Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

klejenie buta - nieuznana reklamacja

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Testoviron

Testoviron

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 09 październik 2018 - 11:23:04

reklamacji mi nie uznali a but sie mi rozkleił a trzeba w czymś chodzic przecież. da się w domu jakoś na szybko posklejać samemu? jakiś dramat wielki to też nie jest.

#2 ~krezina~

~krezina~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 12:24:45

jak buty dobrze przygotować do klejenia? Nie wiem czy to wina jkiepkiego kleju bo kupiłakm jakiś tani w budowlanym czy źle je przygtowałam bo po tygodniu wszystko puściło :(

#3 ~oetadam~

~oetadam~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 15:47:02

Witam! Krezina, należy pamiętać aby przed klejeniem buta jego łączone części były czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Najlepiej oczyścić je środkiem na bazie alkoholu.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

#4 ~krezina~

~krezina~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 11:49:55

Witam! Krezina, należy pamiętać aby przed klejeniem buta jego łączone części były czyste, suche, bez tłuszczu i kurzu. Najlepiej oczyścić je środkiem na bazie alkoholu.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

czy może to być zwykły spirytus salicylowy? Dużo powinno się tego kleju nakładać?

#5 ~salva~

~salva~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:08:56

I jak długo takie miejsce klejenia może schnąć? Jak wieczorem skleję buty to rano mogę już w nich chodzić?

#6 ~poke~

~poke~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 10:40:18

A gdzie dostanę taki klej Tadam? Gdzie go szukać?

#7 ~pukukupu~

~pukukupu~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:11:04

Ja Tadam znalazłam u siebie w kiosku ruchu, patrzyłeś w takich miejscach?

#8 ~oetadam~

~oetadam~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 17:28:01

A gdzie dostanę taki klej Tadam? Gdzie go szukać?

Witam! Poke klej TADAM® znajdziesz m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Zamówić go możesz również online w sklepach internetowych z artykułami budowlanymi.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

#9 ~salva~

~salva~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 10:47:07

A jak można go przechowywać? Bo w sumie to jeszcze sporo mi go zostało.

#10 ~espana~

~espana~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 08:19:47

Można, ja swój trzymam już pół roku, szczelnie zamknięty, nic się nie dzieje, ciągle nadaje się do użytku.

#11 vi_em

vi_em

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 09:28:16

Skoro nie uznali reklamacji to moglas sie powolac na rzecznika praw konsumenta (czy jakos tak). 

#12 uleps89

uleps89

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 29 październik 2019 - 09:36:28

Nigdy nie zdarzyło mi się, zeby w sklepie stacjonarnym uznali reklamację … Dlatego przestałem już w nich kupować i przerzuciłem się na zakupy w internecie. Trafiłem na ogromny internetowy sklep, chyba największy w Polsce, 11teamsports, w którym zawsze znajduję czego potrzebuję, jest bardzi tanio, a co najważniejsze - nigdy buty stamtąd mi się jeszcze nie rozpadły :D

#13 ~Morela~

~Morela~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 18:42:35

reklamacji mi nie uznali a but sie mi rozkleił a trzeba w czymś chodzic przecież. da się w domu jakoś na szybko posklejać samemu? jakiś dramat wielki to też nie jest.

Ja bym się nie spieszyła z klejeniem tylko bym się odwoływała. W przypadku trudnych reklamacji warto udać się do rzeczoznawcy i ich opinię dołączyć do pisma. Polecam serdecznie, coś takiego znacznie ułatwia postępowanie.

#14 ~Grażynka~

~Grażynka~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 21:03:28

Ja bym się nie spieszyła z klejeniem tylko bym się odwoływała. W przypadku trudnych reklamacji warto udać się do rzeczoznawcy i ich opinię dołączyć do pisma. Polecam serdecznie, coś takiego znacznie ułatwia postępowanie.

Potwierdzam, lepiej spróbować z rzeczoznawcą, zawsze taka opinia może mieć pozytywny wpływ na rozpatrzenie sprawy, a jak pokleisz buty, to już pozamiatane.

#15 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 12:54:00

A polecacie kogoś? Bo tak w ciemno to strach, tyle się teraz słyszy o oszustwach w sieci..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych