Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~hannna~

~hannna~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 18:24:24

Nad Polskim morzem nikt nie zabezpieczy słonecznej pogody !!!

#2 ~hannna~

~hannna~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2016 - 18:24:45

Nad Polskim morzem nikt nie zabezpieczy słonecznej pogody !!!

#3 ~peter~

~peter~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2017 - 06:56:19

a ja mam to gdzies i tak jade jak urlop to urlop

#4 mariola127

mariola127

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 14:52:59

Jak ktoś chce leżeć plackiem na plaży to rzeczywiście słabo. No ale urlop można też spędzać aktywnie :)

#5 anielka

anielka

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 01 październik 2017 - 14:43:10

W Polsce zaplanować urlop i trafić piękną pogodę to tak jak trafić 6 w totolotku.Mamy piękne morze ale tylko szczęściarze z niego korzystają. Pewniejsze są góry Tam każda pogoda jest dobra aby udać się na szlaki i podziwiać piękno naszych Tatr.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 22:39:09

dokładnie

#7 MrFox

MrFox

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 26 październik 2017 - 13:35:25

No w Polsce z pogodą jest jak jest, a już szczególnie w okresie jesieni, co widać doskonale po ostatnich dniach. Jeśli komuś nie przeszkadza chłód, to raczej o każdej porze roku wypocznie świetnie w Polsce, jednak jeśli liczy ktoś na naprawdę przyjemne temperatury, to lepiej zrobi, jeśli wybierze się gdzieś za granicę. Ja proponuję choćby Włochy, czy Hiszpanię, bo bilety pociągowe np. za pośrednictwem firmy EuroPodróże kupić można za stosunkowo fajne pieniądze, a sama podróż mija w przyjemnej atmosferze. Ja jeszcze w tym roku mam zamiar gdzieś się wybrać . Na pewno będą to Polskie góry, ale trochę ciepła też by się przydało. :)

#8 ~bakta~

~bakta~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 15:48:57

Od lat nie jeździmy w Polskę. Wolimy wakacje zagraniczne. Zawsze wybieramy miejsca, gdzie mamy super warunki pod dzieci i gwarantowaną pogodę. Rezerwujemy przez Travelplanet, a nie przez BP, bo tam mamy ubezpieczenie na wypadek bankructwa danego biura. Głównie sam szukam hoteli, ale korzystam również z rekomendacji Travelplanet. Rezerwacje na 2018 rok już mam zaklepane ;-) 

#9 ~Klara~

~Klara~
  • Goście

Napisano 24 maj 2018 - 15:37:45

Ja polecę Trójmiasto. Tylko tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy najlepsze imprezy w Sopocie. Spokojną Gdynię, która jest stworzona dla rodzin z dziećmi i Gdańsk idealny do zwiedzania, urocze zakątki i muzea oraz kawiarenki na starówce. Jakby ktoś szukał noclegu to TGD Property ma świetną ofertę apartamentów, można rezerwować na ich stronie: tgdproperty. pl/apartamenty/.

#10 ~Adambad~

~Adambad~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 17:38:56

hehe w Polsce to faktycznie jest mega roznie z tą pogodą ja jezdzę trzy razy do roku na wakacje, u nas wybieram akurat góry bo szukam ciszy i spokoju choć na przekór tego co zaraz napisze ponieważ staram się też ostatnio wybierać rejsy , w tym roku bedę z travelinc ktos coś jakieś doswiadczenia z nimi?

#11 ~Beatka~

~Beatka~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 11:56:04

W tamtym roku lato nas rozpieszczało to mam cichą nadzieję, że teraz będzie podobnie :3 Już zarezerwowałam wczasy w domu przy plaży w sarbinowie na pierwszą połowę lipca, teraz zostaje już tylko modlić się o dobrą pogodę :D

#12 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 14:54:12

Z tymi przewidywaniami to róznie bywa... My z mężem i dziecmi jeździmy co roku nad morze i czasem sie udaje z pogoda czasem nie :/ Na szczescie ostatnio pojechaliśmy do bardzo fajnego Hotelu Lubicz w Ustce. JEst tam basen, spa.. dzieciaki nawet w pochmurne dni sie nie nudziły a my z mężem sie zrelaksowaliśmy. Jedzenie również bardzo smaczne :) Jeśli nocleg w Ustce to tylko tam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych