Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kolejny sklep z chińskimi rupieciami

świdwin świdwin sklep ul drawska

122 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 19:37:04

Chiński market jeden wielki szajs .Państwo zamiast wspierać polskich przedsiębiorców młodzież daje zarabiać chinczykom którzy nabijają sobie kieszenie.Ja zostaje przy swoich sprawdzonych świdwinskich sklepach ważna jest jakość a nie ilość !!!!!!

#22 ~lesiu~

~lesiu~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 19:52:34

Po pierwsze jesli piszesz po niemiecku to pisz poprawnie "Scheiße"
po drugie sam sobie jestes winny , jesli kupujesz w tym sklepie .

#23 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 20:26:59

Szału nie ma, towary z najniższej chińskiej półki i nie ma ładnych rzeczy :(

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 22:21:32

Przy Drawskiej.

...ale Ty tępa jesteś. Już Ci pisałem nie raz, że obie wersje są prawidłowe:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=8647
Jak już taka skrupulatna jesteś to powinnaś napisać przed słowem "Drawskiej" przynajmniej skrót "ul", bo w innym przypadku powinnaś napisać "drawskiej" z małej litery...

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 14:14:23

Ja się podpisuję pod poprzedniczką! Nie będę inwestować kasy w chińską produkcję gdy u nas w kraju bezrobocie. Trzeba wspierać polską gospodarkę, polskie firmy, i miejscowy handel. Kiedy wreszcie się tego nauczymy??? Wolę kupić mniej, ale dobrej polskiej produkcji niż szajs z Chin. Dlatego nasza gospodarka leży a Chiny nagle wielka światowa potęga gospodarcza. Szczerze, to mam tego dosyć! I takie jest moje zdanie, czy to się podoba czy nie. I myślę, że ktoś gdzieś w rządzie wziął wielką łapówkę za pozwolenie na to, żeby zalać nasz rynek ich badziewnymi produktami. A Polskie firmy upadają... Jesli się to nie zmieni-to nie ma dla nas ratunku. Zrozumcie to wreszcie. Dlatego moja noga tam nie postanie i nie wydam nawet złotówki na chiński szajs. Wspierajmy naszą gospodarkę i nasze miejscowe firmy- wtedy wszystkim będzie żyło sie lepiej!

#26 ~wiocha siara~

~wiocha siara~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 14:26:30

Dlaczego piszesz dwa razy "szajs" ?
Pisz po polsku co masz na mysli .

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 15:53:40

Ah widzę, że nie dotarło to co najwazniejsze w tym co napisałam. Chcesz się bawić w synonimy????
A jaki znajdziesz synonim na : " umowy śmieciowe"???
Przecież w większości na takich pracujemy, prawda??? A to właśnie dlatego, że polskiego pracodawcy nie stać na zatrudnienie pracowników na umowę o pracę , bo koszt jest ogromny. Ale w Chinach koszt zatrudnienia pracownika to przysłowiowa " miska ryżu"...
Dociera, czy jescze nie????? Każdy robi jak uważa, ja natomiast nię będę przykładac ręki do upadku naszego kraju. Im więcej z Was to zrozumie, tym lepiej!

#28 ~robocop~

~robocop~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 16:13:48

ludzie nie dajmy sie zwarjowac omijajmy ten ''market'' i popierajmy swoich

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 16:54:40

Sami jesteście rupiecie. Chińczycy mają bardzo fajny towar.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 17:21:06

Pewnie że fajny ubrania do pierwszego prania a zabawki dla dzieci są tak tokstyczne że aż strach dawać je dziecią.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 18:08:07

Ja jednak będę omijać z daleka, uważam że komentarze wyżej mają sens.

#32 ~listonoszka~

~listonoszka~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 18:10:42

Wspierajcie polskie wyroby , wtedy bedzie wszystkim lepiej .
Teraz pozytek ma tylko sklepowy .

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 18:12:49

Przynajmniej chinole są pracowici i pracą sie dorabiają, nie jak polaczki tylka patrzą jak coś ukraść.

#34 ~bolo~

~bolo~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 19:17:08

a u nas w kraju po ile godzin trzeba pracowac zeby zarobic jakies godne pieniadze nie 60, a kto sie dorabia pracownik fizyczny???

#35 ~khalan~

~khalan~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 09:23:46

Polak wstaje rano,włącza japońskie radio, zakłada amerykańskie spodnie,wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki,po czym z holenderskiej lodówki, wyciąga niemiecki piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy w Anglii, po czym siada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupełnieniu lodówki o hiszpańskie owoce,belgijski ser i greckie wino,wraca do domu i gotuje na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie i ........ W POLSKIEJ GAZECIE SZUKA OFERT PRACY , a tam ofert pracy brak.....

#36 ~polski chinczyk~

~polski chinczyk~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 09:54:40

Sami do tego doprowadzil !!!
Na koncu zostana ziemniaki i kapusta .
Reszta bedzie importowana bo przeciez tu kazdy tylko handelkiem sie zajmuje .
Kupujcie dalej zagraniczne ( bo tansze ) produkty to zobaczymy jak dlugo jeszcze wytrzymacie .
Tylko unijne dotacje wam w glowie .
DRUGA GRECJA !

#37 ~Pam~

~Pam~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 10:04:29

Racja , tylko ważne jakim "handelkiem"- jeśli chińskim, to ja dziękuję, jeśli produkcji polskiej- ok. trzeba czytać metki, i patrzeć co się kupuje.Pamiętajcie, ze to właśnie sektor małych i średnich firm w Polsce płaci ZUS i podatki. Nie Chińczyk....
Racja, sami do tego doprowadzili, ale kto???? My??? Przeciętny mieszkaniec Świdwina???? Nie ma co zwalać winy na nieokreślonego " kogoś". Czytajcie ze zrozumieniem to co napisane wyżej- chyba więcej nie trzeba ...
Dlatego: wspierajmy miejscowych producentów, handlarzy ( polskim towarem) , sklepikarzy czy kogo tam jeszcze chcecie. To właśnie te firmy dają pracę, płacą ZUS i podatki. A co do porównań, że my tak ciężko pracujemy.... Nie przesadzajcie. Jesteśmy na czele listy krajów UE, które maja najwięcej dni wolnych od pracy w roku .... Każdy bezrobotny zarejestrowany w PUP ma ubezpieczenie zdrowotne itd. Zamiast rozkładać ręce i żalić się nad sobą , jakie to straszne warunki pracy macie w kraju, zmieńcie swój światopogląd na te sprawy. Zacznijmy zmieniać od siebie....

#38 ~POLACZEK~

~POLACZEK~
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 17:48:01

ci chinole to już niedługo przejmą cały rynek a my biedni Polacy będziemy u nich pracować ale niestety sami do tego doprowadzimy jeżeli będziemy kupować ich chińskie badziewie.

#39 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 09:56:30

chinole otwożyli ten market

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 11:17:28

Co wy o tym sądzicie ?

Gówno sądzimy!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: świdwin, świdwin, sklep, ul, drawska

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych