Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~E23s~

~E23s~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2014 - 23:43:40

A czy kursu nie wykonuję przypadkiem PKS?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2014 - 23:55:08

Temat tylko dla zalogowanych.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 00:00:50

Temat tylko dla zalogowanych.

Do dlaczego piszesz nie zalogowany??

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 09:23:38

bo mnie to nie dotyczy - jestem ponad to

Spadaj do gimbusa to ja jestem ponad to

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 09:46:46

Łatwo rozszyfrować mocher 70 i niby ewka uaktywnili się trole będą teraz z niezarejestrowanych ników atakować, obrażać i frustrację przelewać, poradzimy sobie z nimi ok. 

#6 ~gość vel Gość~

~gość vel Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 09:48:45

kto sieje wiatr ten zbiera burzę

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 13:33:21

Posiał sobie wiatru zagonek,

ale susza przyszła nagle,

teraz burzę zbiera Trollek,

co nagle to po diable.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 13:39:26

co ty ? udajesz bronmusa, czy jak?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 13:58:19

Tak ostro popił wczoraj,

że całą noc spał w stodole,

na ciebie gościu już pora,

byś smażył się w smole.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 16:11:08

Te dzieci są pewnie tak daleko wysadzane od domu, bo nauczyciel wf skarży się, że nie chcą ćwiczyć. To niech sobie trochę pochodzą

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 17:00:14

„U dzieci nie ma jeszcze poczucia odpowiedzialności za siebie i za innych, kierują się one zakazami i nakazami ze strony dorosłych, których darzą zaufaniem. Stopniowo jednak - w miarę jak zaczynają pojmować zasady sprawiedliwości i obowiązku - wzrasta udział ich własnych decyzji o kierowaniu własnym postępowaniem (…). Pełne poczucie odpowiedzialności pojawia się w wieku młodzieńczym, stając się stopniowo podstawą do rozstrzygnięcia tak ważnych spraw życiowych jak wybór zawodu, wybór partnera życiowego, czy pełne ponoszenie odpowiedzialności za czyny własne i ich skutki”.  W perspektywie powyższych rozważań na temat odpowiedzialności w wychowaniu jawi się ona jako odpowiedzialność za osobę, którą wychowuję.

#12 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 17:06:49

„U dzieci nie ma jeszcze poczucia odpowiedzialności za siebie i za innych, kierują się one zakazami i nakazami ze strony dorosłych, których darzą zaufaniem. Stopniowo jednak - w miarę jak zaczynają pojmować zasady sprawiedliwości i obowiązku - wzrasta udział ich własnych decyzji o kierowaniu własnym postępowaniem (…). Pełne poczucie odpowiedzialności pojawia się w wieku młodzieńczym, stając się stopniowo podstawą do rozstrzygnięcia tak ważnych spraw życiowych jak wybór zawodu, wybór partnera życiowego, czy pełne ponoszenie odpowiedzialności za czyny własne i ich skutki”.  W perspektywie powyższych rozważań na temat odpowiedzialności w wychowaniu jawi się ona jako odpowiedzialność za osobę, którą wychowuję.

Co za deb***izm sklonowany z jakiegoś materiału daj coś od siebie plagiatorze

#13 ~mieszkanka gminy~

~mieszkanka gminy~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 17:23:13

Oby to coś dało. Mieszkam w Radomyślu. Jak córka chodziła do pierwszej klasy to walczyłam z nimi aby nie wysadzali dzieci na skrzyżowaniu do Przeradza lecz na przystanku z którego dzieci odbierane są rano, bez rezultatu. Usłyszałam tylko, że na krzyżówce jest bezpieczniej niż na przystanku. I sytuacja ma miejsce do tej pory. Na przystanek po szkole dowożone są tylko dzieci z zerówki.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 18:38:32

Nie warto czasu tracić i tak zaraz temat zostanie wykasowany bo Dziad 70  tu troli, szkoda czasu jak i tak zaraz wpisy znikną już zgłosiłem do moderatora i dzwoniłem.

#15 ~Grzmiaca~

~Grzmiaca~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 23:33:51

Tak serio to macie naj.... co nie ktorzy co glupoty pisza . Szkoda tych dzieciaczkow wiem jaki kawal maja a tu jeszcze jak zima mrozy beda powinny miec cos zeby do domu mialy dojazd a nie zeby na pieszo chodzic . Od tego sa autobusy . Dlaczego do lubogoszczy samej odwoza tez powinni zostawic przy glownej drodze tak jak tamttych to i tych . Ciekawe czy wy tak byscie chcieli chodzisz

#16 ~Szczecinek~

~Szczecinek~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 23:40:28

Te trollowate kundle, na okragło naćpane nawet nie "kumają", co piszą. Robią to aby zaistnieć i chwalić się przed im podobnymi swoją literacką weną. 

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 20:15:48

Nie rozumiem praktycznie tutaj niczego, wszyscy piszą o jakiś tam trollach ale sami nic mądrego nie potrafią napisać. Ciągle czytam tylko dziadek troll, kundle trollowate, klony ORMO itd. Proszę się zastanowić nad jednym, w jakim celu tutaj przebywacie przyjaciele i co nowego wnosicie w tym temacie?.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kurs

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych