Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ost81

ost81

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 listopad 2010 - 22:37:20

Myślałam, że skoro kobieta startuje na prezydenta to będzie potrafiła przekonać inne kobiety do oddania na nią głosu. Mnie nie przekonuje:( Nie interesuje mnie rozbudowa dróg...o tym mówią wszyscy kandydaci. Ciekawe czy Pani Krystyna ma wnuki...i czy była z tymi wnukami na spacerze. Ja chodzę codziennie od 8 miesięcy i śmiem twierdzić,że Koszalin jest ANTYBOBASOWY:). Park, wygląda okropnie, kompletnie nikt o niego nie dba, jest niebezpieczny dla MALUCHÓW!!!!. W ścisłym centrum nie ma toalet publicznych. A PRZEWIJAKI????...To już chyba marzenie wszystkich MAM. W tym mieście kompletnie nie dba się o młodych rodziców.
Rozumiem, że drogi są ważne,ale dla mnie ważniejszy jest Plac Zabaw na moim osiedlu, nie kolejna Misiowa Dolina tylko solidne huśtawki przy moim bloku.
Wszyscy mówią o przedszkolach i żłobkach...nie gadajcie tylko róbcie!!!!Słyszę nich przy okazji każdych wyborów.

Dlaczego tak fajna Kobieta jak Pani Krystyna zachowuje się jak facet. Niech zrobi atut z tego że jest BABĄ:) Z chęcią na nią zagłosuję, tylko niech przekona mnie chociaż jednym argumentem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych