Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
262 odpowiedzi w tym temacie

#61 master of puppets

master of puppets

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 00:06:13

być może , więc może przestań traktować wszystkich tu na forum za idiotów i nie wpajaj im swojej jedynej słusznej racji , bo rzygać się chce od tej twojej żałosnej polemiki... bla bla bla....

pewnie zaraz będzie jaki to ja jestem "be" i w ogóle... i na pewno jestem fanem miska..hahaha

Na razie to nic ciekawego nie napisałeś to co mam ci odpowiedzieć? Przecież nie będziemy dyskutować tu o mnie :rolleyes:

#62 hubert

hubert

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 00:40:24

kto zna pana miske z dobrej strony chyba malo osob i tak jak na swoje mozliwosci to ma za duzo stanowisk w gminie
- prezio dorzecza parsety
- prezio wioski sos
-kochany wlodarz miasta ale przez swoich zaufanych urzednikow <duszom oddanych>
kto nie zalatwial sprawy u pana miski w urzedzie nie wie jak jest do konca i nie wie jaki on jest slodki ale to was leszcze moze nie potraktowal w sowoj arogancki sposob do urzednikow zwraca sie w sposob jesli myslicie logicznie to sami sobie odpowiedzcie kogo chcecie ja tam jak obderwuje i poatrze na propagadande przedwyborcza to mi sie troszke slabo robi ale pozdrawiam was wszystkich i zycze a bysmy obudzili sie w nowej bajce 6 grudnia albo w dalszym rozdziale pisanym przez pana miske i jego zaufanych pracownikow, kolegow po ukladach i przyjaciol od kieliszka macie wybor ja wiem ze to jest tylko propaganda ale siegnijcie na afery jakie sa w gminie karlino dlaczego wozimy smieci z karlina ponad 80 km od miasta kto za to zaplaci?? dlaczego wysypisko jest zamkniete jak mozna jeszcze wywozic odpady na krzywoploty dlaczego oszukuje sie ludzi z wiosek dajac im obiecanki i oklamujac dlaczego w gazecie pisza nie prawde o robotach zakonczonych kto zaplacil za polbruk kolo kosciola i za roboty i dalczego urzednik ktory zadluza gmnine badz swoj urzad nie ponosi odpowiedzialnosci karnej dlaczego rodzina nie jest najwarzniejsza a my gmina karlino czy to miasto i wsie jestesmy rodzina i powinnismy wiedziec co to jest prawda szczerosc uczciwosc i rownosc do kazdej osoby nie wazne czy to jest biedny czy bogaty czy ma wplywy czy nie ma wiec pozdrawiam wszystki i moje motto rodzina jest najwazniejsza

#63 Agi

Agi

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 01:33:51

gocha, piszesz: Jak nisko trzeba upaść żeby kwiatki ludziom po domach roznosić? Gocha, obrażasz ludzi, że głosują za kwiatki. Ja myślę, że ludzie wiedzą, co robią, szczególnie Ci, którzy idą "pod prąd"
piwko, piszesz: Facet niema znajomości i doświadczenia a w dzisiejszych czasach taki człowiek niema racji bytu. Wynika z tego, że burmistrzem powinno się być dożywotnio, bo jak inaczej zdobyć doświadczenie burmistrzowskie. Nielogiczny jesteś. I raczej nie znasz Madeja, bo akurat ma i znajomości, i doświadczenie w zarządzaniu.
tresor: powiedz kukiełko gdzie ja napisałem ,ze jakiś nędzny valasis to inkubator technologiczny..po chu..j piszesz te pierdoły? Tresor, nie piszesz tego wprost, ale insynuujesz, przynajmniej w dwóch postach.
piwko: A niby jak to Madejski pomaga karlińskim przedsiębiorcom?Kredyty?Nieosiągalne.Pomoc prawna?Nieosiągalna.Pomoc przy sporządzeniu biznes planu?Także nieosiągalna.Ale ...tzw. przedsiębiorcy z Białogardu mają wszystko. Nieprawda. Karliniacy korzystają z pomocy SISG, a to, że Karlino nie jest już w SISG, to "zasługa" wyłącznie Pana Miśki, bo nie potrafił dogadać się z innymi. A co do SISG, to Madej zaczynał od małego pomieszczonka w Karlinie, a po 10 latach zarządza SISGiem z dwoma inkubatorami. I to jest rozwój.

#64 changes

changes

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 08:19:26

kto zna pana miske z dobrej strony chyba malo osob i tak jak na swoje mozliwosci to ma za duzo stanowisk w gminie
- prezio wioski sos

jeszcze Prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej ;)

i nie tylko prezio wioski sos w Karlinie lecz ogólnie w Polsce - Prezesa Zarządu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce
Przewodniczący Miśko <KLIK>

Użytkownik changes edytował ten post 24 listopad 2010 - 08:24:17

#65 antek klepka

antek klepka

Bywalec

• PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 10:00:13

Na razie to nic ciekawego nie napisałeś to co mam ci odpowiedzieć? Przecież nie będziemy dyskutować tu o mnie :rolleyes:

no właśnie o tym piszę ...to o kim będziemy dyskutować to nie będziesz ustalał ty, załóż własne forum i zostań moderatorem , będziesz mógł ustalać własne zasady...

ty również nic ciekawego nie wnosisz do tematu... jedyne co potrafisz to krytykować innych ,no faktycznie inteligent z ciebie.... ale chyba spod budki z piwem.. zamiast co 3 minuty odświeżać stronę i czekać na posty innych osób wyjdź i zrób coś konstruktywnego zamiast ślęczeć przed komputerem 24h... założę się ,że na spotkaniu z Panem Madejskim nie odezwałeś się ani słowem ,a tu na forum zgrywasz wielkiego światłego "intelygenta" ... może się przedstaw , poznajmy wielkiego stratega Pana Madejskiego i człowieka , który ma wszech wielką wiedzę na każdy temat ; z chęcią się czegoś nauczymy od Ciebie..

albo może wyjdź na spacer i przejdź się do swojego wodza i opracuj tajny plan ratowania gminy , miasta , może opracuj budżet , bo widać masz habilitację z każdej dziedziny , a wszelka krytyka Pana Madejskiego to od razu riposta z twojej strony i próbowanie robienia z ludzi idiotów.... widać jak to z filmu : " twoja racja jest najtwojsza" .....

pozdrawiam kolegę

Użytkownik antek klepka edytował ten post 24 listopad 2010 - 10:01:46

#66 mors1968

mors1968

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 10:20:19

Pan Miśko wygra,bo jest mądry i inteligentny i z malej dziury jaką jest Karlino robi powoli piękne małe miasteczko........a najgorsze jest to,że taka kampania Pana RM niszczy dobre imie Pana Misko,bo RM tylko brudami walczy i rożami,a zero konkretów.Pomysły ściągnięte od Pana MIsko,bo część jest już w realizacji.Nasi mieszkańcy zaślepieni idą na niego bo róże dostali....co to jest?Mikołajki czy co?Potem na bank Wam nic nie da ,tylko kolce po rózach zostaną i miasto nie bedzie się już rozwijać jak teraz.Ludzie sami sobie zrobią na złość,bo tu mieszkamy,nie zrobia na złość Panu Miśko,bo on zawsze pracę znajdzie.Tylko my pod innymi rządami bedziemy uciekać z Karlina,bo nic się nie bedzie działo.I to jest przyszłość nasza??Pan RM ściagnie kolesi z Bialogardu i tyle.Nie wiem jaki nasi mieszkańcy tak mogą,nie widzą co zostało zrobione przez tyle lat przez BUrmistrza??Może niech się cofną wstecz i przypomną sobie jak było....z innych miasteczek nam zazdroszczą Gospodarza....on bynajmniej nie mydli oczu i róż nie rozdaje,desperaci tylko tak robią.

Pan Miśko,mądry,inteligentny?to bardzo poważne oskarżenie!!!

#67 mors1968

mors1968

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 10:39:45

Z takim patosem możesz pisać książki historyczne, niestety nijak mają się Twoje słowa do rzeczywistości.
Ja wiem dlaczego Madejski nie będzie siedział na swojej posadce. Wiesz dlaczego? Dlatego, że władza bardziej upaja niż pieniądze. Czy on przekonał mnie, że ma zdolności przywódcze-nie sądzę, czy jest dobrym mówcą-co za tym idzie będzie mnie godnie reprezentował poza moim miastem-nie sądzę, czy robi dobre pierwsze wrażenie-nawet drugiego dobrego nie robi. Ale chwileczkę....przyniósł mi kwiatka- i to ma mnie przekonać, że jest dobrym kandydatem-nie przekonało.
Miśko - mimo zapewne swoich niezliczonych wad - jest człowiekiem inteligentnym, posiada wiedzę odpowiednią do sprawowania urzędu burmistrza i ... dzięki Bogu nie mydlił mi oczu kwiatkiem.
Nie jestem "kolesiem" Miśki, nie jestem od niego w żaden sposób zależna, nic nie stracę jeżeli on nie będzie burmistrzem-po prostu trzeźwo oceniam sytuację czego i Państwu życzę.

Znam gościa,który posiada te cechy,o których napisałaś,ma zdolności przywódcze,upaja się władzą,a jakim mówcą jest!,ni mnie ni więcej,na fotel burmistrza Karlina, FIDEL CASTRO Z KUBY.Obecnie jego brat RAUL sprawuje władzę na kubie, FFFFFIDEL JEST DO WZIĘCIA!

#68 gocha

gocha

Znajomy

• PipPip
  • 25 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 10:57:26

Konstruktywna rozmowa to taka, w której każdy może wyrazić swoje zdanie nie będąc obrażanym. Podstawą takiej rozmowy są argumenty i znajomość tematu.

Życzę Wam wszystkim więcej kultury i szacunku do drugiego człowieka, zwłaszcza takiego, który ma inne poglądy na życie.

Pozdrawiam.

#69 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 11:37:30

Problem polega jednak nie na tym jakie są pensje burmistrzów, ale jaką pensję ma Miśko w stosunku do możliwości budżetowych i sytuacji finansowej gminy. Otóż z tego co słyszałem Pan jaśnie jeszcze panujący ma maksymalną z możliwych - przegłosowania tego zażądał od swoich radnych - i oczywiście przeszło. Czy tak powinno być? daję ku rozwadze.

Zapomniałeś dodać, że Miśko jest jeszcze: V-ce prezesem wiosek SOS, Przewodniczącym Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty, Rada Nadzorcza Regionalne Wodociągi i Kanalizacje, a nalepiej sam zobacz http://www.ktokogo.p...Waldemar_Mi

#70 mors1968

mors1968

Znajomy

• PipPip
  • 24 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 12:38:04

- prezio wioski sos
kto nie zalatwial sprawy u pana miski w urzedzie nie wie jak jest do konca i nie wie jaki on jest slodki ale to was leszcze moze nie potraktowal w sowoj arogancki sposob do urzednikow zwraca sie w sposob jesli myslicie logicznie to sami sobie odpowiedzcie kogo chcecie ja tam jak obderwuje i poatrze na propagadande przedwyborcza to mi sie troszke slabo robi ale pozdrawiam was wszystkich i zycze a bysmy obudzili sie w nowej bajce 6 grudnia albo w dalszym rozdziale pisanym przez pana miske i jego zaufanych pracownikow, kolegow po ukladach i przyjaciol od kieliszka macie wybor ja wiem ze to jest tylko propaganda ale siegnijcie na afery jakie sa w gminie karlino dlaczego wozimy smieci z karlina ponad 80 km od miasta kto za to zaplaci?? dlaczego wysypisko jest zamkniete jak mozna jeszcze wywozic odpady na krzywoploty dlaczego oszukuje sie ludzi z wiosek dajac im obiecanki i oklamujac dlaczego w gazecie pisza nie prawde o robotach zakonczonych kto zaplacil za polbruk kolo kosciola i za roboty i dalczego urzednik ktory zadluza gmnine badz swoj urzad nie ponosi odpowiedzialnosci karnej dlaczego rodzina nie jest najwarzniejsza a my gmina karlino czy to miasto i wsie jestesmy rodzina i powinnismy wiedziec co to jest prawda szczerosc uczciwosc i rownosc do kazdej osoby nie wazne czy to jest biedny czy bogaty czy ma wplywy czy nie ma wiec pozdrawiam wszystki i moje motto rodzina jest najwazniejsza

Myślisz realnie hubert,zgadzam się z tym co napisałeś.Najwyższy czas zmienić kolesiowe układy.Pozdrawiam

#71 Isana

Isana

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 12:59:02

Czytając te wszystkie komentarze a szczególnie jednego pana dochodze do wniosku ze czytanie i pisanie na takim forum jest bez sensu oczywiście każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie dotyczące obydwu kandydatów co widac czytając owe forum. Osobiście nie popieram zadnego kandydata ale patrząc na pana RM i dawanie kwiatków ludzią oczywiście tylo panią bo gdyby dawał paną to wyszedł by chyba na geja heh mniejsza w to ale opinie ludzi ktorzy piszą o spotkaniu z panem RM i mowia ze ciacho bylo pyszne a kwiatki piękne :P WTF??!! i co pozniej?? ciacha nie bedzie kwiatki zwiędną i tyl e z tego wszystkiego nie mowie ze obecny burmistrz powinien zmienic swoje postepowanie wobec ludzi i zaczac ich traktowac lepiej ale napewno wole Waldka od Madeja . Dowiedzialem sie od ludzi ktorzy byli w komisjach wyborczych na wioskach ze pozniej musieli wietrzyc lokale wyborcze ,ponieważ ludzie pana RM czyli pan z ubezpieczeń <no comment> :) woził pijaków do urn zeby głosowali a co dawał w zamian ?? Winko a jak ;p Nowe Karlino mowi pan RM ?? a powiedzcie mi co sie takiego zmieni nagle?? co takiego pan RM zrobi ze nagle bedzie nam sie żyło lepiej ?? Pieniądze z Uni są załatwione na wszystkie inwestycje do roku 2013 a do tego czasu nowych pieniedzy nie bedzie wiec pan RM siedział by na du*** za przeproszeniem i nie musiał by nic robic tylko pracowac na tym co Misko załatwił, mam nadzieje ze ludzie podejmą własciwą decyzje juz 5 grudnia pozdro 600;)

#72 changes

changes

Bywalec

• PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 13:19:42

Pieniądze z Uni są załatwione na wszystkie inwestycje do roku 2013 a do tego czasu nowych pieniedzy nie bedzie wiec pan RM siedział by na du*** za przeproszeniem i nie musiał by nic robic tylko pracowac na tym co Misko załatwił, mam nadzieje ze ludzie podejmą własciwą decyzje juz 5 grudnia pozdro 600;)

Po pierwsze ortografia... Jeśli już zabierasz głos na forum publicznym, postaraj się, aby ludzie którzy to czytają mieli do ciebie jakikolwiek szacunek w rozmowie. Pisząc niechlujnie wystawiasz świadectwo sobie.

Po drugie, pieniądze z UE to pryszcz, każde miasto, każda gmina pozyskuje fundusze, a co z pracą dla mieszkańców? W podstrefie Karlino KSSSE powstały zakłady, fakt... ale ilu pracowników tam jest/będzie zatrudnionych? Ilu z Karlina i Gminy Karlino?

R. Madejski ma tę przewagę że ma doświadczenie w prowadzeniu inwestycji mających na celu wspieranie przedsiębiorczości i zwiększanie liczby miejsc pracy... Wie co z czym się je...

#73 Agi

Agi

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 13:53:31

Isana, z tego, co piszesz, wynika, że wg Ciebie ci, którzy mają inne zdanie niż Ty, to pijacy i śmierdzą. Czytając Twój post dochodzę do wniosku, że z pewnością nie zgadzam się z Tobą też w wielu innych kwestiach, a nie jestem pijakiem i myję się, kosmetyki też nie są mi obce. W kwestiach merytorycznych mylisz zachowania z kampanii z programem, a to raczej niewybaczalne, jeśli chcesz się wypowiadać na temat.
Gocha: pewnie mam inne zdanie co do tego, kto byłby lepszym burmistrzem, ale mam dla Ciebie "duży szacun" za Twój ostatni post. Przykro, przeglądając fora internetowe, czuć się, jakby się pływało w szambie.

Użytkownik Agi edytował ten post 24 listopad 2010 - 14:29:54

#74 Isana

Isana

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 15:35:36

AGI nie zle mnie zrozumiałaś nie szufladkuje ludzie w taki sposób , nie oceniam ich po wyglądzie czy jak sie ubierają chodzi mi o to ze to byli ludzie pod wpływem alkoholu i nie chcem byc mało obiektywna ale raczej na 1 rzut oka rozpoznasz człowieka który jest trzeźwy niż za przeproszeniem mowią najprościej " menela od którego wali winem" a Pan ktorego nazwiska nie podam bo zaraz bd komentarze cały dzień przywoził takich ludzi pod lokale wyborcze i stał pod nimi czyli musi mu bardzo zależeć zeby jego pan i władca pan Robert został burmistrzem i widzę w tym nutę zdesperowania . Zgodze się z toba w twojej opinii na temat tego fora, masz racje szambo nic wiecej widać kto jest za kim smiech na sali.:) Panie Changes mam nadzieję ze nie popełniłem jak pan to powiedział błędów ortograficznych. Ostanie co chciałbym powiedzieć to panie master of puppets proszę pana o wyjście na dwór , wiem ze pogoda nie za dobra ale mógłby pan znalesc sobie inne zajęcie niż siedzenie na forum przez 24 h na dobe i odświżanie co 3 minuty chyba nie masz kolegów czy koleżanek i tylko to ci zostało hehe;p

#75 bravia55

bravia55

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 15:48:57

Po co ta hipokryzja Panie kolego? skoro Madej jest taki super to po co pisać ,ze Miśko jest "Be" , wygra lepszy i tyle..

moim zdaniem wygra Miśko niewielką ilością głosów......

ps. Madej wspiera przedsiębiorstwa ? które i w jaki sposób , praca za 800-1000 netto , to jest to .. hahaha
jakim managerem jest Madej ?? chyba w wiejskim GSie ....

co sie uparliście na to zadłużenie .. przecież pieniądze na ulicy nie leżą , nie ma niezadłużonych miast... środki nie rosną na drzewie , z czasem te inwestycje na pewno przyniosą miastu wymierne korzyści .. to nie ulega wątpliwości ,... życzę Wam wszystkim ,aby plany Miśki "wypaliły" ... jeszcze się zdziwicie.. mam nadzieje ,że i ja również...

#76 bravia55

bravia55

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 16:24:02

Czytam i czytam jaki Pan Madejski jest świetny, ale czy naprawdę tak jest...? Nie wiem czy mieszkańcy pamiętają, że pan Madejski jest(czy może teraz był)radnym powiatu białogardzkiego. I co p. Madejski, w związku z tym zrobił dla Karlina? W swoim programie wyborczym wpisał, iż wykona ścieżkę rowerową do Inkubatora w Białogardzie, ciekawe jakim sposobem wybuduje coś na terenie innej gminy????!!!! Z tego co mi wiadomo to granica naszej gminy od strony Białogardu kończy się na rzece, dalej to gmina Białogard. Właśnie będąc radnym miał okazję do zrealizowania tego pomysłu na szczeblu powiatowym, ale oczywiście brak efektu. A dlaczego jako mieszkaniec małego Karlina nie mogę mieć dostępu do pełnowymiarowej z pełnym zapleczem hali sportowej, a tylko korzystać z uczniowskiej sali sportowej gdzieś przy szkole, jaką ma w planach wybudować Pan Madejski? To ze jesteśmy mieszkańcami małej miejscowości nie znaczy, ze poziom naszego życia ma być ograniczony. Patrząc obiektywnie, na naszych kandydatów to jednak wybieram plany p. Miśki.

#77 mik

mik

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 17:16:19

Poziom tu niezły i teksty także,szczególnie fani RM sie denerwują i puszczają im nerwy......cóż wystawiają opinie sobie i kandydatowi....a przede wszystkim sobie samym i mieszkańcom Karlina,wiadomo nie wszystkim,bo jak widzimy na forum są tu także ludzie normalnie się wypowiadający.Na innych forach jakoś spokojnie tylko u nas jatka i to na tak niskim poziomie. Oczernianie i brudy to specjalność niektórych na forum.Błędy ortograficzne to nic w porównaniu do treści,nawet przy braku ortografów.Wstyd!! Jak ktoś obcy to poczyta to od razu ma już obraz Pana RM,a teksty od jego ludzi są obraźliwe i chamskie.Mam wrażenie ,ze niektórzy ripostują 24h na dobę,na każdy tekst popierający Pana Miśko.Może faktycznie czas na spacer koledzy od ripost.Oczywiście zaraz mi też dowalą....to tutaj już taka tradycja,hahah.Jest demokracja i każdy zagłosuje według swojego przekonania.....i oby na P.Miśko!!I te róże i inne gadżety przekupne nic tu nie pomogą!Poczekajmy do 05 grudnia i nie wyrokujmy....jak to się mawia milczenie jest zlotem. :lol:

#78 cia

cia

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 17:37:03

Jakie to inwestycje sa Pana Madejskiego?Jakoś nigdzie ich nie widać,chyba tylko inwestycje w siebie,hahahha.O winku też słyszałem,że dawał za głosy pijandurom i zawoził ich do urn....i taka to kampania Pana Madejskiego....po trupach,a do celu.Niekoniecznie uczciwie...jak widać.Pan Miśko jednak nie zniża się do takich ostatecznośći i manipulacji, bo to jest manipulacja ludźmi dając im wino i przekupstwo.I gadaj co chcesz,ja wiem swoje.Nie broń juz Madejskiego,bo szkoda Twojego wysiłku.Kampania ta i metody mówia same za siebie.Basta!!

#79 Peacemak

Peacemak

Znajomy

• PipPip
  • 35 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 20:03:09

Jakie to inwestycje sa Pana Madejskiego?Jakoś nigdzie ich nie widać,chyba tylko inwestycje w siebie,hahahha.O winku też słyszałem,że dawał za głosy pijandurom i zawoził ich do urn....i taka to kampania Pana Madejskiego....po trupach,a do celu.Niekoniecznie uczciwie...jak widać.Pan Miśko jednak nie zniża się do takich ostatecznośći i manipulacji, bo to jest manipulacja ludźmi dając im wino i przekupstwo.I gadaj co chcesz,ja wiem swoje.Nie broń juz Madejskiego,bo szkoda Twojego wysiłku.Kampania ta i metody mówia same za siebie.Basta!!

Z jednym się z Tobą zgodzę z tym, że nie widać inwestycji Pana Madejskiego i to fakt. A kolejnym stwierdzeniem dlaczego ich nie widać ? Jest bardzo łatwo odpowiedzieć mianowicie: Z własne kieszeni miał wykładać swoje pieniądze, a po drugie jeśli byś prześledził podział głosów i jaka była koalicja w Radzie Powiatu to byś takich rzeczy nie wypisywał. A odnośnie pijanych ludzi, których rzekomo dowożono na głosowanie, jeśli widziałeś to było zrobić kilka zdjęć i wysłać do gazety . Ludzie sami ocenią, który z kandydatów jest lepszy. Pozdrawiam.

#80 Agi

Agi

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 24 listopad 2010 - 21:47:25

Mik: nie wiem, jaka obłędna logika każe Ci tworzyć obraz kandydata, obojętnie którego, wg wpisów internautów? Bezsens, niech każdy odpowiada za to, co sam pisze. Co do Twoich uwag dot. forum, ja tam widzę szambo z wielu stron, nie z jednej. Piszesz o wypowiedziach innych, więc byłoby dobrze, gdybyś trochę poduczył się języka ojczystego. Gadżety nie mogą być przekupne, to cecha ludzi, gadżety, co najwyżej, mogą służyć do przekupstwa. O interpunkcji raczej nie słyszałeś, zdania mógłbyś budować logiczniej i spójniej. Literówek się nie czepiam.
Cia: jeśli nie widzisz inwestycji Madeja, to albo kłamiesz, albo jesteś niekompetentny. Madejski jakieś 10 lat temu zarządzał SISGiem w Karlinie, na Szczecińskiej, lokal miał kilka pokoików. Dzisiaj SISG ma 2 Inkubatory, jeden zobaczysz wjeżdżając do Białogardu, wpisz sobie w GoogleMap, jak nie wiesz gdzie to jest. Chyba, że Twój świat zamyka się w przysłowiowej "rodzinnej wiosce", a reszta, to już za daleko. Więc albo nie kłam, albo zamilcz, jeśli brak Ci kompetencji.
Co do głosowania za wino: facet, wiesz coś, zgłoś to prokuraturze. Namawianie do głosowania za korzyści materialne to przestępstwo. Bo stwierdzenie "o winku też słyszałem" jest brudną i chamską zagrywką z Twojej strony. Albo masz urojenia, albo wiedzę tajemną, albo, poprostu, chłopie pitolisz farmazony.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych