Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 12:32

Szkoda, bo sklep miał niższe ceny jak Castorama, choć często ograniczony asortyment. Szkoda, bo sporo osób w środku zimy straci pracę, mam nadzieję, że pojawi się tam nowy najemca np. Jula czy Obi.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 12:42

No to teraz Castorama będzie szalała  z cenami. Na gwałt potrzeba OBi, czy innego liroja merlina ;)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 12:44

Szkoda, bo sklep miał niższe ceny jak Castorama, choć często ograniczony asortyment. Szkoda, bo sporo osób w środku zimy straci pracę, mam nadzieję, że pojawi się tam nowy najemca np. Jula czy Obi.

Problem polega na tym że tam nie można otworzyć większego sklepu niz 2,5 tys m kw  wiec OBI odpada. Nie wiem w ogóle czy w Koszlinie poza Emką i Forum jest jakas inna lokalizacja na duży sklep. Jedlina, obudź się , bo to przez was blokowane jest wejście konkurancji dla Tesco i Castoramy

#4 ~wicek~

~wicek~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:02

Kłamie rzeczniczka już w Gdańsku oraz Sopocie, także zostały zamknięte sklepy Nomi a zatem plajta.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:08

Ludzi trochę szkoda ale nie do końca. Ja przestałem tam kupować bo 10 minut nie mogłem znaleźć nikogo do ucięcia przewodu, ktory się kupuje z rolki. A jak się w końcu ktoś znalazł to marudził, że to nie jego dział. Ciekawe ilu klientów stracili takim podejściem

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:28

Rzeczniczka nie kłamie, bo Nomi w Sopocie nie ma czlowieku, a w Gdyni jest i bedzie dalej, nie siej plotek jak nie masz pojęcia.

#7 ~NIM~

~NIM~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:28

Z obsługą klientów zawsze był tam problem,tak więc czort z NOMI,nie ma czego żałować,szkoda jednak miejsc pracy.

#8 ~koszalinianin~

~koszalinianin~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:29

Ja rowniez przestalem tam robic zakupy, obsluga wrecz chamska, nikt nigdy nie mial najmniejsze ochoty w czym kolwiek pomoc, nie dosyc, ze tylko jedna kasa otwarta to pani kasjerka z taka mina jakby za kare tam byla. Bez przesady, ze mieli nizsze ceny od castoramy. Kupowalem drzwi wewnetrzne, to nomi sie chowalo po prostu szkoda bylo nawet tam zagladac, a nie stety jak i castorama tak i nomi chandluja chinszczyzna a castorama miala takie same drzwi o 140zl. Tansze.

#9 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 13:37

Ten sklep "zasłużył" sobie n zamknięcie. Obsługa w nim była fatalna, ciężko było znaleźć pracownik, który coś, poda, utnie itp

Szczytem wszystkiego była próba kupienia grila w tym sklepie. Którejś niedzieli 30 min przed zamknięciem sklepu zjawiłam się tam z zamiarem kupienia konkretnego modelu z gazetki. Nie mogłam go nigdzie znaleźć, pani  obsługi sprawdziła, że na stanie mają kilka sztuk tylko... nie wiadomo gdzie. 

I tak troje pracowników szukało po sklepie grilla :) nawet specjalnie nie kryli się, że im się nie chce bo przecież zaraz zamykają. Byłam uparta i końcu kupiłam to po co przyszłam.

Naprawdę wkurzają mnie ludzie, którzy w doooopie mają to swoją pracę

#10 ~a...m~

~a...m~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:08

W Elblągu też zamknęli

#11 ~koszalinianka~

~koszalinianka~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:14

Nomi w koszalinie to istna porażka. Obsługa FATALNA, do perfekcji mieli jedynie opanowana sztukę chowania się przed klientami. Artykułów hudrulicznych ( typu złączki, przejściówki itp) było jak na lekarstwo. Któregoś razu pojechałam po zaślepki 1/2 `` i usłyszałam, że nie ma, po kilku minutach sama je odnalazłam i uprzejmie poinformowałam pracownika, że jednak mają a ten zwyczajnie walną focha i mruczał cos pod nosem - żenada. Dobrze, ze to zamknęli. Nawet głupich kostek elektrycznych nie mieli a jak już były to w zestawie z izolacją i neonówką za kilkanaście zł - śmiech na sali;-) Czekam na otwarcie marketu typu dom&ogród z prawdziwego zdarzenia a nie takiej popierdółki jak Nomi, żeby była jakaśkonkurencja dla Casto.

#12 ~jula~

~jula~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:23

Dopoki bedzie obecny prezydent koszalina, to o nowych marketach mozna tylko pomarzyc :-/

#13 ~window shopper~

~window shopper~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:37

No rzeczywiscie marze o nowych marketach w koszalinie, tak bardzo mi ich brakuje :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 14:49

No rzeczywiscie marze o nowych marketach w koszalinie, tak bardzo mi ich brakuje :)

Gdybyś pojechał do Słupska i zobaczył ceny w Castoramie 10-20 % niższe ( efekt konkurencji OBI) to byś inaczej gadał.

#15 ~krzyś~

~krzyś~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 15:05

Naprawde Koszalin w porownaniu do Słupska to dziura, ostatnio jechalismy z rodzina kupic meble do agata meble bo w koszalinie byl komplet ze skory tanszy o 1500zl.

#16 ~baba~

~baba~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 15:07

Mnie w tym sklepie zawsze odstraszał wygląd kwiatów i obsługa, która na nic nigdy nie miała czasu. Rośliny wygladały dobrze jedynie chwilę po tym jak wjechały na sklep, a później już nikt o nich nie pamiętał. Raz zapytałam pewnej pani pracującej w tym sklepie czy mogłaby się pofatygować po wodę, bo szkoda tak marnować jeszcze żyjące kwiaty, ale kobieta była bardziej zainteresowana "fascynującą" rozmową z koleżanką (też pracownica...) więc powiedziała mi: "Nie mam teraz na to czasu". Z ciekawości przyszłam tam tydzień później i zauważyłam, że kwiaty są przecenione -70%, ale już do niczego się nie nadają, bo najwidoczniej ciężko było komuś ruszyć się po wodę aby je podlać - zostały dosłownie zasuszone. 

Innym razem odwiedziłam ten sklep w okresie między świętami, a sylwestrem. To co działo się na stoisku z lampami było straszne... urządzenia były poniszczone, a na szkło można było trafić wszędzie. Oczywiście nie było ani jednej osoby, która zajęłaby się tym bałaganem, bo po co... najwidoczniej kierownik sklepu miał zbyt wielką swobodę w działaniu i nikt nie wyciągał wobec niego konsekwencji za to co działo się pod jego nadzorem.

#17 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 15:12

GK się obudził haha już ponad miesiąc temu było o tym wiadomo a GK dopiero o tym pisze... może za miesiąc napiszą, że w Koszalinie Forum zmieniło nazwę na Atrium:) co za ludzie w tym GK pracują..
A poza tym jak to jest GK to po kiego licha 80% wiadomości jest ze Szczecinka, Białogardu, i innych miast? Z Koszalina wiadomości jak są to takie właśnie pierdoły.. Dlatego nie kupuję tej gazety bo nie ma nic praktycznie związanego z naszym miastem..
Tak jak mówię 80% jest wiadomości z innych miast..

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 15:17

Rok temu kupiłem mieszkanie deweloperskie i większości towar kupowałem w Nomi. Ceny były stosunkowo atrakcyjne, nawet do 20% niższe jak w Castoramie, ale niestety czasem potrzebnego towaru nie było. Łącznie byłem tak około 10 razy na zakupach i ZAWSZE trafiłem na miła, pomocną obsługę. Każdy pracownik (mimo, że nie z danego działu) zawsze pomógł znaleźć to czego potrzebowałem.  Jeśli czegoś nie wiedzieli to się dowiadywali. Także nie zgadam się z tymi opiniami. Czekamy na nowy market DIY.

#19 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 15:27

Chyba nie byles kolego w tym nomi, hm.... albo jestes bylym pracownikiem tego smiesznego "marketu"

#20 ~nie smieszny gosciu~

~nie smieszny gosciu~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 15:43

Chyba nie byles kolego w tym nomi, hm.... albo jestes bylym pracownikiem tego smiesznego "marketu"

ciekawe kim ty jestes? "smieszny" gosciu. I mnie sie zdarzalo robic zakupy tam i nic szczegolnie irytujacego czy tez specjalnie pozytywnego nie zauwazalem. sklep jak sklep. a ludzie sa rozni, a moze mieli mala etatyzacje a moze kwiaty byly podlewane a tez stac przy nich caly czas nie bedzie. na takich marketach jest wiele, wiele innej roboty

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szkoda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych