Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tutti

Tutti

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 16:27:39

Kogel-mogel jest jednym z moich ulubionych filmów. Mam nadzieję, że trzecia część będzie równie dobra jak dwie poprzednie. Z wielką chęcią wybrałabym się tam z mamą, która także jest wielką fanką tych filmów.

#2 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 16:47:14

Kogielbmogiel, Galimatias to jest to uwielbiam te dwa filmy, Losy Kasi byly niesamowite ...uwielbiam scenę gdzie Kasia uczy się jeździć, jak Pawełek otwiera winko i polewą sobie spodnie, jak Piotruś niszczy miśka. Wiele mogła bym mówić o tych filmach A ta piosenka ,,wśród dni tygodnia...uwielbiam. Na seans zabrała bym moja mamusie dlaczego ? Bo kobiety to rozumieją najbardziej

#3 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 16:56:41

Kogiel mogiel ,Galimatias uwielbiam te dwa filmy . Losy Kasi były super uwielbiam scenę jak Kasia jedzie samochodem ,jak Pawełek otwiera winko i się oblewa . Jak Piotruś niszczy miśka, A piosenka,,Wśród dni tygodnia.... mogła bym tak wiele pisać..Na seans zabrała bym moją mamusie dlaczego? Bo kobiety to rozumieją ...Pozdrawiam

#4 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 17:50:06

Razem z chłopakiem uwielbiamy oglądać polskie filmy! Nie raz oglądaliśmy kogel mogiel co było dla nas świetna rozrywka! Polskie komiedie to filmy na których śmiejemy się do łez wiec i na ten wybralibyśmy się razem.

#5 ~Dominika~

~Dominika~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 17:50:33

Razem z chłopakiem uwielbiamy oglądać polskie filmy! Nie raz oglądaliśmy kogel mogel co było dla nas świetna rozrywka! Polskie komiedie to filmy na których śmiejemy się do łez wiec i na ten wybralibyśmy się razem.

#6 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 21:18:46

Chciałabym zabrać na ten film swoją babcie❤️ Dzień babci zbliża się wielkimi krokami i byłby to wspaniały prezent dla mojej babci. Od dziecka oglądam z nią kogel-mogel czy galimatias czyli kogel-mogel.

#7 ~Krysia~

~Krysia~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 01:06:24

Chciałabym zabrać swoją chorą babcię. Pozostało jej nieiwle dni miesięcy życia. Byłby to idealny orezent dla niej, zwłaszcza, że film do kin wchodzi 25 stycznia, w jej urodziny. Babcia kocha te filmy, a ja się na nich wychowałam.

#8 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 01:47:20

Witam serdecznie A ja do kina na ten długo wyczekiwany film bardzo chętnie wysłał bym swoją narzeczoną i jej przyjaciółkę.
Dziewczyny ostatnio ciężko pracują i przydała by im się taka odskocznia.
Mam nadzieję że przy waszej pomocy uda mi się zorganizować im babski wypad :-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych