Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Driver~

~Driver~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 17:15:34

Niedawno pisałem, że na tym skrzyżowaniu jak i Zwycięstwa - IV Marca to jest nagminne. Policjo koszalińska to są miejsca gdzie jest żniwo mandatowe bo przez idiotów cierpią normalni.

#2 ~grzech,uuu~

~grzech,uuu~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 20:32:24

"...i uderzył w prawidłowo jadącego kierowcę forda focus" 

Takie pytanko: za co go uderzył? Bo prawidłowo jechał, i pewnie denerował innych uczestników ruch drogowego?

#3 ~ABC~

~ABC~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 11:31:10

Nie wiem skąd te informacje ale po pierwsze kolizja była na Orląt Lwowskich/ Sawickiej, a po drugie kierowały oboma samochodami kobiety, więc kierowca wymusiła pierwszeństwo,nie wymusił,widziałem na własne oczy, ponieważ mieszkam obok. Nie pierwszy zresztą raz kierowcy wyjeżdżając Z H. Sawickiej wymuszają pierwszeństwo, w godz. szczytu wyjazd z tej ulicy graniczy z cudem.

#4 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 19:00:58

Ja od niedawna mieszkam w Koszalinie i powiem, że jak zacząłem tu jeździć samochodem to byłem mocno zaskoczony, ponieważ ruch samochodów jest tu zorganizowany jak w latach 90. Sygnalizacje świetlne z ruchem kolizyjnym, bez "strzałek". Na takim skrzyżowaniu w lewo skręcą 3 samochody na jedną zmianę świateł. Na Traugutta, Zwycięstwa i innych ulicach wysepki dla pieszych jak na wsi ale bez tych wysepek przejście przez te ulice graniczyłoby z cudem, ponieważ poziom wychowania kierowców pozostawia wiele do życzenia. Podobnie włączenie się do ruchu, zwłaszcza w lewą stronę - praktycznie niemożliwe w godzinach szczytu. To jest miasto w którym skręca się tylko w prawą stronę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Kolizja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych