialogardu i tyle.Nie wiem jaki nasi mieszkańcy tak mogą,nie widzą co zostało zrobione przez tyle lat przez BUrmistrza??Może niech się cofną wstecz i przypomną sobie jak było....z innych miasteczek nam zazdroszczą Gospodarza....on bynajmniej nie mydli oczu i róż nie rozdaje,desperaci tylko tak robią.

Witam,

Owszem p. Miśko może i dużo zrobił dla miasta Karlina, powtarzam miasta ale dla wsi niestety nie zrobił nic. Zapraszam do najbliższej wsi i sami się przekonacie. Tam też ludzie płacą podatki i życzyliby sobie chodzić i jeździć po lepszych drogach. Wioski są bardzo zaniedbane. A wszyscy tylko widzicie miasto a to przecież i gmina. Sądzę, że burmistrzm powinna zostać osoba, która będzie miała na uwadze nie tylko miasto ale całą gminę. Pozdrawiam

Użytkownik FILIP41 edytował ten post 23 listopad 2010 - 19:33:16

#45 kurulinka

kurulinka

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 20:03:10

Gdyby Miśko wpuścił tu swoich ludzi, niewątpliwie zabiliby Cię - poplecznika Madejskiego - inteligencją!

Jasne że zabiliby ale chyba "inteligencjom". Zwłaszcza ci, którzy wysyłają pisma do nieżyjących od wielu lat mieszkańców Karlina, bo to też ludzie Miśki.
Nawiasem mówiąc obecny jeszcze burmistrz w Kołobrzegu ma ksywę BUC. Też o czymś to świadczy.

Do wszystkich osób popierających Pana Madejskiego: Kto z Was był na spotkaniu przedwyborczym tego Pana? Najważniejsze dla p. Madejskiego (jako kandydata na burmistrza Karlina) jest utworzenie punktu informacyjnego dotyczącego wypełniania dokumentów oraz wybudowanie kładki na rzece Radew <_< Taki program przedstawił na wspomnianej przeze mnie debacie. Ponadto wspomniał o hali sportowej, która ma powstać na ul. Kościuszki, podważając jedynie miejsce wybudowania i koszt owe inwestycji.
Zastanawia mnie tylko, czy sprawy, które poruszył są na prawdę istotne dla gminy i jej mieszkańców. W swoich ulotkach p. Madejski dużo więcej obiecywał, np. to, że "życie" w Karlinie będzie "tańsze", zmniejszy się stopa bezrobocia itp. Moim zdaniem to są sprawy najbardziej istotne dla mieszkańców, ale dlaczego nie zostały już poruszone na spotkaniu przedwyborczym? Czyżby ktoś podpowiedział p. Madejskiemu, że nie jest w stanie nic z tym zrobić? Pozostawiam to do przemyślenia...
Zachowanie obecnego burmistrza Karlina pozostawia wiele do życzenia, jest "znany" ze swojej (delikatnie mówiąc) stanowczości. Jednak czy lepszy będzie burmistrz "lelum polelum" i nic nie robiący? W Karinie na prawdę dużo się dzieje. Zaczynając od dróg a kończąc na Specjalnej Strefie Ekonomicznej, dzięki której napływają inwestycje, powstają nowe miejsca pracy a tym samym zmniejsza się bezrobocie. Możecie wierzyć, czy nie, ale Białogard nam tego zazdrości ;) zwłaszcza ludzie ubiegający się o pracę ;)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Mam wrażenie że jednak nie byłeś na tym samym spotkaniu co ja. Słyszałam wiele innych rzeczy, zwłaszcza dotyczących rozwoju strefy ekonomicznej i pozyskiwaniu nowych inwestorów, a tym samym tworzeniu nowych miejsc pracy, wspieraniu przedsiębiorczości i rzeczowej analizie finansowej inwestycji w nową halę, bo należałoby zastanowić się czy miasto stać na taki wydatek ze środków własnych. Najważniejsze nie jest utworzenie punktu informacyjnego przy UM ani położenie kładki - po co te złośliwości? O kładce wspomniał z sentymentem i wielu ludzi uśmiechnęło się na tę wieść. A punkt informacyjny byłby bardzo przydatny. Próbowałeś coś kiedyś załatwić w UM po 15, NIE? No nie dziwię się bo urząd jest już zamknięty. A dla wielu osób pracujących tak jak ja poza Karlinem wiąże się to z wcześniejszym zwalnianiem z pracy, a który pracodawca będzie to tolerował? Mam zasilić szeregi bezrobotnych karliniaków? Nie uśmiecha mi się.

#46 gocha

gocha

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 20:44:31

Master nie słyszałam, żeby pani Wach poparła Madejskiego.
Skąd ta pewność, że jej wyborcy głosowali przeciwko Miśce, może głosowali przeciwko Madejskiemu?

Idąc Twoim tokiem rozumowania gdyby zsumować głosy Wach i Miśki-Madejski przegra.

Pana Wapniarskiego pomijam w swojej wypowiedzi - mój słownik jest zbyt ubogi, aby opisać uczucia jakie względem niego żywię :D B) :D

#47 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 21:09:33

Mam wrażenie że jednak nie byłeś na tym samym spotkaniu co ja. Słyszałam wiele innych rzeczy, zwłaszcza dotyczących rozwoju strefy ekonomicznej i pozyskiwaniu nowych inwestorów, a tym samym tworzeniu nowych miejsc pracy, wspieraniu przedsiębiorczości i rzeczowej analizie finansowej inwestycji w nową halę, bo należałoby zastanowić się czy miasto stać na taki wydatek ze środków własnych.

Pewnie był na tym spotkaniu ale nie zrozumiał. Ci ludzie nie maja pojęcia od czego należałoby zacząć aby przyciągać inwestorów, nie wiedzą nic jak wspomagać przedsiębiorców a już zupełnie nie mają zielonego pojęcia co to jest model wspierania przedsiębiorstw, czy instrumenty finansowe do stymulacji rozwoju biznesu. Bo najbliższa instytucja która się tym zajmuje profesionalnie mieści sie w Białogardzie na ul.Kołobrzeskiej 58 i kieruje nią Robert Madejski :D
Przecież Wódz przyzwyczaił ich że jak brakuje, bierze się kredyt i pompuje się w jakieś pasywa zamiast w aktywa które mogłyby przynieść gminie korzyści. Gmina stoi na granicy utraty płynności finansowej a Waldo opowiada bajki o budowie megalomańskiej hali sportowej. Przecież to nie on będzie to spłacał latami tylko mieszkańcy. Tak jak obecnie mieszkańcy płacą kosmiczne pieniądze za wodę i ścieki a przecież podwyżki, te największe dopiero przed nimi <_<

#48 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 21:28:14

Mik zgadzam się z Tobą w 100% i z gochą także:)Pan Miśko nas najlepiej prezentuje,nie mydli i nie udaje, stawia sprawy jasno i rzeczowo....realnie patrzy na możliwości.....a zadłużenie każdy ma długi,prawda?Każdy cczłowiek chce miec jak najlepiej i bierze kredyty,tak trzeba też robić gdy się rządzi,by sie rozwijać ,a nie stac w miejscu.Te Gminy,które nie biorą ich to wlaśnie stoja od lat w miejscu jak zamurowane:)Nie życzę tego swojemu miasteczku i chyba nikt rozsądny tego nie chce.Pzdr.Miśko działaj dalej i realizuj swoje plany!!Moje dzieci cha tu żyć i chce by były dumne z Karlina.Kochamy Karlino tak jak Pan!!

Jeśli rzeczywiście by kochał Karlino, to nie chciałby mieszkać gdzie indziej, a już szczególnie w tak "słabo rozwiniętej i pozbawionej inwestycji" gminie, jaką jest Białogard. Zarządzanej przez "małych, pozbawionych wizji ludzi". Cóż, przynajmniej Pan Miśko może sobie spacerować po chodnikach w Redlinie, których w zdecydowanej większości brakuje w wioskach naszej gminy. I jak teraz brzmią słowa " Karlino i Gmina - tu jest nasz dom" ?

#49 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 21:34:10

Master nie słyszałam, żeby pani Wach poparła Madejskiego.
Skąd ta pewność, że jej wyborcy głosowali przeciwko Miśce, może głosowali przeciwko Madejskiemu?

Jestem daleki aby mówić komukolwiek na co i na kogo mają głosować a zwłaszcza wyborcą którzy głosowali na Panią Wach czy na Pana Wapniarskiego ale wydaje mi się że przede wszystkim oni głosowali na zmianę tego co u sterów za długo siedzi. (kurde zaczynam gadać jak Yoda :lol: )

Idąc Twoim tokiem rozumowania gdyby zsumować głosy Wach i Miśki-Madejski przegra.

Tak jak mi z sympatią bliżej do Pani Wach niż do Cara to myślę że tak samo jest z sympatią elektoratu Pani Wach ;)

Pana Wapniarskiego pomijam w swojej wypowiedzi - mój słownik jest zbyt ubogi, aby opisać uczucia jakie względem niego żywię :D B) :D

No rozumiem nie każdy jest tak przystojny jak ja B)

#50 kurulinka

kurulinka

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 21:49:09

master of puppets uwielbiam Twoją ironię i sarkazm. A ktoś kiedyś powiedział, że sarkazm jest najwyższą formą inteligencji. Ups (nie)zamierzony komplement!

#51 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 22:04:32

master of puppets uwielbiam Twoją ironię i sarkazm. A ktoś kiedyś powiedział, że sarkazm jest najwyższą formą inteligencji. Ups (nie)zamierzony komplement!

Czy ogląda nas jakis lekarz...... Kardiolog :blush:
Dołączona grafika
Pozdrawiam cieplo

#52 mors1968

mors1968

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 22:15:11

Po co ta hipokryzja Panie kolego? skoro Madej jest taki super to po co pisać ,ze Miśko jest "Be" , wygra lepszy i tyle..

moim zdaniem wygra Miśko niewielką ilością głosów......

ps. Madej wspiera przedsiębiorstwa ? które i w jaki sposób , praca za 800-1000 netto , to jest to .. hahaha
jakim managerem jest Madej ?? chyba w wiejskim GSie ....

co sie uparliście na to zadłużenie .. przecież pieniądze na ulicy nie leżą , nie ma niezadłużonych miast... środki nie rosną na drzewie , z czasem te inwestycje na pewno przyniosą miastu wymierne korzyści .. to nie ulega wątpliwości ,... życzę Wam wszystkim ,aby plany Miśki "wypaliły" ... jeszcze się zdziwicie.. mam nadzieje ,że i ja również...

Hipokryzja?,nie widzę jej Panie kolego,chcę zmian,niech Pan porozmawia ze społeczeństwem Karlina i gminy,ale na poziomie biedy,jak są traktowani,rozmawiał Pan kiedyś z plecami Pana Miśki,albo osoba starająca się o pracę słyszy od burmistrza odpowiedż "co Pan mi się tu chwali"gdy ta osoba próbuje wykorzystać więdzę nabytą na uczelni w staraniu się o etat,mogę wymieniać i wymieniać wiele przykładów,ale po co,Miśko to cham i gbur.Co do pensji 800-1000 netto,to nie Madejski ustalił najniższą krajową,a SEJM,krajem rządzi PO i jest żle,Miśko jest z PO,a co do planów Miśki,jakie plany?cztery kadencje jego rządów minęły i co?,no chyba ,że te plany to następne 48 miesięcy po 13000zł no to owszem!,ma facet plany!.Co ze społeczeństwem,Pan kolega nadmienił 800-1000 netto robol,a 13000 Miśko,u władzy jest partia Miśki,jak można tolerować takie rozbieżności, niech obniży sobie pensję.Miśko zrobił wiele w Karlinie,czyli dorobił siebie i wielu przy tym korycie.Najwyższy czas zmienić te układy,ale z korzyścią dla wszystkich mieszkańców miasta i gminy,a nie tylko dla wybranych przez Pana Miśko

#53 tresor

tresor

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 22:30:24

Kolegom wyżej gratuluje polemiki.....piekny język,taki swojski tresor.....widać inteligent z Ciebie.....słomiany.Valasiss działa w Inkubatorze i chyba nic dodać i nic ująć....Pzdr.

co sie kurna tak przejmujesz tym co ktoś pisze , słomiany to ty jesteś chłopku roztropku..

#54 tresor

tresor

Znajomy

• PipPip
  • 32 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 22:31:01

Hipokryzja?,nie widzę jej Panie kolego,chcę zmian,niech Pan porozmawia ze społeczeństwem Karlina i gminy,ale na poziomie biedy,jak są traktowani,rozmawiał Pan kiedyś z plecami Pana Miśki,albo osoba starająca się o pracę słyszy od burmistrza odpowiedż "co Pan mi się tu chwali"gdy ta osoba próbuje wykorzystać więdzę nabytą na uczelni w staraniu się o etat,mogę wymieniać i wymieniać wiele przykładów,ale po co,Miśko to cham i gbur.Co do pensji 800-1000 netto,to nie Madejski ustalił najniższą krajową,a SEJM,krajem rządzi PO i jest żle,Miśko jest z PO,a co do planów Miśki,jakie plany?cztery kadencje jego rządów minęły i co?,no chyba ,że te plany to następne 48 miesięcy po 13000zł no to owszem!,ma facet plany!.Co ze społeczeństwem,Pan kolega nadmienił 800-1000 netto robol,a 13000 Miśko,u władzy jest partia Miśki,jak można tolerować takie rozbieżności, niech obniży sobie pensję.Miśko zrobił wiele w Karlinie,czyli dorobił siebie i wielu przy tym korycie.Najwyższy czas zmienić te układy,ale z korzyścią dla wszystkich mieszkańców miasta i gminy,a nie tylko dla wybranych przez Pana Miśko

Wyliż mu jeszcze d*** skoro tak go uwielbiasz....

oczywiście ,ze jestem za obniżeniem pensji burmistrzów.. bo 13k to straszna przepaść i rozbój w biały dzień do pensji szaraków..

Użytkownik tresor edytował ten post 23 listopad 2010 - 22:32:41

#55 karliniak8

karliniak8

Znajomy

• PipPip
  • 26 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 22:44:23

oczywiście ,ze jestem za obniżeniem pensji burmistrzów.. bo 13k to straszna przepaść i rozbój w biały dzień do pensji szaraków..

Problem polega jednak nie na tym jakie są pensje burmistrzów, ale jaką pensję ma Miśko w stosunku do możliwości budżetowych i sytuacji finansowej gminy. Otóż z tego co słyszałem Pan jaśnie jeszcze panujący ma maksymalną z możliwych - przegłosowania tego zażądał od swoich radnych - i oczywiście przeszło. Czy tak powinno być? daję ku rozwadze.

#56 mors1968

mors1968

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 22:45:57

Jeśli rzeczywiście by kochał Karlino, to nie chciałby mieszkać gdzie indziej, a już szczególnie w tak "słabo rozwiniętej i pozbawionej inwestycji" gminie, jaką jest Białogard. Zarządzanej przez "małych, pozbawionych wizji ludzi". Cóż, przynajmniej Pan Miśko może sobie spacerować po chodnikach w Redlinie, których w zdecydowanej większości brakuje w wioskach naszej gminy. I jak teraz brzmią słowa " Karlino i Gmina - tu jest nasz dom" ?

Zgadzam się z Tobą karliniak8,ująłeś to dosadnie.

#57 mors1968

mors1968

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 22:57:08

Panie kolego z tym lizaniem to przesadziłeś,nerwy puszczają?,wyluzuj!

#58 antek klepka

antek klepka

Bywalec

• PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 23:06:32

master of puppets - widzę ,że masz jedyną słuszną racje , swoją niepodważalną , żadna polemika z tobą nie wchodzi w grę , tak czytam to wszystko i widzę ,że skoro masz receptę na wszystko , znasz cały budżet gminy , wiesz gdzie ,co i jak , kto co powiedział na korytarzu w urzędzie itd , itd.. to może ty powinieneś był kandydować na burmistrza?

oświeć nas ..

Użytkownik antek klepka edytował ten post 23 listopad 2010 - 23:07:30

#59 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 23:15:42

master of puppets - widzę ,że masz jedyną słuszną racje , swoją niepodważalną , żadna polemika z tobą nie wchodzi w grę , tak czytam to wszystko i widzę ,że skoro masz receptę na wszystko , znasz cały budżet gminy , wiesz gdzie ,co i jak , kto co powiedział na korytarzu w urzędzie itd , itd.. to może ty powinieneś był kandydować na burmistrza?

oświeć nas ..

Ja burmistrzem? A po co, żeby mi ktoś potem wyrzygiwał te marne 13 tysięcy miesięcznie! :lol: :blink:

#60 antek klepka

antek klepka

Bywalec

• PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 23 listopad 2010 - 23:38:13

Ja burmistrzem? A po co, żeby mi ktoś potem wyrzygiwał te marne 13 tysięcy miesięcznie! :lol: :blink:

być może , więc może przestań traktować wszystkich tu na forum za idiotów i nie wpajaj im swojej jedynej słusznej racji , bo rzygać się chce od tej twojej żałosnej polemiki... bla bla bla....

pewnie zaraz będzie jaki to ja jestem "be" i w ogóle... i na pewno jestem fanem miska..hahaha

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych