Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Kierowca tira a kwarantanna

pandemia kwarantanna koronawirus koszalin zachodniopomorskie

2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Jesteś za (0 użytkowników oddało głos)

Legalizacja

1. Tak (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Mr.Ktos

Mr.Ktos

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 kwiecień 2020 - 21:06:41

WItam. Ciekawy temat. Dlaczego nikt nie sprawdza kierowców ciężarówek! Dziwi mnie to przeyjeżdża taki z Niemiec Belgii albo Holandii. Mieszkamy w małej miejscowości w woj. zachodniopomorskim. Co dwa tygodnie pan chodzi to do sklepu to tu to tam. Dlaczego..Może i jeździ w masce bądź rękawiczkach, ale czy taki kierowca nie ma kontaktu z np. magazynierami. Nie rozumiem tego. Oddaje dokumenty przecież na których może znaleźć się wirus przenosi go do kabiny i dalej... Dodam że ten kierowca od 6 tyg co dwa tygodnie zjeżdżał na weekend do domu i w poniedziałek dalej w trase. Czyli przyjeżdżał do Polski 3 razy z Niemiec. Dowiedziałem się że kierowcy tirów mają tylko sprawdzaną temperature to wszystko a i nie zawsze.. Co robić ?!

#2 ~wiocha szaleje~

~wiocha szaleje~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 06:58:54

a co to ten tir ?

#3 ~MrKtos~

~MrKtos~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 09:45:59

Ciezarowka ok chinsku pisze. Czy poziom Taoism inteligencji jest bliski zeru? Czy pytanie co to tir w tych czasach ja pisze o powaznej rzeczy I czekam na powazne odpowiedzi

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pandemia, kwarantanna, koronawirus, koszalin, zachodniopomorskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych