Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gdzie takich sieją ?~

~gdzie takich sieją ?~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 15:49:31

Naprawde Koszalin w porownaniu do Słupska to dziura, ostatnio jechalismy z rodzina kupic meble do agata meble bo w koszalinie byl komplet ze skory tanszy o 1500zl.

No faktycznie argument, ze Koszalin to dziura bo w Słupsku tapczan kupiłeś.  :D Pzoa tym jesteś frajer bo w Agata mozna kupic nie wychodząc z domu z dostawą do mieszkania

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 15:55:16

Naprawde Koszalin w porownaniu do Słupska to dziura, ostatnio jechalismy z rodzina kupic meble do agata meble bo w koszalinie byl komplet ze skory tanszy o 1500zl.

dziura bo w koszalinie jest tanszy tapczan? albo zle to czytam albo cos idiotycznie napisales/as

#23 ~ja tu tylko mieszkam~

~ja tu tylko mieszkam~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 16:34:24

Dopoki bedzie obecny prezydent koszalina, to o nowych marketach mozna tylko pomarzyc :-/

Co za bzdury. Blokada inwestycji w sklepy wielkopowierzchniowe w Koszalinie była za czasu rządów lewicy. Miasto weszło wówczas w biznes z prywaciarzami przy budowie Emki i musiało blokować wszelkie inne inwestycje tego typu na terenie miasta. Taka polityka spowodowała, że zachodni inwestorzy zaczęli sie tu pojawiać z dużym opóźnieniem, a kilku miejscowych biznesmenów obłowiło się nieźle i w końcu i tak sprzedało Emkę zachodniemu inwestorowi. SLD-owska ochrona miejscowego kapitału spowodowała jedynie nabicie kabzy kilku miejscowym cwaniakom i brak wielkopowierzchniowych sieci handlowych w Koszalinie. Aktualne władze miały dużo do nadrobienia w tej dziedzinie.

#24 ~do zakręconego Krzysia~

~do zakręconego Krzysia~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 17:50:53

Proponuję jeździć po meble do Las Vegas lub do Honolulu. Tam kupisz se meble za kwotę ze sto razy większą niż tu na miejscu. Meble ze złota i za zielone do tego. Różne są bowiem zakręcenia ..... Nawet w Koszalinie.

A co do "dziurawości" Koszalina to poczytaj sobie tekst o wielkomiejskości Słupska proszę:

http://www.gp24.pl/a...LUPSK/140109759

#25 ~****~

~****~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 18:33:13

jak likwidowany, już zlikwidowali same resztki na śmietnik jeszcze próbują opchnąć i to wcale nie za grosze, wszystko połamane, poniszczone, zawsze tam był bałagan ale na koniec przeszli samych siebie, nareszcie koniec tego badziewia...........

#26 ~lojalny~

~lojalny~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 20:42:35

Co za bzdury. Blokada inwestycji w sklepy wielkopowierzchniowe w Koszalinie była za czasu rządów lewicy. Miasto weszło wówczas w biznes z prywaciarzami przy budowie Emki i musiało blokować wszelkie inne inwestycje tego typu na terenie miasta. Taka polityka spowodowała, że zachodni inwestorzy zaczęli sie tu pojawiać z dużym opóźnieniem, a kilku miejscowych biznesmenów obłowiło się nieźle i w końcu i tak sprzedało Emkę zachodniemu inwestorowi. SLD-owska ochrona miejscowego kapitału spowodowała jedynie nabicie kabzy kilku miejscowym cwaniakom i brak wielkopowierzchniowych sieci handlowych w Koszalinie. Aktualne władze miały dużo do nadrobienia w tej dziedzinie.

no i co sa lidle biedronki pola netta przywoza slaby towar podatkow przez kilka lat nie placa a forse wywoza od nas tak nas robia w konia nabijaja sobie kase oj oj narodzie zal mi

#27 ~mamba~

~mamba~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 21:23:28

Rok temu kupiłem mieszkanie deweloperskie i większości towar kupowałem w Nomi. Ceny były stosunkowo atrakcyjne, nawet do 20% niższe jak w Castoramie, ale niestety czasem potrzebnego towaru nie było. Łącznie byłem tak około 10 razy na zakupach i ZAWSZE trafiłem na miła, pomocną obsługę. Każdy pracownik (mimo, że nie z danego działu) zawsze pomógł znaleźć to czego potrzebowałem.  Jeśli czegoś nie wiedzieli to się dowiadywali. Także nie zgadam się z tymi opiniami. Czekamy na nowy market DIY.

Ile lat byłeś pracownikiem nomi???

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 22:03:41

no i co sa lidle biedronki pola netta przywoza slaby towar podatkow przez kilka lat nie placa a forse wywoza od nas tak nas robia w konia nabijaja sobie kase oj oj narodzie zal mi

Naiwny jesteś. Polscy biznesmeni,  wydają zarobione na Polakach pieniądze za granicą i na produkty zagraniczne. Więc nie ma różnicy. A większa konkurencja to niższe ceny.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 22:23:51

Ile lat byłeś pracownikiem nomi???

a na co takiemy pracownikowi pisanie takich komentarzy jak i tak stracil prace??

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 08:57:49

Witajcie,

ja wielokrotnie robiłam zakupy w Nomi w Koszalinie i ZAWSZE byłam zadowolona. Owszem czasami nie mieli tego czego szukałam ale przecież to nie powód żeby odrazu skreślać ten sklep. W innych sklepach też zdarza się że nie ma towaru któego szukamy i najzwyklej na świecie idzie się do innego sklepu.

Jeśli chodzi o obsługę to uważam że pracownicy byli tam zawsze chętni do pomocy i wielokrotnie uzyskałam od nich fachowej pomocy. Z drugiej strony osoby pracujące w hadnlu powinny wiedzieć, że w dzisiejszych czasach to właśnie klienci są bardzo niesympatyczni, wręcz czasami wulgarni i chamscy. Pracuję w handlu i wielokrotnie miałam ochotę powiedzieć "delikatnie "nie jednemu klientowi, żeby sobie poszedł. Uważają się za Paniska, którym wszystko wolno a tak naprawdę to jeszcze   słoma im z  butów wystaje :) Byłam na wyprzedaży w Nomii i jak zobaczyłam co robią klienci to niedobrze mi było. Jasno było powiedziane że przecenione są rzeczy z wystawki to klienci między regałami wyciągali rzeczy z kartonów i później kłócili się z obsługą że to było na wystawce Jednym słowem ŻENADA

Jeśli chodzi o Castorame to właśnie tam uważam że obsługa ma klienta głeboko w d.... Kiedyś 30 min sprawdzałam jak jedno urządzenie działa itp a na przeciwko stało 4 sprzedawców ale byli tak zajęci opowiadaniem jak minął im weekend na imprezach że szkoda gadać.

Uważam, iż jest to  wielka szkoda że zamykają sklep Nomi w Koszalinie, ponieważ wg mnie wystarczyłaby zmienić lokalizację sklepu i tym samym znaleźć większe miejsce w którym mogłaby być większa ilość towaru. Oczywiście szkoda pracowników, którzy w takich czasach tracą pracę

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2014 - 00:14:04

Możesz zarabiać na wszystkim bez wychodzenia z domu.  http://u.42.pl/2MFW    Naciśnij "zacznij zarabiać" i przeczytaj zasady.
Zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto. Sprawdz!

#32 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 23:02:41

a czy ktos wie gdzie sie podzial Pan z zapiekankami? zawsze tam jade po zapiekanke ktora mnie uszczesliwia a teraz wielkie rozczarowanie, bo Pana juz nie ma, jestem pograzona w depresji :( gdzie znajde Pana z zapiekankami?

#33 ~rafal~

~rafal~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 21:48:54

pracowalem w tym sklepie niemam kontaktu z zaloga juz szkoda mam mile wspomnienia z tej pracy:(

#34 ~rafal~

~rafal~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 21:51:42

a na co takiemy pracownikowi pisanie takich komentarzy jak i tak stracil prace??

wystarczajaco dlugo tam pracowalem zanim opuscilem koszalin na dobre

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 02:16:06

Szkoda,

no mi też :P

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 07:04:42

Teraz zależy mu żeby opinia za nim nie poszła ,że tacy ''fachowi'' prcownicy byli w Nomi bo ja bym nikogo z takiego miejsca nie zatrudnił...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szkoda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych