Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

kominki ,czy warto z żar-wik ?

kominek kominki żar wik

61 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Kađka~

~Kađka~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 07:57:32

Widzę, że formy Tempero już nie ma. Kogo polecacie [prócz Żar Wika?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 08:05:39

Zajrzyj do koszalińskiego producenta KOMBET, przy ul. Szczecińskiej, za torami linii na Kołobrzeg należy skręcić na lewo w drogę asfaltową.Mają tam dla klientów na miejscu biuro sprzedaży z ekspozycją. Produkują tradycyjne kominki.

#43 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2016 - 21:40:17

KOMBET to producent wkładów, a kto poleci fachowca, który podłączy wkład do komina i zrobi zgodnie ze sztuką zabudowę, nie obdzierając przy tym ze skóry?

#44 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 07:33:28

Witam!

Kominki drogie, ale takie są ceny producentów. W promieniu 200 km to jedyna firma , która udzieliła dobrego rabatu na kominek ( nie są pazerni). Znają się na swojej pracy.

Bezczelnością jest pisanie "drogo", "wysoka cena", ponieważ nie można porównywać pana z polecenia do firmy. Dlaczego nikt nie podaje w swoich opiniach nazw firm profesjonalnych? Czy pan z polecenia zatrudnia legalnie pracowników, opłaca zusy, posiada salon ( do którego chętnie chodzimy obejrzeć produkty), płaci podatek od nieruchomości czy też czynsz.

Pozdrawiam wszystkich logicznie myślących.

#45 ~komin~

~komin~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 07:39:29

ja obdzieram ze skóry cyklicznie , za darmo

#46 ~Juzek~

~Juzek~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 11:31:27

Firma dział prawidłowo , jestem zadowolony z wykonania i ceny

#47 ~Swetru~

~Swetru~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 20:48:16

Żar-wał sam wypisuje o sobie pozytywne opinie.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 10:14:16

Trochę było przepychanki, ale było warto, działa do dziś. Serwis też jest ok.

#49 ~lacyt~

~lacyt~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 20:59:03

Jak najbardziej żar Wiki, szczególnie na fuchę po
godzinach pracy.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2016 - 15:02:41

Kominek proponuje kupić w Kombecie - fajne rabaty i dobre kominki. Montaż p. Marcin - świetny fachowiec 508 442 975

#51 Geniusza

Geniusza

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 17:19:17

Kurczę, szukałam opinii na temat firm produkujących kominki, a w przypadku Żar-Wika były i negatywne i pozytywne i postanowiłam jednak sprobować na własnej skórze jak to wyjdzie - nie jestem jednak do końca zadowolona. Jak na taką cenę spodziewałam się lepszej jakości, a tu już widzę jakieś zarysowania na drzwiczkach :/

#52 Koszalinianka85

Koszalinianka85

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2018 - 17:32:59

Czy można gdzieś w Koszalinie kupić piece typu "kozy"? Z usług Żar-Wika strach korzystać, a Kombet nie ma nic ciekawego w swojej ofercie...

#53 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 09:16:00

Czy można gdzieś w Koszalinie kupić piece typu "kozy"? Z usług Żar-Wika strach korzystać, a Kombet nie ma nic ciekawego w swojej ofercie...

Manufaktura kominków to nowy salon na Szczecińskiej, w którym mają np. piece Jotula. Możesz tam zobaczyć

#54 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2018 - 11:54:17

Na szczecińskiej koło stacji paliw jest nowo otwarty salon. :)

#55 ~Patryk Dobrzański~

~Patryk Dobrzański~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 10:04:16

Ja polecam Manufakturę Kominków. Byliśmy z żoną już prawie zdecydowani na wkład kominkowy, ale koniec końców wybór padł na kozę Jotula (i nie żałujemy). Szybko zamontowana i nie trzeba było użerać się z zabudową. Dobrze czasem posłuchać mądrzejszych, a taka fachowa obsługa w sklepie rzadko się zdarza.

#56 ~Patryk Dobrzański~

~Patryk Dobrzański~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 10:04:30

Ja polecam Manufakturę Kominków. Byliśmy z żoną już prawie zdecydowani na wkład kominkowy, ale koniec końców wybór padł na kozę Jotula (i nie żałujemy). Szybko zamontowana i nie trzeba było użerać się z zabudową. Dobrze czasem posłuchać mądrzejszych, a taka fachowa obsługa w sklepie rzadko się zdarza.

#57 ~Michał Pawlasiuk~

~Michał Pawlasiuk~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2019 - 07:27:55

Polecam Manufakturę Kominków. Przyjemna obsługa, wysokiej jakości kominki. Co Jotul to Jotul. Dobry kominek i do tego jest też długa gwarancja.

#58 ~tomczak82~

~tomczak82~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 07:53:18

Ja również polecam Manufakturę Kominków. Różne kominki, dla każdego się coś znajdzie w przystępnych cenach 

#59 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 12:40:43

Propozycje od manufaktura-kominkow.pl powinny fajnie się sprawdzić - polecam. Mają tu bardzo duży wybór akcesoriów kominkowych, wkłady do kominków, a i także piece wolnostojące, kominki elektryczne i inne propozycje do domów :)

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2019 - 14:52:24

TEŻ POLECAM KAZIKA TEL 510073561

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych