Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Komputer na komunię?

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 chatekpuchatek84

chatekpuchatek84

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 17:01:50

Nieżle, komp na komunie. Za moich czasów na bmx i zegarek robiły furorę.

#22 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 12:13:37

w media expert chyba co roku jakieś akcje wyprzedazowe na komunie są

Ja bym poleciła poczekać, aż w sklepach zaczną się komunijne wyprzedaże - bo to modne w ostatnich latach. Wtedy ceny choć troszkę spadną w dół. 

- śledź tą stronę tutaj często są ciekawe promocje na sprzęt. A pewnie za niedługo i komunijne laptopy się pojawią.

#23 asgls

asgls

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2015 - 10:49:01

Ja bym kupił tablet, poręczniejszy i tańszy.

#24 Marika Gacek

Marika Gacek

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 23 luty 2015 - 09:59:02

ja dostałam komputer na komunię, ale od całej rodziny  jako jeden prezent i uważam że mądrze i rozsądnie

#25 kornelka

kornelka

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 02 kwiecień 2015 - 13:50:11

Co tak małe dziecko może robić z netbookiem? Może lepiej zainwestować w prezent, który zachęci dziecko do ruchu na świwezym powietrzu, jak tradycyjny rower, albo porządne rolki, albo plac zabaw we własnym ogrodzie.

#26 EmilKurek

EmilKurek

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 13 kwiecień 2015 - 13:08:22

Też dostałem komputer. Commodore 64 na tamte czasy to było coś.  Teraz lepiej dziecku kupić rower aby na dwór wychodziło.

#27 ~sss~

~sss~
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 07:35:57

jak to 'trafilam na ta wypowiedz'

przeciez sama piszesz te teksty

taka reklama traci miernota i takie strony sie omija

#28 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 11:44:27

A co do pytania jeśli dzieciak nie ma komputera, a w porozumieniu z rodzicami uznaliście że mu się przyda, to czemu nie. 

#29 ~Print~

~Print~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 06:33:32

Najlepiej coś na i7!

#30 Faun

Faun

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 14 sierpień 2015 - 10:38:29

Co tak małe dziecko może robić z netbookiem? Może lepiej zainwestować w prezent, który zachęci dziecko do ruchu na świwezym powietrzu, jak tradycyjny rower, albo porządne rolki, albo plac zabaw we własnym ogrodzie.

Popieram! Przynajmniej coś pożytecznego! Teraz dzieci jak myślą o komunii to tylko o samych prezentach...uczenie materializmu od małego. Smutne to jest , że od małego dzieciaki patrzą na marki i tylko kto droższe prezenty dostał. 

#31 adamkowalik

adamkowalik

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 13:54:04

Najlepiej przekazać pieniądze rodzicom i niech oni zadecydują co dziecku jest najbardziej potrzebne.

#32 hauabaua69

hauabaua69

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 24 sierpień 2015 - 13:03:31

Problemy z koncentracją, skupieniem. Zdecydowanie odradzam. Inwestować kilkaset/kilka tysięcy złotych w urządzenie które będzie urzywane niepotrzebnie i max godzine dziennie albo więcej niż godzinę i ze złym skutkiem? Zdecydowanie odradzam. Pieniądze odłożyć, będzie starszy, to się mu/jej kupi. Rada skrótowa, półki jakości wyglądają tak co do laptopów:

do 1500 - kalkulatory

1500 - 2000 już coś potrafią

2000-2500 komfortowe dla zwykłego użytkownika

2500-3000 poradzą sobie z niektórymi nowoczesnymi grami

3000+ tutaj zaczyna się już sprzęt który może ze stacjonarkami konkurować.

widełki podaję głównie dla 15 calowych sprzętów.

#33 lukrecjakill

lukrecjakill

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 październik 2015 - 17:34:23

Kieddyś rower składak to był hit

#34 Darien

Darien

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 16 listopad 2015 - 12:40:50

Ja swojego pierwszego laptopa dostałam....w pracy, służbowego w wieku lat 28. Ale świat się zmienia i trzeba mieć tego świadomość. To że rodzice cieszyli się z roweru i zegarka nie znaczy, że dziecko też będzie. Będzie się czuło wręcz gorsze, bo inni dostali.

Kupić można, tablet jakiś czy coś, ale równorzędnie trzeba dzieciaka uświadomić, że to nie jest cały świat i Ci co nie mają są gorsi :)

#35 ~Jarosław~

~Jarosław~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 14:19:47

Jeśli szukacie naprawdę dobrego i fachowego  serwisu komputerowego w Koszalinie to radze jechać na Ul, Dzieci Wrzesińskich 25b . Jestem klientem tego serwisu od wielu wielu tat (bodaj że od 15 lat), i nie zamienię tego serwisu nigdy, naprawdę szybko jeden góra dwa dni trwa naprawa, fachowość pana Wiesława na najwyższym stopniu. A i najważniejsze ceny naprawdę niskie, szczerze i z czystym sumieniem gorąco polecam.

#36 mone

mone

Bywalec

• PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 25 luty 2018 - 23:27:33

Zawsze można kupić konsole do gier, nie wyjdzie drogo, a i tez będzie mógł się nagrać

#37 vi_em

vi_em

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 25 luty 2019 - 14:33:08

Myśle, że sam pomysł dobry, ale z drugiej strony jak takie dziecko dostanie kompa to nic nie bedzie robic tylko grac w tego calego lola albo inne g**o. Chyba ze ma rodziców ktorzy go pilnuja i najpierw odrabia lekcje i bedzie korzystac z komputera dopiero po tym jak skonczy swoje szkolne obowiazki. Teraz jest moda na te cale komputery telefony i inne pier***y a wiekszosc nie zna nawet tabliczki mnozenia i pisowni bo przeciez w telefonie maja kalkulator a jak pisza to slownik sam poprawia bledy.... 

#38 ~kammamia~

~kammamia~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 12:08:22

my siostrzeńcowi smartfona kupiliśmy  ale wiem, że dają konsole, laptopy. Tu masz dobry sklep z taką elektronika, telefon własnie u nich kupiliśmy bestcena.pl, szybka wysyłka, a ceny na prawde konkurencyjne 

#39 ~kammamia~

~kammamia~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 12:08:48

my siostrzeńcowi smartfona kupiliśmy  ale wiem, że dają konsole, laptopy. Tu masz dobry sklep z taką elektronika, telefon własnie u nich kupiliśmy bestcena.pl, szybka wysyłka, a ceny na prawde konkurencyjne 

#40 ~bester~

~bester~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 20:09:33

my tez mamy teraz komunię na początku maja, kupiłem siostrzeńcowi smartfona bo marzył o porzadnym telefonie.Spoko ceny mają w tym sklepie bestcena.pl, towar oryginalny, dośc szybko dotarła przesyłka.Opłaciło mi się to, mają tez tablety, laptopy, konsole takze polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych