Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~MARCEL~~

~~MARCEL~~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 15:30:12

nie ma takiej

#2 ~~Marcel~~

~~Marcel~~
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 17:56:42

dokladnie!

#3 ~NIkitaJG~

~NIkitaJG~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 22:43:56

Do Pana z 07:01. Zmień Pan partnerkę, bo to nie jest prawdziwa kobieta, a Pańska wypowiedź mocno mnie uraziła. Uznanie wszystkich kobiet za materialistki to skandal. Czy my kobiety mamy wyciągnąć "Wasze męskie" brudy? Bałaganiarstwo, despotyzm, seksoholizm, lenistwo, pijaństwo, również materializm, olewactwo, niewierność, fałsz,...wymieniać dalej Panie zadowalający się tylko wodą i chlebem? Kretynizm. Proszę mi wybaczyć nadmiar emocji, kij ma 2 końce, a skoro dałeś się nadmuchać w butelkę panience udającą namiastkę kobiety, to jest to powód do przemyślenia. Tego kwiata pół świata. Wedlug mnie kobieta idealna to taka, która potrafi zrozumieć potrzeby mężczyzny. Sukcesem jest, żeby on zrozumiał ją. Tyle na ten temat.

#4 ~NIkitaJG~

~NIkitaJG~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 23:08:03

Albo przeczytaj Pan dokładnie wypowiedź (apel?) "Pana" z 01:25. Jest wystosowany do mężczyzn właśnie i zawiera to wszystko, co kobiety chciałyby powiedzieć, a nie mogą. Gdybym trafiła na partnera o profilu "Pana", byłabym mu wierna do końca życia i zakochana do granic granic. Pozdrawiam i cieszę się niewyobrażalnie, że istnieją jednak Mężczyźni.

#5 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 04:02:57

Uzywajac slowa Kobieta, prosze uzywac rownorzednego Mezczyzna, a nie Facet.
Uzywanie slow: Mezczyzna i Baba - byloby nietaktowne.
Ku uwadze wszystkim :-)

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 10:23:42

Kobieta idealna,to cudza,albo sama !

#7 moloko

moloko

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 23 maj 2013 - 08:37:10

ciekawe dlaczego ja jako kobieta miałabym dążyć do ideału mężczyzny, a on sam to juz niekoniecznie :/

#8 ~polak~

~polak~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 09:10:42

Kobieta jeśli chce być przez mężczyzne traktowana na poważnie to musi być dziewica(musi się sama szanować). żaden poważny mężczyzna nie buduje stałego związku z kobietą która komuś już oddałą swoją godność i szacunek do siebie samej. Szczeże kobieta oprócz tego że wiadomo musi się jakoś prezentować to wskazane jest żeby smacznie jedzenie gotowała.

Prawda jest taka że jeżeli kobieta się szanuje(dziewica) i jest ładna,zadbana i umie troche smacznych rzeczy ugotować to z łatwością doszkoli się w kuchni :) Taka kobieta to skarb.

#9 ~kontroler~

~kontroler~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2013 - 09:45:01

to chyba 12 letnia , bo reszta juz ruszana .

#10 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2014 - 00:18:17

Kobieta jeśli chce być przez mężczyzne traktowana na poważnie to musi być dziewica(musi się sama szanować). żaden poważny mężczyzna nie buduje stałego związku z kobietą która komuś już oddałą swoją godność i szacunek do siebie samej. Szczeże kobieta oprócz tego że wiadomo musi się jakoś prezentować to wskazane jest żeby smacznie jedzenie gotowała.

Prawda jest taka że jeżeli kobieta się szanuje(dziewica) i jest ładna,zadbana i umie troche smacznych rzeczy ugotować to z łatwością doszkoli się w kuchni :) Taka kobieta to skarb.

No pewnie,że taka kobieta to skarb,ale czy skarb będzie chciał ruszanego mężczyznę,który z niejednego pieca chleb jadł? Zabrzmiało to szowinistycznie,kobieta cnotka a facet to już jak tam wyjdzie...o nie panowie,wy też zacznijcie się szanować a i ze względu na brak możliwości zapewnienia życia z jednej pensji nie zapominajcie dzielić obowiązków domowych po równo bo na kobiety zarzucacie zbyt dużo zadań  a to prowadzi do frustracji i niezadowolenia z życia...

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2014 - 15:37:43

W badaniach (poważniejszych od tych bzdur) wyszło, że mężczyźni lubią brunetki - blondynki wyglądają wg. większości na mniej inteligentne.

#12 ~rozbawiona_ona~

~rozbawiona_ona~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 20:19:42

Pozostawic materializm? W przypadku kobiet to awykonalne. Za co kupia szmaty i malowidla, w jaki sposob pochwala sie wielkim mieszkaniem i urlopem nad morzem srodziemnym? Kobiety uwielbiaja sex i pieniadze.

hahahaha:) Uwielbiam Twoją wypowiedź :) Rozbawiłeś mnie do łez:D Nie każda:) 

Pozdrawiam Kasia:)

#13 ~Nulka~

~Nulka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 00:41:21

nie ma takiej

Ja jestem, ale nie ten region PL :)

#14 ~Bibi~

~Bibi~
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 10:15:06

A ja uważam, że dla każdego faceta ideałem jest jego ukochana ;)

#15 ~miorola~

~miorola~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 10:55:50

Ka lubię udawać orgazm bo on jest chojny wtedy.Nie musi i tym wiedziec.Taki glupi,że

#16 ~gohasofa~

~gohasofa~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 10:58:22

Zyje z deb***em bo nie mam wyjscia poki forsy nie zdobede od niego.Nie musi wiedziec,ze kopne go.Niech wraca za kraty deb***

#17 ~mój kij ma jeden koniec~

~mój kij ma jeden koniec~
  • Goście

Napisano 28 maj 2016 - 13:02:34

Do Pana z 07:01. Zmień Pan partnerkę, bo to nie jest prawdziwa kobieta, a Pańska wypowiedź mocno mnie uraziła. Uznanie wszystkich kobiet za materialistki to skandal. Czy my kobiety mamy wyciągnąć "Wasze męskie" brudy? Bałaganiarstwo, despotyzm, seksoholizm, lenistwo, pijaństwo, również materializm, olewactwo, niewierność, fałsz,...wymieniać dalej Panie zadowalający się tylko wodą i chlebem? Kretynizm. Proszę mi wybaczyć nadmiar emocji, kij ma 2 końce, a skoro dałeś się nadmuchać w butelkę panience udającą namiastkę kobiety, to jest to powód do przemyślenia. Tego kwiata pół świata. Wedlug mnie kobieta idealna to taka, która potrafi zrozumieć potrzeby mężczyzny. Sukcesem jest, żeby on zrozumiał ją. Tyle na ten temat.

Zgadzam sie !!!!!

Nie wszystkie to materialistki ,

ale tylko 98 procent .

#18 ~ruda23~

~ruda23~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 21:34:30

A ja powiem tak. Zawsze bardzo o siebie dbalam ale teraz ciezko pracuje co skutkuje jedzeniem byle czego i w pospiechu. Jestem wysoka, mam nogi do nieba, duze cycki aaaale... zaczynaja pokazywac sie boczki:-/. Problenem moim jest zla dieta ( ktora ciezko mi zmienic w mojej pracy bo nie na czasu o tym nawet myslec) no i coz... gdy wracam z pracy po moich latanych 15h. Mam ochote na piwko( ktore lubie) i cos slodkiego byle szybko poczuc sytosc. Pytanie jak wybrnac z takiego trybu zycia?

#19 ~ruda23~

~ruda23~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 21:46:32

Ja pier..... Ludzie ku....a! Spojrzcie na siebie! Za robote byscie sie wzieli a nie za szukanie idealow czy dziewic albo materialistek. A nawiasem do frajera od materialistek, jak Cie byla na kase wyciupciala to nim wepchasz w d*** lasce kase w postaci prezentow naucz sie kobiety poznawac a nie byle larwie pod stopy kladziesz caly swiat w postaci " czegos". Kupa deb***i nie facetow!

#20 ~ssssss~

~ssssss~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:43:33

WonderLover com .... Zajrzyj, Sprawdź :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych