Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kominki ,czy warto z żar-wik ?

kominek kominki żar wik

61 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~JOANNA~

~JOANNA~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 13:27:43

DOPIERO DZISIAJ WPADŁAM NA PANA PYTANIE.

JA JESTEM ZADOWOLONA-MAM KOMINEK NA PELET. REWELACJA.POLECAM. FIRMA MA DOBRY SPRZĘT. GODNI POLECENIA

#22 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 23:04:23

hmmmmmmmm

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 09:22:48

Robią dobrze i z tego co wiem to wynalazków nie sprzedają

#24 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 09:32:04

jak chcesz kupić tanio to do castoramy a jak chcesz kupic cos dobrego to śmiało możesz do nich jechać

#25 ~P.Maria~

~P.Maria~
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 11:09:08

witam..

każdy pisze i reklamuje swoich... wiadomo...

ja polecam p.Marcina,na koszalińskim rynku jest cod 15 lat..czyli znacznie dłużej niż cała reszta...robił w naszym domu kominek..działa od 12 lat,polecam go wszystkim znajomym czy nowo poznanym osobom,które chcą robić kominek....naprawdę godna polecenia osoba,konkretna rzetelna,bez kombinowania,i ma przystępne ceny....i potrafi z kominka stworzyć arcydzieło,,,a nie tak jak pozostali na standardowo.....naprawde polecam....

Dla zainteresowanych podaje nr.508-442-975

#26 mariamiesz

mariamiesz

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 lipiec 2013 - 10:10:51

Moim zdaniem najlepszy wybór jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to kominki z firmy kratki

#27 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 12:36:16

Mam kominek juz 3 lata montowany przez Żar-wir, co do jego działania to nie mam zarzutu. Tylko mąż ustalał z właścicielem cenę, ja pojechałam płacic a tu niespodzianka cena nagle wzrosła. Niby to za kawałek marmuru, który został zainstalowany z inwencji własnej Żar-wiru, a mnie do niczego nie pasował i kazałam zdemontować, bo z kolei ja byłam już przy ustaleniach co do montażu. No ale to nie ja naciągnęłam go na stratę materiału (jak usłyszałam). Oczywiście potem teksty,ze to i tak liczy nam bez faktury itp. Pozostał mi niesmak i na drugi raz nie wybiore tej firmy. Bo i tak poczatek rozmów co do ceny był wysoki, a na koniec stał sie jeszcze wyzszy plus nieszczesny marmur....

#28 Korek1

Korek1

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 16 lipiec 2013 - 11:08:46

Osobiście miałem doczynienia z firma Żar-Wik i troche przepłaciłem bo pózniej znalazłem inne kominki i piece wolno stojące i się nie zawiodłem, czyli mam za swoje. To uczy na przyszłość.

#29 ~wojtek~

~wojtek~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2013 - 11:04:24

Więdzą co robią i dają gwarancję , ceny jak policzyśz wszystko i poruwnasz z innymi to wychodzi dobrze .

Ja polecam

#30 Irmeger15

Irmeger15

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 16 wrzesień 2013 - 12:48:25

Ja mam kominek firmy "jotul", którą bardzo sobie chwale. W sumie w ciągu 10 lat montowałem go już z 3 razy. [ u siebie, u rodziców i u wujka ]

Naprawde jestem bardzo zadowolony.

#31 ~limidee~

~limidee~
  • Goście

Napisano 18 maj 2014 - 13:01:58

Polecam . Naprawdę fachowe podejście. Cena do negocjacji więc nie trzeba sie przerażać pierwszą propozycją ;) Co do dbałości o szczegóły wizualne to zależy kto ma jakie wymagania, ja jestem pedantyczna (żeby nie powiedzieć upierdliwa) i zar-wik dostosował się do mojej pedantyczności :) , spełnił na plus moje wszystkie drobiazgowe wymagania . W efekcie mamy piękny i funkcjonalny kominek dokładnie taki jaki sobie z mężem wymarzyliśmy. Zaznaczę jeszcze że wykonanie tego kominka w danym usytuowaniu było dla innych pobliskich firm zbyt skomplikowane :)

Z czystym sumieniem kominek był wart swoich pieniędzy a i ceny po negocjacjach standardowe jak wszędzie (dość dokładnie  zorientowaliśmy się w tej kwestii) .

#32 ~NaszPerPan~

~NaszPerPan~
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 21:37:04

Znam Żar-wik z jak najlepszej strony, nie wiem czy jest ktoś bardziej fachowy w Koszalinie. Nie handlują taniochą nieznanego pochodzenia, tylko porządne firmy, usługa też bez zarzutu - montowali mi kominek wodny firmy LAVA. Ceny - raczej górne strefy stanów średnich ale jak ktoś chce dobry i tani kominek to musi kupić dwa. Ja wolę jeden, wystarczy mi ten dobry ;)

#33 ~marek.L~

~marek.L~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 10:00:27

Bardzo rozsądne ceny w przypadku naprawdę markowych kominków mają na stronie sklep.remonty-raczynski.pl. W ofercie jest Tarnava, Maxfam, Byrski, Kobok...no ogólnie jest z czego wybierać. Do tego można też zlecić im montaż.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 12:52:03

Na necie znajdziesz dużo lepsze propozycje cenowe, a i dobrych fachowców nie brakuje. Zadaj pytanie na znanym forum budowlanym z okolic Koszalina.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 14:09:15

Niestety jestem Tą firma mocno zawiedziony , chciałem wydać nie małą sumę a nie potrafili zrobic prostej ofert !!!
żenada ....

#36 ~iza~

~iza~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2015 - 21:23:46

wszyscy piszą albo w necie taniej albo zadowoleni ciekawe

#37 ~PiotrK~

~PiotrK~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 12:42:00

Skorzystałem z linka wykonawcy którego polecacie alternatywnie i mogę tylko polecać innym. Bardzo rzetelny rzemieślnik. Nawet przeróbki i naprawy marmuru zrobił na miejscu 

#38 ~Koko~

~Koko~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 17:00:59

Najlepsze kominki sa z glinki

#39 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 17:24:38

Każda firma ma swoje plusy i minusy...

#40 ~Antoni~

~Antoni~